خرید دوچرخه 29 (دوچرخه مسابقه ای کوهستان )

در این مطلب قصد داریم تا شما را با دوچرخه 29 و دوچرخه مسابقه‌ ای کوهستان آشنا کنیم . در ادامه به بررسی دقیق دوچرخه 29 می‌پردازیم تا اگر شما قصد خرید دوچرخه 29 دارید با اطلاع کامل از ویژگی های این سبک از دوچرخه ، اقدام به خرید 29 کنید و از ورزش کردن و دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید. در گذشته دوچرخه های کو...

خرید دوچرخه 29 (دوچرخه مسابقه ای کوهستان )

در این مطلب قصد داریم تا شما را با دوچرخه 29 و دوچرخه مسابقه‌ ای کوهستان آشنا کنیم . در ادامه به بررسی دقیق دوچرخه 29 می‌پردازیم تا اگر شما قصد خرید دوچرخه 29 دارید با اطلاع کامل از ویژگی های این سبک از دوچرخه ، اقدام به خرید 29 کنید و از ورزش کردن و دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید. در گذشته دوچرخه های کوهستان دارای تایر سایز 27.5 و 26 بودند اما برای داشتن راندمان بیشتر در مسیر های کوهستانی دوچرخه 29 طراحی و تولید شد.دوچرخه هایی با قطر تایر 29 ، علاوه بر ارائه گشتاور بیشتر نسبت به دوچرخه های 27.5 و 26 وعبور راحت تر از ناهمواری های مسیر طراحی و تولید شدند. استفاده تایر 29 در طراحی دوچرخه‌های کوهستان حفظ تعادل را آسان تر و سواری لذت بخش تری را در مسیر های کوهستانی ارائه می‌دهند.

خرید اینترنتی دوچرخه 29

با خرید اینترنتی دوچرخه 29 ،زمان خود را هدر نمی دهید،می توانید در صورت پیدا کردن قیمت بهتر مقداری از پول خود را ذخیره کنید ، و از همه مهم ترین درگیر ترافیک ، هوای آلوده و سر و صدای شهر نشوید. در خرید اینترنتی دوچرخه 29 به چند نکته توجه داشته باشید: 1. از قبل با تحقیق یا تماس با کارشناسان وبسایت سایز خودرا مشخص کنید. 2. لیستی از بهترین دوچرخه های 29 را برای خود آماده کنید. 3. وبسایت های مورد اطمینان را یافته و موجودی هر یک را چک کنید. 4. وبسایتی که دوچرخه های مورد علاقه شما را دارد را نگهدارید. 5. با توجه به بودجه دوچرخه خود را انتخاب،مبلغ را پرداخت و صبر می کنید تا دوچرخه شما برسد،که همه می دانیم سخت ترین مرحله در خرید اینترنتی دوچرخه 29 خواهد بود.


قیمت دوچرخه 29

قیمت دوچرخه  29 یه نسبت دوچرخه 27.5 ثبات کمتری دارند، البته می تواند به دلیل تنوع این دوچرخه ها باشد. همینطور که دوچرخه 29 قیمت بالا در بین این رده دوچرخه یافت می شود، دوچرخه با قیمت مساعدتر هم پیدا می شود. اما قیمت دوچرخه 29 به چه عواملی بستگی دارد؟ 1. طراحی : این نوع دوچرخه کوهستان برای مسیرهای سخت و مسابقات میدانی تولید می شود،لذا طراحی آن باید به گونه ای باشد که بر اجرای سوار کار بهترین اثر را داشته باشد.قیمت دوچرخه 29 با طراحی های پیچیده تر و زمانبر تر،بالاتر می رود 2. جنس : دوچرخه کوهستانی 29 سیستم های زیادی را در خود جای می دهد و همچنین چرخهای سنگین تری دارد، پس سبکی فریم یک امر حیاتی است. هرچه فریم سبک تر و در کنار آن مقاوم تر باشد، قیمت دوچرخه 29 سِیر صعودی پیدا میکند. 3. سیستم ها و قطعات: قیمت دوچرخه 29 به شدت به این عوامل بستگی دارد.هرچه این قطعات و سیستم ها از برندهای برتر و سری های با کیفیت تر باشند،قیمت دوچرخه 29 بالاتر می رود.

مهمترین مشخصات دوچرخه 29 :

از مهمترین مشخصات دوچرخه 29 سیستم چرخ غول پیکر این دوچرخه است. دوچرخه 29 عموما برای مسابقات در زمین های سنگلاخی کوهستانی مورد استفاده قرار میگرند. از مهمترین مشخصات دوچرخه 29 ویژگی است که قطر 29 اینچی به این وسیله می دهد.با هربار چرخشِ این چرخ ها دوچرخه مسافت بیشتری را طی می کند. همچنین بعلت فاصله زیاد بین چرخ ها برای جا باز کردن برای جایگذاریشان، ثبات و تعادل افزایش می کند. از دیگر مهمترین مشخصات دوچرخه 29 توانایی عالی آن در بالارفتن از کوه هاست، یعنی صعود از مزیت های این دوچرخه است. دوچرخه 29 همانند بسیار از دوچرخه های موجود در بازار دارای نقاط قوت و نقات ضعف است. از جمله نقاط قوت دوچرخه 29 می توان به پایداری بسیار بالا در مسیر های کوهستانی اشاره کرد.از دیگر نقاط قوت دوچرخه مسابقه ای می‌توان به هدرفت انرژی کمتر به نسبت دوچرخه 27.5 و 26 اشاره کرد. از جمله نقات ضعف دوچرخه 29 می‌توان به شتاب اولیه بسیار کم اشاره کرد.از دیگر نقاط ضعف دوچرخه 29 قدرت مانور پذیری کمتر به نسب دوچرخه هایی با سایز تایر 27.5 و 26 است.

دوچرخه 29 برای چه کسانی مناسب است ؟

همانطور که در ابتدا متن اشاره شد ، دوچرخه 29 ، دوچرخه مسابقه ای طراحی شده برای کوهستان است اما برخی از مدل های دوچرخه 29 برای سواری دومنظوره نیز مناسب هستند.نکته اصلی در خرید دوچرخه مسابقه ای این است که این سبک از دوچرخه را باید با توجه به مسیر سواری خود انتخاب کنید و به صرف داشتن قد بلند نباید دوچرخه 29 تهیه کرد.

برند های تولید کننده دوچرخه 29 :

برند های زیادی دوچرخه سایز 29 را طراحی و تولید می‌کنند اما دوچرخه 29 جاینت همچنان محبوب ترین دوچرخه های مسابقه ای کوهستان در دنیا هستند.طراحی اصولی فریم ، استفاده از قطعات رده بالا به خصوص در بخش سیستم دنده ، دوچرخه های 29 جاینت را از سایر برند ها متمایز کرده است.

 برای مشاهده انواع دوچرخه 29 و آگاهی از قیمت دوچرخه مسابقه ای می‌توانید در انتها صفحه لیست کاملی از آنها را مشاهده کنید و خرید بهترین دوچرخه 29 کوهستان را با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ تجربه کنید.

بیشتر

دوچرخه 29  

 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل تالون 3 لیمیتد...

  کاوش در کوهستان و داشتن راندمان سواری بالا را با دوچرخه جاینت تالون 3 لیمتد 29 تجربه کنید.این دوچرخه کوهستان جاینت با طراحی خارق العاده فریم ،سختی دوچرخه سواری در کوهستان را برای شما به حداقل می‌رساند.با خرید دوچرخه کوهستان Talon 3 Limitd 29 مسیر های کوهستانی و شهری را صرف کمترین انرژی بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  18,310,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت 29 رینکون 2 | (2022)...

  دوچرخه جاینت کوهستان RINCON 2 29 با قابلیت‌های فراوانش می‌تواند نقش یک هم‌سفر با وفا را بخوبی اجرا کرده و از دامنه تا قله با شما همراه شود. مشخصات دوچرخه کوهستان جاینت RINCON 2 29 مانند فریم ALUXX، سیستم ترمز دیسکی سیمی و متمایز‌تر از همه سیستم دندۀ 21 سرعته هستند که این وسیلۀ زیبا را به بهترین مدل دوچرخه کوهستان تبدیل کرده‌اند.

  16,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 29 مدل...

  یک دوچرخه باکیفیت، یک محصول پر قدرت و بادوام، یک زیبایی کم نظیر، همه این گزینه ها را میتوانید در یک محصول منحصر به فرد در اختیار داشته باشید. دوچرخه برند ترینکس مدل M 700 Pro با بهره گیری از بدنه آلومینیومی بسیار مقاوم و بسیار سبک حس چابکی خاصی را به شما هدیه میدهد، استفاده برترین تکنولوژی در ساخت دوشاخ این محصول و سواری نرم و خودرو پر قدرت 27 سرعته، لذت...

  9,490,000 تومان 9,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 29 ترینکس مدل Trinx 29 M1000 PRO

  برای دوچرخه سواری در مسیرهای سخت کوهستان و یا مسیرهای مسطح شهری به یک دوچرخه همه فن حریف با قطعات رده بالا و با کیفیت نیاز دارید که بتواند نیازهای شما را در هر نوع مسیری پاسخگو باشد.دوچرخه 29 کوهستانی ترنکس مدل M1000 Pro برای شما که به دوچرخه سواری حرفه ای فکر میکنید به عنوان گزینه ای برای خرید بهترین دوچرخه کوهستان است.

  11,289,000 تومان 11,580,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  دوچرخه راپیدو مدل Pro 1 29 یکی از بهترین دوچرخه های سبک کوهستان راپیدو است. فریم بسیار سبک این دوچرخه کوهستان راپیدو دارای مقاومت بسیار بالایی دارد. در کنار فریم بسیار سبک استفاده از سیستم دنده شیمانو سواری بسیار باکیفیتی به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال خرید دوچرخه کوهستان 29 هستید، خرید دوچرخه راپیدو Pro 1  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  10,199,000 تومان 10,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  کمپانی خوشنام راپیدو بعد از تاسیس، ابتدا تصمیم به تولید دوچرخه‌های مخصوص تور و آلومینیومی کرد. دوچرخه های دو منظوره و  کوهستان بعداها در خط تولید این شرکت قرار گرفت. دوچرخه دو منظوره برند راپیدو مدل R6 سایز 29 با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت شیمانو ، طراحی زیبا و رنگ های مختلف میتواند انتخاب مناسبی هم برای بانوان و هم آقایان باشد.

  8,970,000 تومان 9,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 29 مدل...

  کیفیت بالا در تولید و محبوبیت در بین دوچرخه سواران هیچگاه نمیتواند اتفاقی باشد، گلچینی از بهترین قطعات با بالاترین سطح کیفیت، در کنار قیمتی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه در دوچرخه برند ترینکس مدل M 136 Pro کنار هم قرار گرفته تا در سخت ترین جاده های کوهستانی و مسیرهای عادی بدون محدودیت بالاترین لذت را برای دوچرخه سوار به همراه داشته باشد.

  7,610,000 تومان 7,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان انرژی مدل ENERGI TRIBUTE 29

  برای دوچرخه کوهستان انرژی مدل TRIBUTE 29 اصلا فرقی ندارد مقصد کجاست و راه رسیدن به آن از چه نوعی است، فریم فوق‌سبک کامپوزیتی، دوشاخ کمک فنردار و ترمز دیسکی هیدرولیکی همهٔ مسیرها را از شهر تا کوهستان برای این دوچرخه باز می‌کنند. مشخصات دوچرخه کوهستان انرژی سیستم دنده SRAM SX Eagle را شامل می‌شوند تا یک دوچرخه کاملاً آماده برای مانُوری حرفه‌ای و هیجان‌انگیز...

  43,800,000 تومان 44,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت فدوم 2 سایز 29 | (GIANT...

  دوچرخه جاینت فدوم 2 با بدنه سبک آلومینیوم و چرخ های روان 29 اینچ ، آماده هست تا در مسیرهای کراس کانتری شما را همراهی کنند. طراحی جدید تنه و چرخ های 29 اینچ ، این دوچرخه را برای طیف گسترده ای از مسیرهای XC آماده کرده است. لوازم دوچرخه شیمانو نصب شده بر روی این دوچرخه به همراه کمک جلو mm 100 و پیشانی 69 درجه این مدل ترکیبی مناسب برای کراس کانتری می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه-کوهستان-جاینت-29-مدل-فدوم-1-جی-ای-GIANT-FATHOM-29ER-1-GE-2018
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل فدوم 1 جی ای |...

  دوچرخه جاینت مدل فدوم 1 جی ای هر آنچه از یک دوچرخه کوهستان سرسخت توقع دارید را برآورده خواهد کرد. این مدل به بدنه فوق سبک آلومینیومی با طراحی HardTail مجهز شده است تا تعادل شما هنگام سواری روی انواع سطوح حفظ شود. از سوی دیگر چرخ های سایز 29 دوچرخه کوهستان جاینت ثبات و کیفیت سواری را در مسیرهای چالش برانگیز در بالاترین سطح نگه می دارد. با خرید دوچرخه...

  خروج از خط تولید ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-جاینت-29-مدل-فدوم-2-جی-ای-GIANT-FATHOM-29ER-2-GE-2018
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل فدوم 2 جی ای |...

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه به ماجراجویی در دل طبیعت بپردازید و در جاده های ناشناخته قدم بگذارید، ما دوچرخه جاینت مدل فدوم 2 جی ای را به شما پیشنهاد می دهیم. این دوچرخه کوهستان با چرخ های سایز 29 و بدنه ای از جنس آلومینوم ALUXX SL برای فتح مسیرهای تریل طراحی شده است. تعادلی که این مدل بین سرعت و کنترل برقرار می کند شگفت انگیزی است و اعتماد به نفس بالایی...

  خروج از خط تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-جاینت-29-مدل-ایکس-تی-سی-ادونسد-0-GIANT-XTC-ADVANCED-29ER-0-2018
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان جاینت 29 مدل ایکس تی سی...

  سریع، قابل کنترل و انعطاف پذیر تعریف مختصری از دوچرخه جاینت مدل تی سی ایکس ادونسد 0 است. این دوچرخه کوهستان به بدنه کربن فوق سبک مجهز شده است و از چرخ های سایز 29 با طوقه های تقویت شده بهره می برد. چنین ترکیبی به شما اجازه می دهد حداکثر سرعت را در سخت ترین جاده ها تجربه کنید. دوشاخ جلو کمک فنر دار نیز در نقش سیستم تعلیق ظاهر شده و ثبات کم نظیری به دوچرخه...

  خروج از خط تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف