کمپانی جاینت اقدام به تولید دوشاخ جلو کرد

کمپانی جاینت اقدام به تولید دوشاخ جلو کرد

به جرات میتوان گفت شرکت جاینت بزرگترین شرکت تولید کننده دوچرخه های باکیفیت در جهان می باشد. این شرکت اکنون قطعات، چرخ ها و اجزای دوچرخه کوهستانی خود را تولید می کند و با دوشاخه های جدید خود در محصول Crest 34  در حال پیشرفت است.

این دوشاخه های جدید  Crest 34 در درجه اول برای استفاده در دوچرخه های کراس کانتری و تریل هستند و به نظر می رسد جاینت فقط به دنبال این است که آن را به صورت عمده (نه به عنوان پیش فروش) معرفی کند.

این بدان معنا نیست که شرکت جاینت توسعه کرست را جدی نگرفته است و فقط محدود به سبک های گفته شده در حال تولید خواهد بود بلکه این کمپانی می گوید از نظرات و بازخوردهای مهندسین ، ورزشکاران حرفه ای برای ایجاد یک کالای با دوام بالا استفاده کرده است که در واقع برای طیف گسترده ای از دوچرخه های آفرود کاربرد دارند.

شرکت جاینت  معتقد است که گام بعدی دراهداف این شرکت ، ارایه دوچرخه های باکیفیت به بیشتر دوچرخه سواران است ، و این امر با کاهش قیمت از طریق تولید قطعات با کیفیت و رده بالا توسط کمپانی مادر صورت خواهد گرفت .

دوشاخ جدید جاینت کاملاً در در تایوان با استفاده از سیستم های کنترل شده با دما بالا ساخته شده است ، که به گفته شرکت جاینت این امکان را برای ساخت محصولات قوی که "سبک تر از محصولات مشابه تولید شده توسط روش های سنتی هستند" دارد.

شرکت جاینت تمایلی به انجام کارهای بیهوده ندارد و به نظر می رسد که از تمام توان و تجربیات خود برای ساخت Crest 34 بهره گرفته است.

از بالا به پایین اگر نگاه کنیم ، این دوشاخه بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد ، و جاینت ادعا می کند که این دوشاخ با هدف بهتر شدن در رقابت خود با سایر رقبا از نظر عملکرد روان ، استحکام و حساسیت طراحی شده است.  Crest 34 در چندین مدل مختلف عرضه می شود.نمونه هایی با تعلیق 120 میلی متر و 100 میلی متر و برای  چرخهای  27.5 اینچ یا 29 اینچی را میتوان از انواع آن دانست. فشرده سازی با سرعت کم و برگشت به حالت بیرونی که قابل تنظیم است . لاستیک هایی با عرض 2.6 اینچ را می توان در چرخ 27.5 اینچی قرار داد ، با 2.4 اینچ حداکثر عرض برای 29 در داخل دوشاخ کریست دو سمت چپ و راست هوای فشرده وجود دارد که باعث ایجاد تعادل در آن می شود.

با این حال ، با توجه بر آنچه که به نظر می رسد جاینت یک تصمیم جدی برای ساخت آن دارد، به احتمال زیاد ما شاهد Crest 34 باشیم که بخش وسیعی را در دوچرخه های جاینت در در بر می گیرد.

نظرات بازدیدکنندگان