راهنمای خرید چراغ دوچرخه

در زمان حاضر تفاوتی ندارد که در روز یا در شب در حال دوچرخه‌سواری هستید، در هرصورت برای حفظ ایمنی می‌توانید و باید با خرید چراغ دوچرخه چه روشنایی لازم را برای دید کافی و چه هشدار به سایر رانندگان را تامین کنید. چراغ دوچرخه یقینا از اکسسوری بسیار مهمی است که همواره خرید و استفاده از آن به تمام دوچرخه‌سواران توصیه می‌شود. چ...

راهنمای خرید چراغ دوچرخه

در زمان حاضر تفاوتی ندارد که در روز یا در شب در حال دوچرخه‌سواری هستید، در هرصورت برای حفظ ایمنی می‌توانید و باید با خرید چراغ دوچرخه چه روشنایی لازم را برای دید کافی و چه هشدار به سایر رانندگان را تامین کنید. چراغ دوچرخه یقینا از اکسسوری بسیار مهمی است که همواره خرید و استفاده از آن به تمام دوچرخه‌سواران توصیه می‌شود. چراغ‌های دوچرخه بر خلاف گذشته که بزرگ، سنگین و با مشکل تامین انرژی همراه بودند، اکنون بسیار مدرن، کوچک، با کیفیت نوردهی بسیار بالا و قابلیت شارژ بوسیله کابل یو‌اس‌بی یا باتری‌های کوچک هستند که استفاده از آن‌ها را بسیار ساده کرده است. اکثر چراغ‌های دوچرخه جدید از باتری‌های لیتیوم یونی بهره می‌برند که مدت زمان بیشتری با قدرت بالاتر کار می‌کنند و برای مدت زمان شارژ تایم نسبتاً کوتاه دارند. اکثر چراغ‌ها حالت‌های مختلف قدرت از جمله حالت فلش، کم نور، پورنور دارند. حالت‌های نور با قدرت بالاتر باتری بیشتری را نسبت به کم‌نور یا چشمک‌زن مصرف می‌کنند. همانطور که انتظار دارید، هر چه کیفیت چراغ بالاتر باشد و مبلغ بیشتر برای چراغ‌ها اختصاص دهید از روشنایی بالاتر، مدت زمان استفاده بیشتر، وزن کمتر، حجم کوچک‌تر و ... برخوردار خواهید شد. در چراغ دوچرخه روشنایی بر حسب لومن اندازه گیری و اعلام می‌شود که البته مبنایی برای مقایسه چراغ دوچرخه نیز هست، از فلاشرهای LED کوچک پشتیبان گرفته تا چراغ‌های خارج از جاده با هزاران لومن برای رقابت با روشنایی چراغ های جلوی خودرو متفاوت است. برخی موارد مهم در انتخاب و خرید چراغ دوچرخه عبارتند از:

 • محل نصب چراغ: اولین نکته به هنگام خرید چراغ دوچرخه، مکان نصب چراغ است. برخی از چراغ‌ها قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند و برخی از چراغ‌ها قابلیت نصب برروی کلاه و بازو دارند. از این بین چراغ‌هایی که قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند، بهترین گزینه برای خرید لامپ دوچرخه است.
 • قدرت نوردهی: قدرت روشنایی چراغ براساس لومن سنجیده می‌شود. هرچه میزان نوردهی چراغ بیشتر باشد، دید بیشتری به هنگام دوچرخه‌سواری خواهید داشت و نکته قابل توجه در مورد چراغ دوچرخه با میزان نوردهی بالا قیمت بالای این محصولات است.
 • منبع تغذیه: چراغ دوچرخه در دوسبک، باتری و شارژی طراحی و تولید می‌شوند. چراغ های باتری‌خور قیمت کمتری به نسبت چراغ شارژی دوچرخه دارند اما حسن خرید چراغ شارژی بی نیاز بودن از تعویض مرتب باتری است و البته گفتن این نکته که چراغ‌های شارژی میزان نوردهی بالاتری نیز دارند خالی از لطف نیست.
 • میزان روشنایی: این پارامتر ارتباط مستقیم با قدرت نوردهی دارد و هرچه میزان نوردهی چراغ دوچرخه بالاتری باشد، چراغ مسافت بیشتری را روشن خواهد کرد.
 • مقاومت در برابر آب: از نکات بسیار برای خرید لامپ دوچرخه، ضد آب بودن آن است. اگر مسیر دوچرخه‌سواری شما، آب هوایی مرطوب دارد خرید چراغ دوچرخه ضدآب به شدت به شما توصیه می‌شود.

حفظ ایمنی با خرید چراغ دوچرخه

در حالت معمولی چه در شهر و چه در خارج شهر اگر بعد از تاریکی هوا در جاده دوچرخه‌سواری می‌کنید، باید هم چراغ جلو و هم چراغ عقب روی دوچرخه خود داشته باشید. هنگام دوچرخه‌سواری در شهر که با چراغ‌های خیابان روشن می‌شوند، شما فقط به چراغ‌هایی نیاز دارید که توسط آنها دیده شوید. با این حال، اگر در جاده‌های بدون نور یا با نور اندک و یا خارج از شهر دوچرخه‌سواری می‌کنید حتما به یک چراغ عقب و یک چراغ جلو نیز نیاز دارید که به اندازه کافی قدرتمند باشد تا جاده‌ی پیش روی شما را روشن کند و به رانندگان پشتی نیز هشدار دهد. اکثر چراغ‌های دوچرخه از LED های کوچک اما بسیار پرنور برای روشنایی استفاده می‌کنند. از سمت دیگر استفاده از عدسی سبب می‌شود تا نور در زوایای مختلف پخش شده تا بتوان آن را از زوایای مختلف دید (برای چراغ عقب) و یا نور را در یک جت مشخص متمرکز می‌کند تا راه پیش رو را نشان دهد (برای چراغ جلو). هر چه چراغ دوچرخه شما قدرت نوری بیشتری داشته باشد بیشتر در معرض دید در ترافیک یا خارج شهر خواهید بود. راه دیگر افزایش تعداد چراغ‌های مورد استفاده است، بنابراین در حالت ایده‌آل باید بیش از یک چراغ در ارتفاعات مختلف از دوچرخه و خود داشته باشید. به عنوان مثال، چراغ عقب اصلی را به لوله زین خود وصل کنید و یک چراغ پشتیبان در پشت کلاه یا کوله پشتی خود داشته باشید.

یکی از موارد اساسی استفاده از چراغ دوچرخه، هنگام دوچرخه‌سواری در جاده‌های بدون نور یا جاده خارج شهر است که در این‌صورت باید حتما روشنایی چراغ‌های خود را افزایش دهید. چراغ جلویی که قدرت روشنایی 500 لومن یا بیشتر را ارائه  می‌دهد برای استفاده ایده‌آل خواهد بود. این چراغ‌های دورچخه یک پرتو قابل توجهی را به بیرون ارائه می‌کند که به اندازه کافی روشن است تا راه شما را روشن کند. اما موضوع دیگری هست و آن اینکه هنگام دوچرخه‌سواری با چراغ جلوی قدرتمند مراقب باشید که پرتو را خیلی بالا قرار ندهید زیرا نمی‌خواهید رانندگان یا دوچرخه‌سواران دیگری را که به سمت شما در حال حرکت هستند را با مشکل روبرو کنید. چراغ‌های عقب نیز باید قوی‌تر باشند، به خصوص اگر در خارج شهر هستید و وسائل نقلیه سریع در حال حرکت هستند، زیرا باید شما را از دورتر تشخیص دهند. هنگام دوچرخه‌سواری در جاده‌های بدون نور به دنبال چراغ‌های عقب باشید که حداقل قدرت ۵۰ لومن روشنایی دارند، از طرفی برای افزایش ایمنی داشتن دو چراغ با یکی از آنها در حالت چشمک زن ایده‌آل خواهد بود.


قیمت انواع چراغ دوچرخه

پارمترها و آپشن‌های متعددی است که بر قیمت چراغ دوچرخه تاثیر خواهد داشت اما قیمت چراغ همواره نباید مبنایی برای قضاوت در مورد کیفیت آن باشد، چه بسا چراغی که قیمت بالایی دارد اما برای شما مناسب نیست، به همین دلیل سعی می‌کنیم در ادامه آن‌چه که بر قیمت چراغ دوچرخه تاثیر بیشتری دارد و بر ری انتخاب خریدار نیز موثر هست را توضیح دهیم.

 • میزان قدرت: در حالت نرمال و بدون توجه به سایز عوامل هرچه میزان نوردهی یا قدرت نوردهی بیشتر باشد، قیمت چراغ نیز بالاتر خواهد بود.
 • منبع تغذیه: به شرط یکسان بودن سایر پارامترها، چراغ‌هایی که از باتری‌های لیتیومی استفاده می‌کنند قیمت بالاتری در مقایسه با چراغ‌هایی که از باتری نیمه قلمی یا قلمی استفاده می‌کنند دارند.
 • وزن و حجم: در مقایسه دو چراغ یکسان، هرچه حجم و وزن آن کمتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

اما برخی دیگر از ملاحضات در هنگام خرید چراغ معقول به نظر می‌رسد. خرید یک مجموعه چراغ جلو عقب معمولاً ارزان‌تر از خرید تکی چراغ های جلو و عقب است. این یک راه عالی برای دریافت یک جفت چراغ پشتیبان یا یک جفت چراغ اصلی قابل توجه‌تر است. علاوه بر این، شما یک نگاه هماهنگ به دوچرخه خود خواهید داشت. معمولاً چراغ‌های قوی‌تر فقط به‌صورت جداگانه در دسترس هستند، اما زمانی که به یک جفت برای دیده شدن نیاز دارید، مخصوصاً برای سواری شهری، یک مجموعه انتخاب عالی است.

بیشتر

چراغ دوچرخه  

 • چراغ عقب اینفینیتی مدل l-406R
  خرید محصول
  چراغ عقب اینفینی مدل Infini Vista l-406R

  چراغ عقب دوچرخه اینفینی l-406R Vista محصولی با کیفیت، ساخت کشور تایوان و قابلیت‌های متعدد هم‌چون نوردهی 2 حالته، ال‌ای‌دی 3 تایی قدرتمند، پایه نصب با قابلیت جداشوندگی راحت و همینطور قابلیت ضد‌آب یک محصول فوق‌العاده مهم و کاربردی برای دوچرخه‌سواری اصولی و ایمن چه در سطح شهر و چه در مسیرهای خارج شهر است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب اینفینی مدل l-407R
  خرید محصول
  چراغ عقب اینفینی مدل l-407R

  امروزه دوچرخه سواری برای تردد در مسیرهای نسبتا کوتاه در شهر ها و مسیرهای اطراف شهری استفاده می شود ، در اوقات فراغت هم یکی از وسیله های تفریح و ورزش به حساب می آید . ما برای تامین امنیت شما در هنگام تاریکی یا نبود نور کافی چراغ عقب دوچرخه برند اینفینی را پیشنهاد میکنیم ، این چراغ با زاویه تابش بسیار وسیع ، سه حالت نوردهی و قابلیت نصب آسان مورد مناسبی برای...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب اینفینی مدل l-410R
  خرید محصول
  چراغ عقب اینفینی مدل l-410R

  امروزه دوچرخه سواری برای تردد در مسیرهای نسبتا کوتاه در شهر ها و مسیرهای اطراف شهری استفاده می شود ، در اوقات فراغت هم یکی از وسیله های تفریح و ورزش به حساب می آید . ما برای تامین امنیت شما در هنگام تاریکی یا نبود نور کافی چراغ عقب دوچرخه برند اینفینی را پیشنهاد میکنیم ، این چراغ با زاویه تابش بسیار وسیع ، سه حالت نوردهی و قابلیت نصب آسان مورد مناسبی برای...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب اینفینیتی مدل کت آی OMNI3
  خرید محصول
  چراغ عقب کت آی (CAT EYE) مدل OMNI3

  چراغ عقب دوچرخه برند کت آی ، گرینه ای مناسب برای حفظ امنیت و دید دوچرخه در شب است . این چراغ مخصوص نصب روی قسمت عقب دوچرخه طراحی شده است و برای بهتر دیده شدن استفاده می‌شود . این چراغ استفاده نیازمند به باتری بوده و در سه حالت روشنایی قابل استفاده میباشد

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو وایب مدل VB0040
  خرید محصول
  چراغ جلو وایب مدل VB0040

  یک چراغ جلوی زیبا و با کیفیت برند وایب برای استفاده بر روی دوچرخه ، همراه شما برای بهتر دیده شدن در مسیرهای شهری و کوهستانی ، با قابلیت استفاده در دو حالت ثابت و چشمک زن و استفاده از باتری AAA و نصب و جداسازی آسان

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو وایب مدل VB0130
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه برند وایب (VIBE) مدل VB0130

  یک چراغ جلوی زیبا و با کیفیت برند وایب برای استفاده بر روی دوچرخه ، همراه شما برای افزایش دید شما و بهتر دیده شدن شما در مسیرهای مختلف  شهری و کوهستانی ، با قابلیت استفاده در سه حالت ثابت و چشمک زن و چراغ قوه استفاده از باتری AAA و نصب و جداسازی آسان بر روی دوچرخه .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب کت آی مدل WEARABLE MINI
  خرید محصول
  چراغ عقب دوچرخه برند کت آی مدل WEARABLE MINI

  چراغ عقب دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با طراحی زیبا و کیفیت بالا برای دیده شدن و بالا بردن ایمنی شما در مسیر های  شهری و کوهستانی با زاویه تابش بسیار وسیع در سه حالته ، با قابلیت نصب و استفاده بر روی کوله پشتی ، لباس ، لوله زین و کلاه و قابلیت استفاده از باتری CR 2032 یک محصول منحصر بفرد از این برند ژاپنی است که بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ شارژی عقب کت آی (CAT EYE) مدل RAPID MINI
  خرید محصول
  چراغ عقب شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE)...

  چراغ شارژی عقب دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با طراحی زیبا و کیفیت بالا و نور دهی عالی 25 لومن برای دیده شدن و بالا بردن ایمنی شما در مسیر های مختلف به شیوه ای زیبا و هوشمندانه طراحی گشته است تا در مسیرهای مختلف با زاویه تابش وسیع و نور دهی چهار حالته و قابلیت نصب و استفاده آسان بر روی دوچرخه ، به شما اطمینان خاطر لازم برای دوچرخه سواری لذت بخش را بدهد 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب شارژی کت آی (CAT EYE) مدل RAPID X2 KINETIK
  خرید محصول
  چراغ عقب شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT...

  چراغ عقب شارژی هوشمند دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با طراحی زیبا و کیفیت بالا و روشنایی فوق العاده 50 لومن برای دیده شدن و بالا بردن ایمنی شما در هنگام دوچرخه سواری که به شما دید کافی و واضح بر مسیر را می دهد . این چراغ با زاویه تابش وسیع سه حالته ، با قابلیت نصب و استفاده آسان برای دوچرخه سواری ، یک انتخاب هوشمندانه برای شما است .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو شارژی کت آی (CAT EYE)مدل SYNCE CORE
  خرید محصول
  چراغ جلو شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE)...

  چراغ جلوی شارژی هوشمند دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با روشنایی فوق العاده 500 لومن و بدنه با کیفیت بسیار بالا برای استفاده شما در مسیر های بسیار تاریک و کم نور شهری و همچنین مسیرهای سخت و خطرناک کوهستانی با زاویه تابش وسیع و نور دهی 5 حالته ، باتری با شارژ دهی بالا 2200 mah و قابلیت نصب و استفاده آسان یک گزینه بسیار فوق العاده با کیفیت و خوش ساخت می باشد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ست عقب شارژی کت آی (CAT EYE) مدل SYNCE KINETIK
  خرید محصول
  چراغ عقب شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE)...

  چراغ عقب شارژی هوشمند دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) مدل SYNCE KINETIK CE0100 با طراحی زیبا و امکانات متمایزی که در اختیار شما قرار میدهد تجربه ای تازه از حس امنیت را به شما هدیه میدهد . این چراغ میتواند با نرم افزار مخصوص خود با چراغ جلو در ارتباط باشد و میتواند با تنظیم کردن ، از آن به عنوان چراغ هشدار ترمز نیز استفاده کرد .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ست چراغ عقب و جلو VIBE مدل L-210R/L-210P
  خرید محصول
  ست چراغ عقب و جلو دوچرخه برند وایب (VIBE)...

  یک ست کامل چراغ جلو عقب دوچرخه با کیفیت و قیمت مناسب با قابلیت نصب راحت و آسان که برای شما دید بهتر و ایمنی در دوچرخه سواری را به همراه دارد . با استفاده از چراغ حلو و عقب دوچرخه ، نه تنها دید بهتری بر روی مسیر داشته باشید بلکه به ایمنی خود در برابر سایر وسایل نقلیه کمک خواهید نمود .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو VIBE مدل VB0030
  خرید محصول
  چراغ جلو VIBE مدل VB0030

  دوچرخه وسیله‌ای است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. عده‌ای جهت تفریح و عده‌ای هم برای ورزش کردن ، دوچرخه سواری هم مانند ورزش‌های دیگر نیاز به استفاده از تجهیزاتی برای حفظ امنیت و ایمنی شما دارد . چراغ جلوی دوچرخه برند وایب با روشنایی عالی و بدنه با کیفیت ، برای استفاده در مسیر های کم نور با زاویه تابش وسیع ، گزینه مناسبی برای همراهی شما در این نوع...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو شارژی کت آی (CAT EYE)مدل VOLT200XC
  خرید محصول
  چراغ جلو شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT...

  چراغ جلوی شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با روشنایی فوق العاده 200 لومن و بدنه با کیفیت بسیار بالا یک محصول فوق العاده برای تامین روشنایی و دید بهتر در هنگام دورخه سواری و همچنین متمایز کردن شما در هنگام نبود نور کافی برای سایز رانندگان است . این چراغ با زاویه تابش وسیع و نور دهی 3 حالته ، باتری با شارژ دهی بالا 800mah و قابلیت نصب و استفاده آسان یک...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو شارژی کت آی (CAT EYE)مدل VOLT100XC
  خرید محصول
  چراغ جلو شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE)...

  چراغ جلوی شارژی دوچرخه برند کت آی (CAT EYE) با روشنایی فوق العاده 100 لومن و نور سفید و شدت مناسبی که باشدت بسیار مناسب در جلو دوچرخه که حتی میتون گفت از بعضی موتورسیکلت ها نور قوی تری ایجاد می کند این چراغ با زمان شارژ دهی بالا 320mah گزینه ماسبی برای مسیرهای نسبتا طولانی نیز میباشد

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ عقب VIBE مدل VB0210
  خرید محصول
  چراغ عقب دوچرخه برند VIBE مدل VB0210

  امروزه دوچرخه سواری برای تردد در مسیرهای نسبتا کوتاه در شهر ها و مسیرهای اطراف شهری استفاده می شود ، در اوقات فراغت هم یکی از وسیله های تفریح و ورزش به حساب می آید . ما برای تامین امنیت شما در هنگام تاریکی یا نبود نور کافی چراغ عقب دوچرخه برند وایب را پیشنهاد میکنیم ، این چراغ با زاویه تابش بسیار وسیع ، سه حالت نوردهی و قابلیت نصب آسان مورد مناسبی برای...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ست چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000629
  خرید محصول
  ست چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی (OK) مدل...

  با وجود 5 عدد لامپ LED با میزان نوردهی بالا، ست چراغ دوچرخه OK مدل 1000629 دوچرخه شما را برای سواری در جاده‌های تاریک و مه آلود آماده می‌کند. چراغ جلو در این ست 4 عدد لامپ با نور مهتابی را به خود اختصاص داده است و پرتوی نور 20 متری را فراهم می‌کند. چراغ عقب نیز از تنها یک لامپ قرمز تشکیل شده است اما برد بالایی دارد. ضد آب بودن، سه حالت نوردهی و مصرف انرژی...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000623
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000623 شارژی

  چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000623 ایمنی شما را در طول دوچرخه سواری‌های شبانه افزایش خواهد داد. این چراغ از یک لامپ ال ای دی با میزان روشنایی 300 لومن تشکیل شده است و پرتوی نور آن تا فاصله 40 متری را روشن می‌کند. بنابراین اگر قصد دارید با خرید چراغ دوچرخه به دل جاده‌های تاریک بزنید، توصیه می‌کنیم از این مدل غافل نشوید.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000619
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000619

  با خرید چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000619 از سواری ایمن و پر سرعت در طول شب لذت خواهید برد. این محصول یکی از جدیدترین لوازم جانبی دوچرخه است که توسط فروشگاه آریاچرخ در اختیار علاقه مندان به دوچرخه سواری قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل می‌توان به وجود 5 عدد لامپ ال ای دی، 4 عدد باتری نیم قلم، حالت‌های نوردهی مختلف و خصوصیت ضد آب بودن اشاره کرد.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000455
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000455 شارژی

  چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000455 یکی از قوی‌ترین چراغ هایی است که می‌توانید روی دوچرخه خود نصب کنید. لامپ ای ای دی به کار گرفته شده در این چراغ با توان 6 وات و میزان روشنایی 500 لومن دارای پرتوی نور 60 متری است. از دیگر ویژگی‌های برجسته این اکسسوری دوچرخه می‌توان به خاصیت ضد آب بودن و سازگاری با انواع دوچرخه ها اشاره کرد. لازم به ذکر است که قابلیت شارژ کردن...

  380,000 تومان 415,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000617
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000617 شارژی

  اگر قصد دارید با خرید چراغ دوچرخه از مزایای سواری در خلوت شب بهره مند شوید، ما مدل 1000617 از برند OK را به شما معرفی می‌کنیم. این لامپ دوچرخه جدید و ارزان قیمت با ارائه نور کافی می‌تواند دید مناسبی در جاده‌های تاریک فراهم کند و ایمنی شما را افزایش دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به قابلیت شارژ باتری‌ها، نشانگر اخطار در زمان اتمام شارژ باتری...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000223

  چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000223 نمونه‌ای از لوازم ایمنی دوچرخه فوق‌العاده ساده و در عین حال کاربردی است. این چراغ از 4 عدد لامپ LED تشکیل شده است و پرتوی نور آن به 20 متر می‌رسد. خاصیت ضد آب بودن این چراغ را در برابر آب و هوای بارانی مقاوم می‌کند و بست اورسایز در نظر گرفته شده برای آن نیز امکان نصب آسان روی انواع دوچرخه را فراهم می‌کند. این محصول به همراه 3...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000435
  خرید محصول
  چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000435

  خرید چراغ دوچرخه می‌تواند سطح ایمنی شما را افزایش دهد. این اکسسوری دوچرخه همچنین باعث بهبود عملکرد شما در جاده‌های تاریک و تونل‌ها بهبود می‌بخشد. اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید کدام چراغ برای دوچرخه شما مناسب است، توصیه می‌کنیم با چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000435 آشنا شوید. این چراغ دارای یک عدد لامپ ال ای دی با پرتو نور 20 متر است و از خصوصیات برجسته‌ای همچون ضد...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • چراغ جلو دوچرخه اوکی (OK) مدل 1000436

  با خرید چراغ دوچرخه اوکی مدل 1000436 کمترین هزینه را برای یک لامپ دوچرخه با کیفیت و پرنور پرداخت خواهید کرد. این مدل از یک لامپ ال ای دی با میزان روشنایی 80 لومن بهره می‌برد و پرتوی نور آن به حداکثر 25 متر نیز می‌رسد. یکی از ویژگی‌های اصلی این چراغ خصوصیت ضد آب بودن آن است، خصوصیتی که برای لوازم ایمنی دوچرخه فوق‌العاده مهم به شمار می‌رود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته