لزوم استفاده از کیف و کوله دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری قطعا شما هم با این موضوع که برای حمل برخی لوازم شخصی خود و یا لوازم جانی دوچرخه خود که در هنگام پدال‌زدن وجود آن‌ها نیاز هست با مشکل مواجه هستید، به همین سبب برای حل این معضل انواع مختلفی از کیف دوچرخه و یا کوله دوچرخه‌سواری طراحی و تولید شده‌اند تا به‌راحتی فرد بتواند لوازم و ملزومات مورد نیا...

لزوم استفاده از کیف و کوله دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری قطعا شما هم با این موضوع که برای حمل برخی لوازم شخصی خود و یا لوازم جانی دوچرخه خود که در هنگام پدال‌زدن وجود آن‌ها نیاز هست با مشکل مواجه هستید، به همین سبب برای حل این معضل انواع مختلفی از کیف دوچرخه و یا کوله دوچرخه‌سواری طراحی و تولید شده‌اند تا به‌راحتی فرد بتواند لوازم و ملزومات مورد نیاز را با خود حمل و همراه داشته باشد تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده نماید.

حتما سوال می‌کنید که چه لوازم و یا تجهیزاتی ممکن است که نیاز باشد؟ بگذارید واضح برای شما توضیح دهیم که شما ممکن است برای دوچرخه‌سواری کوتاه مدت یا بلند مدت و یا مسابقه به برخی موارد جانبی نیاز خواهید داشت. در دوچرخه‌سواری کوتاه‌مدت که اصولا در شکل دوچرخه‌سواری شهری است شما قطعا برخی لوازم شخصی را با خود دارید که به آن نیاز خواهید داشت مثل کلید، کیف، موبایل و ... هم‌چنین برخی لوازم جانبی دوچرخه نیز حتی در شهر نیاز هست مثل: دسته آچار، تیوپ اضافه، تلمبه و ... حتی ممکن است شما نیاز پیدا کنید تا برخی لوازم جانبی را به جهت جلوگیری از سرقت با خود حمل کنید مثل چراغ، کلاه و ... به همین سبب شما به کیف‌های مخصوص یا کوله دوچرخه‌سواری نیاز خواهید داشت. در دوچرخه‌سواری بلند مدت این مسئله بیشتر نمود می‌یابد زیرا شما به لوازم بیشتر و مهم‌تری نیاز دارید تا با خود حمل نمایید حتی در برخی اوقات تغذیه و آب اضافه برای شما بسیار مهم خواهد بود.

انواع کیف و کوله دوچرخه

در جهت استفاده هر چه بیشتر و مفیدتر در هنگام دوچرخه سواری از فضا و امکانات موجود انواع مختلفی از کیف‌های دوچرخه‌سواری برای نقاط مختلف از دوچرخه طراحی و تولید شده‌اند که به صورت کلی می‌توان آن‌ها را در دو سته تقسیم‌بندی کرد:

 • کیف تنه: کیف تنه شامل طیف گسترده‌ای از کیف‌های مختلف که در نقاط متعددی از دوچرخه نصب می‌شوند را دربر می‌گیرد. بعنوان مثال کیف جلو فرمان، کیف پشت کرپی (که این دو نوع کیف اصولا کمی حجیم‌تر بوده و قابلیت حمل موبایل را دارد) نوع دیگر کیف مثلثی زیر تنه و کیف زیر زین است (که اصولا کمی کم حجم‌تر هستند و برای حمل واسئل کوچکتر استفاده می‌شوند مثل تیوپ، دسته آچار و ...) و در آخر کیف‌های خورجینی عقب و جلو برای دوچرخه‌سواری توریستی است که بر روی ترکبند جلو عقب نصب می‌شوند و خوب بسیار حجم بوده و برای حمل وسائل مورد نیاز در طول مسافرت استفاده می‌شوند.
 • کوله دوچرخه‌سواری: کوله دوچرخه‌سواری نیز مورد دیگری است که هم برای سفرهای درون شهری و هم برای مسافت طولانی بیرون شهر و یا حتی تمرینات بسیار کاربردی است و می‌توان به‌جای استفاده از چندین کیف مختلف فقط از یک کوله استفاده کرد. اصولا کوله‌های دوچرخه سواری شامل یک منبع آب اضافه هستند که برای استفاده دوچرخه‌سوار طراحی شده‌اند و به بهترین حالت نیاز به آب را برای وی برآورده می‌کنند، هم‌چنین به سبب فضای کافی که دارند می‌توان مقادیر قابل توجهی از وسایل جانبی را در آن جای داد حتی کلاه!

قیمت و خرید کیف و کوله دوچرخه

برای خرید کیف یا کوله دوچرخه‌سواری نکات زیادی جهت توجه وجود ندارد، فقط بحث کیفیت و کارایی مورد نیاز شماست که بر روی قیمت کیف یا کوله تاثیر خواهد داشت. قطعا در بازار هم شاهد حضور کیف ارزان‌قیمت و هم کیف گران‌قیمت هستیم که خوب حتما با موارد ذکر شده در ارتباط است و از طرفی هر برند نیز برای خود قیمت متفاوتی را به سبب هزینه‌های مختلف تولید پیشنهاد می‌دهد، پی برای خرید کیف یا کوله شما باید این موارد را بررسی نمایید و در انتها بهترین مورد متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. اما حتما سعی کنید از محصولاتی که کیفیت معقولی در دوخت و متریال مورد استفاده دارند و آپشن‌های جذاب مثل ضدآب بودن یا قابلیت تاچ موبایل را از روی محافظ ارائه می‌دهند بیشتر استفاده کنید. ما در آریا چرخ محصولات متنوعی را برای شما فرآهم آوردیم تا بتوانید یک تجربه خوب از خرید کیف و کوله دوچرخه داشته باشید.

بیشتر

کیف و کوله دوچرخه 

 • کیف پشت کرپی دوچرخه راک براس مدل RockBros...

  کیف پشت کرپی دوچرخه برای استفاده روزمره شما هنگام ذوچرخه‌سواری بسیار مناسب است، این محصول یک کیف پشت کرپی بسیار کاربردی است که می‌توانید تمام وسیله‌هایی که به همراه دارید را درون آن جای دهید. کیف پشت کرپی RockBros H7-BK با طراحی فوق‌العاده‌ای که دارد امکان دسترسی راحت را فراهم می‌آورد.

  669,000 تومان 699,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کوله دوچرخه‌سواری زفال مدل Zefal Z Hydro XC

  شما به دو صورت می‌توانید هنگام سواری با خود آب حمل کنید، یکی با بطری و دیگری با کولۀ مخصوص که اگر آپشن دوم را در نظر دارید پیشنهاد ما کوله زفال Z HYDRO XC می‌باشد. این کوله دارای مخزن 2 لیتری آب است و بعلاوه چندین جیب در سایزهای مختلف در آن تعبیه شده تا دوچرخه‌سوار هر چیزی که باید را با خود داشته باشد.

  1,910,000 تومان 2,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کیف زیر زین دوچرخه راک‌براس مدل RockBros...

  آیا تا به حال برای حمل وسایل ضروری خود حین دوچرخه‌سواری به مشکل برخورد کرده‌اید؟ احتمالا جواب‌تان بله است. قصد داریم با معرفی این محصول مشکل شما را حل کنیم. روش‌های متنوعی برای حمل وسایل هنگام سواری وجود دارد که اکثر دوچرخه‌سواران یک کیف زیر زین را ترجیح می‌دهند.

  510,000 تومان 545,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کوله دوچرخه‌سواری زفال مدل Zefal Z Hydro...

  یک سواری بدون آب و با گلوی خشک اصلا نه به دل می‌چسبد و نه به جان. کوله دوچرخه‌سواری زفال Z HYDRO ENDURO از آن دسته ملزوماتی است که مثل یک معجزه غیر ممکن را ممکن می‌سازد چرا که فوق‌العاده‌ترین مشخصات مثل کیسۀ آب 3 لیتری و جیب‌های متعدد را در بر می‌گیرد.

  2,260,000 تومان 2,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کیف نگهدارنده موبایل روی فرمان تاپیک مدل smartphone drybag
  خرید محصول
  کیف نگهدارنده موبایل روی فرمان تاپیک مدل...

  کیف نگهدارنده موبایل روی فرمان تاپیک مدل smartphone drybag با قابلیت تاچ 

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف نگهدارنده گوشی آیفون 6 و+6 روی فرمان زفال مدل z console lite
  خرید محصول
  کیف نگهدارنده گوشی آیفون 6 و+6 روی فرمان...

  کیف نگهدارنده گوشی آیفون 6 و+6 روی فرمان زفال مدل z console lite

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف نگهدارنده موبایل روی فرمان SKS مدل smartboy
  خرید محصول
  کیف نگهدارنده موبایل روی فرمان SKS مدل...

  استفاده آسان از تلفن همراه در هنگام دوچرخه‌سواری از آرزوهای همیشگی دوچرخه سواران بوده است و کیف نگه‌دارنده موبایل SKS مدل SmartBoy این آرزو را برای دوچرخه‌سواران به واقعیت تبدیل کرده است. میتوانید در عرض چند ثانیه آن‌را به فرمان دوچرخه وصل کرده و استفاده کنید.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z light hydro s
  خرید محصول
  کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z...

  کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z light hydro s با محفظه نگهدارنده آب

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z hydro l
  خرید محصول
  کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z...

  کوله پشتی دوچرخه سواری زفال مدل zefal z hydro l  با محفظه 2 لیتری برای نگهداری آب

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف روی تنه ایبرا مدل Ibera IB-TB9
  خرید محصول
  کیف روی تنه ایبرا مدل Ibera IB-TB9

  کیف روی تنه ایبرا مدل Ibera IB-TB9 یک کیف روی تنه دوچرخه برای یک دوچرخه سواری راحت با قبلیت حمل وسایل و موبایل شما . این کیف ضدآب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل FRONT TRIANGLE BAG SKS
  خرید محصول
  کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS FRONT TRIANGLE BAG این کیف سه گوش برای نصب بر روی تنه دوچرخه طراحی و تولید گشته است . این کیف ابزاری باعث مرتب بودن ابزار های شما در هنگام دوچرخه سواری میشود.

  220,000 تومان 231,600 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-S
  خرید محصول
  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-S کیف مسابقه می تواند به راحتی و بدون ابزار به زین دوچرخه وصل شود. یک محفظه جداگانه در داخل برای ابزار کوچک دارد که کمک میکند تا آنها گم نشوند و یا آسیب نبینند.

  296,000 تومان 312,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته