لیست محصولات این تولید کننده فلش FLASH

دوچرخه فلش Flash Bicycle

برند فلش یکی از پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده دوچرخه بخصوص در ایران بحساب می‌آید که هم از حیث قیمت و هم از لحاظ کیفیت توسط مردم این سرزمین مورد استقبال بالایی قرار گرفته است. محصولات این برند بهترین انتخاب برای کسانی‌‎که است که بدنبال بالاترین کیفیت می‌گردند اما در بحث بودجه با محدودیت روبرو هستند. دوچرخه FLASH در چندین نوع و سایز تولید می‌شوند و دوچرخه‌دوستان نباید از این جهت نگران باشند زیرا در بازار دوچرخه برای هر شخصبا هر سقف بودجه، سایز و هدف یک دوچرخه فلش وجود دارد.

دوچرخه فلش Flash Bicycle

برند فلش یکی از پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده دوچرخه بخصوص در ایران بحساب می‌آید که هم از حیث قیمت و هم از لحاظ کیفیت توسط مردم این سرزمین مورد استقبال بالایی قرار گرفته است. محصولات این برند بهترین انتخاب برای کسانی‌‎که است که بدنبال بالاترین کیفیت می‌گردند اما در بحث بودجه با محدودیت روبرو هستند. دوچرخه FLASH در چندین نوع و سایز تولید می‌شوند و دوچرخه‌دوستان نباید از این جهت نگران باشند زیرا در بازار دوچرخه برای هر شخصبا هر سقف بودجه، سایز و هدف یک دوچرخه فلش وجود دارد.

دوچرخه فلش ساخت کجاست


مقر اصلی برند فلش در شهر شانگهای چین قرار دارد و این شهر مبدأ دوچرخه فلش بحساب می‌آید. بر خلاف اینکه برند FLASH تنها یک شعبه اصلی دارد بدلیل درخواست‌های بی‌شمار از نقاط مختلف دنیا، محصولات این برند به کشورهای بسیاری صادر می‌شود. ایران یکی از مقاصد اصلی تولیدات این برند محسوب می‎شود و می‌توان گفت ورود انبوه این دوچرخه‌ها به ایران نتیجۀ محبوبیت گسترده در میان مردم این سرزمین است، شهرتی که قطعا یک شبه بدست نیامده و حاصل کیفیت بالای این محصولات و قیمت مناسب آنهاست.
خرید دوچرخه فلش، چگونه؟ از کجا؟


بنظر اکنون با تمام تفاسیر ارائه شده از محصولات برند فلش، تصمیم بر خرید دوچرخه فلش یک امر قابل پیش‌بینی است زیرا با تهیۀ یک دوچرخه فلش از هر نوع با سایز مناسب، شروع صفحه‌ای جدید در زندگی شخصی شما خواهد بود. یادتان باشد منافع خرید دوچرخه فلش تنها زمانی عایدتان خواهد شد که دوچرخۀ اصل را تهیه کنید، امری که تنها با خرید از یک فروشگاه معتبر امکان پذیر خواهد بود.


با پیشرفت تکنولوژی و توسعۀ فضای مجازی فروشگاه‌های آنلاین متعددی در سرتاسر جهان راه‌اندازی شده‌اند تا جاییکه امروز هر نوع کالا و خدمات در فضای اینترنت و با کلیک، در دسترس عموم قرار می‌گیرند. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی دوچرخۀ بسیاری نیز وجود دارند که بستر خرید آنلاین را فراهم کرده تا مشتری به اضافۀ خرید حضوری آپشن دیگری نیز داشته باشد. خلاصه اینکه شما می‌توانید به دو صورت اینترنتی و حضوری به خرید دوچرخه فلش بپردازید، اما در هر صورت باید هوشیار بوده تا متحمل ضرر از سوی کلاهبردان نشوید.


برای خرید دوچرخه FLASH باید در پی فروشگاهی باشید که اعتبار آن ثابت شده است و بهترین خدمات را به مشتریان می‌رساند، در اینصورت فروشگاه آریا چرخ عالی‌ترین انتخاب است چرا که اتفاقات فوق‌العاده‌ای در این فروشگاه منتظر شماست. این فروشگاه با ارائۀ خدماتی همچون ضمانت اصالت کالا، عرضۀ دوچرخه با نازلترین قیمت در بازار و مشاورۀ تخصصی و رایگان هم بصورت حضوری و هم تلفنی یا حتی آنلاین و جمع‌آوری‌آ‌آآ متنوع‌ترین کالکشن محصولات FLASH، کاملا آمادۀ پذیرایی از دوچرخه‌دوستان است. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ نیز به شما فرصتی می‌دهد تا از خانه و تنها با چند بار فشار روی صفحۀ کیبورد، خریدی راحت را تجربه کنید و دوچرخۀ فلش مورد علاقۀ خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید.
قیمت دوچرخه فلش


قیمت دوچرخه فلش از نوعی به نوع دیگر متفاوت است اما با این وجود در گروه دوچرخه‌های ارزان قیمت دسته بندی می‌شود. این قیمت پایین از عدم پیچیدگی قطعات دوچرخۀ فلش نشأت می‌گیرد و هدف از این قیمت گذاری گردهم آوردن مجموعه‌ای از دوچرخه‌های حرفه‌ای و باکیفیت است که برای تمام اقشار جامعه قابل خرید باشد تا هیچ دوچرخه‌دوستی بخاطر کسری بودجه از آرزو و خواستۀ خود دست نکشد. همۀ کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند بدون توجه به وضعیت مالی از سواری با دوچرخه فلش لذت ببرند.
بهترین مدل‌های دوچرخه فلش


برند فلش متنوع‌ترین خطوط تولید را در کارخانجات خود داراست که سبب می‌شود دوچرخه‌دوستان بسیاری به سمت آن جذب شوند و سعی کنند دوچرخۀ فلش مورد علاقه و مطابق با نیازهایشان را در میان آنها پیدا کنند. ده‌ها مدل دوچرخۀ فلش در انواع کوهستان، دومنظوره، شهری، کورسی و کودک، همچنین در سایزهای 20، 24، 26، 5/27، 28 و 29 تولید می‌شوند که رِنج بسیار وسیع محصولات این برند را نمایان‌گر هستند.


دوچرخه (Flash Sky D17 20 (2020 سایز 20 و دوچرخه کودک فلش مدل 7 Flash Hyper سایز 24، از دوچرخه‌های بچگانه فلش هستند که با نگاهی کلی به مشخصات آن‌ها می‌توان دریافت که برای کودکان یک انتخاب عالی محسوب می‌شوند. هردو دوچرخه دارای فریمی آلومینیومی و سیستم دندۀ شیمانو هستند که از آن‌ها دوچرخه‌هایی متمایز می‌سازند. دوشاخ کمک فنردار هم مطلب بعدی است که این دوچرخه‌ها را برای عنوان بهترین مدل دوچرخه کودک فلش لایق می‌سازد.


از بین دوچرخه‌های کورسی و شهری فلش، دوچرخۀ کورسی Flash Advance 3 سایز 28 و دوچرخه شهری Flash Adventure M 3 سایز 28 را برای معرفی برگزیده‌ایم که بنظر از عالی‌ترین دوچرخه‌های در سبک خود هستند. فریم دوچرخه شهری از جنس Alloy Terkking ساخته شده که برای رفت و آمدهای شهر بسیار مناسب است. دوچرخۀ کورسی مذکور از بدنه‌‌ای آلومینیومی سبک تشکیل شده که دوشاخی فوق سبک از همین جنس را نیز در خود جای داده است تا سریع‌ترین رکوردها را به نام خود ثبت کند. نکته قابل تأمل شباهت میان برند سیستم دندۀ این دو دوچرخه است که نشان می‌دهد، flash فقط از برندهای باکیفیتی مانند شیمانو در ساخت دوچرخه‌های خود استفاده می‌کند.


این برند تخصص بالایی در ساخت دوچرخه‌های کوهستان در سایزهای 26، 5/27 و 29 دارد که براحتی بعد از اولین سواری با یکی از آن‌ها، کارایی و کیفیت منحصربفردشان برای شما واضح خواهد شد. FLASH بیشترین میزان تنوع را به این بخش یعنی دوچرخه کوهستان اختصاص داده که گزینش یک دوچرخه بعنوان بهترین را حتی سخت‌تر از پیش می‌سازد. یکی از دوچرخه‌های  29er این برند Flash Team 5 است که با خصوصیاتی همچون فریم alloy 6061 و دوشاخ کمک فنردار SR Suntour XCE، قادر است بهترین و نرم‌ترین سواری ممکن در کوهستان را برای شما به ارمغان بیاورد. از دوچرخه‌های hardtail نیز، دوچرخۀ Flash Race 1 در سایۀ علل بسیار مانند دوشاخ کمک فنردار پیشرفتۀ Flash RL XCM و سیستم ترمز هیدرولیکی، بهترین مورد برای معرفی بعنوان بهترین دوچرخۀ hardtail است. تا فراموش نشده از Flash ULTRA 6، یکی از بهترین مدل‌های دوچرخۀ FLASH 26 یاد کنیم که دوشاخ کمک فنردار قفل شوی آن به همراه سیستم ترمز V-break از بزرگترین مراکز تمرکز در آن ‌به‌شمار می‌آیند. در میان هر سه مثالی که از دوچرخه کوهستان فلش آوردیم نقطۀ اشتراکی وجود دارد که نقطۀ قوت آنها نیز بشمار می‌آید و آن سیستم دندۀ شیمانو است.بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه-کوهستان-بانوان-فلش-سایز-27.5-مدل-اسپرینگ-1-Flash-Spring-1-27.5-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان بانوان فلش سایز 27.5 مدل...

  انتخاب دوچرخه مناسب برای داشتن سواری با کیفیت بسیار مهم و ضروری است . دوچرخه زنانه فلش سایز 27.5 مدل Spring 1 از دوچرخه های کوهستان فلش مناسب برای بانوان است . با این دوچرخه فلش به ورزش کردن بپردازید و از ورزش کردن لذت ببرید و برای همیشه ورزش کار شوید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-26-مدل-اولترا-اچ-14-Flash-Ultra-H14-26-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل اولترا اچ...

  دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل Ultra H14 از جمله دوچرخه های کوهستان فلش مناسب برای کودکان است.این دوچرخه کوهستان فلش با ارائه راندمان سواری بسیار بالا به کودکان آنان را علاقه مند به ورزش کردن و دوچرخه سواری می کند.با خرید دوچرخه کوهستان فلش مدل Ultra H14 فرزند خود را برای همیشه ورزشکار کنید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-فلش-سایز-24-مدل-هایپر-وی-18-Flash-Hyper-V18-24-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کودک فلش سایز 24 مدل هایپر وی 18...

  خرید دوچرخه کودک و انتخاب دوچرخه با کیفیت کار بسیار سخت و دشواری است اما اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک با کیفیت بسیار بالا هستید پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما خرید دوچرخه کودک فلش سایز 24 مدل Hyper V18 است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-26-مدل-اولترا-دی-17-Flash-Ultra-D17-26-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل اولترا دی...

  خرید دوچرخه به خصوص دوچرخه کوهستان نیازمند بررسی های بسیار دقیق است تا بتوانید بیشترین راندمان سواری را از دوچرخه داشته باشید و از دوچرخه سواری لذت ببرید پس اگر به فکر خرید دوچرخه کوهستان هستید و به دوچرخه سواری در شهری هم علاقه دارید دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل Ultra D17 برای شما بهترین انتخاب است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-26-مدل-اولترا-وی-18-Flash-Ultra-V18-26-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل اولترا وی...

  اگر به فکر خرید دوچرخه دومنظوره هستید و دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی و شهری مدنظر شماست خرید دوچرخه 26 به شما پیشنهاد می شود.اگر خرید دوچرخه 26 با کیفیت بسیار بالا مد نظر شماست ، خرید دوچرخه  کوهستان فلش سایز 26 مدل Ultra V18 به شما پیشنهاد می شود.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کورسی فلش سایز 28 مدل پرو 2 |(Flash...

  اگر به دوچرخه های مسابقه ای علاقه  دارید و به فکر داشتن یک دوچرخه مسابقه ای هستید اما به دنبال خرید دوچرخه کورسی ارزان قیمت هستید ، دوچرخه کورسی فلش مدل Pro 2 بهترین انتخاب برای شماست.کیفیت بسیار بالا و شتاب بی مثال از ویژگی های این دوچرخه کورسی فلش است

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه بچه گانه فلش سایز 20 مدل اسکای دی...

  اگر فرزند شما خرید دوچرخه دنده ای را به خرید دوچرخه معمولی ترجیح می دهد ، شما باید دقت کافی در خرید دوچرخه را به خرج دهید تا فرزند تان سواری با کیفیتی داشته باشد.اگر به دنبال خرید دوچرخه بچه گانه دنده ای با کیفیت بالا هستید ، دوچرخه فلش SKY D17 انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

  فعلاموجودنیست موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه فلش سایز 20 مدل اسکای وی...

  همیشه انتخاب دوچرخه به خصوص انتخاب دوچرخه بچه گانه با کیفیت بسیار بالا از بزرگترین چالش های ما در خرید دوچرخه بوده است پس اگر به دنبال خرید دوچرخه بچه گانه با کیفیت بسیار بالا هستید ، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما خرید دوچرخه بچه گانه فلش 20 مدل SKY V18 است.

  فعلاموجودنیست موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی فلش سایز 28 مدل پرو 1 |(Flash...

  اگر علاقه مند به دوچرخه های مسابقه ای یا به اصلاح دوچرخه کورسی هستید اما قیمت دوچرخه کورسی بسیار بالا است ، می توانید دوچرخه کورسی از برند فلش تهیه کنید.از جمله دوچرخه های کورسی فلش می توان به دوچرخه کورسی فلش مدل Pro 1 اشاره کرد.با این دوچرخه کورسی بیشترین سرعت ها را تحربه کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی فلش سایز 28 مدل ادونس 4...

  دوچرخه فلش سایز 28 مدل Advance 4 ، از دوچرخه های سبک کورسی فلش است.این دوچرخه کورسی فلش با طراحی بسیار دقیق دستیابی به سرعت های بالا را برای شما امکان پذیر می کند و سواری بسیار لذت بخشی با این دوچرخه فلش خواهید داشت.با این دوچرخه کورسی فلش راندمان سواری خود را افزایش دهید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی فلش سایز 28 مدل ادونس 1...

  اگر علاقه مند به دوچرخه سواری در مسیر های جاده ای هستید و به دنبال خرید دوچرخه ارزان قیمت هستید ، دوچرخه کورسی فلش مدل Advance 1 از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.فریم بسیار سبک ، استفاده از سیستم دنده شیمانو و تایر های کندا ، لذت دوچرخه سواری با این دوچرخه را برای شما بیش از پیش می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کورسی فلش سایز 28 مدل ادونس 3...

  دوچرخه فلش مدل Advance 3 ، دوچرخه ای در سبک کورسی است.فریم بسیار مقاوم ، طراحی بسیار دقیق فریم و استفاده از قطعات مناسب دوچرخه کورسی کفیت سواری این دوچرخه فلش را به صورت چشم گیری افزایش داده است.اگر به دنبال خرید بهترین دوچرخه کورسی هستید ، دوچرخه Flash Advance 3  می تواند انتخاب مناسب برای شما باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف