خرید عینک دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری خرید و استفاده از وسائل از ایمنی دوچرخه‌سواری اهیمت ویژه‌ای دارد و یکی از آن‌ها خرید عینک دوچرخه‌سواری است. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری مناسب و استاندارد یکی از مهم‌ترین تجهیزات دوچرخه‌سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد. از آن...

خرید عینک دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری خرید و استفاده از وسائل از ایمنی دوچرخه‌سواری اهیمت ویژه‌ای دارد و یکی از آن‌ها خرید عینک دوچرخه‌سواری است. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری مناسب و استاندارد یکی از مهم‌ترین تجهیزات دوچرخه‌سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد. از آنجا که چشم شما از جمله اعضای مهم بدن شما می‌باشد لذا می‌بایستی توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. خرید یک عینک دوچرخه مناسب و استاندارد چشم را در برابر گرد و خاک و غبار و خطرات احتمالی دیگر حفاظت می‌کند به خصوص در ورزش‌هایی مانند دوچرخه‌سواری که شما با سرعت در حال حرکت هستید و خطرات بی‌شماری چشم شما که تنها عضو از بدن است که لایه محافظ یا پوست ندارد را تهدید می‌کند. بهترین راه برای پیشگیری از بیماری‌های چشمی نظیر آب مروارید و کراتیت است، که ناشی از تابش مستقیم و به چشم می‌باشد. مراقبت از چشم با خرید عینک‌های دوچرخه‌سواری تخصصی بهترین راه برای جلوگیری از آب مروارید است. همینطور گرمای نور خورشید بر روی چشم محافظت نشده می‌تواند باعث سوزش، التهاب و خشکی چشم شود که خستگی چشم را به همراه دارد.

مشخصات عینک دوچرخه‌سواری

از آنجا که تکنولوژی و علم در رشته محبوب دوچرخه‌سواری روز‌به‌روز در حال پیشرفت است، شاخه‌ها وابسته نیز در حال دگردیسی و به‌روز رسانی می‌باشند که اتفاقا در زمینه لوازم دوچرخه و بخصوص عینک‌ها مخصوص دوچرخه‌سواری شاهد این تکامل هستیم. اما در هر صورت برخی موارد مهم ابتدایی است که هر عینک مخصوص دوچرخه‌سواری باید به آنها مجهز باشد و به همین علت می‌بایستی شما با آن‌ها آشنا بوده و در هنگام خرید حتما مدنظر داشته باشید.

 • استفاده از لنزهای نشکن: اگر از عینک‌های معمولی استفاده کنید، در هنگام زمین خوردن یا برخورد جسم خارجی امکان شکستن لنز و آسیب به چشم بسیار بالا خواهد بود، به همین دلیل در عینک‌های دوچرخه‌سواری از لنزهای نشکن استفاده می‌شود.
 • کشیدگی و انحنا کامل: شکل خاص فریم عینک دوچرخه‌سواری پوشش کامل‌تری در برابر گرد و غبار، باد و نفوذ حشرات ایجاد کرده و از سمت دیگر میدان دید وسیع‌تری را برای دوچرخه‌سوار فراهم میآورد.
 • دسته (بازوهای) نرم و منعطف: فریم عینک دوچرخه‌سواری به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که بسیار نرم و قابل انعطاف اما در عین حال کاملا فیکس بر روی صورت دوچرخه‌سوار قرار می‌گیرند.

قیمت عینک دوچرخه‌سواری

قطعا در هنگام انتخاب، قیمت عینک دوچرخه‌سواری بر روی تصمیم شما تاثیر مستقیم خواهد داشت، اما همواره به این نکته توجه کافی داشته باشید که لزوما عینک‌های ارزان قیمت انتخاب مناسبی نیستند. بخصوص که با وجود اجناس تقلبی و فیک در بازار و صدمات جدی که لنز این محصولات به چشم وارد می‌نمایند می‌بایستی با دقت کامل عمل نمایید. به‌طور کلی بخش عمده‌ای از قیمت عینک دوچرخه‌سواری تحت تاثیر برند تولیدکننده آن است، از آنجا که هر برند متریال و تکنولوژی و طراحی خاصی را در ساخت و تولید به‌کار می‌برد و از طرفی هز برند قدرت و آوازه متفاوتی در بازار دارد بنابراین قیمت محصولات هر برند متفاوت خواهد بود. علاوه بر آنچه بیان شد. اما در حالت کلی عینک دوچرخه‌سواری نسبت به عینک‌های آفتابی قیمت متعادل‌تر و مقرون بصرفه‌تری دارند.

بیشتر

عینک دوچرخه  

 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina...

  یکی از ابزارهای مهمی که در دوچرخه‌سواری می‌توان استفاده کرد، عینک دوچرخه‌سواری است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Splinter shield vl، از محصولات برند آلپینا می‌باشد که با فناوری‌های روز دنیا طراحی و ساخته شده است. طراحی جدید فریم و لنز این محصول به شما در دوچرخه‌سواری کمک بسایری خواهد نمود.

  1,565,000 تومان 1,610,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Jalix CM

  دلایل زیادی وجود دارد که به ما ثابت کند تا چشم‌های‌ انسان مخصوصا در حین دوچرخه‌سواری در معرض خطرات زیادی قرار دارند. برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی حین دوچرخه‌سواری بهتر است تا از عینک‌های مخصوص که به همین منظور ساخته شده استفاده کنید. پیشنهاد ما عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Jalix CM است که طبق استاندارد های جهانی ساخته شده است.

  920,000 تومان 980,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Senax

  لوازم‌جانبی متعددی برای حفظ ایمنی و راحتی بیشتر دوچرخه‌سواران طراحی و تولید شده‌اند. از مهم‌ترین این لوازم بایستی به عینک دوچرخه‌سواری اشاره کرد که از چشم‌های دوچرخه‌سوار محافظت می‌کند. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Senax محصولی از برند حرفه‌ای آلپینا یکی از عینک‌های محبوب میان دوچرخه‌سواران است.

  1,457,000 تومان 1,487,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina SENAX P

  استفاده از عینک مناسب دوچرخه‌ یکی از حیاتی‌ترین نکات هنگام دوچرخه‌سواری می‌باشد. زیرا خطرات و آسیب‌های زیادی هنگام سواری در انتظار چشم است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل SENAX P با استانداردهای بالا از کمپانی مطرح آلپینا طراحی شده است و عملکرد عالی در این موقعیت دارد.

  1,885,000 تومان 1,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Lenyo P

  خرید عینک دوچرخه‌سواری برای حفظ ایمنی و تجربه کیفیت بالاتر از سواری یک انتخاب مهم است. چشم یکی از حیاتی‌ترین اضای بدن است و باید از کاری که به آن آسیب وارد می‌کند دوری کرد. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Lenyo P، با ویژگی‌های منحصر به فردش می‌تواند در این امر شما را یاری کند.

  1,610,000 تومان 1,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Draff

  یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی که باید هنگام دوچرخه‌سواری استفاده شود عینک می‌باشد. مهم‌ترین خواندیم زیرا از چشم‌ها محافظت کرده هم‌چنین به بهبود دید نیز کمک می‌نماید، پس باید توجه ویژه‌ای به آن شود. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Draff علاوه بر طراحی جذاب و کیفیت بالا قیمت منطقی هم دارد که یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.

  515,000 تومان 540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Levity C

  یکی از لوازم‌جانبی که اغلب دوچرخه‌سواران حرفه‌ای همیشه به همراه دارند عینک دوچرخه‌سواری است. زیرا کیفیت سواری خود را با این اکسسوری افزایش می‌دهند. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Levity یک گزینه زیبا و ایده‌آل برای دوچرخه‌سوارانی است که قصد استفاده از این ابزار را دارند تا شرایط دید بهتر و محافظتی بهتری داشته باشند.

  655,000 تومان 685,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina EYE-5...

  داشتن دید خوب و واضح از اساسی‌ترین نیازهای یک دوچرخه‌سوار است. به دلیل وجود گرد و غبار و وزش باد ممکن است مشکلاتی را حین سواری برای شما به‌وجود بیاورد. استفاده از عینک دوچرخه‌سواری بهترین روش‌ برای رفع این مشکل است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina EYE-5 HR S CM یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید است. این محصول از کمپانی محبوب آلپینا می‌باشد و بسیار...

  2,120,000 تومان 2,165,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Dyfer

  عینک یکی از ملزومات دوچرخه‌سواری است و اگر استانداردهای لازم را داشته باشد می‌تواند ایمنی چشم را حفظ نموده و در برابر آسیب‌‌ها از آن محافظت می‌کند. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Dyfer از کمپانی مطرح و آلمانی، آلپینا می‌باشد که تمام استانداردها و معیارهای لازم برای یک عینک رده بالای دوچرخه‌سوارای دارد.

  773,000 تومان 798,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Keekor P

  یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های دوچرخه‌سواری از مبتدی تا حرفه‌ای عینک است و نقش مهی را هنگام سواری ایفا می‌کند. برند محبوب آلپینا سال‌های طولانی است که رد زمینه لوازم جانبی دوچرخه‌سواری فعالیت می‌کند و با طراحی و تولید عینک‌های دوچرخه‌سواری مرغوب خود را در دل دوچرخه‌سواران سراسر جهان جا باز کرده است. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Keekor P یکی از همین...

  1,473,000 تومان 1,498,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina Twist...

  عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل +Alpina Twist Five CM سبک وزن و با پوشش فول فریم خود راحتی و ایمنی کامل را به شما هدیه می‌دهد. طراحی و تولید این عینک به دست برند آلمانی معتبر و محبوب صورت گرفته و کیفیت قابل اطمینانی دارد. ویژگی‌های این محصول در کنار تکنولوژی‌های به کا رفته در آن یک گزینه عالی برای خرید به وجود آورده است.

  1,995,000 تومان 2,060,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Twist...

  عینک دوچرخه‌سواری با حضورش از چشمان شما که از با ارزش‌ترین دارایی‌های شما هستند، محافظت می‌کند. پس به هیچ‌وجه استفاده از آن‌را پشت و گوش نیندازید. عینک دوچرخه‌سواری آلپینا مدل Alpina Twist Three 2.0 VLاز کمپانی مطرح و آلمانی آلپینا می‌باشد و پس از ورود به بازار با ویژگی‌های عالی و قیمت منظقی توانست سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد.

  1,924,000 تومان 1,965,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف