دوچرخه بچه گانه قناری [Canary]

شرکت تولید دوچرخه قناری از جمله برند های تولید دوچرخه بچه گانه بسیار مشهور در دنیا است . این برند اصالتا ژاپنی با تولید دوچرخه کودک با کیفیت بی نظیر و استفاده از مواد اولیه مرغوب ، خود را به برترین برند تولید دوچرخه کودکانه تبدیل کرده است و سهم بسیار زیادی از بازار دوچرخه بچه گانه را در ایران به خود اختصاص داده ا...

دوچرخه بچه گانه قناری [Canary]

شرکت تولید دوچرخه قناری از جمله برند های تولید دوچرخه بچه گانه بسیار مشهور در دنیا است . این برند اصالتا ژاپنی با تولید دوچرخه کودک با کیفیت بی نظیر و استفاده از مواد اولیه مرغوب ، خود را به برترین برند تولید دوچرخه کودکانه تبدیل کرده است و سهم بسیار زیادی از بازار دوچرخه بچه گانه را در ایران به خود اختصاص داده است . از جمله تولیدات برند دوچرخه قناری ، می توان به دوچرخه قناری 12 قناری ، دوچرخه 16 قناری ، دوچرخه 18 قناری و دوچرخه 20 قناری اشاره کرد . قناری برای تولید دوچرخه های بچه گانه خود از مواد پلاستیکی ضد حساسیت استفاده می کند این کار باعث می شود که فرزند شما از آسیب دیدگی های پوستی در امان باشد.

برند قناری برای هر نوع سلیقه ای اقدام به تولید دوچرخه کرده است . ساخت و تولید دوچرخه دخترانه  و دوچرخه پسرانه نوع دیگر از دسته بندی دوچرخه های قناری است.برای مشاهده کامل لیست دوچرخه قناری و آگاهی از قیمت دقیق با نمایندگی دوچرخه قناری و فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ همراه باشید و از پیشنهادات ما شگفت زده شوید . امروزه دوچرخه های کودک قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار ایران شده است . 45 سال قبل اولین دوچرخه قناری توسط تجارتخانه نیکبخت از ژاپن وارد ایران شد . ار آن زمان تا امروز هیچ دوچرخه ای مرغوبیت و دوام دوچرخه قناری را نداشته و هنوز بعد از 46 سال دارندگان آن حاضر به فروش آن به چندین برابر قیمت خرید نیستند . دوچرخه های قناری برای 4 نسل در یک خانواد مورد استفاده قرار گرفته است . شما برای اطلاعات هر چه بیشتر می توانید با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ ، نمایندگی دوچرخه قناری در تماس باشید.


خرید دوچرخه قناری [Canary]

خرید دوچرخه قناری انتخاب نهایی خیلی از والدین پس از جست و جوی گسترده برای یک دوچرخه مناسب برای کودکشان است. درواقع کیفیت زبانزد محصولات این برند سبب می گردد تا خرید دوچرخه قناری ضمانتی باشد بر سلامتی و شادی کودک شما. حتی اگر بر تصمیم خود مبنی بر خرید دوچرخه قناری مصر هستید، فقط نصف راه را رفته اید. حتما توجه داشته باشید که گزینش سایز مناسب مهم ترین پله به سمت خرید دوچرخه قناری است. انتخاب سایز اشتباه به دلسردی کودک از دوچرخه سواری ختم می شود. در مرحله بعد در صورت نیاز حتما دوچرخه ای که بغلبند داشته باشد را با دقت بررسی و انتخاب کنید زیرا پدال زدن های ابتدایی نقش حیاتی دارند، و میتواند یا باعث ایجاد ترس در کودک شود یا ترس را از وی بزداید. بعلاوه خرید دوچرخه قناری زمانی بهترین برآیند را دارد که از طریق وبسایت ها و یا فروشگاه های حضوری صورت گیرد که آوازه خوبی داشته و محصول اصل را در اختیار شما می گذارد.
خرید دوچرخه قناری به چندین دلیل از فروشگاه آریا چرخ یک انتخاب عاقلانه است، اول حضور کادر مجرب که با مشاوره حرفه ای شما را در امر تهیه سایز مناسب راهنمایی می کنند. دوم اصالت محصولات است که باعث می شود برند اصلی به دست مصرف کننده برسد. سوم کیفیت بالا و تنوع کالاهای موجود در آن است که حاصل توجه مسئولین به نیازهای خریداران است.

خرید اینترنتی دوچرخه قناری [Canary]

خرید اینترنتی دوچرخه قناری از فروشگاه آنلاین آریا چرخ یک تجربه عالی برای شما و فرزندتان رقم خواهد زد، فقط باید نکاتی را رعایت کنید. مثلا اینکه مدل دوچرخه قناری را خودتان انتخاب کنید، اما رنگ و طراحی تصمیمی است که بهتر است توسط کودک شما گرفته شود. به خاطر داشته باشید که وبسایت منتخب شما باید معتبر باشد و مراقب خطر احتمال کلاهبرداری باشید. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ یک وبسایت مورد تایید است که بستری امن برای خرید شما فراهم کرده است.خرید اینترنتی دوچرخه قناری از جهات مختلف می تواند گیج کننده باشد مخصوصا اگر قصد دارید برای کودک خود دوچرخه تهیه کنید. در این شرایط باید از یک کارشناس کمک بگیرد که توسط وبسایت و از طریق پل های ارتباطی ذکر شده، امکان پذیر است. در این صورت فرزند خود را بوسیله یک تصمیم فوق العاده، مجذوب دنیای ورزش خواهید کرد. همچنین باید مراقب بود که محصولی با اصالت تهیه کرد که فقط توسط یک فروشگاه اینترنتی معتبر ارائه می شود. امکان خرید اینترنتی دوچرخه قناری اصیل از فروشگاه آنلاین آریا چرخ برای علاقمندان فراهم شده است. توجه داشته باشید که فرصت های تخفیفاتی متعددی در این وبسایت ارائه می شوند و امکانات دیگر هم آماده شده تا خدمت رسانی به خریداران بهبود یابد.


قیمت دوچرخه قناری [Canary]

قیمت دوچرخه بچه گانه از با ثبات ترین قیمت ها محسوب می شود، بطوریکه می توان آنها را مناسب ترین قیمت ها دانست. قیمت دوچرخه بچگانه قناری از دیگر دوچرخه های بچگانه بالاتر است، زیرا شما بهای کیفیت بالای آن را پرداخت خواهید کرد. قیمت دوچرخه قناری از کمیت های بسیاری شامل کیفیت بالای ساخت قطعات ، استفاده از مواد پلاستیکی و لاستیکی ضد حساسیت و ضد سرطان و بهترین قطعات موجود در بازار متأثر است. از طرف دیگر قیمت دوچرخه قناری از نوع به نوعی دیگر و از مدلی به مدل دیگر، فرق می کند. اگر با احتساب ویژگی های برجسته بخواهیم حدود قیمت دوچرخه را حدس بزنیم باید کیفیت دوچرخه را اساس این حدس گذاشته و قیمت بالاتر را به کیفیت بیشتر نسبت دهیم.

مهمترین مشخصات دوچرخه قناری [Canary]

دوچرخه بچگانه قناری بعد از حدود 50 سال حضور در بازار ایران از شهرت و محبوبیت بالایی برخوردار است. این محبوبیت به مشخصات دوچرخه قناری مرتبط است زیرا چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ کیفی، باعث ارتقا آن می شوند. از مشخصات دوچرخه قناری می توان به آن دسته ویژگی هایی اشاره کرد که در راحتی فرزند شما نقش دارند . وجود قاب زنجیر یک نمونه از مشخصات دوچرخه قناری است.، این قطعه باعث می شود که گِل و لایِ به زنجیر نچسبیده و کودک به دردسر نیفتد. بعلاوه وجود چرخهای کمکی یا بغلبند که به حفظ تعادل کودک کمک میکند دردوچرخه قناری کیفیت بالایی دارند بطوریکه هرگز از همراهی کودک شما دست نمی کشد.
مهمترین مشخصات دوچرخه قناری فریم سبک، زیبا و مستحکم آن است. بهرحال کودک خردسال شما قرار است این دوچرخه را در طول مسیر حمل کند و سنگینی آن به معنی خستگی زودهنگام اوست. قطعات اکثر دوچرخه های قناری از پلاستیک ضد حساسیت ساخته شده اند، به این معنی که آسیبی به کودک شما نخواهد رسید. این برند خوش آوازه همواره در انتخاب قطعات مرغوب، حرفه ای عمل کرده است. از آنجا که مهندسین برند قناری نظارت دقیقی بر فرآیند ساخت دوچرخه ها دارند، محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کند تا دوچرخه سواری به بهنرین خاطره کودک شما تبدیل شود.برند قناری دوچرخه های خود را علاوه بر سایز، بر اساس نوع نیز دسته بندی می کند. دوچرخه قناری اساسا در دو نوع دوچرخه دخترانه  و دوچرخه پسرانه طراحی و تولید می شود .


فروش دوچرخه قناری [Canary]

فروش دوچرخه قناری تنها از کارشناسان و فروشندگان متخصص بر می آید، چون باید توضیحات جامع و کاملی به خریدار ارائه شود، کاری که فقط از یک شخص حرفه ای بر می آید. ارائه این نوع خدمت تنها زمانی میسر است که فروشگاه از پرسنل مجرب و ماهر در این امر کمک بگیرد. اگر بخواهیم از دید یک خریدار به یک فروشگاه دوچرخه امتیاز بدهیم، قطعا فروشگاهی بالاترین رتبه را از آن خود می کند که توقع ما از تنوع محصولات قناری را برآورده کند. پس تنوع از اصولی است که باید در فروش دوچرخه قناری به آن پرداخته شود.
فروشگاه دوچرخه آریا چرخ یکی از مجهزترین فروشگاه هاست که تعداد زیادی از دوچرخه های قناری در نوع ،مدل و سایز متنوع به دوچرخه سواران کوچک ارائه می کند. فروش دوچرخه قناری در این فروشگاه توسط پرسنل متخصص انجام می گیرد تا بهترین راهنمایی در کمترین زمان برای شما فراهم شود.

بیشتر

دوچرخه قناری Canary  

 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل فلاینگ...

  یک دوچرخه کودک بسیار پرطرفدار از برند قناری که از لحاظ طراحی واقعا منحصر به فرد بوده و شما را در نگاه اول شیفته خود می سازد.کیفیت فوق العاده این دوچرخه در کنار استفاده از کمک فنر در دوشاخ جلو و در زیر زین به راحتی هر چه بیشتر این دوچره کمک میکند.اگر به دنبال یک دوچرخه خاص برای کودک خود هستید ، پس حتما به این دوچرخه فکر کنید . 

  4,999,000 تومان 5,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فیری‌استایل|...

  بهترین برند دوچرخه در سبک کودک و در بازار ایران بی گمان دوچرخه های برند قناری است. دوچرخه بچه گانه قناری نه تنها از کیفیت بسیار بالایی در ساخت برخوردار است بلکه با طراحی دقیق و رنگبندی زیبا برای کودکان بسیار جذاب است و آنها را برای دوچرخه سواری به شوق می آورد . دوچرخه های قناری با گارانتی 1 ساله شرکت انرژی موتور ارائه می شوند.

  3,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل فیری استایل |...

  بدون شک برند قناری با کیفیت ترین دوچرخه های کودک را در بازار کشور عرضه می کند . دوچرخه های قناری از تمامی جهات مثل طراحی ، کیفیت مواد مورد استفاده ، رنگبندی ، خدمات پس از فروش و... با اختلاف بسیار زیادی از مابقی دوچرخه های بازار برتر می باشد .دوچرخه مدل Free Style از محبوب ترین مدلهای این برند است که از یک سبک پایه دوچرخه الهام گرفته شده است . 

  4,190,000 تومان 4,300,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس نامبر...

  دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 سایز 16 مناسب برای سن از 5 سال به بالا و با یک تنه استیل کلاسیک که شور و شوق دوچرخه سواری را در کودکان ایجاد می کند. این مدل دوچرخه بچه گانه قناری از محبوبترین مدلهای قناری بوده که جذابیت بالایی را برای کودکان و حتی والدین آنها دارد و از کیفیت مثال زدنی در ساخت و طراحی برخوردار است.

  3,990,000 تومان 4,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل هانی | CANARY...

  دوچرخه های کودک قناری بی شک بهترین کیفیت ممکن را برای یک دوچرخه مناسب کودک دارا هستند . این دوچرخه ها علاوه بر کیفیت بالا از طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار هستند که کودکان را به شوق می آورد . برای دوچرخه سواری به آنها اشتیاق داده و سبب لذت بردن فرزند دلبند شما از دوچرخه سواری خواهد شد.

  3,690,000 تومان 3,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 مدل بولدوزر...

  دوچرخه کودک قناری مدل BullDozer سایز 16 انتخاب خوبی برای فرزند دلبند شما جهت تشویق او به ورزش کردن است. بی شک بالاترین کیفیت ممکن دوچرخه های بچه گانه در بازار کشور متعلق به برند قناری است که در این عرصه یکه تازی می کند . دوچرخه قناری مدل بولدوزر از جدیدترین محصولات این برند با طراحی بسیار زیبا است .

  4,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فلاینگ‌بیر |...

  دوچرخه های کودک برند قناری قطعا با کیفیت ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می برند و این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.

  4,790,000 تومان 4,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک قناری 16 مدل جنی | Canary...

  قناری تولید کننده تخصصی ترین دوچرخه مخصوص کودکان میباشد. اولین دوچرخه قناری 45 سال پیش از ژاپن وارد ایران شد. امروزه دوچرخه بچه گانه قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار میگردد. دوچرخه کودک قناری مدل جنی Jenny به صورت تخصصی به عنوان یک دوچرخه دخترانه طراحی وتولید شده است.این محصول بی‌نظیر برای کودک دلبند شما یک انتخاب عالی است .

  4,490,000 تومان 4,650,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل اسپیس‌نامبر 1...

  دوچرخه های بچه گانه قناری بی گمان با کیفیت ترین دوچرخه های حال حاضر بازار ایران هستند . در این میان دوچرخه کودک قناری مدل Space No.1 از محبوبت ترین مدل های تولیدی این برند است که با طراحی بی نظیر و رنگبندی جذاب برای همه کودکان شور و شوق دوچرخه سواری را ایجاد می کند . 

  3,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری سایز 20 مدل فری...

  دوچرخه سواری درسنین کم خاطرات به یاد ماندنی برای هر فردی به جای می گذارد.خرید دوچرخه باکیفیت بالا و سواری لذت بخش حس خوبی برای کودکان به جای می گذارد.برای خرید دوچرخه با کیفیت بالا و داشتن سواری لذت بخش از بهترین دوچرخه های پیشنهادی به شما ،دوچرخه های قناری است.

  4,590,000 تومان 4,700,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری 16 مدل اسپیس شاتل |...

  دوچرخه کودک قناری اغلب به دلیل داشتن ظاهر متفاوت از سایر رقبا به راحتی قابل شناخت است . این مدل از دوچرخه قناری با یک بدنه منیزیومی یکی از شاهکارهای این برند ژاپنی است . این دوچرخه بچه گانه قناری یکی از بهترین و زیباترین مدلهای دوچرخه قناری است که طرفداران بسیار زیادی دارد و از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.

  6,390,000 تومان 6,580,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه قناری مدل جنی سایز 20 |...

  یک دوچرخه کودک بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد برای فرزند دلبند شما که او را برای دوچرخه سواری به شوق می آورد . طراحی اختصاصی و منحصربفرد دخترانه برای این دوچرخه در کنار استفاده از بالاترین کیفیت قطعات و ساخت سبب می شود تا کودک شما از دوچرخه و دوچرخه سواری لذت ببرد و به آن علاقمند باشد. پس شما می توانید آسوده خاطر محصولات قناری را انتخاب نمایید .

  5,570,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف