خرید دوچرخه 26 

به دوچرخه هایی با قطر تایر 26 اطلاق می‌شود . این سبک از دوچرخه در سالیان پیش بسیار رایج بوده‌اند اما با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کمتر شد اما دوچرخه های 26 همچنان طرفداران خود را دارند. ویژگی بسیار مهم دوچرخه 26 ، قدرت مانور بالا و شتاب اولیه بسیار زیاد است . دوچرخه های 26 به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای ...

خرید دوچرخه 26 

به دوچرخه هایی با قطر تایر 26 اطلاق می‌شود . این سبک از دوچرخه در سالیان پیش بسیار رایج بوده‌اند اما با پیدایش دوچرخه 27.5 رفته رفته استفاده از دوچرخه 26 کمتر شد اما دوچرخه های 26 همچنان طرفداران خود را دارند. ویژگی بسیار مهم دوچرخه 26 ، قدرت مانور بالا و شتاب اولیه بسیار زیاد است . دوچرخه های 26 به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای سواری در مسیر های کوهستانی و شهری مناسب باشند و در اصطلاح به دوچرخه های دومنظوره معروف هستند.اگر دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی و شهری ، مسیر های انتخابی شماست و برای شروع دوچرخه سواری به دنبال خرید دوچرخه ارزان قمیت متناسب با نیاز خود هستید ، خرید دوچرخه 26 می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. دوچرخه هایی با سایز تایر 26 توسط برند های زیادی تولید می‌شوند و به سبب استفاده از آلیاژ های متفاوت در ساخت فریم و استفاده از سیستم دنده ، سیستم ترمز ، دوشاخ و فرمان متفاوت ، قیمت دوچرخه 26 دارای طیف گسترده‌ای است.در ادامه شما را با برند های تولید کننده دوچرخه 26 آشنا می‌کنیم تا شما خرید بهترین دوچرخه 26 را در زندگی خود تجربه کنید.


برند های تولید کننده دوچرخه 26

برندهای زیادی اقدام به تولید دوچرخه 26 می کنند.اما اکثر برندهای مطرح دنیا کم کم تولید دوچرخه 26 را منوط به نوجوانان و برای تفریح می دانند زیرا بازدهی این نسل از دوچرخه ها نسبت به دوچرخه 27.5 کمتر است و به عنوان یک دوچرخه ابتدایی برای شروع دوچرخه سواری و آموزش به آن نگاه می کنند .

دوچرخه جاینت 26

جاینت به عنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه و لوازم جانبی دوچرخه طیف گسترده‌ای از دوچرخه با سایز تایر های متفاوت را مطابق با نیاز شما ارائه می‌دهد.طراحی های منحصر به فرد استفاده شده در ساخت فریم دوچرخه جاینت سایز 26 شما را علاقه‌مند به ورزش دوچرخه سواری می‌کند.قیمت دوچرخه جاینت 26 به نسبت سایر برند های سازنده دوچرخه 26 کمی بالاتر است اما مقایسه کیفیت دوچرخه های سایز 26 جاینت با سایر برند ها قابل مقایسه نیست.

دوچرخه ویوا 26

برند ویوا برندی چینی است اما کیفیت دوچرخه ویوا با سایر برند های چینی قابل مقایسه نیست.برند ویوا برای تولید دوچرخه 26 از بهترین لوازم و قطعات موجود استفاده می‌کند.نکته بسیار مهم که شما را به خرید دوچرخه ویوا 26 ترغیب می‌کند ، قیمت دوچرخه 26 ویوا و دارا بودن کیفیت بسیار بالا است.با دوچرخه 26 ویوا جذب ورزش شوید ، و به سمت حرفه‌ای شدن پیش بروید.

دوچرخه فلش 26

فلش یکی دیگر از برند های چینی تولید کننده دوچرخه در سایز های مختلف است.قیمت دوچرخه فلش به نسب برند هایی مانند ویوا و جاینت پایین تر است اما این برند با ارائه دوچرخه ارزان قیمت اما با کیفیت بسیار بالا ، مشتریان مخصوص خود را دارد.از ویژگی های دوچرخه 26 فلش می‌توان به استفاده از سیستم دنده شیمانو در تمامی مدل های اشاره کرد.اگر به دنبال خرید دوچرخه 26 هستید و قیمت پایین و کیفیت به نسبت بالا مدنظر شماست ، خرید دوچرخه 26 فلش ، خرید مناسبی برای شما است.

سایر برند های تولید کننده دوچرخه 26

برند هایی مانند برند المپیا ، گالانت ، ترنکس ، اینتس و بونیتو برند هایی چینی هستند که کیفیت سواری دوچرخه های این برند با برند هایی که در بالا ذکر شده است قابل مقایسه نیست اما این برند ها دارای دوچرخه های ارزان قیمتی هستند.قیمت دوچرخه 26 در این برند ها بسیار پایین تر نسبت به برند فلش و ویوا است اما اگر فرزند شما در سن رشد قرار دارد و قصد دارید در آینده دوچرخه 27.5 برای او خریداری کنید ، خرید دوچرخه 26 از این برند ها کار پسنیده‌ای است.


قیمت دوچرخه  26

بسیاری از پارامترها بر روی قیمت دوچرخه 26 تاثیر گذار هستند . از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت ، برند دوچرخه 26 است که با توجه به تکنولوژی و کیفیت ساخت بر روی قیمت به دشدت تاثیر خواهد گذاشت و قطعا برندهای معتبر تولید کننده دوچرخه 26 کیفیت بالاتر و ساخت دقیقتری دارند و به همان نسبت قیمت بالاتری برای دوچرخه 26 پیشنهاد میدهند که صد البته کیفیت سواری بهتر و مطلوبتری هم دارند . پارامتر بعدی موثر بر قیمت دوچرخه 26 ، قطعات بکار رفته در محصول است . استفاده از قطعات با کیفیت و برندهای معتب مثل شیمانو ، تکترو ، سانتور و .... قطعا تاثیر بسزایی بر روی قیمت خواهند داشت و این قطعات کارایی بالا در عین حال کیفیت استثنایی را برای دوچرخه سواری به همراه خواهند داشت و از لحاظ قیمتی نیز از قطعات غیر برند و تولیدات متوسط بازار بالاتر خواهند بود . در مجموع یک دوچرخه 26 خوب و با قیمت مناسب را باید از برندهای معتبر خریداری کرد تا بتوان از دوچرخه سواری لذت برد و از هزینه های جانبی مثل تعمییرات خودداری کرد.

مهمترین مشخصات دوچرخه 26

در کل مهمترین مشخصات دوچرخه 26 عبارتند از : 1. فریم یا تنه دوچرخه 26 2. قطعات دنده 3. سیستم ترمز 4.سیستم تعلیق . در مورد فریم یا تنه دوچرخه باید بیان داشت که این مورد مهمترین مشخصه یک دوچرخه 26 است که کیفیت سواری آن را تعیین میکند و در ساخت آن بنابر اندازه چرخ که همان سایز 26 است اقدام به طراحی و مهندسی زوایا و طولها در دوچرخه میکنند تا شما یک دوچرخه 26 بسیار روان و خوش رکاب داشته باشید . قطعات دنده از دیگر مشخصات مهم دوچرخه 26 است ، این قطعات برای دوچرخه های مختلف یکسان هستند و تفاوتی برای آنها نمیتوان قائل بود به این معنا که قطعات دنده یک دوچرخه 26 با یک دوچرخه 27.5 یا 29 تفاوتی از نظر ساختار ندارد . به همین ترتیب برای سیستم ترمز نیز هیچ تفاوتی وجود ندارد . اما یک دیگر ویژگی مهم دوچرخه 26 سیستم تعلیق است که باید متناسب با چرخهای سایز 26 باشد و با یپبقیه دوچرخه ها متفوات است .

خرید اینترنتی دوچرخه 26

اولین نکته‌ای که در این رابطه باید گفت این است که خرید اینترنتی دوچرخه 26 بسته به نوع استفاده شما خریداری می‌شود و سایز تایر 26 ارتباطی با قد شما ندارد بلکه سایز فریم  متناسب با قد شما تعیین می‌شود.نکته دوم به هنگام خرید اینترنتی دوچرخه 26 این است که ، دوچرخه را به صرف داشتن قطعات رده بالا تهیه نکنید و به هنگام خرید دوچرخه به داشتن فریم استاندارد باید توجه ویژه‌ای داشت. در هر صورت از آنجا که شما در هنگام خرید اینترنتی نمیتواند محصول را از نزدیک مشاهده کنید حتما تحقیقات کاملی در رابطه با محصول مورد نظر خود داشته باشید و از فروشنده بخواهید تا توضیحات کاملی در مورد آن و سولات احتمالی شما ارائه کند تا بتوانید از تجربه خرید اینترنتی دوچرخه 26 خود راضی بوده و به دوچرخه سواری بپردازید.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به عنوان فروشگاه دوچرخه با تجربه چندین ساله در زمینه واردات و فروش دوچرخه سعی کرده است تا مجموعه کاملی از برند های متنوع دوچرخه را در کنار هم گرد آورد.برای آگاهی از قیمت دوچرخه 26 و دریافت مشاوره رایگان خرید دوچرخه می‌توانید از طریق آیکون واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید

بیشتر

دوچرخه 26  

 • دوچرخه 26 کوهستان مارلین مدل فالکون |...

  بودجه کمی دارید اما دلباخته دوچرخه سواری کوهستان هستید؟ دوچرخه کوهستان مارلین مدل FALCON سایز 26 پاسخی است مناسب به نیازهای شما.این دوچرخه ارزان قیمت در عین زیبا بودن،مشخصات بسیار متنوعی دارد که آنرا تبدیل به یک دوچرخه کوهستان قابل قبول می کند.در هیچ یک از مراحل تولیدِ این دوچرخه 26 کیفیت فدای قیمت پایین نشده پس نگران نباشید و در خرید دوچرخه کوهستان...

  4,460,000 تومان 4,750,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بونیتو سایز 26 مدل استرانگ 3 وی...

  دوچرخه بونیتو سایز 26 مدل Strong 3V از دوچرخه های دومنظوره تولید شده توسط برند بونیتو است.فریم بسیار سبک آلیاژی این دوچرخه دومنظوره بسیار دقیق و آیرودینامیک طراحی و تولید شده است تا بالا ترین راندمان به هنگام دوچرخه سواری به شما ارائه شود .

  4,840,000 تومان 4,960,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان ویل هورس | Wheel Horse...

  عاشق دوچرخه کوهستان هستید اما به دلیل قیمت بالا تا بحال شروع این سفر را عقب انداخته اید؟ پیشنهاد ما دوچرخه ارزان قیمت کوهستان Wheel horse سایز 26 است. خرید دوچرخه کوهستان Wheel horse می تواند به منزله خرید اولین دوچرخه 26 کوهستان شما برای ورود به این عرصه باشد. این دوچرخه برخلاف قیمت پایین کیفیفت بالایی داشته و سیستم ترمز دیسکی و سیستم های شانژمان از...

  6,820,000 تومان 7,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 26 مدل...

  لذت دوچرخه سواری در مسیرهای ناهموار کوهستانی و جذابتر شدن مسیر های کوهستانی با انتخاب هوشمندانه یک دوچرخه باکیفیت امکانپذیر میشود، دوچرخه دومنظوره راپیدو مدل R4 سایز 26، با توجه به کیفیت در ساخت قطعات تجربه ی شیرین سواری در کوهستان را برای شما به ارمغان می آورد.

  6,990,000 تومان 7,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل اکسیژن 100...

  خرید دوچرخه ویوا مدل OXYGEN 100 به هزار و یک دلیل به دوچرخه دوستان توصیه می شود. در ابتدا بدنه آلومینیومی سبک، با طرحی چشم نواز که به زیبایی این دوچرخه کوهستان افزوده، سپس ترمز دیسکی قدرتمند و بعد سیستم های قابل اتکا، مثال هایی از امکانات این دوچرخه هستند. راحتی و لذت در دوچرخه سواری را با این دوچرخه به دست آورید و رفت و آمدهای شهری و غیر شهری خود را به...

  8,190,000 تومان 8,570,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان ویوا سایز 26 مدل لویس |...

  دوچرخه کوهستان VIVA LOUIS 15 شما را در دره ها، فرود از قله ها و صعود به نوک تپه ها بدون توقف، همراهی خواهد کرد. تناسب قیمت دوچرخه ویوا در سبک کوهستان با تجهیزات و کیفت آن، توجه بسیاری را به خود جلب می کند. بدنه آلومینیومی این دوچرخه کوهستان به زیبایی در محل اتصالات جوش خورده اند تا به ظرافت آن لطمه ای وارد نشود. 

  9,690,000 تومان 10,090,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان ترینکس مدل Trinx M1000...

  دوچرخه 26 ترینکس مدل M1000 با مشخصات فنی بالا و قابل قبول نشیر سیستم دنده 30 سرعته ، ترمز دیسک هیدرولیک ، دوشاخ کمک فنر دار قفل شو یک گزینه بسیار فوق العاده برای افرادی است که به دنبال خرید دوچرخه ارزان قیمت و کیفیت بالا هستند.

  8,670,000 تومان 8,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان رویال مدل Royal 2636 R400

  دوچرخه رویال مدل R400 2636 یکی از جدید ترین دوچرخه های وارد شده به بازار دوچرخه در ایران است. این دوچرخه کوهستان رویال دارای فریمی بسیار سبک و مقاوم است. استفاده از این فریم در کنار استفاده از قطعات بسیار باکیفیت در طراحی این دوچرخه کوهستان رویال، کیفیت سواری این دوچرخه را به صورت چشم‌گیری افزایش داده است.

  6,930,000 تومان 7,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 رویال کوهستان مدل Royal 26 2658

  دوچرخه 26 رویال مدل 26 58 یک دوچرخه کوهستان با بدنه الومینیومی، ترمز ویبریک، سیستم دنده شیمانو تورنی کلاجدار می باشد. این دوچرخه با طراحی جذاب و دقیق فریم و استفاده از قطعات اشاره شده در کنار  تایر ها و طوقه های پهن و دوشاخ کمک فنر دار قفل شو امکان لذت بردن از سواری در مسیرهای کوهستانی با حداقل خطر را به شما می دهد. این مدل دوچرخه 26 میتوانید یک گزینه...

  6,790,000 تومان 6,980,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان اینفینیتی | Infinity 26 V

  اگر قصد خرید یک دوچرخه ارزان قیمت در سبک کوهستان  را دارید، دوچرخه 26 مدل INFINITY می تواند انتظارات شما را برآورده کند. خرید دوچرخه INFINITY مزیت های خود را داراست. سر آمدترین ویژگی این وسیله فریم خوش ساخت آن است که از آلومینیوم ساخته شده است. آلومینیوم سبک، اما در برابر ضربه و خوردگی بسیار مقاوم است. 

  6,599,000 تومان 6,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 26 مدل تراول دیسک | Viva 26...

  خرید دوچرخه کوهستان از دسته تصمیماتی است که بسیار با اهمیت است و نیاز به اندیشیدن بسیار نیاز دارد زیرا مسائل زیادی مثل قیمت و کیفیت باید از نظر گذر داده شود. دوچرخه ویوا کوهستان VIVA TRAVEL DISC انتخابی معقول برای علاقمندان به دوچرخه سواری است که قصد دارند اکتشاف خود را به مسیرهای فراتر از خیابانهای شهر ببرند.این دوچرخه ویواآلومینیومی در قدرت، سرعت و در...

  8,190,000 تومان 8,560,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا 26 مدل الیت | Viva 26 Elite 200

  دوچرخه ویوا ELITE 200 گلچینی ازبهترین قطعات است. خرید دوچرخه ویوا مدل ELITE 200 به چندین دلیل مطمئنا از برترین تصمیمات شما خواهد بود.در ابتدا بخاطر فریم alloy زیرا از مناسب ترین جنس ها برای بدنه دوچرخه کوهستان است، سپس برای دوشاخ فنر دار که از تجهیزات مهم است و بعد برای فرمان و کرپی فرمان UNO که عالی عمل می کنند. این دوچرخه کوهستان مسیر زندگی شما را به...

  9,920,000 تومان 10,230,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف