لیست محصولات این تولید کننده ترینکس TRINX

دوچرخه ترینکس TRINX

این برند در سال 2006 متولد شد . شعار اصلی این برند دوچرخه سازی عبارتند از جوای ، انرژی و شجاعت و این برند قصد دارد تا خود را به یکی از بهترین برندهای تولید کننده دوچرخه در دنیا تبدیل کند. ترینکس که معادل انگلیسی آن TRINXاست از برندهای محبوب در ایران می‌باشد که یکی از دفاتر مرکزی این برند بحساب می‌آید. دوچرخه‌های TRINX با قیمت مناسب توزیع می‌شوند که بخودی خود به طرفداران آن در ایران یا حتی کشورهای دیگر اضافه می‌کند، بقدری که حالا به ده‌ها کشور صادر می‌گردد و اعداد و ارقام افزایش درخواست‎‎ها برای محصولات این برند را بیانگر هستند. با وجود قیمت پایین، کیفیت در بین تولیدات این برند حفظ شده تا خریدار از همه نظر از خرید دوچرخه TRINX رضایت خاطر داشته باشد. در صورت عدم آشنایی با این برند حتماً سوالات فراوانی در ذهن شما شکل گرفته است، اگر بدنبال پاسخ به این سوالات هستید می‌توانید پاسخ بیشتر آنها از مطالبی که در بندهای بعد خواهید خواند استخراج کنید.

دوچرخه ترینکس TRINX

این برند در سال 2006 متولد شد . شعار اصلی این برند دوچرخه سازی عبارتند از جوای ، انرژی و شجاعت و این برند قصد دارد تا خود را به یکی از بهترین برندهای تولید کننده دوچرخه در دنیا تبدیل کند. ترینکس که معادل انگلیسی آن TRINXاست از برندهای محبوب در ایران می‌باشد که یکی از دفاتر مرکزی این برند بحساب می‌آید. دوچرخه‌های TRINX با قیمت مناسب توزیع می‌شوند که بخودی خود به طرفداران آن در ایران یا حتی کشورهای دیگر اضافه می‌کند، بقدری که حالا به ده‌ها کشور صادر می‌گردد و اعداد و ارقام افزایش درخواست‎‎ها برای محصولات این برند را بیانگر هستند. با وجود قیمت پایین، کیفیت در بین تولیدات این برند حفظ شده تا خریدار از همه نظر از خرید دوچرخه TRINX رضایت خاطر داشته باشد. در صورت عدم آشنایی با این برند حتماً سوالات فراوانی در ذهن شما شکل گرفته است، اگر بدنبال پاسخ به این سوالات هستید می‌توانید پاسخ بیشتر آنها از مطالبی که در بندهای بعد خواهید خواند استخراج کنید.

دوچرخه TRINX ساخت کجاست؟


ترینکس یک تولیدکننده دوچرخه و لوازم و قطعات مرتبط به آن است که حدود 30 قبل یعنی سال 1992 در چین دایر شده است و طی این سه دهه فعالیت همواره درحال تلاش جهتِ توسعۀ محصولات و ابداع تکنولوژی‌های گوناگون بوده است. تا سال 2015 این برند 4 مقر اصلی در 4 کشور از جمله ایران را تأسیس کرد تا به ارتباط با طرفداران خود را وسعت بخشد بگونه‌ای که امروز محصولاتش را به بیش از 40 کشور جهان صادر می‌کند. درصد بالای فروش تولیدات برند TRINX به میزان محبوبیت این برند بازمی‎گردد و همین محبوبیت که فراتر از مرزهای جغرافیایی است، حاصل اعتماد دوچرخه‌دوستان به کیفیت تولیدات این برند چینی بحساب می‎آید. همانطور که متوجه شده اید برند TRINX به یک مارک بین‌المللی تبدیل شده و مردم سر تا سر دنیا از سواری با دوچرخه‌های تولید شده توسط آن لذت می‌برند، بخصوص دوچرخه‌دوستان ایرانی چرا که بدلیل استقرار شعبه اصلی در این سرزمین، براحتی به دوچرخه‌های TRINX اصل و باکیفیت با قیمتی عالی دسترسی دارند.
خرید دوچرخه TRINX


این روزها با تبلیغ گستردۀ خرید دوچرخه توسط رسانه‌های مختلف روبرو هستیم که در تلاش برای بالا بردن سطح آگاهی شهروندان از معضلات محیط زیستی صورت می‌گیرد. البته موارد دیگر مانند کاهش هزینه‌های رفت و آمد درون شهری و همچنین نگرانی از وضعیت سلامت جسمانی نیز در افزایش توجه به این ورزش و حرفه، دخیل هستند. خرید دوچرخه TRINX یک آپشن بسیار محبوب در میان ده‌ها برند دوچرخۀ حاضر در بازار دوچرخۀ این کشور است چرا که ایران دربرگیرندۀ یکی از شعب اصلی این برند می‌باشد. این بدان معنی است که انواع دوچرخه‌های TRINX با اصالت و بدون واسطه در ایران عرضه می‌شوند و ایرانیان بیش از هر زمان دیگری به دوچرخه‌های با کیفیت این برند دسترسی دارند، فقط کافی است که به یکی از نمایندگی‌های معتبر TRINX در سراسر ایران مراجعه کنید یا بطور آنلاین اقدام به خرید کنید. در هر دو صورت با رعایت چند نکته مراقب و هوشیار باشید تا از خریدی راحت و مسرت‌بخش کمال لذت را ببرید.


نخست اینکه از اعتبار فروشگاه اطمینان کسب کنید که هم در خرید حضوری و هم آنلاین از طریق بررسی مجوزهای این فروشگاه‌ها قابل انجام است، با این تفاوت که در فروشگاه‌های آنلاین باید ذکاوت بیشتری بخرج داد و با کلیک بر نمادهای اطمینان از صحت آنها مطمئن شد. این امر از آنجایی مهم است که اگر با نمایندگی خود برند معامله کنید دوچرخۀ اصل TRINX را به خانه می‎برید.


فروشگاه آریا چرخ یکی از نمایندگی‌های این برند در ایران است که علاوه بر پرداختن به فروش حضوری، دست به راه اندازی فروشگاه آنلاین دوچرخه زده تا خدمتی نوین به دوچرخه‌دوستان این مرز و بوم برساند. از خدمات این فروشگاه می‌توان به تنوع چشم‌نواز محصولات، مشاورۀ تخصصی توسط پرسنل مجرب بصورت تلفنی یا حضوری، ضمانت اصالت کالا و عرضۀ دوچرخه با نازلترین قیمت اشاره کرد. همچنین اگر انتخاب شما خرید هرکدام از مدل‌های فوق یا مدل‌های متعدد دیگر از فروشگاه اینترنتی آریا چرخ است، تخفیفات شگفت انگیز این برند به شما تعلق خواهد گرفت.
قیمت دوچرخه TRINX


بگذارید رک و پوست کنده بگوییم قیمت دوچرخه TRINX اقتصادی است بقدری که اکثر خانواده‌ها و طرفداران دوچرخه بضاعت مالی پرداخت این هزینه را دارند. قیمت دوچرخه TRINXدر تطابق کامل با کیفیت آن است و از این قاعده هنگام تولید و عرضۀ هیچ کدام از مدل‌های تولیدی خود تخطی نمی‌کند تا هزینۀ کم به قیمت کیفیت پایین تمام نشود. جایِ تعجب نیست که فراوانی محصولات برند TRINX، تنوع آنها و تناسب میان قیمت استثنایی و کیفیت چشمگیرشان، به سیرِ صعودی روز‌افزون نرخ خرید این دوچرخه‌ها ختم شده است.
انواع مدل‌های دوچرخه TRINX


برند TRINX در تولید دوچرخه خلاقیت زیادی نشان می‌دهد که نتیجۀ آن ساخت و توزیع چندین و چند مدل دوچرخه است، تنوعی که دست خریدار را هنگام انتخاب باز می‌گذارد و می‌توان مدعی بود احترام تولیدکننده برای ذائقه‌های گوناگون را نشان می‎دهد. دوچرخه‌های TRINX علاوه بر تنوع در مدل و طرح در نوع و سایز نیز گوناگونی خوبی دارد بطوریکه برای همه، صرف نظر از جنسیت، هدف، سن و فیزیولوژی یک دوچرخه Trinx وجود دارد. با اینکه مشخصات مشترکی مانند بدنۀ آلومینیومی و دوشاخ کمک فنردار قفل شو میان دوچرخه‌های TRINX به چشم میخورند، اما بدیهی است که هر مدل ویژگی‌های متفاوتی نیز دارد، ویژگی‎هایی که آنرا از مدل‎های دیگر متمایز می‌کند.


یکی از مدل‌های مورد ستایش TRINX، دوچرخه دومنظورۀ TRINX M700 Pro است که به دلایل بسیار مورد استقبال تعداد زیادی از طرفداران دوچرخه قرار گرفته که یکی از آنها فریم آلومینیومی و مهندسی دقیق آن است. این مدل دوچرخه به ترمزهای دیسکی هیدرولیکی مجهز گشته که جز در دوچرخه‌های حرفه‌ای نمی‌توان در دوچرخۀ دیگری سراغی از آنها گرفت. مدل بعدی که قصد معرفی آنرا داریم TRINX M136 Pro می‌باشد، دوچرخه‌ای که مانند مورد قبل از فریمی آلومینیومی تشکیل شده و دوشاخ کمک فنردار قفل شو نیز در آن بکار بسته شده است اما برخلاف مدل قبلی سیستم ترمز این مدل دوچرخه TRINX بجای دیسکی هیدرولیکی، دیسکی مکانیکی برگزیده شده که به همان اندازه قابل اطمینان و قدرتمند محسوب می‌شود.


بهترین مدل دوچرخه TRINX


با در نظر گرفتن اینکه TRINX یک تولیدکنندۀ شناخته شده در صنعت دوچرخه بشمار است، سخت می‌توان یک یا دو دوچرخه را بعنوان بهترینِ محصولاتش گلچین کرد چرا که تمام آنها از کیفیت بالایی برخوردارند.


یکی از مدل‌هایی که بر اساس مشخصات فوق العاده‌اش لایق این لقب است دوچرخه دومنظورۀ Trinx 27.5 M1000 Elite نام دارد. اما چرا چنین ادعایی داریم؟ خب دلایل را می‌توان در ویژگی‌های آن جست. این دوچرخه به دوشاخ کمک فنردار قفل شو تجهیز شده و قادر است انواع مسیرها را از خیابان‌های آسفالت گرفته تا مسیرهای خارج از جاده‌ای پشت سر بگذارد. فریم آلومینیومی، دیگر سرچشمۀ قدرت در این دوچرخه بحساب می‌آید که سبک و در عین حال بسیار سخت است. سیستم دندۀ 30 سرعته هم این دوچرخه TRINX را به یک وسیلۀ همه‌کاره تبدیل کرده، دوچرخه‌ای که به محض حرکت دیگر سدی روبروی خود نخواهید دید. در ساخت این مدل دوچرخۀ TRINX ترمزهای دیسکی هیدرولیکی بکار گرفته شده که چندین درجه به کیفیت آن می‎افزاید و آنرا به دوچرخۀ منتخب حرفه‌ای‌ها مبدل می‌سازد. با وجود تمام این تفاسیر هنوز هم نمی‌توان با قطعیت اعلام داشت که Trinx 27.5 M1000 Elite بهترین مدل دوچرخه TRINX است اما با در نظر داشتن مشخصات منحصر‌بفردش، کاندیدای لایقی برای کسب این عنوان بحساب می‌آید.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه 29 ترینکس مدل Trinx 29 M1000 PRO

  دوچرخه 29 کوهستانی ترنکس مدل M1000 Pro برای شما که به دوچرخه‌سواری حرفه‌ای فکر می‌کنید به عنوان گزینه‌ای برای خرید بهترین دوچرخه کوهستان است.. ویژگی‌های کلیدی این دوچرخه 29 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی توپی چرخ بلبرینگی

  15,490,000 تومان 15,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ترینکس 27.5 مدل Trinx 27.5 M1000 Elite

  دوچرخه ترینکس M1000 Elite از جمله محصولات کمپانی دوچرخه‌سازی ترینکس است که برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای کوهستانی و مسیرهای مسطح شهری طراحی و تجهیز گشته است. ویژگی‌های مهم این دوچرخه 27.5 عبارتند از:فریم آلومینیومی 6061 سبک و مستحکم سیستم دنده 30 سرعته دوشاخ جلو کمک‌فنردار قفل‌شو و تنظیمی ترمزبندی دیسک هیدرولیک توپ تنه بلبریگی طوقه دوجداره آلومینیومی

  14,999,000 تومان 15,210,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 29 ترینکس مدل Trinx X1 Pro...

  مقاومت و استحکام بالا در کنار کیفیت بالای ساخت، دوچرخه ترینکس مدل X1 PRO را به یک انتخاب مناسب برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای شهری و کوهستانی تبدیل می‌کند. از جمله ویژگی‌های این دوچرخه به‌خصوص را می‌توان موارد زیر عنوان کرد:ست دنده 27 سرعته شیمانو آلتوس دوشاخ بادی با ریموت فریم آلومینیومی بدون جوش ترمز دیسک هیدرولیک شیمانو BR-MT200 طوقه آلومینیومی...

  28,880,000 تومان 30,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 29 ترینکس مدل Trinx X7 Pro

  آیا به دنبال دوچرخه‌ای هستید که به‌روزترین و جدیدترین امکانات را در اختیار داشته باشد، اما با قیمت مناسبی ارائه شود؟ دوچرخه X7 PRO از برند TRINX با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود یک مجموعه بی‌نقص و با راندمان بالا است که طراحی و تولید آن در سال ۲۰۲۳ انجام‌گرفته است:ست دنده شیمانو 22 سرعته Deore دوشاخ بادی با ریموت فریم آلومینیومی بدون جوش ترمز دیسک هیدرولیک...

  36,900,000 تومان 40,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 29 مدل...

  یک دوچرخه باکیفیت، یک محصول پر قدرت و بادوام، یک زیبایی کم نظیر، همه این گزینه ها را می‌توانید در یک محصول منحصر به‌فرد داشته باشید. دوچرخه برند ترینکس مدل M 700 Pro با بهره گیری از بدنه آلومینیومی بسیار مقاوم و بسیار سبک حس چابکی خاصی را به شما هدیه می‌دهد، استفاده برترین تکنولوژی در ساخت و دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو، سیستم دنده 27 سرعته، لذت...

  12,600,000 تومان 13,380,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچگانه ترین اکس مدل ام 100 دی سایز Trin X M 100 D 20
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ترینکس مدل ام 100 دی سایز...

  دوچرخه ترینکس مدل ام 100 دی سایز trinx M 100 D 20 دوچرخه بچگانه سایز 20 با نام ام 100 سری دی محصول کمپانی ترین اکس TRIN Xدارای تنه آلومینیومی مخصوص که دارای کیفیت بالایی می باشد. تنه این دوچرخه علاوه بر کیفیت از طراحی زیبایی نیز برخوردار است ، وجود قطعات شیمانو در این دوچرخه که از شهرت بسیار بالایی برخوردار است شما را در استفاده ی مطلوب از دوچرخه بسیار...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 27.5 مدل TRINX M 700 ELITE
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 27.5...

  یک دوچرخه 27.5 باکیفیت، یک محصول پر قدرت و بادوام، یک زیبایی کم‌نظیر، همه این گزینه‌ها را می‌توانید در یک محصول منحصر به فرد در اختیار داشته باشید. دوچرخه ترینکس مدل M700 ELITE با بهره‌گیری از بدنه آلومینیومی بسیار مقاوم و سبک حس چابکی خاصی را به شما هدیه می‌دهد، استفاده برترین تکنولوژی در ساخت و دوشاخ کمک‌فنر دار برای سواری نرم و سیستم دنده 27 سرعته، لذت...

  12,830,000 تومان 13,200,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل TRINX M 1000
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل...

  دوچرخه هایی متفاوت، برای استفاده تمام علاقه مندان به دوچرخه سواری با تنه ای از جنس آلومینیوم سبک و مقاوم که دوچرخه سواران مسیرهای آفرود و کوهستانی را شیفته خود میسازد. دوچرخه ترینکس مدل M1000 رویای علاقه مندان به دوچرخه سواری را تحقق میبخشد. سایز استاندارد تنه و چرخ ها، داشتن دوشاخ کمک فنردار و استفاده از سایر قطعات رده بالا و با کیفیت، انتخاب را برای...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل TRINX M 700
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل...

  یک دوچرخه باکیفیت، یک محصول پر قدرت و بادوام، یک زیبایی کم نظیر، همه این گزینه ها را میتوانید در یک محصول منحصر به فرد در اختیار داشته باشید. دوچرخه برند ترینکس مدل M 700 با بهره گیری از بدنه آلومینیومی بسیار مقاوم و بسیار سبک حس چابکی خاصی را به شما هدیه میدهد، استفاده برترین تکنولوژی در ساخت دوشاخ این محصول و سواری نرم و سیستم سرعت پر قدرت 27 سرعته، لذت...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 29 مدل TRINX M 136 Pro
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 29 مدل...

  کیفیت بالا در تولید و محبوبیت در بین دوچرخه‌سواران هیچگاه نمی‌تواند اتفاقی باشد، گلچینی از بهترین قطعات با بالاترین سطح کیفیت، در کنار قیمتی کاملا اقتصادی و مقرون به‌صرفه در دوچرخه 29 برند ترینکس مدل M136 Pro کنار هم قرار گرفته تا در سخت‌ترین جاده‌های کوهستانی و مسیرهای مسطح بدون محدودیت بالاترین لذت را برای دوچرخه‌سوار به همراه داشته باشد.

  10,800,000 تومان 11,800,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 27.5 مدل TRINX M 136 Elite
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 27.5...

  کیفیت بالا در تولید و محبوبیت در بین تولیدات دوچرخه یک کمپانی هیچ‌گاه نمی‌تواند اتفاقی باشد، گلچینی از بهترین قطعات با بالاترین سطح کیفیت در کنار قیمتی کاملا اقتصادی و مقرون به‌صرفه در دوچرخه ترینکس مدل M 136 Elite کنار هم قرار گرفته تا در سخت‌ترین جاده‌های کوهستانی و مسیرهای عادی بدون محدودیت بالاترین لذت را برای دوچرخه‌سواری به همراه داشته باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل TRINX M 136
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان دومنظوره ترینکس سایز 26 مدل...

  کیفیت بالا در تولید و محبوبیت در بین دوچرخه سواران هیچگاه نمیتواند اتفاقی باشد، گلچینی از بهترین قطعات با بالاترین سطح کیفیت، در کنار قیمتی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه در دوچرخه برند ترینکس مدل M 136 کنار هم قرار گرفته تا در سخت ترین جاده های کوهستانی و مسیرهای عادی بدون محدودیت بالاترین لذت را برای دوچرخه سوار به همراه داشته باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف