نقد و بررسی دوچرخه جاینت تالون 3 29 |Review Giant Talon 3 29 2020

همه چیز در مورد تالون 3 سایز 29 سال 2020

دوچرخه جاینت تالون 3 سایز 29  از دوچرخه های بسیار محبوب و پرفروش سبک تریل کمپانی دوچرخه سازی جاینت است. این دوچرخه کوهستان جاینت با طراحی بسیار دقیق فریم که برای چرخ های سایز 29 بهینه سده است ، در کنار استفاده از سیستم دنده شیمانو و سیستم ترمز تکترو سواری بسیار لذت بخش و بی همتایی در مسیر های کوهستانی به شما ارائه می دهد و شما را علاقه مند به دوچرخه سواری در سبک تریل می کند.


فریم : شرکت بزرگ جاینت برای طراحی فریم دوچرخه های خود با تکیه بر دانش مهندسی  و استفاده از مواد آلومینیومی بسیار سبک اقدام به انجام این کار می کند. دوچرخه جاینت مدلTalon 3 29 2020  با زاویه بندی بسیار دقیق فریم در کنار استفاده از مواد آلومینیومی بسیار سبک برای سواری های کوهستانی طراحی شده است. زاویه پیشانی 69 درجه و فاصله زیاد بین محور چرخ ها، این دوچرخه را مناسب برای کاوش در کوهستان کرده است. زاویه لوله زین 73.5 درجه در دوچرخه جاینت تالون 3 سایز 29 ، انتقال قدرت را برای شما آسان تر می کند و راندمان سواری شما را به صورت چشم گیری افزایش می دهد.

سیستم تعلیق : این دوچرخه جاینت که برای مسیر های تریل طراحی و تولید شده است دارای یک سیستم تعلیق است.استفاده از دوشاخ جلو  SR Suntour XTC 30/HLO با قابلیت بازی تا 100 میلی متر کیفیت سواری شما را در مسیر های کوهستانی به شدت افزایش می دهد و شما سواری بسیار باکیفیت تری در مسیر های کوهستانی خواهید داشت.

سیستم دنده : سیستم دنده شامل اجزاء مختلفی از جمله شیفتر،طبق عوض کن ، طبق قامه ، شانژمان و خودرو است.شیفتر های به کار رفته در دوچرخه Talon 3 29 2020 توسط شرکت مطرح شیمانو تولید شده اند. استفاده از شیفتر های Shimano Altus SL-M215 در کنار استفاده از طبق عوض کن  Micro Shift FD-M282 و طبق قامه ProWheel 22/36 در این دوچرخه تریل جاینت کیفیت سواری فوق العاده ای در هر مسیر کوهستانی به شما ارائه می دهد. شانژمان Shimano Acera M360 و خودرو Shimano CS-HG200-8 که بر روی دوچرخه تالون 3 29 2020 تعبیه شده است شما را در هر مسیر کوهستانی سر بلند می کند.

سیستم ترمز : ترمز های دیسکی تعبیه شده بر روی این دوچرخه جاینت 2020 با کتی های ترمز Tektro HDC M275، روتر جلو Tektro HDC M275 180mm و روتر عقبTektro HDC M275 160mm توقف بسیار سریع و ایمنی به شما ارائه می دهد و نگرانی شما را در مسیر های سخت کوهستانی به حداقل می رساند.

چرخ ها : چرخ های سایز 29 این دوچرخهبه نسبت چرخ های سایز 27.5 گشتاور بسیار بیشتری را به شما ارائه می دهد و راندمان سواری شما را در مسیر های کوهستانی به شدت افزایش می دهد.تایر های Maxxis Ikon 29x2.2 به کار رفته در این دوچرخه جاینت 2020 با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید شده اند تا شما هر مسیری را بدون دغدغه بپیمایید.

در صورت تمایل برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوچرخه محبوب با ما در فروشگاه آریا چرخ در تماس باشید.
همچنین میتوانید با دنبال کردن شبکه های اجتماعی آریا چرخ ، از آخرین اخبار ما مطلع باشید.

نظرات بازدیدکنندگان