خرید لباس دوچرخه 

 لباس دوچرخه سواری شامل تی شرت دوچرخه سواری ، شورت دوچرخه سواری ، شلوار دوچرخه سواری و یا شلوارک دوچرخه سواری اولین لایه هایی هستند که با پوست بدن شما در ارتباط است از این رو لباس های دوچرخه سواری در دو نوع لباس دوچرخه سواری بانوان (زنانه) و لباس دوچرخه سواری آقایان طراحی و تولید می شوند پس به خرید لباس دوچرخه سواری باکیفیت و ا...

خرید لباس دوچرخه 

 لباس دوچرخه سواری شامل تی شرت دوچرخه سواری ، شورت دوچرخه سواری ، شلوار دوچرخه سواری و یا شلوارک دوچرخه سواری اولین لایه هایی هستند که با پوست بدن شما در ارتباط است از این رو لباس های دوچرخه سواری در دو نوع لباس دوچرخه سواری بانوان (زنانه) و لباس دوچرخه سواری آقایان طراحی و تولید می شوند پس به خرید لباس دوچرخه سواری باکیفیت و اورجینال هم توجه بسیاری داشته باشید. ما در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ سعی کردیم تا تنوع کاملی از انواع لباس دوچرخه سواری اورجینال را برای شما از معتبر ترین برندها همچون جاینت گردآوری کنیم .

لباس های ارزان قیمت مسلماً از پارچه هایی تهیه شده اند که یا اکثراً از مواد بازیافتی است و یا از پارچه های بسیار بی کیفیت تولید شده اند. حتماً در بین دوستان خود کسی را می شناسید که پس از مدتی استفاده از این نوع جنس البسه حساسیت پوستی، خارش، قارچ و برخی موارد اینچنینی را تجربه کرده باشد. به همین خاطر همواره داشتن یک لباس دوچرخه سواری مناسب و با کیفیت جزء دغدغه های اصلی ورزشکاران این رشته بوده است . شاید وقت آن رسیده باشد که به پوست و سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید و به سمت خرید لباس های اورجینال رو بیاورید.

بیشتر

لباس دوچرخه  

 • لباس آستین کوتاه جاینت مدل جرسی | GIANT SS...

  استفاده از لوزم دوچرخه به هنگام دوچرخه سواری در هر مسیری بسیار مهم و ضروری است.از جمله لوازم دوچرخه که بسیار کاربردی است ،لباس مخصوص دوچرخه سواری است.شرکت جاینت با استفاده از مواد ضد حساسیت و استریچ اقدام به تولید تیشرت دوچرخه سواری با کیفیت بسیار بالا کرده است.

  299,000 تومان 320,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل استاندارد اس...

  با لباس مناسب دوچرخه سواری بدون هیچ نگرانی به دوچرخه سواری بپردازید.انتخاب لباس مناسب دوچرخه سواری علاوه بر لذت بخش تر کردن دوچرخه سواری برای شما از تعرق بیش از حد شما به هنگام دوچرخه سواری جلوگیری می کند.این تیشرت جاینت با وزن بسیار کم و فیکس شدن بر روی بدن شما حس بسیار خوبی به هنگام دوچرخه سواری به شما می دهد.

  309,000 تومان 330,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تیشرت دوچرخه سواری جاینت مدل تیم 2 اس اس...

  تیشرت جاینت مدل Team 2.0 SS Jersey ،از جمله تیشرت های دوچرخه سواری جاینت است.این تیشرت با طراحی بسیار دقیق و فیت شدن بر روی بدن شما لذت دوجرخه سواری را برای شما بیش از پیش می کند.این تیشرت جاینت با خاصیت عرق گیر بودن ،بدن شما را به هنگام دوچرخه سواری خشک نگه می دارد و با این تیشرت جاینت سواری لذت بخش تری خواهید داشت.

  290,000 تومان 318,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل ریس دی اس اس...

  لباس دوچرخه سواری جاینت مدل Race Day SS Jersey از جمله لباس های دوچرخه سواری برای مسابقات است.با این لباس دوچرخه سواری جاینت بدون هیچ نگرانی به دوچرخه سواری بپردازید و برنده هر مسابقه ای باشید.این لباس دوچرخه سواری با استفاده از الیاف ضد تعرق طراحی و تولید شده است و به هنگام سواری حس بهتری خواهید داشت.

  320,000 تومان 350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس آستین بلند آبی جاینت مدل رئالم ال/اس...

  لباس آستین بلند آبی جاینت مدل Giant Realm L/S Jersey blue لباس آستین بلند Realm Long Sleeve Jersey Giant از کمپانی بزرگ جاینت با رنگ بندی زیبای آبی که به دلیل طراحی با توجه به سوار دنباله دار ،  کلید راحتی در خارج از جاده است.

  369,000 تومان 399,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل تیم آلپین تی | Giant team alpecin tee T-Shirt
  خرید محصول
  لباس دوچرخه سواری جاینت مدل تیم آلپین تی |...

  برای ورزش کردن و داشتن راندمان بیشتر به هنگام ورزش استفاده از لوازم و لباس مخصوص آن بسیار مهم و ضروری است.از جمله لوازم ضروری به هنگام دوچرخه سواری لباس دوچرخه سواری و جوراب مخصوص است.از جمله لباس های دوچرخه سواری جاینت با کیفیت بسیار بالا و خاصیت عرق گیر بودن می توان به لباس دوچرخه سواری جاینت مدل Team Alpecin Tee اشاره کرد.

  284,000 تومان 320,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل سنترو جرسی |...

  دوچرخه سواری در هر مسیری نیازمند استفاده از لوازم دوچرخه سواری در آن مسیر است.لباس دوچرخه سواری جاینت مدل Centro Jersey ،از جمله تیشرت های کوهستان جاینت است.این تیشرت علاوه بر زیبایی ظاهری بسیار اصولی طراحی و تولید شده است و از عرق کردن بدن شما به هنگام دوچرخه سواری جلوگیری می کند.

  465,000 تومان 525,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس سه گانه جاینت مدل الویت تری سویت|...

  لباس سه گانه جاینت مدل Elevate Tri Suit از جمله تولیدات شرکت بزرگ جاینت است.این لباس سه گانه جاینت برای ورزش های شنا ،دوچرخه سواری و دومیدانی طراحی و تولید شده است.این لباس جاینت با طراحی بسیار دقیق و استفاده از مواد ضد حساسیت ورزش کردن را برای شما لذت بخش تر از گذشته می کند و بدون هیچ نگرانی به ورزش کردن می پردازید.

  829,000 تومان 860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس آستین کوتاه جاینت مدل روال اس اس جرسی...

  لباس دوچرخه سواری جاینت مدل Rival SS Jersey از جمله لباس های مناسب دوچرخه سواری تولید شده توسط شرکت جاینت است.شرکت جاینت با طراحی دقیق این تیشرت و استفاده از مواد مرغوب اقدام به تولید این تیشرت دوچرخه سواری کرده است.با این لباس دوچرخه سواری جاینت در مسیر های کوهستانی و جاده ای به دوچرخه سواری بپردازید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

  379,000 تومان 430,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل ترنسفر اس اس جرسی | Giant Transfer SS jersey T-Shirt
  خرید محصول
  لباس دوچرخه سواری جاینت مدل ترنسفر اس اس...

  برای دوچرخه سواری در مسیر های سخت کوهستانی شما نیازمند استفاده از لباس مناسب هستید.استفاده از لباس های شهری برای شما مزاحمت ایجاد می کند و سواری بسیار سختی در کوهستان خواهید داشت.با استفاده از لباس دوچرخه سواری جاینت مدل Transfer SS jersey بدون هیچ نگرانی در کوهستان به کاوش به پردازید.

  برای بهترین قیمت تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری جاینت مدل رئالم ال/اس...

  لباس آستین بلند سبز جاینت مدل Giant Realm L/S Jersey green لباس آستین بلند Realm Long Sleeve Jersey Giant از کمپانی معروف جاینت با رنگ بندی آرام بخش سبز که به دلیل طراحی با توجه به سوار دنباله دار ، به راحتی در خارج از جاده کمک شایانی می کند . 

  369,000 تومان 399,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لباس دوچرخه سواری بانوان لیو مدل بریسا اس...

  لباس دوچرخه سواری از جمله لوازم ضروری به هنگام دوچرخه سواری است.شرکت لیو از جمله شرکت هایی است که به صورت انحصاری اقدام به تولید لباس دوچرخه سواری برای بانوان می کند.از جمله تولیدات این شرکت می توان به لباس مناسب دوچرخه سواری بانوان مدل Brisa S/L Jersey اشاره کرد که مناسب با آناتومی بدن بانوان طراحی و تولید شده است.

  519,000 تومان 599,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته