لیست محصولات این تولید کننده المپیا OLYMPIA

تولید هر دوچرخه المپیا د پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

تولید هر دوچرخه المپیا د پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

قمیت دوچرخه المپیا


با یک استراتژی درست و دقیق سعی شده در کنار کیفیت بالا و در یک تناسب کاملا منطقی، قیمت دوچرخه المپیا تعداد قابل توجهی از خریداران را به خود جذب کند. در پی یک روند کاملا حساب شده و عاقلانه، برند المپیا با انتخاب قطعات با کیفیت اما کارا، دوچرخه های با قیمت مناسب به طرفداران ارائه می‌دهد. بدون شک قیمت از عوامل موثر در تصمیم نهایی مبنی بر خرید دوچرخه است. این عامل سرنوشت‌ساز تعیین می‌کند با بودجه‌ای که دارید چه برندی را می‌توانید تهیه کنید در حالی‌که کیفیت محصول را نیز در نظر داشته باشید. از اهمیت این مسئله همین بس که تعدادی از ورزشکاران به دوچرخه‌های دست دوم روی می‌آورند، این درحالیکه است که اگر قبل از خرید با دوچرخه المپیا و قیمت منطقی آن آشنا بشوند هرگز ریسک خرید یک دوچرخه کارکرده را نمی‌پذیرند. قیمت دوچرخه المپیا در انواع سایزها و مدلها کاملا رقابتی با برندهای مطرح در نظر گرفته می‌شود. در تولید علاوه برا اینکه از برندهای معتبری مثل شیمانو استفاده می‌شود برخی محصولات نیز از برندهای چینی درجه یک بهره می‌برند. 


آریا چرخ مفتخر است که مجموعه‌ای متنوع از انواع مدلهای دوچرخه المپیا را گردآورده و با بهترین قیمت به علاقمندان عرضه می‌دارد. در وبسایت ما پیشنهادهای ویژه مانند تخفیفات منحصربفرد همراه با تحویل رایگان نیز به خریداران ارائه می‌شوند.

مهمترین مشخصات موثر بر قیمت دوچرخه المپیا


در تولید هر دوچرخه از جمله محصولات المپیا تعداد بسیار زیادی قطعه در کنار یکدیگر استفاده می‌شوند که مجموع این قطعات به همراه تکنولوژی‌های بکار رفته تعیین کننده قیمت دوچرخه خواهد بود. در اینجا سعی داریم شما را با مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا آشنا سازیم تا فرآیند تعیین قیمت را به خوبی شناخته و بتوانید یک انتخاب صحیح داشته باشید. از بدنه (فریم) آغاز می‌کنیم که مانند یک اسکلت قطعات را به هم مرتبط می‌سازد. بدنه‌های استیل، آلومینیومی از جمله اولین مشخصات مد نظر در خرید است. هر کدام از این فلزات ویژگی‌های بخصوصی دارند. مثلا آلومینیوم بیشتر در دوچرخه‌های کوهستان بزرگسال یافت می‌شوند و خوب گرانتر بوده و قطعا قیمت دوچرخه المپیا ساخته شده از آلومینیوم گرانتر از آهنی است. دوچرخه بچه گانه عموما از آهن ساخته می‌شوند و خوب قطعا ارزانتر از مدل‌های آلومینیومی هستند.


قدم بعدی در شناخت مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا، شناخت قطعات آن است. اصولا از سیستم‌ها و قطعات مرغوب در ساخت انواع مدل‌های دوچرخه المپیا استفاده می‌شود. شیمانو برند غالب مورد استقاده در اکثر مدل‌های تولیدی این برند است. سیستم‌های دنده شیمانو با وجود عنوان مشابه در سرعت و سری با هم تفاوت دارند. المپیا تلاش کرده ضمن انتخاب یک برند همه چیز تمام، سری‌های مبتدی‌تر یا همان ساده تر را برگزیند تا قیمت در سطوح پایین نگه داشته شود.


همواره باید به دو پارامتر توجه کافی داشت: قطعات و فریم. این دو پارامتر هستند که تعیین‌کننده کیفیت سواری یک دوچرخه و ارزش آن هستند. در مورد مشخصات دوچرخه المپیا نیز می‌بایستی ابتدا در مورد فریم و متریال مورد استفاده در ساخت و نوع کاربری اطلاع داشت و همچنین در مورد قطعات بسیاری موارد است که می‌بایستی به دقت مدنظر قرار گیرد.


آنچه قیمت دوچرخه المپیا را تعیین می‌کند


وقتی به دنبال یک کاندیدای مناسب برای صفت بهترین میگردیم، ویژگی‌های گوناگونی را در تایید لیاقت این کاندیدا بررسی می‌کنیم. پس ناگزیر به سراغ قطعات و بدنه می رویم که قطعا بر روی قیمت دوچرخه المپیا تاثیر مستقیم دارند. به طبع مدلی بهترین است که اجزاء تشکیل دهنده آن بهترین باشند، بر اساس همین استدلال گفتنی است که دوچرخه المپیا با قطعات شیمانو و بدنه آلومینیومی از لحاظ کیفی و فنی در بالاترین سطح میان تولیدات المپیا جا خوش می‌کنند. گفتنی است محصولات و مدل‌هایی که از قطعات یاد شده استفاده می‌کنند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برای مثال یک دوچرخه آلومینیومی المپیا مجهز به سیستم دنده شیمانو با قدرت چشمگیر خود مرزهای کیفیت را فراتر برده و انتظارات شخص از یک دوچرخه را ارتقا می بخشد.
خرید دوچرخه المپیا OLYMPIA


در هنگام خرید دوچرخه در مدل‌ها و برندهای گوناگون و متنوع، قطعا یکی از برندهایی که با آن برخورد خواهید کرد، دوچرخه المپیا خواهد بود. برای خرید دوچرخه المپیا شما کار سختی در پیش ندارید زیرا اکثر مدل‌های این برند با تفاوت اندکی در ظاهر و قطعات قابل شناسایی و انتخاب هستند. آنچه که هنگام انتخاب و خرید یک دوچرخه المپیا باید مورد توجه قرار گیر نوع کاربری مد نظر شما است و همچنین بودجه‌ای که برای این مورد در نظر گرفته‌اید . قطعا المپیا از جمله برندهایی است که در بازار بسیار محبوب و مورد توجه است و خریداران بسیاری به علت قیمت مناسب و اقتصادی همچنین کیفیت بالای محصولات این برند اقدام به خرید دوچرخه المپیا در مدل‌های مختلف و با نوع کاربری متفاوت می‌کنند. در خرید دوچرخه همیشه باید به یک سری اصول پایبند بود تا نتیجه دلخواه حاصل شود، نخست اینکه چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید که ییشنهادهای ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دارد. مثلا در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ می توان محصولاتی را یافت که در فروش ویژه شامل درصدی تخفیف می‌شوند. یا اینکه دوچرخه شما را درب منزل بدون کارمزد تحویل می‌دهد. نکته دوم پاسخ دقیق و درست به سئوالات و نیاز خریداران بصورت فعال است.


در خرید اینترنتی دوچرخه المپیا شک نکنید


اگر بعد از بررسی همه جوانب تصمیم دارید دوچرخه المپیا را خریداری کنید، توجه داشته باشید هنوز مسائلی وجود دارد که می‌بایست از نظر خود عبور دهید. بعنوان مثال حالا بهترین زمان برای این است که خرید خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا به یک فروشگاه محلی مراجعه کنید. مسئله قابل توجه این است که خرید از یک فروشگاه اینترنتی مورد تایید از خیلی از جهات بنظر معقولانه‌تر می‌رسد. اینترنت حالا نه تنها یک منبع پر از اطلاعات ارزشمند است بلکه امروزه غنی است از آنلاین شاپ‌هایی در عرصه های گوناگون به مشتریان خود خدمت می‌رسانند. خرید اینترنتی فقط به اندازه چند کلیک طول خواهد کشید آن هم بدون نیاز به خارج شدن از خانه یا حتی تخت گرم و نرمتان. بعلاوه ورژن های آپدیت شده بسیاری از وبسایت‌ها گرینه‌های مختلفی را شامل می‌شوند که یکی از آن‌ها فیلترهای پویا هستند. هرچه این فیلترها جزئی تر، دایره محصولات مورد علاقه کوچکتر، امکان مقایسه این محصولات بیشتر و دسترسی به کالای نهایی ساده تر.


خرید اینترنتی دوچرخه المپیا بعد از برگزیدن بهترین وبسایت ممکن، درست شامل موارد مثبت ذکر شده در بند قبل خواهد شد. البته خرید اینترنتی مقداری سخت‌تر خواهد بود زیرا مسائل مهم مانند مدل و سایز درگیر خواهند شد، نکته ای که نیاز به مشورت با یک متخصص را به خوبی آشکار می‌سازد. همچنین خرید آنلاین زمانی دلچسب تر خواهد بود که شما از میان چندین مدل دوچرخه خود را خریداری کرده و تحویل بگیرید. این به افزایش اعتماد بنفس شما بدلیل اطمینان از گرفتن بهترین تصمیم ممکن، کمک خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همه قابلیت های ممکن را برای آسودگی خاطر خریداران فراهم آورده تا یک تجربه خاطره انگیز در ذهن خریدار ثبت شود. اول اینکه کارشناسان مجرب آماده پاسخ به سوالات شما و فراهم کردن راهنمایی برای بازدیدکنندگان از این وبسایت هستند. تنوع هم از دیگر امتیازات این وبسایت است که سندی است بر ادعای فوق‌العاده بودن تجربه خرید دوچرخه اینترنتی المپیا از وبسایت آریا چرخ.


خرید دوچرخه کودک المپیا


برند المپیا نه تنها محصولات مناسب برای بزرگسال عرضه می‌کند بلکه مدل‌های متنوع و با کیفیتی را برای کودک تولید می‌نماید. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا شاهد آن هستیم که خرید دوچرخه کودک المپیا به گزینه بسیاری از خریداران تبدیل شده است. انواع مدل‌های دوچرخه دخترانه و پسرانه در طرح‌های جذاب با رنگ‌بندی زیبا در سایزهای 12، 16 و 20 از تولیدات این برند می‌باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 1218...

  با خرید دوچرخه بچه گانه المپیا مدل 1218 رابطه‌ای صمیمانه بین فرزند خود و ورزش دوچرخه‌‌سواری برقرار خواهید کرد. این دوچرخه 12 برای گروه سنی 2 تا 5 سال مناسب است و به دلیل برخورداری از امکانات متنوع جزو بهترین دوچرخه های کودک بازار محسوب می‌شود.از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوچرخه می‌توان به وجود سبد، صندوق، پشتی و بغل بند‌های کمکی اشاره کرد.

  2,395,000 تومان 2,580,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 20 بچه گانه المپیا مدل اسپایدر 01 |...

  دوچرخه المپیا اسپایدر 01 یک دوچرخه بچه گانه سایز 20 در سبک کوهستان است که از کیفیت بسیار خوب و در عین حال قیمت مقرون بصرفه‌ای برخوردار است.این دوچرخه کودک به سبب طراحی چشم‌نواز در کنار قطعات با کیفیت و خوش‌ساخت خود می‌توانید یکی از بهترین گزینه‌ها جهت خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت باشد.

  4,990,000 تومان 5,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 20703 محصولی زیبا ، چشم نواز و در عین حال باکیفیت ، مناسب برای کودکان در سنین 8 تا 10 سال است. این دوچرخه کودک در کنار کیفیت ممتاز در ساخت و قطعات مورد استفاده از قیمت رقابتی و مقرون به‌صرفه برخوردار بوده که همین امر سبب شده تا تبدیل به یک گزینه پر فروش شود.

  2,850,000 تومان 2,980,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا مدل power
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل Olympia power

  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل Olympia power این دوچرخه کودک مناسب برای رنج سنی تا 5 سال بوده و از کیفیت عالی در ساخت بهره می برد. 

  اتمام موجودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه المپیا مدل S07
  خرید محصول
  دوچرخه کودک المپیا مدل Olympia S07

  دوچرخه کودک المپیا مدل Olympia S07 دوچرخه کودک با طراحی زیبا و جذاب برای کودکان تا سن 5 سال . یک دوچرخه بسیار با کیفیت از برند الیمپیا که کودک شما را به دوچرخه سواری علاقه مند می کند .

  اتمام موجودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه المپیا مدل Olympia boxer 2 disk
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 24 مدل بوکسر...

  دوچرخه نوجوانان مدل Boxer 24 از دوچرخه های المپیا با کیفیت بسیار بالا است.این دوچرخه با استفاده از مواد آلیاژی بسیار سبک و مقاوم طراحی و تولید شده است تا بالاترین راندمان به هنگام دوچرخه سواری به فرزند شما ارائه شود و از دوچرخه سواری بیشترین لذت را ببرد. دوچرخه سواری میتواند بصورت مستقیم بر روی رشد کودک و نوجوانان تآثیر بگذارد و موجب تقویت اکثر اندامها و...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه المپیا مدل Olympia Diplomat 02
  خرید محصول
  دوچرخه المپیا سایز 20 مدل Olympia Diplomat 02

  دوچرخه المپیا سایز 20 مدل Olympia Diplomat 02   دوچرخه کودک سایز 20 از برند المپیا دارای کمک فنر جلو و طوقه ای دولایه آلومینیومی و سیستم دنده 21 سرعته 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه رمبو مدل Rambo T16-M051
  خرید محصول
  دوچرخه رامبو سایز 16 مدل Rambo T16-M051

  دوچرخه رامبو سایز 16 مدل Rambo T16-M051 دوچرخه کودک سایز 16 رامبو ماسب برای کودکان در رنج سنی 5 تا 8 سال با طراحی بسیار زیبا و جذاب

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه رمبو مدل Rambo T20-M051
  خرید محصول
  دوچرخه رامبو سایز 20 مدل Rambo T20-M051

  دوچرخه رامبو سایز 20 مدل Rambo T20-M051 دوچرخه کودک از برند رامبو سایز 20 که دارای تایر تیوپ Wanda 2.50 و ترمز ویبرک آلومینیوم و چندین ویژگی دیگر که سبب شده این دوچرخه بسیار مورد توجه خریداران قرار گیرد

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل هندا| Olympia Honda 26
  خرید محصول
  دوچرخه المپیا سایز 26 مدل هندا| Olympia...

  دوچرخه های المپیا از دوچرخه های با کیفیت بسیار بالا هستند که بخش عمده ای از بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.دوچرخه المپیا مدل هندا از دوچرخه های بزرگسال با کیفیت بسیار بالا است که راندمان بسیار بالایی را به شما ارائه می دهد و شما را به دوچرخه سواری علاقه مند می کند.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-المپیا-Olympia-27.5-NEW-JELLY-2-Disc
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان المپیا 27.5 مدل نیو جلی 2...

  اگر تصمیم گرفته اید با خرید دوچرخه به اهداف خود در زمینه سلامتی و تندرستی برسید، ما دوچرخه کوهستان المپیا 27.5 مدل نیو جلی 2 دیسک را به شما پیشنهاد می کنیم. این دوچرخه دومنظوره دارای بدنه محکم آهنی است که به شکل کاملا ارگونومیک طراحی شده است و طول عمر بالایی دارد. همچنین بهره گیری از قطعات باکیفیت در دوچرخه Olympia می تواند نقش مهمی در سواری لذت بخش و...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کوهستان-المپیا-26-Olympia-26-MAC-ONE-2-Disc
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان المپیا 26 مدل مک وان 2 دیسک...

  با خرید دوچرخه کوهستان المپیا مدل مک وان 2 دیسک صاحب یک وسیله نقلیه ایده آل برای گردش در طبعیت و لذت بردن از مناظر خواهید شد. این دوچرخه دومنظوره دارای بدنه محکم آهنی است که علاوه بر جاده های شهری و پارک ها، آن را برای دوچرخه سواری در مسیر های سخت کوهستانی مناسب کرده است. از سوی دیگر وجود قطعات با کیفیت در دوچرخه Olympia 26 MAC ONE نیز می تواند باعث...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف