لیست محصولات این تولید کننده بونیتو Bonito

دوچرخه بونیتو Bonito

برند BONITO یک تولیدکنندۀ انواع دوچرخه کودک، دوچرخه نوجوان و دوچرخه بزرگسال با‌کیفیت است که از کودکان 2 ساله تا دوچرخه‌سواران بالغ می‌توانند از یک سواری فراموش نشدی با محصولات آن لذت ببرند. آوازۀ خوش این برند در ساخت دوچرخه‌های مطابق با استانداردهای جهانی و آمیخته با تکنولوژی‌های بروز نهفته می‌باشد، البته مواد اولیه مرغوب و قطعات با‌کیفیت هم از مشخصات بارز محصولات BONITO بحساب می‌آیند. بررسی جزئی‌تر دوچرخه BONITO، تصویری واضح‌تر از این برند در ذهن شما می‌سازد و در امر انتخاب و گزینش بقدر زیادی به شما کمک می‌کند.

دوچرخه بونیتو Bonito

برند BONITO یک تولیدکنندۀ انواع دوچرخه کودک، دوچرخه نوجوان و دوچرخه بزرگسال با‌کیفیت است که از کودکان 2 ساله تا دوچرخه‌سواران بالغ می‌توانند از یک سواری فراموش نشدی با محصولات آن لذت ببرند. آوازۀ خوش این برند در ساخت دوچرخه‌های مطابق با استانداردهای جهانی و آمیخته با تکنولوژی‌های بروز نهفته می‌باشد، البته مواد اولیه مرغوب و قطعات با‌کیفیت هم از مشخصات بارز محصولات BONITO بحساب می‌آیند. بررسی جزئی‌تر دوچرخه BONITO، تصویری واضح‌تر از این برند در ذهن شما می‌سازد و در امر انتخاب و گزینش بقدر زیادی به شما کمک می‌کند.

دوچرخه بونیتو ساخت کجاست؟


دوچرخه BONITO از سوغاتیهای کشور چین محسوب می‌شود که بعد از رسیدن اولین مرسولات این برند به کشور، توجه بسیاری را به خود جلب کرد چرا که قیمت مناسب محصولات آن با کیفیتی فوق العاده همراه است. این برند چینی به دلایل آشکار مثل استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه، طراحی‌های منحصر‌بفرد و بکارگیری قطعات مورد تایید توسط سازمان استانداردهای جهانی، یکی از صادرکنندگان عمدۀ دوچرخه به اقصی نقاط جهان شمرده می‌شود. در سایۀ استقبال روز‌افزون طرفداران دوچرخه در میان کودکان و بزرگسالان، ایران نیز در لیست واردکنندگان قرار دارد.
خرید دوچرخه BONITO


آمار و ارقام نرخ رشدی چشمگیر در میزان خرید دوچرخه را نشان می‌دهد که بسیار امیدوار‌کننده است زیرا در سالهای اخیر با افزایش حجم وسایل نقلیۀ شخصی، شاهد گرفتگی سینۀ کلانشهرها و سرفه‌های بی‌امان شهروندان بوده‌ایم. با افزایش تقاضا برای دوچرخه، فروشگاه‌ها و برندهای متعددی در نقاط مختلف دنیا سر در آورده اند که هم نکته‌ای منفی است و هم نقطۀ قوت، منفی از این حیث که انتخاب یک دوچرخه با‌کیفیت سخت شده و مثبت از این جهت که شرایط خرید دوچرخه راحت‎تر از پیش گردیده است. برای جلوگیری از سردرگمی شما در میان این همه گزینه، پیشنهاد ما خرید دوچرخه BONITO است که اگر بندهای قبل را مطالعه کرده باشید تا بحال باید دلایل پشت این پیشنهاد سخاوتمندانه را متوجه شده باشید، اما اینکه از کجا یک دوچرخه BONITO بخرید خود یک سوال مجزاست که نیاز به پاسخی قانع‌کننده دارد.


فروشگاه آریا چرخ یکی از بهترین گزینه‌های روی میز بحساب می‎آید و برای اثبات این ادعا می‎توان چندین دلیل و برهان آورد. این فروشگاه برای همگام شدن با توسعۀ روزافزون تکنولوژی و پاسخگویی به نیازهای تمام مشتریان، همینطور گسترش ارتباط با آنها فروشگاه اینترنتی آریا چرخ را تاسیس کرده که در آن متنوع‌ترین کالکشن محصولات بونیتو  با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت بازار بفروش می‎رسند. در خرید از این فروشگاه چه آنلاین و چه حضوری هیچوقت دچار اشتباه نخواهید شد زیرا متخصصین آریا چرخ همواره آمادۀ پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند. دوچرخه‌های BONITO در طرح‌ها، مدل‌ها و سایزهای مختلف در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ با تخفیفات ویژه بفروش ‌می‌رسند.
قیمت دوچرخه BONITO


همانطور که چندین بار مورد اشاره قرار گرفت، دوچرخه BONITO نسبت به خیلی از برندهای دوچرخه دیگر در بازار دوچرخه قیمت مناسب‌تری دارد و هدف از این قیمت گذاری ایجاد شرایط برابر میان تمام طبقات جامعه با هر میزان درآمد می‌باشد، اما این قیمت گذاری چگونه امکان پذیر شده است؟ پاسخ را می‎توان در بین مشخصات دوچرخه BONITO جست. در لیست ویژگی‌های دوچرخه BONITO شاهد حضور قطعاتی با ساختار ساده هستیم که نصب آنها هزینۀ گزافی نمی‌طلبد، اما این عدم پیچیدگی هیچ ارتباطی با کیفیت ندارد و فقط به هدف دوچرخه بازمی‌گردد. برای مثال سیستم ترمز دوچرخه بچگانه Bonito Strong 2D 24 از نوع V-BREAK انتخاب شده که برای یک دوچرخه بچگانه بسیار مناسب است اما سیستم ترمز دوچرخه کوهستان Bonito Strong 2D 26 از نوع دیسکی برگزیده شده که به مراتب قدرتمند‎تر است و بازده خوبی برای یک دوچرخه بچگانه ندارد. به همین مموال تفاوت میان میزان سادگی دوچرخه‎BONITO با دوچرخه‌های لاکچری سبب تفاوت قیمت این دو دسته دوچرخه شده است.
انواع مدل‌های دوچرخه BONITO


تنوع دوچرخه‌های برند BONITO بقدری زیاد است که برای هر طرفدارِ دوچرخه با هر قد، سن و سلیقه یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز دارد، این گوناگونی همچنین مهر تأییدی است بر احترام این برند به مشتریان بی‌شمار خود در سر تا سر جهان. دوچرخه‌های BONITO از تمام جهات از قبیل سایز، نوع و مدل متنوع هستند. در حقیقت دوچرخه‌های این برند در سایزهای 12، 16، 20، 24 و 26 ساخته می‌شوند که یعنی این دوچرخه‌ها در انواع کودک و بزرگسال به بازار دوچرخه عرضه می‌شوند. دوچرخه‌های کودک BONITO در سه سایز 12، 16 و 20 تولید می‌شوند و دوچرخۀ 24 نیز از محصولات این برند است اما می‌توان آنرا به گروه دوچرخه نوجوانان نیز نسبت داد.


دوچرخه کودک بونیتو


Bonito 306 از مدل‌های دوچرخه BONITO 12، بحساب می‌آید و طبق چارت‌های معتبر برای کودکان 2 تا 4 سال مناسب است که البته روشی دقیق برای تعیین سایز نیست و قد ملاک اصلی در این امر محسوب می‌شود. برای سواری با دوچرخه Bonito Ice Breaker 12 یک کودک باید قدی حداقل 89 و حداکثر 105 سانتی متر داشته باشد. این دوچرخه از فریمی استیل در رنگ‌های زیبا و جذاب ساخته شده و صندوق، سبد و پشتی رنگی نیز به زیبایی این دوچرخه افزوده است. دوچرخۀ Bonito 306 هم مثالی از دوچرخه‌های BONITO 16 بشمار می‎آید که مثل Bonito Ice Breaker فریم و دوشاخی استیل دارد که برای جلب نظر کودک با استیکرهای جذاب تزئین شده و با قطعاتی مانند صندوق، سبد و پشتی عجین شده است. این دوچرخه برای دوچرخه‌سواران 100 تا 115 سانتی متری مناسب است.


از دوچرخه BONITO 20 به بعد محصولات این برند کم کم شروع به پیچیده‌تر شدن می‌کنند تا بعدها عدم آشنایی با قطعات پیشرفته‌تر برای دوچرخه‌سوار مشکل‌آفرین نباشد. اول اینکه یک دوچرخه 20 برای خردسالی 112 تا 130 سانتی متری بهترین بازده را داراست و دوم اینکه دوچرخه Bonito 535 20 از این دسته دوچرخه‌ها بحساب می‎آید. این دوچرخه بر خلاف دوچرخه‌های 12 و 16، به دوشاخی کمک فنردار تجهیز گشته و سیستم ترمز V-break در آن بکارگرفته شده که بخوبی نشان می‌دهد از لحاظ فنی پیشرفت کرده است. از دوچرخه‌های BONITO 24 نیز می‌توان ازBonito Strong 4D یاد کرد که تجهیزاتی پیشرفته مانند شیفتر، دوشاخ کمک فنردار و ترمزهای دیسکی را در آن شاهد هستیم. این تجهیزات دوچرخه‌سوار نوجوان را برای دوچرخه‌های بزرگسال کاملاً آماده می‌کند.


دوچرخه بزرگسال بونیتو


دوچرخه Bonito 26 Strong 2D هم از دسته دوچرخه‌های بزرگسال این برند و از نوع کوهستان شمرده می‌شود که قدرت بی‌نظیرش از قطعات منحصربفردش نشأت می‌گیرد. فریم این دوچرخه از جنس آلیاژ مستحکم و سبک است و دوشاخ کمک فنردار بر آن نصب شده تا در کوهستان چابک و سریع از انواع زمین عبور کند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو 24 مدل استرانگ 2...

  دوچرخه بچه‌گانه بونیتو مدل 24 Strong 2d از دوچرخه‌های با کیفیت در بازار ایران است. این دوچرخه کودک با ارائه کیفیت بسیار بالا به کودکان ، آنان را علاقه‌مند به دوچرخه‌سواری خواهد نمود. این دوچرخه کودک بونیتو که در سبک دومنظوره طراحی شده است، راندمان سواری بسیار بالایی در هر مسیر به کودکان ارائه می‌دهد.

  6,710,000 تومان 6,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 بونیتو استرانگ 1 وی | Bonito 24...

  دوچرخه 24 بونیتو استرانگ 1 محصولی مناسب کودک و نوجوان در کلاس اقتصادی و مناسب برای افرادی است که با بودجه کم به دنیال یک دوچرخه 24 با کیفیت مطلوب و خوب هستند. این دوچرخه با طراحی زیبا، فریم آلیاژی با کابل‌کشی از داخل تنه، سیستم دنده 21 سرعته با شیفترهای کلاچ‌دار، دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو و تایرهای کندا 2.35*24 گزینه با کیفیت مطلوب برای خرید...

  7,230,000 تومان 7,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان بونیتو سایز 26 مدل استرانگ...

  اگر به فکر خرید دوچرخه کوهستان هستید اما انتخاب دوچرخه مناسب برای شما سخت است ، بهترین خرید برای شما می تواند دوچرخه کوهستان بونیتو سایز 26 مدل Strong 2D باشد.با این دوچرخه کوهستان بونیتو هر مسیر را با بالاترین کیفیت و راندمان بپیمایید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  7,000,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 310
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو آیس بریکر سایز 12...

  دوچرخه بچه گانه بونیتو مدل Ice Breaker از جمله دوچرخه های بچه گانه برند بونیتو است.طراحی بسیار زیبا فریم این دوچرخه در کنار استفاده از بهترین مواد برای طراحی فریم، استفاده از این دوچرخه کودک بونیتو را برای کودکان جذاب کرده است.اگر به دنبال خرید کودک بچه گانه ارزان قیمت هستید ، خرید دوچرخه بونیتو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

  1,980,000 تومان 2,150,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 16 مدل Bonito 306
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 16 مدل Bonito 306

  دوچرخه کودک بونیتو سایز 16 مدل Bonito 306

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 305
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 305

  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 305

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535

  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535 یک دوچرخه کودک خوش استایل و زیبا که از کیفیت قابل قبول در کنار قیمت بسیار مناسب برخوردار است و یک گزینه مناسب جهت خرید شما می باشد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ز
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 16 مدل Bonito 535

  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 16 مدل Bonito 535 این دوچرخه بچه گانه که از طراحی ارگونومیک و بسیار زیبایی بر خوردار است که جوابگوی تمامی دوچرخه سواران در رنج سنی کودک است که این گروه را نیز شیفته ی خود کرده است. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 535
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 535

  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل Bonito 535 این دوچرخه خوش طرح و خوش رکاب که برای کودکان ساخته شده از متریال ساخت خوب که سبب استحکام بالایی می شود برخوردار است و همچنین شکل و طراحی آن نیز مناسب افراد خوش پسند می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل استرانگ...

  دوچرخه کودک بونیتو مدل Strong 3v از دوچرخه های بونیتو با کیفیت بسیار بالا است.فریم آلیاژی بسیار سبک و مقاوم این دوچرخه کودک،در کنار استفاده از سیستم دنده بسیار دقیق و مهندسی شده راندمان بسیار بالایی به کودک ارائه می دهد و کودک را برای همیشه با ورزش مانوس می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 24 مدل استرانگ 3 وی |(2020) Bonito Strong 3V 24
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 24 مدل استرانگ...

  دوچرخه نوجوان بونیتو مدل Strong 3v از دوچرخه های بونیتو با کیفیت بسیار بالا است.فریم آلیاژی بسیار سبک و مقاوم این دوچرخه نوجوان ،در کنار استفاده از سیستم دنده بسیار دقیق و مهندسی شده راندمان بسیار بالایی به دوچرخه سوار ارائه می دهد و را برای همیشه با ورزش مانوس می کند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بونیتو-26-استرانگ-3-وی-2020-Bonito-Strong-3V-26
  خرید محصول
  دوچرخه بونیتو سایز 26 مدل استرانگ 3 وی...

  دوچرخه بونیتو سایز 26 مدل Strong 3V از دوچرخه های دومنظوره تولید شده توسط برند بونیتو است.فریم بسیار سبک آلیاژی این دوچرخه دومنظوره بسیار دقیق و آیرودینامیک طراحی و تولید شده است تا بالا ترین راندمان به هنگام دوچرخه سواری به شما ارائه شود .

  اتمام موجودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بونیتو-26-استرانگ-4-دی-2020-Bonito-Strong-4D-26
  خرید محصول
  دوچرخه بونیتو سایز 26 مدل استرانگ 4 دی...

  دوچرخه بونیتو مدل Strong 4D ،با تایر های سایز 26 راندمان بسیار بالایی را به هنگام دوچرخه سواری به شما ارائه می دهد.این دوچرخه دومنطوره که سواری بسیار دلپذیری به هنگام دوچرخه سواری در مسیر های آفرودی و شهری به شما ارائه می دهد بسیار دقیق و آیرودینامیک طراحی شده است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بچه-گانه-بونیتو-سایز-20-مدل-استرانگ-2-دی-Bonito-Strong-2D-20-2020
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 20 مدل استرانگ...

  اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک با کیفیت بسیار بالا هستید دوچرخه بونیتو سایز 20 مدل Strong 2D بهترین انتخاب برای کودک شما است.این دوچرخه کودکانه با ارائه بالاترین راندمان سواری در بین دوچرخه های بچه گانه ، کودک شما را علاقه مند به دوچرخه سواری می کند پس با خیال راحت دوچرخه کودک بونیتو را برای فرزند خود تهیه کنید.

  4,690,000 تومان 4,880,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بچه-گانه-بونیتو-سایز-24-مدل-استرانگ-4-دی-Bonito-Strong-4D-24-2020
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 24 مدل استرانگ...

  خرید دوچرخه بچه گانه امری به شدن حساس است.خرید دوچرخه بچه گانه با کیفیت پایین علاوه بر داشتن دردسر های گوناگون ، باعث آسیب رسیدن به فرزند شما می شود.اگر به فکر خرید دوچرخه کوکانه با کیفیت بسیار بالا هستید ، پیشهاد ما به شما مطالعه کامل مشخصات دوچرخه بونیتو سایز 24 مدل Strong 4D است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف