مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
فیلترها
سایز پا
بیشتر... کمتر...
قیمت
تومان تومان
تولید کننده
بیشتر... کمتر...
رنگ
فیلتر
4.9
2,620,000 تومان
2,490,000 تومان
خرید کفش دوچرخه سواری جاینت مدل Flow برای دوچرخه سواری کوهستان بسیار مناسب می‌باشد. این کفش داراری خصوصیاتی به شرح زیر است: کفی با تکنولوژی EXOBeam از جنس کامپوزیت برای افزایش بازدهی تکنولوژی ExoWarp در قسمت میانی...
5.0
1,848,000 تومان
1,658,000 تومان
برای استفاده دومنظوره خرید کفش دوچرخه سواری جاینت مدل Mtb Transmit توصیه می‌شود. خصوصیات مهم این محصول به شرح زیر است: 🔗 رویه کفش از جنس چرم مصنوعی با مقاومت کششی بالا 🔗 نوع فیکس از جنس سگک QuickFit به همراه دو چسب 🔗...
5.0
3,060,000 تومان
2,999,000 تومان
برای دوچرخه سواری در مسیر‌های جاده و کوهستانی از جمله وسایل مورد نیاز شما کفش مناسب دوچرخه‌سواری است. کفش دوچرخه‌سواری جاینت مدل Surge از جمله کفش‌های کورسی جاینت است. با این کفش کورسی جاینت در مسیر‌های جاده‌ای به...
5.0
2,500,000 تومان
2,440,000 تومان
یکی از ضروری‌ترین لوازم جانبی مورد نیاز در سواری کوهستان کفش مناسب بوده و کفشی که ویژگی‌های مورد نیاز ما را دارا باشد تا بتوانیم استفاده مناسبی از آن داشته باشیم. کفش دوچرخه‌سواری کوهستان لیو مدل Valora محصولی زیبا و...
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano MT700SR کفش شیمانو با طراحی بسیار زیبا و  متناسب برای دوچرخه کوهستان ها و قابلیت چند منظوره بودن و چندین ویژگی دیگر که ما در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.
3.8
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano CT41N کفشی با کیفیت از کمپانی شیمانو که برای دوچرخه کوهستان توصیه می شود ولی خاصیت چند منظوره بودن را دارد و می توانید در پیاده روی و... نیز از این کفش استفاده کنید.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو دارای طراحی زیبا و مناسب برای دوچرخه سواری و کوهستان می باشد. همچنین می توان از این کفش برای پیاده روی، سفر و سایر فعالیت ها نیز استفاده کرد. از سری ویژگی های کلیدی این کفش: مناسب و راحت برای استفاده بدون...
4.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano CT71N کفش کمپانی شیمانو که برای دوچرخه کوهستان طراحی شده  و همچنین چند منظوره نیز می باشد و برای فعالیت های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano M089W کفش شیمانو متناسب برای دوچرخه کوهستان و همچنین با قابلیت چند منظوره بودن برای پیاده روی و فعالیت های دیگر.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano ME200SL کفش شیمانو با طراحی زیبا و توصیه شده برای دوچرخه کوهستان  که می توان برای فعالیت های دیگر نیز از آن استفاده کرد.
5.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو ی خوش طرح با کیفیت بسیار بالا متناسب با دوچرخه کوهستان که دارای قابلیت چند منظوره بودن نیز می باشد. سایر ویژگی های کلیدی این محصول : کفی سبک و تقویت شده از جنس فیبر شیشه دارای دو بند چسبی کفش چند منظوره...
2.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano MW500 کفش شیمانو با طراحی زیبا و کیفیت بسیار خوب که متناسب با دوچرخه کوهستان می باشد از پاهای شما در برابر سرما ، باد و باران محافظت می کند 
4.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano AM500 کفشی از کمپانی شیمانو  که متناسب برای دوچرخه کوهستان و همچنین چند منظوره برای فعالیت هایی از قبیل پیاده روی و... می باشد. و علاوه برآن دارای ویژگی هایی از قبیل :
4.6
فعلا‌موجود‌نیست
اگر یک دوچرخه‌سوار مبتدی می‌باشید که به دنبال خرید یک کفش‌دوچرخه‌سواری کورسی است، یکی از بهترین گزینه‌ها کفش دوچرخه‌سواری شیمانو کورسی مدل Shimano RP200SL می‌باشد. راحتی و کیفیت بالای این محصول در کنار قیمت منطقی آن...
3.6
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کورسی مدل Shimano RP300SL کفش شیمانو زیبا متناسب برای دوچرخه کوهستان و خاصیت چند منظوره که ما به شما این محصول را پیشنهاد می کنیم.
5.0
1,300,000 تومان
1,190,000 تومان
برای داشتن حس بهتر به هنگام دوچرخه‌سواری استفاده از کفش مناسب، کمک شایانی به شما می کند. کفش دوچرخه کورسی جاینت مدل Phase Carbon از جمله کفش‌های اقتصادی و مقرون بصرفه این برند معتبر است. با این کفش کورسی راندمان سواری...
4.4
1,039,000 تومان
984,000 تومان
با داشتن برخی لوازم اکسسوری می‌توانید راندمان بالا و احساس بهتری هنگام دوچرخه سواری داشته باشید. از مهم‌ترین ابزار دوچرخه‌سواری می‌توان به کفش دوچرخه‌سواری اشاره کرد. کفش دوچرخه‌سواری قفل‌شو فلوکس Giant Flux، قابل...
5.0
1,980,000 تومان
1,790,000 تومان
اگر برای دوچرخه سواری کوهستان به دنبال خرید کفش دوچرخه سواری قفل شو هستید، کفش جاینت مدل AMP مناسب شما خواهد بود. مشخصات اصلی این محصول عبارتند از:  کفی با تکنولوژی EXOBeam از جنس کامپوزیت برای افزایش بازدهی تکنولوژی...
4.0
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano AM701SG کفش محصول کمپانی بزرگ شیمانو که متناسب برای دوچرخه کوهستان می باشد و همچنین برای استفاده چند منظوره در دو و میدانی و پیاده روی نیز می توانید از آن استفاده کنید.
فعلا‌موجود‌نیست
کفش شیمانو کوهستان مدل Shimano AM701SR کفش دوچرخه کوهستان از کمپانی شیمانو  دارای قالب مخصوص در قسمت پنجه برای محافظت از انگشتان پا و چندین ویژگی دیگر که ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه  آریا چرخ این محصول...

کفش دوچرخه

چنانچه به افزایش کیفیت و لذت سواری خود فکر می‌کنید حتما خرید کفش دوچرخه سواری را در نظر داشته باشید. این محصولات به سبب ویژگی‌های خاص خود به میزان زیادی از هدر رفت انرژی شما جلوگیری می‌نمایند. از طرف دیگر به علت درگیر نمودن عضلات بیشتر در هنگام رکاب‌زدن به خستگی کمتر فرد منجر می‌شوند. تنوع بسیار زیاد قیمت کفش دوچرخه سواری به سبب بهره‌گیری از تکنولوژی و متریال متفاوت در بازار وجود دارد. مضاف بر آنکه هر سبک خاص از دوچرخه نیازمند کفش مخصوص خود است. در فروشگاه آریا چرخ انواع کفش دوچرخه کوهستان و کورسی را با بهترین قیمت بیابید.

خرید کفش دوچرخه سواری

آیا نمی‌توان با کفش‌های معمولی دوچرخه سواری کرد؟ بله حتما می‌توان، اما آنچه مد نظر است افزایش راندمان و در نهایت افزایش لذت دوچرخه سواری است. شما می‌توانید با خرید کفش دوچرخه سواری و استفاده از آن می‌توانید به طرز بسیار محسوسی بازدهی رکاب‌زدن خود را افزایش داده و از خستگی زودرس، درد مفاصل و هدر رفت انرژی جلوگیری نمایید. کفش‌های دوچرخه سواری بر اساس نوع دوچرخه دارای انواع مختلفی هستند که در هنگام خرید می‌بایستی به ابن موضوع دقت نمود، هم‌چنین این کفش‌ها می‌بایستی با پدال‌های مخصوص قفل‌شو (پدال لوک) استفاده شوند. بنابراین در هنگام خرید کفش دوچرخه سواری حتما موارد وابسته را در نظر گرفته تا بتوانید به راحتی انتخاب نمایید.

از جمله لوازم جانبی دوچرخه سواری است که به شدت بر روی کیفیت سواری و رکاب‌زدن شما تاثیر دارد کفش لوک (قفل‌شو) دوچرخه سواری است. در حالت عادی که شما از کفش معمولی برای رکاب‌زدن استفاده می‌کنید فقط زمانی که با پای خود به سمت پایین فشار می‌آورید نیروی خود را به سیستم گشتاور دوچرخه منتقل می‌کنید و در قسمت بعد (180 درجه بعدی) پای شما حالت هرزه گرد داشته و هیچ‌گونه انتقال نیرویی صورت نمی‌گیرد . اما زمانی که از کفش مخصوص دوچرخه سواری استفاده می‌کنید در تمامی زوایا و جهات شما در حال انتقال نیرو خواهید بود که این امر به بازدهی دوچرخه سواری شما بسیار کمک خواهد کرد. شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ انواع مدلها و برندهای کفش دوچرخه سواری را با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت تهیه فرمایید.

عوامل مهم در انتخاب کفش مخصوص دوچرخه سواری

قبل از خرید کفش دوچرخه سواری ابتدا می‌بایستی نوع و کیفیت سواری خود را مشخص نمایید، بعنوان مثال یک دوچرخه‌سوار مبتدی و یا نمیه حرفه‌ای قطعا کفشی متفاوت با یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای که در مسابقات شرکت می‌کند نیاز دارد. هم‌چنین کفش‌ها مردانه و زنانه با هم متفاوت هستند، در ادامه سعی می‌کنیم تا به این موضوع بپردازیم:

  • تناسب پدال، پل و کفش: انواع مختلفی از پدال‌های قفل‌شو هستند که با پل‌های مخصوص خود مچ می‌شوند و این پل‌ها بر روی هر کفشی نصب نمی‌شوند، بنابراین حتما توجه کنید که در هنگام خرید کفش دوچرخه سواری امکان نصب پل استاندارد و مناسب برای پدل وجود داشته باشد.
  • کفش‌های کورسی و کوهستان: کفش دوچرخه کورسی با کفش دوچرخه کوهستان بسیار متفاوت است. این تفاوت به جنس کفی، نوع پل و سبکی بستگی دارد. در کل کفش دوچرخه کورسی، کفی محکم‌تر و سفت‌تر داسته و برای پیاده‌روی مناسب نیست، پل این کفش‌ها بزرگتر بوده و غالبا وزن کمتری دارند.
  • کفش مردانه و زنانه: اصلا با توجه به تفاوت ژنتیکی میان آقایان و بانوان این امر در طراحی کفش برای ایشان نیز رعایت می‌شود که یکی از بدیهی‌ترین آنها تفاوت در سایز است.

قیمت کفش دوچرخه سواری

همانطور که بیان شد کفش دوچرخه سواری انواع و افسام مختلفی دارد که تفاوت‌ها نیز توضیح داده شد، حال مسئله اصلی ایجاد تفاوت در قسمت کفش دوچرخه به سبب تفاوت‌های بیان شده است. به‌طور کلی باید گفت که قیمت کفش دوچرخه سواری متاثر از چندین پارامتر است که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم:

  • جنس و متریال مورد استفاده: استفاده از مواد مختلف در تولید کفش‌های دوچرخه سواری مستقیما در قیمت آن‌ها تاثیر می‌گذارد، بعنوان مثال کفش‌هایی که با کفی کرین تولید می‌شوند قطعا قیمت بالاتری نسبت که کفش‌های دیگر دارند، یا کفش‌هایی که با کفی‌های مخصوص با چسبندگی بالا توسط برندهای معتبر هم‌چون میشلن تولید می‌شوند قیمت بالاتری دارند.
  • انواع سیستم فیکس و تاثیر بر قیمت: برای بستن یا فیکس کردن کفش از موارد مختلفی همچون بند، چسب، سگک یا جغجغه استفاده می‌شود که هز کدام از این پارامترها قیمت مشخصی دارند . بر روی قیمت کفش تاثیر خواهند گذاشت، اما به طور کلی گران‌ترین سیستم فیکس مربوط به جغجغه و ارزان‌ترین مربوط به بند است.
  • برند: اما در آخر نباید به برند تولید کننده بی توجهی کرد، قطعا برندهای مطرحی همچون Sidi که به صورت تخصصی بر روی توسعه و تولید کفش دوچرخه سواری فعالیت دارند از تکنولوژی‌های به‌روزتر و مفیدتر در کنار ساخت بهتر بهره می‌برند و قطعا محصولات آن‌ها لذت بیشتری در استفاده دارد.
مشاهده بیشتربستن

منو

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم