چرا دوچرخه بانوان

دوچرخه بانوان به علت تفاوت در ساختار بدنی زن و مرد تولید و به بازار عرضه شد . بانوان به علت داشتن پاهای بلند تر نسبت به مردان هم قد خود و داشتن عرض شانه کمتر باید دوچرخه مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند. همواره تفاوت ژنتیکی و فیزیولوژی بین مردان و زنان سبب شده تا تولید کنندگان بزرگ و مطرح در صنایع مختلف به دنبال این تفوات ها ...

چرا دوچرخه بانوان

دوچرخه بانوان به علت تفاوت در ساختار بدنی زن و مرد تولید و به بازار عرضه شد . بانوان به علت داشتن پاهای بلند تر نسبت به مردان هم قد خود و داشتن عرض شانه کمتر باید دوچرخه مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند. همواره تفاوت ژنتیکی و فیزیولوژی بین مردان و زنان سبب شده تا تولید کنندگان بزرگ و مطرح در صنایع مختلف به دنبال این تفوات ها و تاثییر آنها بر نوع استفاده و استفاده کننده از محصول و بخصوص محصولات ورزش همانند دوچرخه باشند تا بتوانند بهترین کیفیت کالا را به مصرف کنندگان عرضه نمایند . و به همین دلیل شاهد آن همستیم که دوچرخه زنانه یا همان دچرخه بانوان با برخی تفاوت های آشکار و کاملا مهندسی شده به بازار عرضه می شوند .


انواع دوچرخه بانوان

دوچرخه بانوان از لحاظ سایز تایر به دوچرخه 26،دوچرخه 27.5 و دوچرخه 29 تقسیم بندی می شوند.دوچرخه 26 بانوان مناسب برای مسیر های شهری و کوهستان با شیب کم است . دوچرخه 27.5 بانوان مناسب برای مسیر شهری و کوهستان با شیب تند است اما دوچرخه 29 بانوان مناسب برای مسیر های کوهستانی و مسابقه هستند. نوع دیگر دسته بندی دوچرخه بانوان با توجه به نوع مسیر پدال زدن است. دوچرخه کوهستان بانوان ، دوچرخه شهری بانوان و دوچرخه برقی بانوان از جمله دسته بندی های مشهور دوچرخه بانوان است.


خرید دوچرخه بانوان 

آنچه که در مورد دوچرخه بانوان بسیار مهم است تفاوت در طراحی و ساخت و برخی تفاوتها در قطعات است که به هنگام خرید دوچرخه بانوان بسیار حائز اهمیت است . برخی ملاحضات دیگر در هنگام خرید دوچرخه بانوان انتخاب سایز صحیح چرخها بر اساس نوع استفاده در شهر یا کوهستان و همچنین سایز مناسب فریم دوچرخه است که متناسب با قد دوچرخه سوار تعیین میشود و بسیار اهمیت دارد . بعد از تحقیق و تصمیم در مورد پارامترهای بیان شده نوبت به انتخاب و خرید دوچرخه تخصصی بانوان است که استاندارد بالاتری برای دوچرخه سواری بانوان دارد . از جمله برندهای معتبری که این نوع محصول را تولید میکنند عبارتند از : برند جاینت ( تحت ساب برند لیو) ، برند اسکات که هر دو برند در ایران موجود است و میتوانند گزینه های ایده آل جهت خرید دوچرخه بانوان محسوب شوند .

خرید اینترنتی دوچرخه بانوان 

مثل هر کالا دیگری برای خرید دوچرخه بانوان میتوان از طریق یک فروشگاه اینترنتی اقدام کرد . بخصوص در شرایط حاضر به سبب بعد مسافت ، کمبود زمان و خستگی ناشی از خرید حضوری میتوان گفت که خرید اینترنتی دوچرخه مزایایی همچون صرفه جویی در هزینه و زمان را به دنبال دارد و از طرفی شما امکان مشاهده و مقایسه محصولات بیشماری همراه با قیمت و در نهایت انتخاب بهترین محصول با بهترین قیمت را دارید . به همین سبب شما میتوانید در هنگام خرید اینترنتی دوچرخه مختص بانوان نیز از این مزیتها بهرمند شوید و محصول مورد نظر خود را در محل تحویل گرفته و اقدام به پرداخت نمایید . بخصوص اینکه در هنگام خرید اینترنتی شما میتوانید اطلاعات کاملتری نسبت به انواع دوچرخه بانوان و حتی مقایسه بین آنها داشته باشید .


قیمت دوچرخه بانوان 

اصولا در زمینه قیمت با توجه به مدلهای مشابه دوچرخه و قطعات یکسان تفاوت بین قیمت دوچرخه بانوان و دوچرخه آقایان وجود ندارد . برای قیمت دوچرخه بانوان رنج وسیعی قابل تصور است که بسته به برند ، جنس فریم و نوع قطعات قیمت تعیین میشود . قطعا دوچرخه بانوان از برندهای مطرح قیمت بالاتری دارند زیرا کیفیت ساخت و سواری بهتری دارند ، دیگر آنکه جنس فریم آلومینیوم یا کربن سبب تفاوت قیمت دوچرخه بانوان خواهد شد و قطعا دوچرخه کرین قیمت بالاتری دارد . و در آخر این قطعات هستند که بسیار متنوع بوده و هر کدام با قیمت خاص خود ارائه میشوند و استفاده از قطعات مختلف سبب تفاوت قیمتی یک دوچرخه خواهد شد. بنابراین تعیین قیمت دوچرخه بانوان به عوامل بیان شده بستگی داشته و میبایستی با دقت نسبت به هرکدام محصول مورد نظر را یافت و از میان فروشگاههای متعدد بهترین قیمت را برای دوچرخه بانوان با مدل و برند و قطعات مورد نظر انتخاب و تهیه نمود . 

مهمترین مشخصات دوچرخه بانوان برای خرید 

مشخصات بارز یک دوچرخه تخصصی بانوان را میتوان در موارد : 1. طراحی اختصاصی فریم 2. قطعات دانست . مهمترین مشخصه دوچرخه بانوان فریم آن است که با توجه به فیزیولوژی متفاوت بانوان طراحی میشود و سعی میشود تا زوایا و طولها در لوله های بکار رفته در فریم با توجه به فیزیک بانوان با دقت بالا و در بهترین تناسب طراحی و تولید شوند تا آنها بتوانند بهترین میفیت دوچرخه سواری را تجربه کنند . از سمت دیگر برخی قطعات نیز متفاوت هستند مقل فرمان ، کرپی فرمان و زین و ... . تمامی موارد ذکر شده از جمله مهمترین ویژگیهای یک دوچرخه بانوان است .


فروش دوچرخه بانوان 

برندها و مارکهای تجاری زیادی ادعای تولید و فروش دوچرخه بانوان را دارند ، اما این موضوع که تا چه حد این ادعا صحیح است و آنها تا چه میزان توان تولید دوچرخه تخصصی بانوان و عرضه و فروش آنرا دارند امری است که نیازمند تحقیق و بررسی دقیق است . در حال حاضر معتبرترین برندهایی که اقدام به تولید و فروش دوچرخه بانوان به صورت تخصصی میکنند ، برند جاینت و برند اسکات هستند که به صورت عملی و با تحقیق و توسعه بر روی این مورد فعالیت دارند . فروشگاه آریا چرخ به عنوان نماینده جاینت نیز اقدام به عرضه و فروش دوچرخه بانوان در مدلهای متنوع و با کاربری تخصصی برای بانوان نموده است . این مدلها شامل دوچرخه کوهستان ، دوچرخه کورسی و دوچرخه شهری تخصصی برای بانوان است که با قیمتها و مشخصات فنی مختلفی عرضه و به فروش میرسند .

بیشتر

دوچرخه بانوان 

 • دوچرخه بانوان لیو تمپت 2 سایز 27.5 | Liv...

  برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای آفرودی و خاررج شهر و یا دوچرخه‌سواری برای انجام امور روزمره در مسیرهای شهری، دوچرخه بانوان Liv Tempt 2 محصولی ایده‌آل و خوش‌رکاب برای انوان علاقه‌مند به ورزش و حفظ تناسب اندام است. این دوچرخه از یک فریم آلومینیوم سبک و مستحکم در کنار سیستم دنده 9*2 شیمانو، ترمز دیسک هیدرولیک بهره می‌برد.

  24,790,000 تومان 24,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 3 سایز 29 | Liv...

  دوچرخه بانوان لیو Tempt یک محصول منحصربفرد برای بانوان دوچرخ‌سوار است که با توجه به تفاوت فیزیولوژی بدن آقایان و بانوان به صورت کاملا استاندارد و تخصصی برای خانم‌ها طراحی و تولید شده است. این دوچرخه‌سبک کوهستان قابلیت سواری بالا در کنار هندلینگ استثنایی برای دوچرخه‌سوار را در هر مسیری مهیا می‌کند.

  22,750,000 تومان 22,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو بلیس سایز 27.5|Liv Bliss...

  دوچرخه بانوان Liv Bliss 27.5 محصول سال 2022 یک دوچرخه تخصصی برای خانم‌ها و جهت استفاده دومنظوره شهری و کوهستان بوده که سواری بسیار لذت‌بخش و نرم و راحتی را برای رایدر به ارمغان می‌آورد. این دوچرخه بانوان به سبب طراحی بسیار دقیق فریم و قطعات بکار گرفته شده از بهترین برندهای تولیدی یک مجموعه بی نقص و با راندمان بالاست که قیمت مقرون بصرفه‌ای دارد.

  12,620,000 تومان 12,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)

  دوچرخه بانوان Alight 3 محصولی فئق‌العاده و یک دوچرخه سبک شهری تخصصی برای بانوان بوده که با در نظر گرفتن شرایط خاص فیزیولوژیکی بانوان برای بهترین تجربه سواری طراحی و مهندسی گشته است. وزن سبک، تجهیز به بهترین قطعات از برند شیمانو سبب گشته تا در کنار دقیق‌ترین فریم، بالاترین بازدهی برای سواری بانوان را به همراه داشته باشد.

  12,610,000 تومان 12,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه حرفه ای مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT - CONTESSA RANSOM 910 BIKE
  خرید محصول
  دوچرخه مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT -...

  دوچرخه مخصوص بانوان اسکات  CONTESSA RANSOM 910 BIKE ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی ، متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و غیره بطور کاملا حرفه ای و علمی و دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و مخصوص بانوان میباشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT - CONTESSA SPARK 910
  خرید محصول
  دوچرخه بانوان کوهستان دو کمک اسکات مدل...

  دوچرخه بانوان اسکات  CONTESSA SPARK 910 BIKE یک دوچرخه سبک کوهستان دوکمک با سایز چرخ های 29 و ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی ، متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و غیره بطور کاملا حرفه ای و علمی و دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و مخصوص بانوان...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT - CONTESSA GENIUS 910
  خرید محصول
  دوچرخه بانوان کوهستان دوکمک اسکات مدل...

  دوچرخه مخصوص بانوان اسکات  CONTESSA GENIUS 920 BIKE از جمله بهترین دوچرخه های دوکمک سبک کوهستان با سایز 29 ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی ، متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و غیره بطور کاملا حرفه ای و علمی و دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT - CONTESSA GENIUS 910
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دو کمک اسکات مخصوص بانوان...

  دوچرخه مخصوص بانوان اسکات  CONTESSA GENIUS 910 ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی ، متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و غیره بطور کاملا حرفه ای و علمی و دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و مخصوص بانوان میباشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه مخصوص بانوان اسکات مدل SCOTT - CONTESSA SPARK RC 900
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دوکمک اسکات مخصوص بانوان...

  دوچرخه مخصوص بانوان اسکات  CONTESSA SPARK RC 900 یک دوچرخه سایز 29 و مخصوص مسیرهای کوهستان ، ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی ، متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و غیره بطور کاملا حرفه ای و علمی و دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و مخصوص بانوان...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه دوکمک کوهستان مخصوص بانوان اسکات سایز 29 | مدل SCOTT CONTESSA SPARK 920 BIKE
  خرید محصول
  دوچرخه دوکمک کوهستان مخصوص بانوان اسکات...

  دوچرخه مخصوص بانوان CONTESSA SPARK 920 یک دوچرخه کوهستان دوکمک بسیار عالی ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی گرفته تا متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و ... ، توسط جدیدترین دست آورد های علمی و فیزیک محاسباتی دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها ساخته شده و...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه دوکمک کوهستان مخصوص بانوان اسکات سایز 29 | مدل SCOTT CONTESSA SPARK 930 BIKE
  خرید محصول
  دوچرخه دوکمک کوهستان اسکات مخصوص بانوان...

  دوچرخه مخصوص بانوان CONTESSA SPARK 930  یک دوچرخه کوهستان دو کمک برای استفاده بانوان و ساخته شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی گرفته تا متد ساخت اسکلت بدنه و سایز و ارتفاع دوچرخه و شکل فرمان و پدال و ... ، توسط جدیدترین دست آورد های علمی و فیزیک محاسباتی دقیق ، متناسب با اندام و ویژگی های فیزیکی خانم ها...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه دوکمک کوهستان مخصوص بانوان اسکات سایز 29 | مدل SCOTT CONTESSA SPARK 910 BIKE
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان اسکات مخصوص بانوان سایز 29...

  دوچرخه اسکیل مدل  CONTESSA SCALE 910  یک دوچرخه اسکات مخصوص بانوان سایز 29 برای استفاده در مسیرهای کوهستانی می باشد . این دوچرخه ساخت شرکت سوئیسی اسکات ، با طراحی و دیزاین کاملا متفاوت از لحاظ جنس بدنه و آلیاژ تولیدی گرفته تا متد ساخت بدنه و سایز و ارتفاع و شکل فرمان و پدال و ... ، با جدیدترین دست آورد های علمی و فیزیک محاسباتی دقیق ، متناسب با و ویژگی...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته