لیست محصولات این تولید کننده ترینکس TRINX

دوچرخه ترینکس TRINX

این برند در سال 2006 متولد شد . شعار اصلی این برند دوچرخه سازی عبارتند از جوای ، انرژی و شجاعت و این برند قصد دارد تا خود را به یکی از بهترین برندهای تولید کننده دوچرخه در دنیا تبدیل کند .

دوچرخه ترینکس TRINX


محصولات اصلی این تولید کننده دوچرخه کوهستان ترینکس در رده متوسط و بالا است . همچنین این برند تولیداتی در کلاس دوچرخه های کورسی ، دوچرخه کودک و دوچرخه برقی نیز دارد . کمپانی ترینکس یکی از سه تولید کننده پرفروش در بازار چین است که بیشتر از هزار فروشگاه در سطح این کشور دارد . همچنین دوچرخه های ترینکس در بسیاری از نقاط مختلف دنیا نظیر روسیه ، فیلیپین ، هند و ایران فروش خوبی دارند . این برند تعداد زیادی مسابقه دوچرخه سواری در داخل چین و خارج از این کشور برگزار می کند . همچنین تیم UCI MTB TRINX به صورت فعال در مسابقات UCI MTB شرکت می کند .


نمایندگی دوچرخه ترینکس و فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
  • دوچرخه ترینکس مدل ام 100 دی سایز trinx M 100 D 20 دوچرخه بچگانه سایز 20 با نام ام 100 سری دی محصول کمپانی ترین اکس TRIN Xدارای تنه آلومینیومی مخصوص که دارای کیفیت بالایی می باشد. تنه این دوچرخه علاوه بر کیفیت از طراحی زیبایی نیز برخوردار است ، وجود قطعات شیمانو در این دوچرخه که از شهرت بسیار بالایی برخوردار است شما را در استفاده ی مطلوب از دوچرخه بسیار...

    تماس بگیرید موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف