خرید روتور (صفحه) دیسک دوچرخه

زمانی که قصد ارتقا سیستم فنی دوچرخه کوهستان و یا حتی اخیرا دوچرخه کورسی را دارید، خرید بهترین روتورهای ترمز دیسکی دوچرخه کوهستان اولین چیزی نیست که به ذهن بسیاری از دوچرخه‌سواران می‌رسد، اما در این هنگام مجموعه‌ها و ست‌های جدید و پیشرفته‌ای از روتورها در رنج قیمتی وسیع از نسبتاً ارزان تا بسیار گران وجود هستند که می ...

خرید روتور (صفحه) دیسک دوچرخه

زمانی که قصد ارتقا سیستم فنی دوچرخه کوهستان و یا حتی اخیرا دوچرخه کورسی را دارید، خرید بهترین روتورهای ترمز دیسکی دوچرخه کوهستان اولین چیزی نیست که به ذهن بسیاری از دوچرخه‌سواران می‌رسد، اما در این هنگام مجموعه‌ها و ست‌های جدید و پیشرفته‌ای از روتورها در رنج قیمتی وسیع از نسبتاً ارزان تا بسیار گران وجود هستند که می تواند به معنای وزن کمتر، صدای کمتر و قدرت ترمز بیشتر باشند. شما می‌توانید بهترین عملکرد برای سیستم ترمزهای دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی را داشته باشید، اما اگر پدهای کالیپر نتوانند روتورهای ترمز را به درستی درگیر کنند، نمی‌توانید به طور موثر سرعت خود را کاهش دهید. افزایش قدرت ترمز یکی از بهترین ارتقاء دوچرخه کوهستانی است که می‌توانید انجام دهید، زیرا هر چه سریعتر توقف کنید دیرتر به کاهش سرعت نیاز دارید. در حالی که عوامل مؤثر زیادی در زمان و در یک مسیر وجود دارد، مسلماً توانایی شما برای کنترل سرعت در نقاط مهم می‌تواند به اندازه انتخاب مسیر و نحوه تعویض دنده مهم باشد.

قیمت روتور دیسک دوچرخه

قیمت روتور دیسک به عوامل متعددی بستگی دارد و این محصول در رنج قیمتی گسترده‌ای در بازار قال مشاهده است. مانند همه گزینه‌ای در صنعت دوچرخه، تعدادی بسیار زیاد از انواع روتور در دسترس است و لوازم، اندازه ها و انواع مختلفی برای بررسی وجود دارد. بنابراین، اگر مطمئن نیستید که آیا به روتورهای جدید نیاز دارید یا در مورد آنچه به دنبال آن هستید سردرگم هستید، برای راهنمایی بیشتر حتما به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنید. انواع روتور دیسک بنابر اندازه، نوع اتصال و متریال بکار رفته در ساخت با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

بیشتر

روتور دیسک دوچرخه 

 • روتر صفحه دسیک شیمانو SHIMANO SM-RT76
  خرید محصول
  روتر صفحه دسیک شیمانو SHIMANO SM-RT76

  روتر صفحه دسیک شیمانو SHIMANO SM-RT76

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT26-M
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT26-M 180mm

  صفحه دیسک شیمانو مدل RT26 با قطر 180mm مناسب برای انواع دوچرخه کوهستان و حتی کورسی می‌باشد. این روتور دیسک 6 پیچ قدرت توقف بالایی در شرایط مختلف دوچرخه‌سواری ارائه می‌دهد تا بتوانید با خیال آسوده در هر مسیری پدال بزنید.

  310,000 تومان 320,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT26-S 160m
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT26-S 160m

  روتور ترمز دیسکی Shimano SM-RT26 با سیستم نصب 6 پیچ و طراحی روتور برای پدهای رزین با عمر لنت ترمز بالاتر. واشرهای ضد لغزش  باعث نصب سریع و ایمن شده و بهترین عملکرد را برای دوچرخه‌سواری مطمئن ارائه می‌دهد.

  220,000 تومان 235,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30-S 160m
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30-S 160m

  روتور دیسک شیمانو RT30 با نحوه اتصال به اصطلاه سنتر لاک Center lock یک محصول بسیار با کیفیت بالا بوده که قدرت توقف استثنایی را در همه شرایط دوچرخه‌سواری ارائه می دهند. سیستم نصب CENTER LOCK SHIMANO به لطف طراحی پایه و حلقه قفل، نصب و جدا کردن روتورها را سریع و آسان می کند.

  249,000 تومان 265,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30, Deore, S 160mm
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30,...

  روتور دیسک شیمانو RT26 با قطر 160 میلی‌متر و تکنولوژی سنتر‌لاک عملکرد با ثبات و بسیار قدرتمندی در تمام شرایط برای دوچرخه و دوچرخه‌سوار دارد. این محصول فوق‌العاده با کیفیت مناسب برای پدهای رزینی و متال بوده و به لطف پایه spline (هزارخار) به راحتی بر روی توپی نصب و جدا می‌شود تا با کمترین زحمت اقدام به نصب و جداسازی نمایید.

  615,000 تومان 650,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30-M Resin Pad 180mm
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT30-M...

  روتور دیسک شیمانو RT30-M یک صفحه دیسک فوق‌العاده با کیفیت و قابل اطمینان است که به سبب تکنولوژی سنتر‌لاک شیمانو هم قدرت توقف‌ استثنایی را فرآهم آورده و هم به راحتی و کم‌ترین زحمت نصبو جداسازی می‌شود تا هر دوچرخه‌سواری بالاترین راندمان را در ترمز خود احساس نماید. این محصول برای ترمزهای با پد رزینی مناسب است.

  375,000 تومان 395,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT64, Deore, M 180mm
  خرید محصول
  روتور دیسک شیمانو مدل Shimano SM-RT64,...

  این روتور دیسک شیمانو با قطر 180 میلی‌متر و مناسب برای انوع پد رزین و متال بوده، همچنین به لطف تکنولوژی Shimano Center Lock ثبات بالا در ترمزگیری را در کنار نصب و جداسازی بسیار راحت و سریع برای دوچرخه‌سورا به ارمغان می‌آورد.

  729,000 تومان 760,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف