دوچرخه جاینت تالون 2020 در لیست بهترین دوچرخه های سال 2020

دوچرخه جاینت تالون 2020 در لیست بهترین دوچرخه های سال 2020

برای بررسی بهترین دوچرخه های سبک کوهستان در سال 2020 بسیاری از سایت ها و ژورنال های معتبر در سطح دنیا اقدام به بررسی و تست دوچرخه های مختلف می کنند تا بهترین دوچرخه ها در سبک های مختلف را معرفی کنند . نظر شما را به بررسی دوچرخه جاینت تالون GIANT TALON 2020 جلب میکنیم که عنوان یکی از بهترین دوچرخه های سال 2020 را کسب کرده است .


مجله دوچرخه سواری (Bicycling Magazine) ، لیست برترین دوچرخه های سال 2020 را منتشر کرد. این لیست معتبر مجموعه ای از بهترین دوچرخه های سال در دسته های مختلف از جمله دوچرخه های جاده ای ، کوهستانی، شهری و... را معرفی نمود. تیم تست دوچرخه که شامل متخصصان حرفه ای این بخش است، صدها مدل فعلی را آزمایش کردند و چهار دوچرخه از برند جاینت برای کسب این جایزه به صدر رسیدند و اولین رتبه در این لیست برای Giant Talon 29 است.

باب لی سردبیر بخش تست دوچرخه، توضیحاتی درباره تالون Talon 29 و چرایی انتخاب آن نوشت: "این یک انتخاب عالی برای دوچرخه سواران فعالی است که می خواهند در مسابقات شرکت کنند. این یک دوچرخه XC قدرتمند است. زاویه شیب دار 73.5 درجه زین  به شما کمک می کند تا قدرت پدال ها را حفظ کرده و برای مناطق شیب دار نگه دارید. من این دوچرخه را در سخت ترین مسیرها تست کردم و پاسخ زیبایی دریافت کردم. "

جاینت تالون 29 giant talon


چرا تالون 29 را انتخاب کنیم؟

دوچرخه های گران قیمت کوهستانی توجه زیادی را به خود جلب کرده اند و فن آوری های پیشرفته سبب افزایش کیفیت و سطح آنان شده است. دوچرخه جاینت تالون 29 با فریم آلومینیومی سبک، دوشاخه 100 میلی متری و چرخ های تیوبلس یک دوچرخه ایده آل برای دوچرخه سواران است.

دوشاخه RockShox XC30 یک دوشاخ فنردار است که به طرز جالبی دارای عملکر روان و راحتی هم می باشد. این یک انتخاب عالی برای مسیر های سخت و صخره ها می باشد. قابلیت تنظیم preload به شما امکان مانور بیشتری را خواهد داد تا سواری کارآمد تری داشته باشید.

5 موردی که ما از جاینت تالون 29 دوست داریم  

  •          شما رنج گسترده ای از خودروهای بزرگ و کوچک با استفاده از یک پیشرانه 1x خواهید داشت.
  •          روتینگ کابل های داخلی به شما این امکان را می دهد تا چرخ دهنده ها بهتر عمل کنند.
  •          سیستم تعلیق: با استفاده از دوشاخه RockShox XC30 یکی از بهترین سیستم های تعلیق را خواهید داشت.
  •          فریم سریع و قدرتمند برای شروع حرکت سریع
  •          شاخص دنده: برای تغییرات سریع هر دو شیفت عقب و جلو دارای شاخص دنده هستند.

این دوچرخه می تواند پاسخگوی بیشتر نیاز های شما در کوهستان باشد. پیدا کردن دوچرخه مناسب در این محدوده قیمت کار آسانی نیست و بالانس بسیار خوبی بین قیمت و کارآیی این دوچرخه وجود دارد.

سفارش آنلاین دوچرخه های محبوب سری تالون Talon جاینت از فروشگاه اینترنتی آریا چرخ

نظرات بازدیدکنندگان