لیست محصولات این تولید کننده راپیدو Rapido

دوچرخه راپیدو Rapido

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند.دوچرخه های تولیدی این برند از کیفیت خوب در کنار قیمت معقول و مقرن بصرفه برخوردار است و در مقایسه با رقبا از ساخت بالا و قیمت ارزانتری بهره می برد که همین امر سبب شده تا تقاضا برای دوچرخه راپیدو بسیار زیاد باشد و سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 

دوچرخه راپیدو Rapido

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند.دوچرخه های تولیدی این برند از کیفیت خوب در کنار قیمت معقول و مقرن بصرفه برخوردار است و در مقایسه با رقبا از ساخت بالا و قیمت ارزانتری بهره می برد که همین امر سبب شده تا تقاضا برای دوچرخه راپیدو بسیار زیاد باشد و سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 

دوچرخه راپیدو ساخت کجاست ؟


این سوال اولین سوالی است که ذهن خرداران دوچرخه راپیدو را درگیر می‌کند. دوچرخه های برند راپیدو همگی تولید چین هستند. کیفیت بالای محصولات راپیدو و داشتن قیمت پایین عامل اصلی فروش بسیار بالای دوچرخه های راپیدو است.


تولیدات برند راپیدو 


این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند. در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 


دوچرخه کودک راپیدو 


دوچرخه های کودک برند راپیدو در سایز های 12، 16، 20، 24 طراحی و تولید می‌شوند. این برند چینی از معدود برندهایی است که دوچرخه 24 دنده‌ ای را تولید و به بازار عرضه می‌کند. اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت هستید، برند راپیدو به آسانی نیاز شما را برطرف خواهد کرد. از جمله مدل های پرطفدار این برند تولید کننده دوچرخه می توان به راپیدو R93، راپیدو 3R15 و راپیدو R98 اشاره کرد.


دوچرخه بزرگسال راپیدو 


دوچرخه های بزرگسال راپیدو در سبک های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. از جمله تولیدات این برند می‌توان به دوچرخه کورسی راپیدو، دوچرخه شهری راپیدو و دوچرخه کوهستان راپیدو اشاره کرد.دوچرخه های کورسی این برند با طراحی های گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند اما ویژگی مشترک همه‌ی آنها تایر های سایز 28 و طراحی مناسب فریم است. از جمله دوچرخه های کورسی این برند چینی می‌توان به Rapido Road اشاره کرد.
طراحی بسیار دقیق دوچرخه های کوهستان راپیدو در کنار داشتن قیمت بسیار مناسب توجه بسیاری از خریداران دوچرخه را به خود جلب می‌کند. استفاده از سیستم دنده شیمانو برروی دوچرخه های کوهستان راپیدو در افزایش کیفیت سواری دوچرخه های این برند نقش مؤثری دارد. از جمله دوچرخه های کوهستان این برند می‌توان به دوچرخه Rapido Pro 1 و R6 Rapido اشاره کرد.از دیگر تولیدات برند راپیدو می‌توان به دوچرخه های شهری اشاره کرد. طراحی دوچرخه های راپیدو برای شهر و طراحی اصولی فریم و استفاده از قطعات با کیفیت، دوچرخه سواری با دوچرخه های این برند را بسیار دلنشین کرده است. از جمله دوچرخه های شهری این برند می‌توان به Rapido Touring اشاره کرد.


قیمت دوچرخه راپیدو 


دوچرخه های راپیدو با توجه به فریم های بسیار سبک و مقاوم و استفاده از قطعات باکیفیت از برند های معتبر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. قیمت دوچرخه راپیدو با توجه به نوع استفاده از لوازم و فریم تعیین می‌شود. اگر به دنبال خرید دوچرخه با کیفیت اما ارزان قیمت هستید، خرید دوچرخه راپیدو پیشنهاد ما به شماست. در ادامه می‌توانید لسیت کاملی از قیمت دوچرخه های رایپدو را مشاهده کنید و در صورت هرگونه سوال با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ در ارتباط باشید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  2,760,000 تومان 2,970,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر...

  دوچرخه بچه گانه راپیدو مدل R93 از دوچرخه های کودک با کیفیت بسیار بالا است.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا ، راندمان دوچرخه سواری را برای کودکان به شدت افزایش می دهد.زین بسیار نرم و پهن این دوچرخه بسیار اصولی طراحی و تولید شده است تا کودک بسیار راحت و آسان به دوچرخه سواری بپردازد.

  3,150,000 تومان 3,370,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,750,000 تومان 2,960,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 91 |...

  دوچرخه راپیدو مدل R91 یکی از دوچرخه های بچه گانه راپیدو است.فریم این دوچرخه راپیدو ساخته شده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی را به کودک ارائه می دهد و اشتیاق کودکان را به ورزش بیش از پیش می کند.

  3,170,000 تومان 3,360,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر...

  دوچرخه بچه گانه مدل R92 یکی از دوچرخه های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است.فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا ،کودک شما را به ورزش علاقه مند می کند.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می دهد.

  3,150,000 تومان 3,350,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 93...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R93 یکی از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت بسیار بالاست.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاوم سواری بسیار لذت بخشی را به کودکان ارائه می دهد.چرخ های کمکی این دوچرخه کودک بسیار دقیق و مقاوم طراحی شده اند تا کودک به آسانی به دوچرخه سواری بپردازد.

  2,740,000 تومان 2,950,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 26 مدل...

  راپیدو از جمله برندهای معتبر در بازار دوچرخه ایران است و دوچرخه 26 راپیدو R6 یک دوچرخه کوهستان آلومینیومی تجهیز شده با سیستم دنده 24 سرعته از برند معتر شیمانو، ترمز دیسک مکانیک و دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو بوده که از قیمت رقابتی میان سایر مدل‌ها برخوردار می‌باشد.

  10,630,000 تومان 10,990,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  هم مسیرهای مسطح و آسفالته شهری و هم مسیرهای سخت و خشن کوهستان، دوچرخه 29 راپیدو مدل R6 یک دوچرخه کوهستان دومنظوره همه‌فن حریف است که می‌تواند کیفیت سواری ایده‌آلی برای شما به ارمغان آورد. یان دوچرخه 29 به لطف تجهیز به سیستم دنده شیمانو، ترمز دیسک مکانیک و دوشاخ جلو کمک‌فنر دار قفل‌شو در کنار قیمت معقول یک انتخاب جذاب برای خرید دوچرخه 29 کوهستان است.

  10,370,000 تومان 10,650,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 27.5...

  دوچرخه 27.5 راپیدو R6 محصولی است که با تفکر طراحی یک دوچرخه کوهستان دومنظوره تولید شده است. این دوچرخه کوهسان به سک پیشرانه 24 سرعته از قطعات شیمانو مجهز گردیده، دوشاخ جلو کمک‌فنردار با قابلیت تنظیم و قفل‌شوندگی و ترمز دیسک مکانیکی از ویژگی‌های بارز این دوچرخه 27.5 هستند که البته با توجه به قیمت‌گذاری رقابتی به بازار عرضه شده است.

  10,940,000 تومان 11,280,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 3 آر 11...

  مناسب سنین 4 تا 8 سال، دوچرخه راپیدو مدل 3R11 یکی از بهترین دوچرخه‌های کودک موجود است. این مدل با ارائه ترکیبی از کیفیت و استحکام می‌تواند سال‌ها توسط فرزند شما مورد استفاده قرار گیرد. دوچرخه 16 راپیدو همچنین دارای امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق، پشتی و چرخ‌های بغل‌بند کمکی است تا تجربه‌ای لذت بخش از سواری را برای کودک شما رقم برند. با این تعاریف خرید...

  2,610,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه-راپیدو-Pro-1-26
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان راپیدو 26 مدل راپیدو پرو...

  برند راپیدو از جمله برند های چینی باکیفیت در ایران است. دوچرخه های راپیدو با ارائه کیفیت مناسب و قیمت کم سهم بزرگی از بازار دوچرخه را در ایران به خود اختصاص داده است. اگر به دنبال خرید دوچرخه ارزان قیمت 26 هستید، دوچرخه کوهستان راپیدو پرو 29 1 می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-دومنظوره-راپیدو-Rapido-26-Pro-1
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  دوچرخه راپیدو مدل Pro 1 29 یکی از بهترین دوچرخه های سبک کوهستان راپیدو است. فریم بسیار سبک این دوچرخه کوهستان راپیدو دارای مقاومت بسیار بالایی دارد. در کنار فریم بسیار سبک استفاده از سیستم دنده شیمانو سواری بسیار باکیفیتی به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال خرید دوچرخه کوهستان 29 هستید، خرید دوچرخه راپیدو Pro 1  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف