آموزشیاخبار دنیای دوچرخهراهنمای خرید دوچرخهراهنمای خرید دوچرخه کودک

معرفی 11 دوچرخه کودک پرطرفدار در ایران

معرفی و بررسی کامل بهترین دوچرخه‌ کودک بچه‌گانه در بازار ایران

بهترین مدل‌های دوچرخه کودک پرطرفدار در بازار ایران کدامند ؟

دوچرخه کودک براساس سایز تایر به دوچرخه 12، دوچرخه 14، دوچرخه 16، دوچرخه 20 و دوچرخه 24 تقسیم می‌شود. در ادامه به معرفی بهترین دوچرخه کودک براساس سایز تایر و لینک محصولات می‌پردازیم تا شما بهترین دوچرخه کودک را خریداری کنید و از رشد و سلامتی فرزند خود لذت ببرید.

دوچرخه کودک 12 اینتنس 360

دوچرخه بچه‌گانه اینتنس سايز 12 مدل 360 INTENSE

دوچرخه کودک اینتنس مدل 360 سایز 12 بسیار زیبا و سبک و با کیفیت بسیار بالا به صورت استاندارد ساخته شده است، دوچرخه با این سایز مناسب برای کودکان 2 تا 5 سال است، این دوچرخه دارای چرخ‌های حمایتی (بغل بند) می‌باشد که کودک در حین دوچرخه سواری کنترل کامل داشته و بتواند بدون واژگونی و زمین خوردن دوچرخه سواری کند. بدنه‌ این دوچرخه از فلز دارای ضخامت و وزن استاندارد بوده که بسیار مقاوم و با دوام است. برای حفظ ایمنی هر چه بیشتر کودکان در این دوچرخه از تایرهای پهن استفاده شده که سواری را روی سطوح ناهموار راحت‌تر می‌نماید، در کنار آن استفاده از فرمان BMX و داشتن یک پشتی (تکیه‌گاه) استفاده از دوچرخه را بسیار آسان‌تر ساخته و باعث می‌شود کودک دیرتر خسته شده و بتواند زمان بیشتری را به دوچرخه سواری بپردازد. در نهایت در مورد یکی از مهم‌ترین بخش‌های دوچرخه که ترمز‌های آن می‌باشد می‌پردازیم، در این محصول از ترمزهای نوع لقمه‌ای استفاده شده که برای این نوع دوچرخه‌ها مناسب است.


دوچرخه کودک قناری 12

دوچرخه بچه‌گانه قناری 12 مدل فلاینگ بیر | Canary Flying Bear 12

دوچرخه‌های کودک برند قناری قطعا با کیفیت‌ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می‌برند و این مدل یکی از زیباترین و پر فروش‌ترین مدل‌های دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد ، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید. این مدل یکی از زیباترین و پر فروش‌ترین مدل‌های دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید. دوچرخه‌های کودک برند قناری قطعا با کیفیت‌ترین دوچرخه کودک بازار ایران هستند که با بهترین و زیباترین طراحی از بهترین متریال در ساخت بهره می‌برند و این مدل یکی از زیباترین و پر فروش‌ترین مدل‌های دوچرخه قناری است. با این دوچرخه زیبا و منحصر بفرد، کودک دلبند خود را به ذوق آورده و شادی و نشاط را به وی هدیه دهید.


دوچرخه کودک 12 قناری canary 12 free style

دوچرخه بچه‌گانه قناری 12 مدل فیری استایل CANARY Free Style 12

طراحی منحصر بفرد و زیبای این دوچرخه در کنار استحکام فوق العاده تنه آن و استفاده از رنگ‌بندی جذاب برای کودکان سبب شده تا این مدل از دوچرخه قناری به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های دوچرخه در بازار تبدیل شود. چرخ‌های کمکی استفاده شده در این دوچرخه برای جلوگیری از زمین خوردن کودک می‌باشد که تعادل را برای او تا زمانی‌که بتواند به تنهایی دوچرخه سواری کند، حفظ می‌کند و شما دغدغه‌ای از بابت زمین خوردن فرزند دلبندتان نخواهید داشت. وجود قاب زنجیر در این دوچرخه از ایمنی بیشتر کودکان در هنگام دوچرخه سواری می‌باشد که به زیبایی این دوچرخه افزوده است. استفاده از قطعات لاستیکی و پلاستیکی استاندارد در این دوچرخه از بروز هرگونه مشکل پوستی برای کودکان جلوگیری می‌کند و کیفیت مثال زدنی این دوچرخه را به شما نشان می‌دهد. استفاده از قمقمه ساخته شده از مواد استاندارد می‌تواند ضامن سلامتی کودک شما در مورد استفاده از آن باشد.


دوچرخه کودک 12 جاینت giant 12 adore

دوچرخه کودک جاینت مدل ادور اف/| Giant Adore F/W 12

دوچرخه کودک ادور اف/دبلیو 12، یکی دیگر از سری دوچرخه‌های ادور است. سری دوچرخه‌های ادور همگی با وزن بسیار کم و ایرودینامیک بالا سواری بسیار لذت بخشی را برای کودک به ارمغان می‌آورد. این دوچرخه فوق‌العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعاتی پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می‌دارد. همچنین ترمزهای ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده‌تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است در کنار بدنه آلومینیومی و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار می‌رود. شما با این دوچرخه بالاترین لذت دوچرخه سواری در سنین کم را تجربه خواهید نمود. سواری با دوچرخه‌های جاینت، تجربه‌ای است که برای همیشه در یادها باقی می‌ماند. با خرید دوچرخه کودک جاینت بهترین خاطرات را برای کودک خود بسازید.


دوچرخه کودک راپیدو rapido r98 16

دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر Rapido R98 16 | 98

فریم دوچرخه کودک راپیدو مدل R98 از استیل ساخته شده است. فریم استیل این دوچرخه کودک در عین وزن بسیار پایین، مقاومت بسیار بالایی را ارائه می‌دهد. قاب زنجیر یکی از لوازم ایمنی بر روی دوچرخه کودکانه است. استفاده از قاب زنجیر فلزی در این دوچرخه علاوه بر ایمنی بالا زیبایی ظاهری این دوچرخه را بشدت افزایش داده است. استفاده از زین پهن بسیار نرم در این دوچرخه کودک راپیدو، کودک شما را از آسیب دیدگی حفظ می‌کند و دوچرخه سواری بسیار لذت بخشی را به کودک ارائه می‌دهد. این دوچرخه فوق‌العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می‌دارد. همچنین ترمزهای ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده‌تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده در کنار بدنه استیل و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار می‌رود. شما با این دوچرخه بالاترین لذت دوچرخه سواری در سنین کم را تجربه خواهید نمود.


دوچرخه کودک راپیدو rapido r93 16

دوچرخه کودک راپیدو سایز 16 مدل آر Rapido R93 16 | 93

دوچرخه کودک راپیدو مدل R93 برای سهولت در استفاده و ارائه راندمان بسیار بالا با استفاده از استیل طراحی و تولید شده است. استفاده از قاب زنجیر فلزی در این دوچرخه علاوه بر زیباتر به نظر رسیدن این دوچرخه کودک شما را از آسیب دیدگی حفظ می‌کند. گلگیر عقب این دوچرخه کودک، با قابلیت تنظیم در زاویه دلخواه از کثیف شدن لباس‌های کودک شما جلوگیری می‌کند. استفاده از زین پهن بسیار نرم در این دوچرخه کودک راپیدو، حس بسیار لذت بخشی به هنگام دوچرخه سواری به کودک شما ارائه می‌دهد. این دوچرخه فوق‌العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می‌دارد. همچنین ترمزهای ویبریک به منظور کاهش سرعت کنترل شده‌تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است.


دوچرخه کودک راپیدو rapido r92 20

دوچرخه کودک راپیدو سایز 20 مدل آر 92| Rapido R92 20

دوچرخه بچه‌گانه مدل R92 یکی از دوچرخه‌های برند راپیدو با کیفیت بسیار بالا است. فریم بسیار سبک این دوچرخه کودک راپیدو با راندمان بسیار بالا، کودک شما را به ورزش علاقه‌مند می‌کند. تایرهای سایز 20 این دوچرخه کودک راندمان بسیار بالایی به هنگام دوچرخه سواری به کودک ارائه می‌دهد. این دوچرخه فوق العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن قطعات پلاستیکی ضد حساسیت کودک شما را از هر گونه آسیب دیدگی به دور نگه می‌دارد. همچنین ترمزهای ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است در کنار بدنه استیل و زین بسیار بسیار راحت، بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور به شمار می‌رود.


دوچرخه بچه گانه المپیا olympia summer s80 20

دوچرخه المپیا سایز 20 مدل سامر اس Olympia Summer S80 20 | 20

این دوچرخه بچه‌گانه فوق‌العاده در کنار یک فریم استثنایی و زیبا با به همراه داشتن سیستم دنده بسیار دقیق و مهندسی شده راندمان بسیار بالایی را به دوچرخه سوار ارائه می‌دهد. همچنین ترمزهای ویبریک که به منظور کاهش سرعت کنترل شده‌تر توسط دوچرخه سوار طراحی شده است. استفاده از توپی تنه بولبورینگی در این دوچرخه کودک، این دوچرخه را به بهترین انتخاب برای تجربه ورزش آماتور تبدیل کرده است. از دیگر ویژگی‌های این دوچرخه کودک المپیا می‌توان به شانژمان شیمانو اشاره کرد. استفاده از این شانژمان در این دوچرخه کودک به داشتن راندمان سواری بالا و سواری با کیفت‌تر کودک شما کمک شایانی می‌کند.


دوچرخه بچه گانه بونیتو bonito strong 2d 24 2020

دوچرخه بچه‌گانه بونیتو سایز 24 مدل استرانگ 2 دی |Bonito Strong 2D 24

دوچرخه بچه‌گانه بونیتو مدل 24 Strong 2d از دوچرخه‌های با کیفیت در بازار ایران است. این دوچرخه کودک با ارائه کیفیت بسیار بالا به کودکان، آنان را علاقه‌مند به دوچرخه سواری می‌کند. این دوچرخه کودک بونیتو که در سبک دومنظوره طراحی شده است، راندمان سواری بسیار بالایی در هر مسیر به کودکان ارائه می‌دهد. سیستم دنده 21 سرعته این دوچرخه در ایجاد شتاب بی‌نظیر است. استفاده از ترمزهای دیسک سیم در این دوچرخه کودک بونیتو، اطمینان خاطر بی‌نظیری به کودکان ارائه می‌دهد. تایرهای Kenda به کار رفته در این دوچرخه کودک، علاوه بر افزایش راندمان سواری کودکان، خرابی نخواهد داشت.


دوچرخه ویوا 24 viva vortex

دوچرخه کودک ویوا سایز 24 مدل ورتکس | 24 VIVA VORTEX

برند ویوا برای هر سلیقه و هر سنی اقدام به تولید دوچرخه کرده است. از جمله دوچرخه‌های کودک ویوا می‌توان به دوچرخه ویوا مدل Vortex اشاره کرد. به کار بردن آلومینیوم بسیار سبک، سیستم دنده شیمانو Tourney و سیستم ترمز ویبریک برروی این دوچرخه کودک، سواری با این دوچرخه را بسیار لذت بخش کرده است. همچنین فرمان Zoom، کرپی Zoom و زین پهن شهری در داشتن سواری لذت بخش برای شما تاثیر به سزایی دارد. استفاده از سیستم دنده شیمانو 7×3 شیمانو بر روی این دوچرخه بچه‌گانه ویوا به کودک شما کمک می‌کند تا راندمان سواری بسیار بالایی را به هنگام دوچرخه سواری داشته باشید.


دوچرخه فلش 24 flash hyper d17 disc

دوچرخه فلش سایز 24 هایپر دی 17 دیسک | Flash Hyper D17 Disc 24

برای خرید دوچرخه کوهستان با قیمت مناسب و کیفیت بالا، یکی از بهترین پیشنهادات برای شما دوچرخه‌های فلش هستند. دوچرخه کوهستان Flash Hyper D17 از سری دوچرخه‌های نوجوان فلش با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب هستند. استفاده از سیستم دنده شیمانو و تایرهای پهن سواری با این دوچرخه را برای فرزند شما بسیار لذت بخش می‌کند. ترمزهای دیسک مکانیک این دوچرخه کوهستان فلش به هنگام توقف راندمان بالاتری را به فرزند شما ارائه می‌دهد و با اطمینان بیشتر و خیال آسوده‌تر به دوچرخه سواری می‌پردازد. استفاده از تکنولوژی عبور سیم از داخل فریم علاوه بر دادن جلو زیبا به این دوچرخه کوهستان، از مزاحمت سیم‌ها به هنگام دوچرخه سواری برای شما جلوگیری می‌کند.

 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا