لیست محصولات این تولید کننده فلش FLASH

دوچرخه فلش Flash Bicycle

برند فلش یکی از پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده دوچرخه بخصوص در ایران بحساب می‌آید که هم از حیث قیمت و هم از لحاظ کیفیت توسط مردم این سرزمین مورد استقبال بالایی قرار گرفته است. محصولات این برند بهترین انتخاب برای کسانی‌‎که است که بدنبال بالاترین کیفیت می‌گردند اما در بحث بودجه با محدودیت روبرو هستند. دوچرخه FLASH در چندین نوع و سایز تولید می‌شوند و دوچرخه‌دوستان نباید از این جهت نگران باشند زیرا در بازار دوچرخه برای هر شخصبا هر سقف بودجه، سایز و هدف یک دوچرخه فلش وجود دارد.

دوچرخه فلش Flash Bicycle

برند فلش یکی از پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده دوچرخه بخصوص در ایران بحساب می‌آید که هم از حیث قیمت و هم از لحاظ کیفیت توسط مردم این سرزمین مورد استقبال بالایی قرار گرفته است. محصولات این برند بهترین انتخاب برای کسانی‌‎که است که بدنبال بالاترین کیفیت می‌گردند اما در بحث بودجه با محدودیت روبرو هستند. دوچرخه FLASH در چندین نوع و سایز تولید می‌شوند و دوچرخه‌دوستان نباید از این جهت نگران باشند زیرا در بازار دوچرخه برای هر شخصبا هر سقف بودجه، سایز و هدف یک دوچرخه فلش وجود دارد.

دوچرخه فلش ساخت کجاست


مقر اصلی برند فلش در شهر شانگهای چین قرار دارد و این شهر مبدأ دوچرخه فلش بحساب می‌آید. بر خلاف اینکه برند FLASH تنها یک شعبه اصلی دارد بدلیل درخواست‌های بی‌شمار از نقاط مختلف دنیا، محصولات این برند به کشورهای بسیاری صادر می‌شود. ایران یکی از مقاصد اصلی تولیدات این برند محسوب می‎شود و می‌توان گفت ورود انبوه این دوچرخه‌ها به ایران نتیجۀ محبوبیت گسترده در میان مردم این سرزمین است، شهرتی که قطعا یک شبه بدست نیامده و حاصل کیفیت بالای این محصولات و قیمت مناسب آنهاست.
خرید دوچرخه فلش، چگونه؟ از کجا؟


بنظر اکنون با تمام تفاسیر ارائه شده از محصولات برند فلش، تصمیم بر خرید دوچرخه فلش یک امر قابل پیش‌بینی است زیرا با تهیۀ یک دوچرخه فلش از هر نوع با سایز مناسب، شروع صفحه‌ای جدید در زندگی شخصی شما خواهد بود. یادتان باشد منافع خرید دوچرخه فلش تنها زمانی عایدتان خواهد شد که دوچرخۀ اصل را تهیه کنید، امری که تنها با خرید از یک فروشگاه معتبر امکان پذیر خواهد بود.


با پیشرفت تکنولوژی و توسعۀ فضای مجازی فروشگاه‌های آنلاین متعددی در سرتاسر جهان راه‌اندازی شده‌اند تا جاییکه امروز هر نوع کالا و خدمات در فضای اینترنت و با کلیک، در دسترس عموم قرار می‌گیرند. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی دوچرخۀ بسیاری نیز وجود دارند که بستر خرید آنلاین را فراهم کرده تا مشتری به اضافۀ خرید حضوری آپشن دیگری نیز داشته باشد. خلاصه اینکه شما می‌توانید به دو صورت اینترنتی و حضوری به خرید دوچرخه فلش بپردازید، اما در هر صورت باید هوشیار بوده تا متحمل ضرر از سوی کلاهبردان نشوید.


برای خرید دوچرخه FLASH باید در پی فروشگاهی باشید که اعتبار آن ثابت شده است و بهترین خدمات را به مشتریان می‌رساند، در اینصورت فروشگاه آریا چرخ عالی‌ترین انتخاب است چرا که اتفاقات فوق‌العاده‌ای در این فروشگاه منتظر شماست. این فروشگاه با ارائۀ خدماتی همچون ضمانت اصالت کالا، عرضۀ دوچرخه با نازلترین قیمت در بازار و مشاورۀ تخصصی و رایگان هم بصورت حضوری و هم تلفنی یا حتی آنلاین و جمع‌آوری‌آ‌آآ متنوع‌ترین کالکشن محصولات FLASH، کاملا آمادۀ پذیرایی از دوچرخه‌دوستان است. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ نیز به شما فرصتی می‌دهد تا از خانه و تنها با چند بار فشار روی صفحۀ کیبورد، خریدی راحت را تجربه کنید و دوچرخۀ فلش مورد علاقۀ خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید.
قیمت دوچرخه فلش


قیمت دوچرخه فلش از نوعی به نوع دیگر متفاوت است اما با این وجود در گروه دوچرخه‌های ارزان قیمت دسته بندی می‌شود. این قیمت پایین از عدم پیچیدگی قطعات دوچرخۀ فلش نشأت می‌گیرد و هدف از این قیمت گذاری گردهم آوردن مجموعه‌ای از دوچرخه‌های حرفه‌ای و باکیفیت است که برای تمام اقشار جامعه قابل خرید باشد تا هیچ دوچرخه‌دوستی بخاطر کسری بودجه از آرزو و خواستۀ خود دست نکشد. همۀ کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند بدون توجه به وضعیت مالی از سواری با دوچرخه فلش لذت ببرند.
بهترین مدل‌های دوچرخه فلش


برند فلش متنوع‌ترین خطوط تولید را در کارخانجات خود داراست که سبب می‌شود دوچرخه‌دوستان بسیاری به سمت آن جذب شوند و سعی کنند دوچرخۀ فلش مورد علاقه و مطابق با نیازهایشان را در میان آنها پیدا کنند. ده‌ها مدل دوچرخۀ فلش در انواع کوهستان، دومنظوره، شهری، کورسی و کودک، همچنین در سایزهای 20، 24، 26، 5/27، 28 و 29 تولید می‌شوند که رِنج بسیار وسیع محصولات این برند را نمایان‌گر هستند.


دوچرخه (Flash Sky D17 20 (2020 سایز 20 و دوچرخه کودک فلش مدل 7 Flash Hyper سایز 24، از دوچرخه‌های بچگانه فلش هستند که با نگاهی کلی به مشخصات آن‌ها می‌توان دریافت که برای کودکان یک انتخاب عالی محسوب می‌شوند. هردو دوچرخه دارای فریمی آلومینیومی و سیستم دندۀ شیمانو هستند که از آن‌ها دوچرخه‌هایی متمایز می‌سازند. دوشاخ کمک فنردار هم مطلب بعدی است که این دوچرخه‌ها را برای عنوان بهترین مدل دوچرخه کودک فلش لایق می‌سازد.


از بین دوچرخه‌های کورسی و شهری فلش، دوچرخۀ کورسی Flash Advance 3 سایز 28 و دوچرخه شهری Flash Adventure M 3 سایز 28 را برای معرفی برگزیده‌ایم که بنظر از عالی‌ترین دوچرخه‌های در سبک خود هستند. فریم دوچرخه شهری از جنس Alloy Terkking ساخته شده که برای رفت و آمدهای شهر بسیار مناسب است. دوچرخۀ کورسی مذکور از بدنه‌‌ای آلومینیومی سبک تشکیل شده که دوشاخی فوق سبک از همین جنس را نیز در خود جای داده است تا سریع‌ترین رکوردها را به نام خود ثبت کند. نکته قابل تأمل شباهت میان برند سیستم دندۀ این دو دوچرخه است که نشان می‌دهد، flash فقط از برندهای باکیفیتی مانند شیمانو در ساخت دوچرخه‌های خود استفاده می‌کند.


این برند تخصص بالایی در ساخت دوچرخه‌های کوهستان در سایزهای 26، 5/27 و 29 دارد که براحتی بعد از اولین سواری با یکی از آن‌ها، کارایی و کیفیت منحصربفردشان برای شما واضح خواهد شد. FLASH بیشترین میزان تنوع را به این بخش یعنی دوچرخه کوهستان اختصاص داده که گزینش یک دوچرخه بعنوان بهترین را حتی سخت‌تر از پیش می‌سازد. یکی از دوچرخه‌های  29er این برند Flash Team 5 است که با خصوصیاتی همچون فریم alloy 6061 و دوشاخ کمک فنردار SR Suntour XCE، قادر است بهترین و نرم‌ترین سواری ممکن در کوهستان را برای شما به ارمغان بیاورد. از دوچرخه‌های hardtail نیز، دوچرخۀ Flash Race 1 در سایۀ علل بسیار مانند دوشاخ کمک فنردار پیشرفتۀ Flash RL XCM و سیستم ترمز هیدرولیکی، بهترین مورد برای معرفی بعنوان بهترین دوچرخۀ hardtail است. تا فراموش نشده از Flash ULTRA 6، یکی از بهترین مدل‌های دوچرخۀ FLASH 26 یاد کنیم که دوشاخ کمک فنردار قفل شوی آن به همراه سیستم ترمز V-break از بزرگترین مراکز تمرکز در آن ‌به‌شمار می‌آیند. در میان هر سه مثالی که از دوچرخه کوهستان فلش آوردیم نقطۀ اشتراکی وجود دارد که نقطۀ قوت آنها نیز بشمار می‌آید و آن سیستم دندۀ شیمانو است.بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه-فلش-سایز-29-مدل-تیم-6-Flash-Team-6-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 29 مدل تیم...

  دوچرخه مارک فلش سایز 29 مدل Team 6 ،دوچرخه کوهستان فلش است.این دوچرخه فلش با طراحی دقیق فریم  در عین ارائه وزن بسیار کم ،استحکام بسیار بالایی را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه کوهستان فلش هر مسیر کوهستانی را به آسانی بپیمایید و از کاوش در کوهستان لذت ببرید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-29-مدل-تیم-7Flash-Team-7-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 29 مدل تیم...

  دوچرخه کوهستان فلش سایز 29 مدل Team 7 از جمله تولیدات شرکت فلش است.این دوچرخه فلش با ارائه راندمان بسیار بالا در مسیر های کوهستانی و جاده ای ،شما را علاقه مند به دوچرخه سواری می کند.با این دوچرخه کوهستان فلش در مسیر های کوهستانی به کاوش بپردازید و هر نوع مسیری لدت ببرید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل هارد راک...

  برای سواری در مسیر های کوهستانی سخت و داشتن سواری با کیفیت بسیار بالا در این نوع مسیر دوچرخه کوهستان فلش مدل Hard Rock 2 برای شما کافیست!این دوچرخه کوهستان فلش با طراحی بسیار دقیق فریم ،سواری خارق العاده ای در مسیر های کوهستانی به شما ارائه می دهد و شما لذت بیشتری از مسیر های کوهستانی خواهید برد

  1 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل...

  برای سوار در مسیر های سخت کوهستانی و داشتن سواری بسیار با کیفیت در این نوع مسیر داشتن دوچرخه فلش سایز 27.5 مدل Challenger برای شما کفایت می کند . این دوچرخه فلش با طراحی بسیار دقیق فریم و استفاده از سیستم دنده شیمانو سواری خارق العاده در مسیر های کوهستانی به شما ارائه می دهد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 1...

  برای سواری در مسیر های سخت کوهستانی تنهای چیزی که نیاز دارید دوچرخه کوهستان فلش مدل Race 1 است.این دوچرخه کوهستان با طراحی دقیق فریم و استفاده از سیستم دنده مهندسی شده کیفیت سواری خارق العاده ای به شما ارائه می دهد و از کاوش در کوهستان لذت بیشتری خواهید برد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 5...

  دوچرخه سواری در مسیر های کوهستانی نیازمند استفاده از دوچرخه مناسب کوهستان است.دوچرخه کوهستان فلش مدل Race 5 از جمله دوچرخه های کوهستان فلش است.این دوچرخه کوهستان فلش با ارائه راندمان خارق العاده در مسیر های کوهستانی ،  سواری لذت بسیار لذت بخشی را به شما ارائه می دهد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 4...

  بدون هیچ نگرانی مسیر های کوهستانی را با دوچرخه فلش Race 4 بپیمایید.این دوچرخه فلش با ارائه راندمان سواری خارق العاده در مسیر های کوهستان شما را علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.با این دوچرخه فلش به کوهستان برید و پادشاه کوهستان باشید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 2...

  برای خرید دوچرخه کوهستان و داشتن سواری بسیار با کیفیت در این نوع مسیر ها ، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ به شما ،خرید دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل Race 2 است.با این دوچرخه به گردش در کوهستان بروید و از ماجراجویی در آن لذت ببرید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 3...

  دوچرخه سواری در کوهستان از جذاب ترین رشته های دوچرخه سواری در دنیا است.برای سواری در کوهستان انتخاب دوچرخه مناسب کوهستان بسیار مهم و ضروری است.از جمله دوچرخه های کوهستان می توان به دوچرخه کوهستان فلش مدل Race 3 اشاره کرد.این دوچرخه کوهستان فلش با ارائه راندمان بسیار بالا،شما را علاقه مند به کاوش در کوهستان می کند.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-27.5-مدل-ریس-6-Flash-Race-6-27.5-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس 6...

  لذت بردن از مسیر کوهستانی با دوچرخه ، نیازمند داشتن دوچرخه مناسب کوهستان است.دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل Race 6 از جمله دوچرخه های کوهستان فلش است.این دوچرخه کوهستان با ارائه سواری بسیار دلپذیر در مسیر های کوهستانی به شما ، شما را علاقه مند به پیمایش کوهستان می کند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-27.5-مدل-ریس-دی-15-Flash-Race-D15-27.5-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل ریس دی 15...

  اگر برای دوچرخه سواری مسیر های جاده ای و کوهستانی را می پیمایید از بهترین انتخاب ها برای شما خرید دوچرخه کوهستان فلش سایز 27.5 مدل Race D15 است.این دوچرخه دومنظوره فلش با ارائه بیشترین راندمان در هر مسیری ،یک ورزش کار حرفه ای از شما می سازد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-فلش-سایز-26-مدل-اولترا-وی-16-Flash-Ultra-V16-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان فلش سایز 26 مدل اولترا وی...

  سواری در مسیر های شهری و کوهستانی نیازمند استفاده از دوچرخه مناسب دومنظوره است.از جمله دوچرخه های دومنظور فلش می توان به دوچرخه Flash Ultra V16 اشاره کرد.این دوچرخه کوهستان با ارائه راندمان بسیار بالا به شما در هر مسیری ، شما را علاقه مند به دوچرخه سواری و ورزش خواهد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف