لیست محصولات این تولید کننده راپیدو Rapido

دوچرخه راپیدو Rapido

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند.دوچرخه های تولیدی این برند از کیفیت خوب در کنار قیمت معقول و مقرن بصرفه برخوردار است و در مقایسه با رقبا از ساخت بالا و قیمت ارزانتری بهره می برد که همین امر سبب شده تا تقاضا برای دوچرخه راپیدو بسیار زیاد باشد و سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 

دوچرخه راپیدو Rapido

این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند.دوچرخه های تولیدی این برند از کیفیت خوب در کنار قیمت معقول و مقرن بصرفه برخوردار است و در مقایسه با رقبا از ساخت بالا و قیمت ارزانتری بهره می برد که همین امر سبب شده تا تقاضا برای دوچرخه راپیدو بسیار زیاد باشد و سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 

دوچرخه راپیدو ساخت کجاست ؟


این سوال اولین سوالی است که ذهن خرداران دوچرخه راپیدو را درگیر می‌کند. دوچرخه های برند راپیدو همگی تولید چین هستند. کیفیت بالای محصولات راپیدو و داشتن قیمت پایین عامل اصلی فروش بسیار بالای دوچرخه های راپیدو است.


تولیدات برند راپیدو 


این برند چینی برای انواع سنین و انواع سلیقه ها دوچرخه های متنوعی را طراحی و تولید می‌کند. در ادامه به معرفی دقیق محصولات این برند می‌پردازیم با ما در ادامه همراه باشید. 


دوچرخه کودک راپیدو 


دوچرخه های کودک برند راپیدو در سایز های 12، 16، 20، 24 طراحی و تولید می‌شوند. این برند چینی از معدود برندهایی است که دوچرخه 24 دنده‌ ای را تولید و به بازار عرضه می‌کند. اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت هستید، برند راپیدو به آسانی نیاز شما را برطرف خواهد کرد. از جمله مدل های پرطفدار این برند تولید کننده دوچرخه می توان به راپیدو R93، راپیدو 3R15 و راپیدو R98 اشاره کرد.


دوچرخه بزرگسال راپیدو 


دوچرخه های بزرگسال راپیدو در سبک های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. از جمله تولیدات این برند می‌توان به دوچرخه کورسی راپیدو، دوچرخه شهری راپیدو و دوچرخه کوهستان راپیدو اشاره کرد.دوچرخه های کورسی این برند با طراحی های گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند اما ویژگی مشترک همه‌ی آنها تایر های سایز 28 و طراحی مناسب فریم است. از جمله دوچرخه های کورسی این برند چینی می‌توان به Rapido Road اشاره کرد.
طراحی بسیار دقیق دوچرخه های کوهستان راپیدو در کنار داشتن قیمت بسیار مناسب توجه بسیاری از خریداران دوچرخه را به خود جلب می‌کند. استفاده از سیستم دنده شیمانو برروی دوچرخه های کوهستان راپیدو در افزایش کیفیت سواری دوچرخه های این برند نقش مؤثری دارد. از جمله دوچرخه های کوهستان این برند می‌توان به دوچرخه Rapido Pro 1 و R6 Rapido اشاره کرد.از دیگر تولیدات برند راپیدو می‌توان به دوچرخه های شهری اشاره کرد. طراحی دوچرخه های راپیدو برای شهر و طراحی اصولی فریم و استفاده از قطعات با کیفیت، دوچرخه سواری با دوچرخه های این برند را بسیار دلنشین کرده است. از جمله دوچرخه های شهری این برند می‌توان به Rapido Touring اشاره کرد.


قیمت دوچرخه راپیدو 


دوچرخه های راپیدو با توجه به فریم های بسیار سبک و مقاوم و استفاده از قطعات باکیفیت از برند های معتبر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. قیمت دوچرخه راپیدو با توجه به نوع استفاده از لوازم و فریم تعیین می‌شود. اگر به دنبال خرید دوچرخه با کیفیت اما ارزان قیمت هستید، خرید دوچرخه راپیدو پیشنهاد ما به شماست. در ادامه می‌توانید لسیت کاملی از قیمت دوچرخه های رایپدو را مشاهده کنید و در صورت هرگونه سوال با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ در ارتباط باشید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 2 آر 27...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل 2 آر 27 شیرین ترین خاطره ها را برای فرزند شما رقم خواهد زد. این دوچرخه 16 از بدنه ای مستحکم با طراحی فوق العاده جذاب بهره می برد. علاوه بر آن وجود بخش هایی همچون بغل بند، قاب محافظ زنجیر، طبق قامه چهارگوش و فرمان BMX کیفیت دوچرخه سواری با این مدل را تضمبن می کند. با خرید دوچرخه بچه گانه راپیدو بهترین راه را برای آشنایی کودک با این...

  2,425,000 تومان 2,625,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 93...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R93 یکی از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت بسیار بالاست.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاوم سواری بسیار لذت بخشی را به کودکان ارائه می دهد.چرخ های کمکی این دوچرخه کودک بسیار دقیق و مقاوم طراحی شده اند تا کودک به آسانی به دوچرخه سواری بپردازد.

  2,640,000 تومان 2,850,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 95 |...

  دوچرخه کودک راپیدو مدل R95 از دوچرخه های کودک راپیدو با کیفیت سواری بسیار بالا است.فریم این دوچرخه راپیدو با استفاده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.چرخه های کمکی بسیار روان با کیفیت بسیار بالا ،حس سواری بسیار لذت بخشی به شما ارائه می دهد و کودک شما را برای همیشه دوچرخه سوار می کند.

  2,650,000 تومان 2,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر 98 |...

  فریم دوچرخه مهم ترین بخش هر دوچرخه است.فریم دوچرخه کودک مدل R98 با استفاده از استیل با بالا ترین نسبت مقاومت به وزن طراحی و تولید شده است.بغل بند بسیار مقاوم و تقویت شده در این دوچرخه کودک ،سواری برای کودکان را بسیار آسان و راحت می کند و آنان را برای همیشه علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.

  2,660,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 92 |...

  دوچرخه بچه گانه مدل R92 یکی از دوچرخه های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است.فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا ،کودک شما را به ورزش علاقه مند می کند.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می دهد.

  2,950,000 تومان 3,150,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 91 |...

  دوچرخه راپیدو مدل R91 یکی از دوچرخه های بچه گانه راپیدو است.فریم این دوچرخه راپیدو ساخته شده از استیل بسیار مقاوم و سبک طراحی و تولید شده است.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی را به کودک ارائه می دهد و اشتیاق کودکان را به ورزش بیش از پیش می کند.

  2,970,000 تومان 3,160,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 93 |...

  دوچرخه بچه گانه راپیدو مدل R93 از دوچرخه های کودک با کیفیت بسیار بالا است.این دوچرخه کودک با فریم استیل بسیار سبک و مقاومت بسیار بالا ، راندمان دوچرخه سواری را برای کودکان به شدت افزایش می دهد.زین بسیار نرم و پهن این دوچرخه بسیار اصولی طراحی و تولید شده است تا کودک بسیار راحت و آسان به دوچرخه سواری بپردازد.

  2,950,000 تومان 3,170,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 16 مدل 3 آر 11...

  مناسب سنین 4 تا 8 سال، دوچرخه راپیدو مدل 3R11 یکی از بهترین دوچرخه های کودک موجود است. این مدل با ارائه ترکیبی از کیفیت و استحکام می تواند سال ها توسط فرزند شما مورد استفاده قرار گیرد. دوچرخه 16 راپیدو همچنین دارای امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق، پشتی و چرخ های بغل بند کمکی است تا تجربه ای لذت بخش از سواری را برای کودک شما رقم برند. با این تعاریف خرید...

  2,510,000 تومان 2,760,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 20 مدل 3 آر 27...

  به لطف برخورداری از ظاهری زیبا و منحصر به فرد، دوچرخه کودک راپیدو مدل 3R27 شور و نشاط مضاعفی در کودک شما به وجود می آورد. این مدل را با توجه به امکانات متنوع مانند بغل بندهای کاربردی، قاب محافظ مستحکم و زیبا، بدنه مقاوم و لوازم جانبی متعدد می توان بهترین دوچرخه کودک در میان محصولات هم رده دانست. کافیست در ادامه با این ویژگی ها بیشتر آشنا شوید تا به راحتی...

  2,770,000 تومان 2,960,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 26 مدل...

  لذت دوچرخه سواری در مسیرهای ناهموار کوهستانی و جذابتر شدن مسیر های کوهستانی با انتخاب هوشمندانه یک دوچرخه باکیفیت امکانپذیر میشود، دوچرخه دومنظوره راپیدو مدل R4 سایز 26، با توجه به کیفیت در ساخت قطعات تجربه ی شیرین سواری در کوهستان را برای شما به ارمغان می آورد.

  6,990,000 تومان 7,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  کمپانی خوشنام راپیدو بعد از تاسیس، ابتدا تصمیم به تولید دوچرخه‌های مخصوص تور و آلومینیومی کرد. دوچرخه های دو منظوره و  کوهستان بعداها در خط تولید این شرکت قرار گرفت. دوچرخه دو منظوره برند راپیدو مدل R6 سایز 29 با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت شیمانو ، طراحی زیبا و رنگ های مختلف میتواند انتخاب مناسبی هم برای بانوان و هم آقایان باشد.

  8,700,000 تومان 8,980,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره راپیدو سایز 29 مدل...

  دوچرخه راپیدو مدل Pro 1 29 یکی از بهترین دوچرخه های سبک کوهستان راپیدو است. فریم بسیار سبک این دوچرخه کوهستان راپیدو دارای مقاومت بسیار بالایی دارد. در کنار فریم بسیار سبک استفاده از سیستم دنده شیمانو سواری بسیار باکیفیتی به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال خرید دوچرخه کوهستان 29 هستید، خرید دوچرخه راپیدو Pro 1  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  10,199,000 تومان 10,450,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف