لزوم استفاده از کیف و کوله دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری قطعا شما هم با این موضوع که برای حمل برخی لوازم شخصی خود و یا لوازم جانی دوچرخه خود که در هنگام پدال‌زدن وجود آن‌ها نیاز هست با مشکل مواجه هستید، به همین سبب برای حل این معضل انواع مختلفی از کیف دوچرخه و یا کوله دوچرخه‌سواری طراحی و تولید شده‌اند تا به‌راحتی فرد بتواند لوازم و ملزومات مورد نیا...

لزوم استفاده از کیف و کوله دوچرخه

هنگام دوچرخه‌سواری قطعا شما هم با این موضوع که برای حمل برخی لوازم شخصی خود و یا لوازم جانی دوچرخه خود که در هنگام پدال‌زدن وجود آن‌ها نیاز هست با مشکل مواجه هستید، به همین سبب برای حل این معضل انواع مختلفی از کیف دوچرخه و یا کوله دوچرخه‌سواری طراحی و تولید شده‌اند تا به‌راحتی فرد بتواند لوازم و ملزومات مورد نیاز را با خود حمل و همراه داشته باشد تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده نماید.

حتما سوال می‌کنید که چه لوازم و یا تجهیزاتی ممکن است که نیاز باشد؟ بگذارید واضح برای شما توضیح دهیم که شما ممکن است برای دوچرخه‌سواری کوتاه مدت یا بلند مدت و یا مسابقه به برخی موارد جانبی نیاز خواهید داشت. در دوچرخه‌سواری کوتاه‌مدت که اصولا در شکل دوچرخه‌سواری شهری است شما قطعا برخی لوازم شخصی را با خود دارید که به آن نیاز خواهید داشت مثل کلید، کیف، موبایل و ... هم‌چنین برخی لوازم جانبی دوچرخه نیز حتی در شهر نیاز هست مثل: دسته آچار، تیوپ اضافه، تلمبه و ... حتی ممکن است شما نیاز پیدا کنید تا برخی لوازم جانبی را به جهت جلوگیری از سرقت با خود حمل کنید مثل چراغ، کلاه و ... به همین سبب شما به کیف‌های مخصوص یا کوله دوچرخه‌سواری نیاز خواهید داشت. در دوچرخه‌سواری بلند مدت این مسئله بیشتر نمود می‌یابد زیرا شما به لوازم بیشتر و مهم‌تری نیاز دارید تا با خود حمل نمایید حتی در برخی اوقات تغذیه و آب اضافه برای شما بسیار مهم خواهد بود.

انواع کیف و کوله دوچرخه

در جهت استفاده هر چه بیشتر و مفیدتر در هنگام دوچرخه سواری از فضا و امکانات موجود انواع مختلفی از کیف‌های دوچرخه‌سواری برای نقاط مختلف از دوچرخه طراحی و تولید شده‌اند که به صورت کلی می‌توان آن‌ها را در دو سته تقسیم‌بندی کرد:

 • کیف تنه: کیف تنه شامل طیف گسترده‌ای از کیف‌های مختلف که در نقاط متعددی از دوچرخه نصب می‌شوند را دربر می‌گیرد. بعنوان مثال کیف جلو فرمان، کیف پشت کرپی (که این دو نوع کیف اصولا کمی حجیم‌تر بوده و قابلیت حمل موبایل را دارد) نوع دیگر کیف مثلثی زیر تنه و کیف زیر زین است (که اصولا کمی کم حجم‌تر هستند و برای حمل واسئل کوچکتر استفاده می‌شوند مثل تیوپ، دسته آچار و ...) و در آخر کیف‌های خورجینی عقب و جلو برای دوچرخه‌سواری توریستی است که بر روی ترکبند جلو عقب نصب می‌شوند و خوب بسیار حجم بوده و برای حمل وسائل مورد نیاز در طول مسافرت استفاده می‌شوند.
 • کوله دوچرخه‌سواری: کوله دوچرخه‌سواری نیز مورد دیگری است که هم برای سفرهای درون شهری و هم برای مسافت طولانی بیرون شهر و یا حتی تمرینات بسیار کاربردی است و می‌توان به‌جای استفاده از چندین کیف مختلف فقط از یک کوله استفاده کرد. اصولا کوله‌های دوچرخه سواری شامل یک منبع آب اضافه هستند که برای استفاده دوچرخه‌سوار طراحی شده‌اند و به بهترین حالت نیاز به آب را برای وی برآورده می‌کنند، هم‌چنین به سبب فضای کافی که دارند می‌توان مقادیر قابل توجهی از وسایل جانبی را در آن جای داد حتی کلاه!

قیمت و خرید کیف و کوله دوچرخه

برای خرید کیف یا کوله دوچرخه‌سواری نکات زیادی جهت توجه وجود ندارد، فقط بحث کیفیت و کارایی مورد نیاز شماست که بر روی قیمت کیف یا کوله تاثیر خواهد داشت. قطعا در بازار هم شاهد حضور کیف ارزان‌قیمت و هم کیف گران‌قیمت هستیم که خوب حتما با موارد ذکر شده در ارتباط است و از طرفی هر برند نیز برای خود قیمت متفاوتی را به سبب هزینه‌های مختلف تولید پیشنهاد می‌دهد، پی برای خرید کیف یا کوله شما باید این موارد را بررسی نمایید و در انتها بهترین مورد متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. اما حتما سعی کنید از محصولاتی که کیفیت معقولی در دوخت و متریال مورد استفاده دارند و آپشن‌های جذاب مثل ضدآب بودن یا قابلیت تاچ موبایل را از روی محافظ ارائه می‌دهند بیشتر استفاده کنید. ما در آریا چرخ محصولات متنوعی را برای شما فرآهم آوردیم تا بتوانید یک تجربه خوب از خرید کیف و کوله دوچرخه داشته باشید.

بیشتر

کیف و کوله دوچرخه 

 • کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل FRONT TRIANGLE BAG SKS
  خرید محصول
  کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار سه گوش دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS FRONT TRIANGLE BAG این کیف سه گوش برای نصب بر روی تنه دوچرخه طراحی و تولید گشته است . این کیف ابزاری باعث مرتب بودن ابزار های شما در هنگام دوچرخه سواری میشود.

  220,000 تومان 231,600 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-S
  خرید محصول
  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-S کیف مسابقه می تواند به راحتی و بدون ابزار به زین دوچرخه وصل شود. یک محفظه جداگانه در داخل برای ابزار کوچک دارد که کمک میکند تا آنها گم نشوند و یا آسیب نبینند.

  296,000 تومان 312,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-M
  خرید محصول
  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Race Bag-M این کیف دوچرخه مناسب برای نصب زیر زین دوچرخه است و دارای یک کیسه نئوپرونی برای ابزار های کوچک تر در قسمت داخلی کیف می باشد.

  313,500 تومان 330,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOUR BAG-L
  خرید محصول
  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOUR BAG-L با این کیف ابزاری کوچک از کمپانی sks اما جادار دیگر نگران گم شدن ابزار های خود در دوچرخه سواری های طولانی یا رکاب زدن های روزانه نشوید.    

  346,500 تومان 364,800 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOUR BAG-xL
  خرید محصول
  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل...

  کیف بزار زیر زین دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOUR BAG-xL این کیف کوچک ابزاری از کمپانی sks مناسب برای استفاده تمامی دوچرخه سواران جهان با کارایی بالا ساخته شده از مرغوب ترین متریال دنیا است.

  383,000 تومان 403,200 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته