آموزشیراهنمای خرید دوچرخه

مهم‌ترین مزایا دوچرخه‌های برقی چیست؟

بررسی مزایای استفاده از دوچرخه‌های برقی در زندگی شهری

با توجه به گسترش زندگی شهر نشینی امروزه باید بیشتر به فکر ورزش و سلامت خود باشیم. امکان ابتلاء به انواع بیماری‌ها مانند سرطان، انواع بیماری‌های قلبی و عروقی و… در افرادی که ورزش می‌کنند و فعالیت دارند بسیار کمتر است. بدین جهت استفاده از دوچرخه‌های برقی یکی از موارد کمک کننده برای حفظ سلام شهروندان نیز می‌باشد.

دوچرخه برقی جاینت

اما مهم‌ترین مزایای استفاده از دوچرخه برقی عبارتند از:

  • بسته به نوع انتخاب دوچرخه برقی، می‌توانید با سرعت میانگین ​​18 مایل در ساعت یا سریع‌تر فارغ از تلاش قابل توجه طی مسافت فرمائید. برای بعضی از دوچرخه‌ها، شما چه بسا می‌توانید 25 مایل در ساعت به صورت میانگین حرکت نمائید.
  • بدون عرق کردن می‌توانید دوچرخه سواری فرمایید.
  • امن‌تر بودن دوچرخه‌های برقی نسبت به دوچرخه‌های معمولی.

این شاید به نظر مبهم باشد، چون شما می‌توانید سریع‌تر از دوچرخه سواری معمولی حرکت کنید، به شما اجازه می‌دهد تا از طریق تقاطع سریع‌تر و پرسرعت‌تر بروید.

دوچرخه برقی به صورت بالقوه می‌تواند این مشکلات را برطرف نماید. موتور آنان به‌ هنگام نیاز پدال‌زدن شما‌ را کمک نموده و یا این که در برخی از مدل‌ها، کار پدال‌زدن را برای شما انجام می‌دهند و سبب خواهند شد تا بالا رفتن از تپه‌ها و یا پیمودن مسیرهای طولانی, در مقایسه با دوچرخه‌های استاندارد، کمتر سخت و نامطلوب انجام شود.

اغلب اشخاصی که برای رفتن به سر کار،  از دوچرخه سواری اجتناب می‌نمایند، دلیل پایین را می‌آورند :

رفتن به نشست کاری با لباس و صورت خیس عرق، ظواهر قابل قبولی ندارد. با این وجود، نوعی گاز کوچک در نظرگرفته شده بر روی دوچرخه برقی، به شما اجازه خواهد داد، کمتر مجبور به پا زدن باشید و بر این اساس عرق نکنید. به این ترتیب با استفاده از دوچرخه برقی، شما می‌توانید هم کالری سوزی نمائید، و هم خودتان را از عرق کردن و آلوده شدن سر و رویتان در امان بدارید.

منبع: آریاچرخ

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا