خرید کفش دوچرخه سواری

از جمله لوازم جانبی دوچرخه سواری است که به شدت بر روی کیفیت سواری و رکاب زدن شما تاثیر دارد کفش لوک قفل شو دوچرخه سواری است . در حالت عادی که شما از کفش معمولی برای رکاب زدن استفاده می کنید فقط زمانی که با پای خود به شمت پایین فشار می آورید نیروی خود را به سیستم گشتاوری دوچرخه منتقل می کنید و در قسمت بعد (180 درجه بعدی) پای...

خرید کفش دوچرخه سواری

از جمله لوازم جانبی دوچرخه سواری است که به شدت بر روی کیفیت سواری و رکاب زدن شما تاثیر دارد کفش لوک قفل شو دوچرخه سواری است . در حالت عادی که شما از کفش معمولی برای رکاب زدن استفاده می کنید فقط زمانی که با پای خود به شمت پایین فشار می آورید نیروی خود را به سیستم گشتاوری دوچرخه منتقل می کنید و در قسمت بعد (180 درجه بعدی) پای شما حالت هرزه گرد داشته و هیچ گونه انتقال نیرویی صورت نمی گیرد . اما زمانی که از کفش مخصوص دوچرخه سواری استفاده می کنید در تمامی زوایا و جهات شما در حال انتقال نیرو خواهید بود که این امر به بازدهی دوچرخه سواری شما بسیار کمک خواهد کرد. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ انواع مدلها و برندهای کفش دوچرخه سواری را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تهیه فرمایید .

بیشتر

کفش دوچرخه  

 • کفش کوهستان GIANT CHARGE MTB

  کفش کوهستان GIANT - CHARGE MTBMES, Motion Efficiency System ExoBeam, full carbon outsole with nylon injected nylon studs. Exo Wrap construction Two BOA IP1 closure- mirror design, more natural for tighten (clockwise on the right shoe but counter-clockwise on the left shoe)

  1,840,000 تومان 2,540,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش کوهستان جاینت GIANT mtb transmit

  Efficient power transfer and all day comfort so you can eat up the miles and enjoy every minute with Transmit. The ForceDrive™ nylon midsole and fast ratchet buckle combine to transfer maximum force from rider to trail so you can nail every climb while combining with off road last construction and heel force band to give you surefooted control on trciky...

  920,000 تومان 1,050,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش دوچرخه سواری کوهستان جاینت مدل فلاکس...

  برای سواری در کوهستان و داشتن راندمان بالا و داشتن حس بهتر به هنگام دوچرخه سواری پیشنهاد ما به شما خرید لوازم جانبی مناسب کوهستان از جمله کفش کوهستان جاینت مدل Fluxx Off-Road است.این کفش لوک کوهستان جاینت با قابلیت قفل شو و قابل استفاده با پدال لوک کیفیت سواری شما را به صورت چشم گیری افزایش می دهد.

  809,000 تومان 855,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش دوچرخه سواری کورسی کربن جاینت مدل...

  برای داشتن حس بهتر به هنگام دوچرخه سواری استفاده از کفش مناسب دوچرخه سواری کمک شایانی به شما می کند.کفش کورسی جاینت مدل Phase Carbon از جمله کفش های تولید شده توسط شرکت جاینت است.با این کفش کورسی جاینت راندمان سواری خود را در هر مسیری افزایش دهید و لذت بیشتری از ورزش کردن ببرید.

  919,000 تومان 950,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش دوچرخه سواری کورسی جاینت مدل سورج...

  برای دوچرخه سواری در مسیر های جاده و کوهستانی از جمله وسایل مورد نیاز شما کفش مناسب دوچرخه سواری است.کفش دوچرخه سواری جاینت مدل  Surge از جمله کفش های کورسی جاینت است.با این کفش کورسی جاینت در مسیر های جاده ای به دوچرخه سواری بپردازید و لذت بیشتر از ورزش کردن ببرید.

  1,839,000 تومان 1,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano AM701SR

  کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano AM701SR کفش دوچرخه کوهستان از کمپانی شیمانو  دارای قالب مخصوص در قسمت پنجه برای محافظت از انگشتان پا و چندین ویژگی دیگر که ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه  آریا چرخ این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano GR700SR

  کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano GR700SR کفش دوچرخه کوهستان از کمپانی شیمانو که بزرگترین اراِه دهنده لوازم دوچرخه می باشد و مناسب برای پدال های صاف با گریپ بسیار قوی می باشد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano ME500

  کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano ME500 کفش مخصوص دوچرخه کوهستان از کمپانی بزرگ شیمانو که بسیار مستحکم برای دوچرخه سواری و پیاده روی می باشد و ا در نمایندگی جاینت ، آریا چرخ ، این محصول را به شما پیشنهاد ی کنیم.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano ME200SG

  کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano ME200SG کفش مخصوص دوچرخه کوهستان از کمپانی برتر شیمانو که دارای سه بند چسبی و روی مشبک برای خروج حرارت پا و چندین ویژگی دیگر.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو صندل مدل Shimano SD500

  کفش شیمانو صندل مدل Shimano SD500 کفش صندل مخصوص پیاده روی و دوچرخه سواری گاه گاه در فصل های گرم این محصول کمپانی مشهور شیمانو می باشد . ما در آریا چرخ این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو شهری مدل Shimano CT41L

  کفش شیمانو شهری مدل Shimano CT41L کفش شیمانو مخصوص دوچرخه کورسی از کمپانی بزرگ شیمانو که برای تور ها قابل استفاده می باشد و همچنین دارای چندین خاصیت دیگر نیز می باشد.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano MT700SO

  کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano MT700SO کفش مخصوص دوچرخه کوهستان که محصول کمپانی شیمانو می باشد و دارای چرم مصنوعی با دوام و وسط و کف لاستیکی برای راندمان پدال که ما به شما این محصول را پیشنهاد می کنیم.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت