عینک دوچرخه سواری

استفاده از عینک ورزشی مناسب و استاندارد یکی از مهمترین تجهیزات دوچرخه سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد، به همین دلیل کسب اطلاعات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این که یک عینک مناسب و استاندارد چشم را در برابر گرد و خاک و غبار ...

عینک دوچرخه سواری

استفاده از عینک ورزشی مناسب و استاندارد یکی از مهمترین تجهیزات دوچرخه سواری است که باید موقع خرید به آن توجه کرد چرا که این وسیله شما را از خطرات و صدمات جدی احتمالی برای چشم حفظ خواهد کرد، به همین دلیل کسب اطلاعات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. علاوه بر این که یک عینک مناسب و استاندارد چشم را در برابر گرد و خاک و غبار و لیستی از موارد مختلف دیگر حفاظت می کند به خصوص در ورزشهایی مانند دوچرخه سواری که شما با سرعت در حال حرکت هستید و خطرات بی شماری چشم شما که تنها عضو از بدن است که لایه محافظ یا پوست ندارد را تهدید میکند. بهترین راه برای پیشگیری از بیماری های چشمی نظیر آب مروارید و کراتیت است، که ناشی از تابش مستقیم و به چشم می باشد.

 آب مروارید که کدورت UV طولانی مدت اشعه تدریجی عدسی چشم است، می تواند به کوری منجر شود. مراقبت از چشم با عینک های آفتابی تخصصی که % 100 اشعه می کند، بهترین راه برای جلوگیری از آب مروارید است. همینطور گرمای نور خورشید بر روی چشم محافظت نشده می تواند باعث سوزش، التهاب و خشکی چشم شود که خستگی چشم را به همراه دارد.

بیشتر

تنظیمات نما

تصویر پس زیمنه تنها در حالت های جعبه ای،قاب بندی و گرد شده به نمایش در خواهد آمد