معرفی 11 دوچرخه کودک پرطرفدار در ایران

معرفی 11 دوچرخه کودک پرطرفدار در ایران

بهترین مدلهای دوچرخه کودک پرطرفدار در بازار ایران کدامند ؟

دوچرخه کودک براساس سایز تایر به دوچرخه 12 ، دوچرخه 14 ، دوچرخه 16 ، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 تقسیم می‌شود.در ادامه به معرفی بهترین دوچرخه کودک براساس سایز تایر و لینک محصولات می‌پردازیم تا شما بهترین دوچرخه کودک را خریداری کنید و از رشد و سلامتی فرزند خود لذت ببرید.

دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 360 INTENSE

دوچرخه کودک اینتنس مدل 360 سایز 12 بسیار زیبا و سبک و با کیفیت بسیار بالا به صورت استاندارد ساخته شده است، دوچرخه با این سایز مناسب برای کودکان 2 تا 5 سال است، این دوچرخه دارای چرخهای حمایتی (بغل بند) میباشد که کودک در حین دوچرخه سواری کنترل کامل داشته و بتواند بدون واژگونی و زمین خوردن دوچرخه سواری کند. بدنه‌ این دوچرخه از فلز دارای ضخامت و وزن استاندارد بوده که بسیار مقاوم و با دوام است.برای حفظ ایمنی هر چه بیشتر کودکان در این دوچرخه از تایر های پهن استفاده شده که سواری را روی سطوح ناهموار راحتتر می نماید، در کنار آن استفاده از فرمان BMX و داشتن یک پشتی (تکیه گاه) استفاده از دوچرخه را بسیار آسانتر ساخته و باعث می‌شود کودک دیرتر خسته شده و بتواند زمان بیشتری را به دوچرخه سواری بپردازد.در نهایت در مورد یکی از مهمترین بخش های دوچرخه که ترمز‌های آن می‌باشد می‌پردازیم، در این محصول از ترمز های نوع لقمه ای استفاده شده که برای این نوع دوچرخه‌ها مناسب است.

دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فلاینگ بیر | Canary Flying Bear 12

دوچرخه های کودک برند قناری قطعا با کیفیت ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می برند و این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخهناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید. دوچرخه های کودک برند قناری قطعا با کیفیت ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می برند و این مدل یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.

دوچرخه بچه گانه قناری 12 مدل فیری استایل CANARY Free Style 12

طراحی منحصر بفرد و زیبای این دوچرخه در کنار استحکام فوق العاده تنه آن و استفاده از رنگ‌بندی جذاب برای کودکان سبب شده تا این مدل از دوچرخه قناری به یکی از محبوبت ترین مدلهای دوچرخه در بازار تبدیل شود.چرخ های کمکی استفاده شده در این دوچرخه برای جلوگیری از زمین خوردن کودک می باشد که تعادل را برای او تا زمانیکه بتواند به تنهایی دوچرخه سواری کند ، حفظ میکند و شما دغدغه‌ای از بابت زمین خوردن فرزند دلبندتان نخواهید داشت.وجود قاب زنجیر در این دوچرخه از ایمنی بیشتر کودکان در هنگام دوچرخه سواری می باشد که به زیبایی این دوچرخه افزوده است . استفاده از قطعات لاستیکی و پلاستیکی استاندارد در این دوچرخه از بروز هرگونه مشکل پوستی برای کودکان جلوگیری میکند و کیفیت مثال زدنی این دوچرخه را به شما نشان می دهد . استفاده از قمقمه ساخته شده از مواد استاندارد می تواند ضامن سلامتی کودک شما در مورد استفاده از آن باشد.

دوچرخه کودک جاینت مدل ادور اف/| Giant Adore F/W 12

دوچرخه کودک ادور اف/دبلیو 12،یکی دیگر از سری دوچرخه های ادور است. سری دوچرخه های ادور همگی با وزن بسیار کم و ایرودینامیک بالا سواری بسیار لذت بخشی را برای کودک به ارمغان می آورد.این دوچرخه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعاتی پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می دار.همچنین ترمز های ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است در کنار بدنه آلومینیومی و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار میرود.شما با این دوچرخه بالاترین لذت دوچرخه سواری در سنین کم را تجربه خواهید نمود . دوچرخه با دوچرخه های جاینت ،تجربه‌ای است که برای همیشه در یاد ها باقی می‌ماند.با خرید دوچرخه کودک جاینت بهترین خاطرات را برای کودک خود بسازید.

دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر Rapido R98 16 | 98

فریم دوچرخه کودک راپیدو مدل R98 از استیل ساخته شده است.فریم استیل این دوچرخه کودک در عین وزن بسیار پایین ،مقاومت بسیار بالایی را ارائه می دهد.قاب زنجیر یکی از لوازم ایمنی بر روی دوچرخه کودکانه است.استفاده از قاب زنجیر فلزی در این دوچرخه علاوه بر ایمنی بالا زیبایی ظاهری این دوچرخه را بشدت افزایش داده است.استفاده از زین پهن بسیار نرم در این دوچرخه کودک راپیدو ،کودک شما را از آسیب دیدگی حفظ می کند و دوچرخه سواری بسیار لذت بخشی را به کودک ارائه می دهد.این دوچرخه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می دارد.همچنین ترمز های ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است در کنار بدنه استیل و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار میرود. شما با این دوچرخه بالاترین لذت دوچرخه سواری در سنین کم را تجربه خواهید نمود.


دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر Rapido R93 16 | 93

دوچرخه کودک راپیدو مدل R93 برای سهولت در استفاده و ارائه راندمان بسیار بالا با استفاده از استیل طراحی و تولید شده است.استفاده از قاب زنجیر فلزی در این دوچرخه علاوه بر زیباتر به نظر رسیدن این دوچرخه کودک شما را از آسیب دیدگی حفظ می کند.گلگیر عقب این دوچرخه کودک،با قابلیت تنظیم در زاویه دلخواه از کثیف شدن لباس های کودک شما جلوگیری می کند.استفاده از زین پهن بسیار نرم در این دوچرخه کودک راپیدو ،حس بسیار لذت بخشی به هنگام دوچرخه سواری به کودک شما ارائه می دهد.این دوچرخه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می دارد . همچنین ترمز های ویبریک به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است.

دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 92| Rapido R92 20

دوچرخه بچه گانه مدل R92 یکی از دوچرخه های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است.فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا ،کودک شما را به ورزش علاقه مند می کند.تایر های سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می دهد.این دوچرخه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می دارد.همچنین ترمز های ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است در کنار بدنه استیل و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار می رود.

دوچرخه المپیا سایز 20 مدل سامر اس Olympia Summer S80 20 | 20

این دوچرخه بچه گانه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن سیستم دنده بسیار دقیق و مهندسی شده راندمان بسیار بالایی را به دوچرخه سوار ارائه می دهد.همچنین ترمز های ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است .استفاده از توپی تنه بولبورینگی در این دوچرخه کودک ،این دوچرخه را به بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور تبدیل کرده است.از دیگر ویژگی های این دوچرخه کودک المپیا می‌توان به شانژمان شیمانو اشاره کرد.استفاده از این شانژمان در این دوچرخه کودک به داشتن راندمان سواری بالا و سواری باکیفت تر کودک شما کمک شایانی می‌کند.

دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 24 مدل استرانگ 2 دی |Bonito Strong 2D 24

دوچرخه بچه گانه بونیتو مدل 24 Strong 2d از دوچرخه های با کیفیت در بازار ایران است.این دوچرخه کودک با ارائه کیفیت بسیار بالا به کودکان ، آنان را علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.این دوچرخه کودک بونیتو که در سبک دومنظوره طراحی شده است ، راندمان سواری بسیار بالایی در هر مسیر به کودکان ارائه می دهد.سیستم دنده 21 سرعته این دوچرخه در ایجاد شتاب بی نظیر است.استفاده از ترمز های دیسک سیم در این دوچرخه کودک بونیتو ، اطمینان خاطر بی نظیری به کودکان ارائه می دهد.تایر های Kenda به کار رفته در این دوچرخه کودک ، علاوه بر افزایش راندمان سواری کودکان ، خرابی نخواهد داشت.

دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل ورتکس | 24 VIVA VORTEX

برند ویوا برای هر سلیقه و هر سنی اقدام به تولید دوچرخه کرده است.از جمله دوچرخه‌های کودک ویوا می توان به دوچرخه ویوا مدل Vortex اشاره کرد.استفاده از آلومینیوم بسیار سبک ، سیستم دنده شیمانو Tourneyو سیستم ترمز ویبریک برروی این دوچرخه کودک ، سواری با این دوچرخه را بسیار لذت بخش کرده است.استفاده از فرمان Zoom ، کرپی Zoom و زین پهن شهری در داشتن سواری لذت بخش برای شما تاثیر به سزایی دارد. استفاده از سیستم دنده شیمانو 7x3 شیمانو برروی این دوچرخه بچه گانه ویوا به کودک شما کمک می‌کند تا راندمان سواری بسیار بالایی را به هنگام دوچرخه سواری داشته باشد.

دوچرخه فلش سایز 24 هایپر دی 17 دیسک | Flash Hyper D17 Disc 24

برای خرید دوچرخه کوهستان با قیمت مناسب و کیفیت بالا ،یکی از بهترین پیشنهادات برای شما دوچرخه های فلش هستند.دوچرخه کوهستان Flash Hyper D17 از سری دوچرخه های نوجوان فلش با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب است.استفاده از سیستم دنده شیمانو و تایر های پهن سواری با این دوچرخه را برای فرزند شما بسیار لذت بخش می کند.ترمز های دیسک مکانیک این دوچرخه کوهستان فلش به هنگام توقف راندمان بالاتری را به فرزند شما ارائه می دهد و با اطمینان بیشتر و خیال آسوده تر به دوچرخه سواری می پردازد.استفاده از تکنولوژی عبور سیم از داخل فریم علاوه بر دادن جلو زیبا به این دوچرخه کوهستان،از مزاحمت سیم ها به هنگام دوچرخه سواری برای شما جلو گیری می کند.


برای مشاهده بهترین دوچرخه های کودک از بهترین برند دوچرخه کودک می‌توانید اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده دوچرخه های بزرگسال ارزان قیمت می‌توانید بر روی لینک کلیک کنید.

نظرات بازدیدکنندگان