نقد و بررسی دوچرخه جاینت تالون 3 27.5 |(Review Giant Talon 3 27.5 (2020

در ابتدا برای بررسی این دوچرخه محبوب از برند معتبر جاینت برخی اطلاعات کلی را در اختیار شما قرار می دهیم و بعد به بررسی تخصصی این محصول می پردازیم .دوچرخه جاینت تالون 3 (2020 Giant talon 3) از دوچرخه های سبک تریل جاینت است.این دوچرخه 2020 جاینت با طراحی بسیار دقیق فریم ،سواری بسیار لذت بخشی در مسیر های کوهستانی به شما ارائه می دهد.تایر های سایز 27.5 در کنار سیستم دنده و سیستم ترمز مهندسی شده ، این دوچرخه جاینت را آماده برای کاوش در مسیر های کوهستانی کرده است.


فریم : شرکت جاینت برای تولید فریم دوچرخه های خود از آلومینیوم اختصاصی خود استفاده می کند.آلومینیوم استفاده شده در این دوچرخه با نام Aluxx در دنیا شناخته می شود. از ویژگی های این آلومینیوم می توان به مقاومت بسیار بالا و وزن بسیار کم اشاره کرد. در طراحی فریم این دوچرخه جاینت زاویه پیشانی 68 درجه در نظر گرفته شده تا دوچرخه Talon 3 27.5 2020 در مسیر های کوهستانی راندمان سواری مطلوبی به شما ارائه دهد.زاویه لوله زین 73.5 درجهطراحی شده در این دوچرخه تریل جاینت شما را در موقعیتی قرار می دهد که بتوانید بیشترین انتقال قدرت را به هنگام  پدال زدن داشته باشید.

سیستم تعلیق : سیستم تعلیق دوچرخه جاینت 2020 مدل Talon 3 27.5 توسط برند SR Suntour  تولید شده است. این دوشاخ جلو (SR Suntour XCT 30/HLO) با قابلیت قفل هیدرولیکی ، تا 100 میلی متر قدرت بازی دارد و سواری شما را در مسیر های کوهستانی بسیار لذت بخش تر می کند.

سیستم دنده : سیستم دنده هر دوچرخه شامل اجزاء مختلفی مانند شیفتر ، طبق عوض کن ، طبق قامه ، شانژمان و خودرو می شود. هر چه این اجزاء همخوانی بیشتری باهم داشته باشند ،سواری شما کیفیت بهتری خواهد داشت . شیفتر های Shimano Altus SL-M215  تعبیه شده بر رویتالون 3 27.5 کیفیت و کارایی را در کنار هم برای شما به ارمغان می آورد . در کنار شیفتر های شیمانو ،طبق عوض کن Micro Shift FD-M202  و طبق قامه دوتایی pro Wheel 22/36 این دوچرخه را آماده برای سواری های سخت کوهستانی کرده است . شانژمان Shimano Acera M360  و خودرو Shimano CS-HG200-8که بر روی تالون 3 تعبیه شده است ،سواری شهری و کوهستانی لذت بخشی را به شما ارائه می دهد.

سیستم ترمز : ترمز های دیسکی تعبیه شده بر روی این دوچرخه جاینت 2020 با کتی های ترمز Tektro HDC M275  ، روتر جلو Tektro HDC M275 180mm و روتر عقب Tektro HDC M275 160mm کیفیت توقف شما را به شدت افزایش می دهد و توقف سریع و ایمنی در مسیر های سخت کوهستانی خواهید داشت.

چرخ ها : چرخ های سایز 27.5 این دوچرخه جاینت گشتاور بسیار بالایی به هنگام پدال زدن به شما ارائه می دهد و با صرف انرژی کمتر مسیر بیشتری را به دوچرخه سواری خواهید پرداخت . تایر های Maxxis Ikon 27.5x2/2  به کار رفته در این دوچرخه سبک تریل جاینت علاوه بر افزایش راندمان سواری شما ،از استقامت بسیار بالایی برخوردار است و در مسیر های کوهستانی نگرانی از بابت خرابی تایر های خود نخواهید داشت.


در مجموع باید گفت دوچرخه جاینت مدل تالون 3 سال 2020 یک دوچرخه دومنظوره با قیمت مناسب , بسیار کارآمد و خوش ساخت ساخت که به شما تجربه سواری بسیار لذت بخشی را ارائه می دهد . این دوچرخه برای بخصوص مسیرهای آفرودی و کوهستانی بهینه شده و برای دوچرخه سواری در مسیرهای سخت و خشن کوهستان بسیار ایده آل می باشد و شما می توانید به اکتشاف مسیرهای جدید بپردازید . این موضوع بخصوص در مدل سال 2020 بیش از پیش نمایان شده است . شما می توانید برای خرید دوچرخه جاینت تالون با ما در تماس باشید .

نظرات بازدیدکنندگان

  1. محمدعلی

    تشکر