باربند حمل ماشینی دوچرخه

برای حمل دوچرخه با ماشین شما نیاز به یک باربند دوچرخه یا دوچرخه بند قابل اطمینان دارید تا اولا به ماشین و خودرو شما آسیبی وارد نشود و ثانیا دوچرخه در سلامت کامل حمل شود . باربند حمل دوچرخه اصولا یا به صورت باربند عقب (صندوقی) که در قسمت عقب ماشین نصب می شوند و یا باربند سقفی ارایه میشوند . باربندهای عقب معمولا قابلیت حمل...

باربند حمل ماشینی دوچرخه

برای حمل دوچرخه با ماشین شما نیاز به یک باربند دوچرخه یا دوچرخه بند قابل اطمینان دارید تا اولا به ماشین و خودرو شما آسیبی وارد نشود و ثانیا دوچرخه در سلامت کامل حمل شود . باربند حمل دوچرخه اصولا یا به صورت باربند عقب (صندوقی) که در قسمت عقب ماشین نصب می شوند و یا باربند سقفی ارایه میشوند . باربندهای عقب معمولا قابلیت حمل دو تا سه دوچرخه را دارند . اما باربندهای سقفی تکی بوده که شما میتوانید دو تا سه عدد از آن را بر روی سقف ماشین خود داشته باشید . از جمله برندهای معتبر که در این زمینه فعالیت میکنند می توان PERUZZU و TULE  را نام برد . شما می توانید برای انتخاب باربند دوچرخه مورد نظر خود با ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ در تماس باشید.

بیشتر

باربند دوچرخه 

 • باربند صندوقی دوچرخه پروزو مدل ونزیا |...

  از جمله لوازم دوچرخه که گاها به آن نیاز پیدا می کنید ، باربند دوچرخه است.شما به وسیله باربند دوچرخه به آسانی می توانید دوچرخه خود را به هر جایی که دوست دارید ببرید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.از جمله باربند های دوچرخه با کفیت بسیار بالا می توان به باربند دوچرخه Peruzzo مدل Venezia اشاره کرد.

  2,900,000 تومان 3,180,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite...

  باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite SANREMO BLACK باربند سقفی دوچرخه از کمپانی الیت که جزو کمپانی های بزرگ لوازم جانبی دوچرخه می باشد. این باربند از جنس آلومینیوم فوق العاده محکم با سیستم نضب سریع و سازگار با تمام سایزهای دوچرخه در ابعاد 80x50mm می باشد.

  1,379,000 تومان 1,440,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite...

  باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite SANREMO RACE LOCK باربند سقفی از سری باربند های دوچرخه سواری کمپانی الیت که دارای کلید ضد سرقت همراه با سیستم چفت و بست ایمن و سازگار با اکثر باربندها 50 تا 80 میلی متر می باشد.

  2,759,000 تومان 2,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite...

  باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite SANREMO TOUR LOCK باربند سقفی دوچرخه از کمپانی بزرگ الیت که دارای ویژگی های زیادی از قبیل دوقفل ایمنی ضد سرقت و سیستم چفت و بست ایمن و سریع و سازگار با تمام باربندها در اندازه ها و شکلهای مختلف.

  3,839,000 تومان 4,010,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite...

  باربند سقفی دوچرخه سواری الیت مدل Elite RONDA SPORT باربند سقفی دوچرخه سواری کمپانی الیت که دارای گیره خود تنظیم و قفل ایمنی با کلید ضد سرقت و همراه با میله نگهدارنده و سازگار با انواع فریم ها می باشد.

  4,170,000 تومان 4,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند صندوقی دوچرخه شکاری
  خرید محصول
  باربند صندوقی دوچرخه شکاری

  باربند صندوقی (دوچرخه بند) برند شکاری ساخت ایران ، که مناسب برای استفاده بر روی انواع ماشین ها و باکیفیت خوب که قابلیت حمل و نگهداری تا 3 دستگاه دوچرخه را دارا است . این باربند بیشتر برای مصارف درون شهری توصیه می گردد .

  250,000 تومان 270,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • باربند عقب دوچرخه سواری الیت مدل Elite...

  باربند عقب دوچرخه سواری الیت مدل Elite DOLOMITI 2B TOWBAR MOUNTED BIKE CARRIER باربند دوچرخه سواری برای عقب اتومبیل که برای کمپانی سازنده الیت می باشد و دارای ویژگی های زیادی مباشد از قبیل چرخ زیرین و تاشو برای حمل و نقل آسان ودسترسی همزمان به عقب اتومبیل و چچندین ویژگی دیگر که ما در آریا چرخ این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

  19,040,000 تومان 19,840,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • باربند صندوقی حمل دوچرخه مدل TERCOM BPCO CB627
  خرید محصول
  باربند صندوقی حمل دوچرخه مدل TERCOM BPCO...

  باربند صندوقی حمل دوچرخه مدل TERCOM BPCO CB627 یک باربند صندوقی حمل دوچرخه بسیار با کیفیت ساخت کشور تایوان که سبک و بسیار کارآمد است .

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت