همه چیز در مورد دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 سایز 27.5 | All about Giant Talon 2 27.5 2020

بررسی همه جانبه دوچرخه جاینت تالون 2 سال 2020 

اگر شما دوچرخه سواری هستید که به کاوش در کوهستان علاقه دارید ، خرید دوچرخه کوهستان جاینت تالون 2 2020  برای شما بسیار مناسب است . این دوچرخه جاینت 2020 با ارائه راندمان بسیار بالا به شما در مسیر های کوهستانی ، شما را علاقه مند به ورزش می کند و از کاوش در کوهستان لذت بسیار زیادی خواهید برد . برای مشاهده این دوچرخه و دیگر دوچرخه های سری تالون به فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ مراجعه کنید.


فریم : فریم دوچرخه جاینت 2020 مدل Talon 2 ابا استفاده از آلومینیوم اختصاصی جاینت طراحی و تولید شده است . استفاده از این آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم در کنار طراحی اصولی فریم ، راندمان سواری خارق العاده ای را به شما ارائه می دهد.برای مثال زاویه پیشانی این دوچرخه68  درجه است تا این دوچرخه جاینت در کوهستان بی رقیب باشد . طراحی زاویه لوله زین به میزان 73.5 درجه انتقال قدرت را برای شما آسان تر می کند و راندمان بیشتری به هنگام پدال زدن خواهید داشت.

سیستم تعلیق : این دوچرخه جاینت ،از دوچرخه های سبک تریل است و یک سیستم تعلیق در جلوی این دوچرخه وجود دارد . سیستم تعلیق تعبیه شده بر روی این دوچرخه از برند RockShox و مدل XC 30 HLO است . دوشاخ این دوچرخه قابلیت قفل شو دستی دارد و شما در صورت نیاز می توانید کمک فنر این دوچرخه را تنظیم کنید.

سیستم دنده : سیستم دنده هر دوچرخه از اجزاء مختلفی مانند شیفتر ، طبق عوض کن ، شانژمان و... تشکیل شده است . طراحی دقیق فریم در کنار استفاده از سیستم دنده مهندسی شده می تواند راندمان سواری شما را تا چندین برابر افزایش دهد . شیفتر تعبیه شده بر روی دوچرخه کوهستان جاینت Talon 2 مدل شیمانو Acera است . استفاده از این شیفتر در کنار استفاده از طبق عوض کن Shimano Alivio و طبق قامه Shimano FC-MT101 تعویض دنده های جلو را برای شما بسیار آسان می کند . این دوچرخه به علت خصلت کوهستانی دارای 2 طبق است .استفاده شانژمان Shimano Alivio و خودرو Shimano CS-HG200-9 هرزگرد زیادی به شما ارائه می دهد و می توانید سخت ترین مسیر های کوهستانی را به آسانی بپیمایید.

سیستم ترمز : دوچرخه کوهستان جاینت Talon 2 برای مسیر های آفرودی طراحی شده است پس برای داشتن حس امنیت باید از سیستم ترمز بسیار دقیق بر روی این ترمز استفاده شده باشد از این رو شرکت بزرگ جاینت برای طراحی این دوچرخه 2020 از سیستم ترمز Tektro  استفاده کرده است.

چرخ ها : چرخ های به کار رفته بر روی این دوچرخه سبک تریل جاینت ، از برند Maxxis است.چرخ های Maxxis argent به کار رفته بر روی این دوچرخه جاینت 2020 با پهنای 2.4 سواری در مسیر های کوهستانی را برای شما آسان تر می کند . استفاده از تایر های سایز 27.5 بر روی این دوچرخه کوهستان گشتاور بسیار زیادی را به شما ارائه می دهد و از کاوش در کوهستان لذت بیشتری خواهید برد.

 

در صورت تمایل برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوچرخه محبوب با ما در فروشگاه آریا چرخ در تماس باشید.
همچنین میتوانید با دنبال کردن شبکه های اجتماعی آریا چرخ ، از آخرین اخبار ما مطلع باشید.

نظرات بازدیدکنندگان