شروع با دوچرخه 12

داشتن یک دوچرخه بچه‌گانه زیبا و سواری با آن در دوره‌ای که فناوری فراگیر شده می‌تواند برای هر کودک فعالیت بدنی را به همراه داشته و انرژی و شور ایشان را  به بهترین نحو مصرف نماید. از سمت دیگر این فعالیت به عنوان یک ورزش در رشد و افزایش قدرت بدنی آنها بسیار موثر خواهد بود و به رشد فکری و ذهنی آن‌ها خواهد انجامید. دوچرخه 12 ابتدایی...

شروع با دوچرخه 12

داشتن یک دوچرخه بچه‌گانه زیبا و سواری با آن در دوره‌ای که فناوری فراگیر شده می‌تواند برای هر کودک فعالیت بدنی را به همراه داشته و انرژی و شور ایشان را  به بهترین نحو مصرف نماید. از سمت دیگر این فعالیت به عنوان یک ورزش در رشد و افزایش قدرت بدنی آنها بسیار موثر خواهد بود و به رشد فکری و ذهنی آن‌ها خواهد انجامید. دوچرخه 12 ابتدایی‌ترین سایز برای کودک بوده و می‌توان با آن شروع هیجان و ورزش را برای ایشان رقم زد. از طرفی شوق آن‌ها برای داشتن یک دوچرخه 12 به عنوان یک وسیله بازی یا ورزشی به استفاده و لذت آن‌ها خواهد انجامید. این سایز در دو مدل کلی تولید می‌شود که از لحاظ شکل ظاهری تفاوت معنا‌داری با هم دارند: 1. دوچرخه 12 دخترانه 2. دوچرخه 12 پسرانه.

دوچرخه 12 دخترانه

به سبب تفاوت در سلیقه دختر خانم‌ها که کاملا به محصولات با رنگ‌های خاص مثل صورتی علاقه دارند و یا طرح‌هایی همچون سیندرلا و دخترانه را می‌پسندند و از طرفی از لحاظ فیزیک بدنی با آقا پسران متفاوت بوده و قطعا ظریف‌تر می‌باشند، بنابراین تولیدکنندگان هم سعی می‌نمایند تا دوچرخه دخترانه با سایز 12 را مطابق سلیقه ظریف و عروسکی ایشان طراحی نموده و از طرح و رنگ‌بندی زیبا و جذاب استفاده نمایند. از لحاظ ظاهری فریم این مدل با داشتن انحنا در قسمت بالایی و یا شکل‌دهی فانتزی کاملا از سایر محصولات متمایز هست. و دقیقا به علت وجود همین موارد قیمت دوچرخه دخترانه کمی بالاتر از مدل‌های پسرانه می‌باشد.

دوچرخه 12 پسرانه

در این مدل دیگری محدودیت خاصی از لحاظ طراحی وجود نداشته و هم‌چنین استیکرها و رنگبندی دیگر حالت فانتزی ندارد. اما همچنان سعی شده تا با طراحی زیبا و رنگ‌بندی جذاب از یک سمت و استفاده از قطعا رنگی در کنار استیکرهای زیبا یک دوچرخه 12 مطابق سلیقه آقا پسران تولید شود. این تولیدات لزوما هیچ تفاوت کیفیتی با محصولات دخترانه ندارند و تنها تفاوت اصلی در موارد ذکر شده است. آپشن‌هایی نظیر سبد، ترکبند، پشتی و صندوق از جمله مواردی است که اصولا بر روی دوچرخه 12 پسرانه استفاده می‌شود.


قیمت دوچرخه 12

تولیدات مخصوص کودک ارزانترین مدل‌ها هستند پس نگران قیمت دوچرخه 12 نباشید زیرا مدل‌ها و سری‌های متنوعی وجود دارند که حداقل یکی از آنها با بودجه شما هم‌خوانی خواهد داشت. همانطور که این سایز کوچکترین سایز بوده در مورد قیمت هم ارزانترین می‌باشد. اما این یک موضوع نسبی است و به خاطر داشته باشید که مدل‌هایی هستند که حتی از یک دوچرخه 24 گرانتر می‌باشند. قیمت دوچرخه 12 بخاطر سایز، در نتیجه اندازه و به تبع آن مواد کمتر، در بسیاری از موارد از بقیه سایزها دیگر کمتر است. بدیهی است اگر قصد خرید محصولات باکیفیت‌تری دارید باید بیشتر هزینه کنید. در هر صورت آنچه مسلم است قیمت در انتخاب شما تاثر داشته و همواره به دنبال بهترین کیفیت باشید.

دوچرخه سایز 12 مناسب برای کودکان در سنین 3 تا 5 سال بوده و طراحیی های زیبا متقاوت  دراد. برای انتخاب دوچرخه کودک مناسب از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ لطفا با ما در تماس باشید.

قیمت و مهترین مشخصات دوچرخه 12

این سایز اولین سایز برای دوچرخه کودک به حساب می‌آید و سادگی از مهمترین مشخصات دوچرخه 12 است. اصل سادگی یعنی از تمام پیچیدگی‌ها مثل دنده‌های متعدد، دوشاخ فنردار یا شیفتر چشم‌پوشی می‌شود تا کودک با سهولت از سواری خود لذت ببرد. از طرفی باید به جزئیات و مواردی که در ساخت و تلید استفاده شده نیز توجه داشت. در این باره مهمترین مشخصات دوچرخه 12  شامل متریال مورد استفاده در ساخت تنه و دوشاخ (آلومینیوم یا آهن)، قطعات به کار رفته در سیستم پیشرانه، تایر، آپشن‌هایی مثل سبد، ترکبند و ... است که هر کدام بسته به وزنی که در تعیین قیمت دارند موثر خواهند بود و سبب تغییر قیمت خواهند شد.


خرید دوچرخه 12

این سایز از دوچرخه کودک به عنوان کوچکترین سایز موجود مناسب بچه‌های 2 تا 5 سال است. اشراف به برخی موارد در هنگام خرید دوچرخه 12 حتما به شما در تصمیم‌گیری و انتخاب کمک شایانی خواهد نمود. نکات بسیار مهمی برای در نظر گرفتن وجود دارد که بر روی کیفیت محصول تاثیر داشته و از طرفی می‌توان با دانستن این موارد ارزش و تناسب قیمتی را در هنگام خرید برآورد نمود.

 • تعادل: در خرید دوچرخه 12 دقت داشته باشید فرزدتان بتواند تعادل خود را حفظ کند. زیرا کودکان در این سن مفهوم پدال‌زدن را به درستی درک نمی‌کنند و بیشتر با گذاشتن پای خود بر زمین وسیله را هدایت نموده تا کم‌کم پدال‌زدن را شروع کنند.
 • چرخ کمکی (بغلبند): برای خرید دوچرخه سایز 12 توجه کنید که اولین تجربه کودکان نمی‌تواند حرفه‌ای‌ترین هم باشد. پس برای ایجاد تعادل حتما چرخ کمکی یا بغلبند لازم است.
 • تایرها: تایرها با توجه به هدف متفاوت هستند اما بهتر است حتما از دوچرخه‌های تایر و تیوپپی استفاده کنید تا EVA.
 • ابزار ایمنی: فرزند خردسال شما میتواند با موانع بسیاری روبرو شود به یاد داشته باشید یک چاله بسیار کم عمق در آسفالت برای یک کودک 4 ساله، میتواند دلیل کافی برای از دستدادن کنترل باشد. پس کلاه ایمنی، زانو بند و آرنج بند هم تهیه کنید.

 خرید آنلاین دوچرخه 12

اگر مشخصا به دنبال یک سایز 12 هستید، پس نیازی به جستجو برای سایز مناسب هنگام خرید اینترنتی ندارید. خرید آنلاین دوچرخه 12 بسیار ساده بوده و فقط کافیست با مشورت با فرزندتان رنگ و مدل دلخواه را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. از آنجاییکه این مدل‌ها بسیار کوچک هستند احتمال آسیب رسیدن به آن‌ها هنگام ارسال، بسیار کم و ناچیز می‌باشد. هنگام خرید اینترنتی دوچرخه 12 توجه داشته باشید بعضی موارد مثل مدل دخترانه و پسرانه را دقت نمایید، پس سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید. فقط سعی کنید با تحقیق در مورد مدل‌ها به موارد ذکر شده در بند قبل دقت کنید تا اولین تجربه فرزندتان به شیرین‌ترین خاطره او تبدیل کنید.

بیشتر

دوچرخه 12 

 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12201
  خرید محصول
  دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12201

  با خرید دوچرخه بچه گانه المپیا مدل 12201 رابطه‌ای صمیمانه بین فرزند خود و ورزش دوچرخه‌سواری برقرار خواهید کرد. با وجود دو کمک فنر موتوری و طوقه‌های آلومینیومی، این دوچرخه 12 را می‌توان نسخه‌ای کوچک‌تر از دوچرخه‌های حرفه‌ای دانست. برای این مدل ترمزهای ویبریک در نظر گرفته شده است تا ایمنی کاربر تضمین شود. از سوی دیگر طراحی ارگونومیک این دوچرخه کودک در کنار...

  2,590,000 تومان 2,780,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12172
  خرید محصول
  دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12172

  با خرید دوچرخه کودک المپیا مدل 12172 فرزند خود را در مسیر دوچرخه‌سواری قرار دهید. این دوچرخه بچگانه زیبا و ایمن برای گروه سنی 2 تا 5 سال مناسب است و به دلیل برخورداری از امکانات متنوع جزو بهترین دوچرخه‌های کودک بازار محسوب می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوچرخه می‌توان به وجود سبد، صندوق، پشتی و بغل بند‌های کمکی اشاره کرد. و اینکه استحکام بدنه و قاب...

  2,330,000 تومان 2,530,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12173
  خرید محصول
  دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 12173

  اگر به دنبال خرید دوچرخه کودک ایده آل هستید و در این زمینه وسواس به خرج می‌دهید، ما مدل 12173 از برند دوچرخه المپیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم. به عنوان یک دوچرخه جذاب، این مدل دارای بدنه ای مستحکم بوده و به امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق، پشتی و بغل بندهای کمکی مجهز شده است. بنابراین اگر به فکر راحتی و پیشرفت کودک در ورزش دوچرخه سواری هستید، این دوچرخه...

  2,230,000 تومان 2,410,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 12 مدل 3 آر 11 | RAPIDO 3R11 12
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 12 مدل 3 آر 11...

  اگر قصد دارید با خرید دوچرخه کودک فرزند خود را با ورزش دوچرخه سواری آشنا کنید، توصیه می‌کنیم دوچرخه با کیفیت و امکانات متنوع را انتخاب نمایید. پیشنهاد ما به شما دوچرخه راپیدو مدل 3R11 است که با ساختاری مستحکم و طراحی زیبا می‌تواند بهترین دوچرخه بچه گانه باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل می‌توان به گلگیر‌های بلند، قاب زنجیر فلزی، سبد، صندوق، پشتی، بغل...

  2,270,000 تومان 2,520,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه بچه گانه راپیدو سایز 12 مدل 3 آر 15 | RAPIDO 3R15 12
  خرید محصول
  دوچرخه کودک راپیدو سایز 12 مدل 3 آر 15 |...

  Rapido 3R15 یک دوچرخه کودک جذاب برای گروه سنی 2 تا 5 است. این دوچرخه با رنگ‌بندی منحصر به فرد خود می‌تواند رابطه‌ای قوی بین کودک شما و ورزش دوچرخه سواری برقرار کند. ایمنی این مدل در کنار استحکام و دوام بالای آن از جمله نقاط قوتی است که در هنگام خرید دوچرخه کودک راپیدو باید در نظر داشته باشید. علاوه بر آن وجود سبد، صندوق، پشتی و فرمان BMX می‌تواند این...

  2,300,000 تومان 2,550,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 12 مدل Olympia 12200

  دوچرخه المپیا سایز 12 مدل 12200 از جدیدترین مدل های دوچرخه کودک به شمار می‌رود که علاوه بر قطعات بسیار با کیفیت از ظاهری لاکچری و زیبا بهره مند است. سبک ظاهری دوچرخه Olympia  مدل 12200 به گونه ای طراحی شده است که محدودیت جنسی ندارد و به عنوان دوچرخه دخترانه و پسرانه قابل استفاده است.این دوچرخه اسپرت از قیمت بسیار منطقی برخوردار است و مناسب فیزیک کودکان...

  2,840,000 تومان 2,990,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 12 تراویس 1206 | Travis 1206 Girl bike
  خرید محصول
  دوچرخه دخترانه سایز 12 تراویس 1206 |...

  دوچرخه کودک Travis 1206 یک دوچرخه دخترانه فوق‌العاده زیبا و راحت است که قطعا مورد‌پسند کوچولویِ دلبندتان خواهد بود. استفاده از بهترین قطعات و کیفیت ساخت بالا در کنار قیمت معقول و همچنین قطعات این دوچرخه از دو رنگ سفید و صورتی انتخاب شده‌اند و با استیکرهای کارتونی پوشیده است تا فرزندتان بیشتر به سمت دوچرخه‌سواری ترغیب شود.

  2,830,000 تومان 2,950,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک المپیا 12 مدل 1240 Olympia
  خرید محصول
  دوچرخه کودک المپیا 12 مدل Olympia 1240...

  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل 1240 برای گروه سنی 3 تا 6 سال طراحی شده است. این دوچرخه 12 از یک بدنه فلزی مستحکم بهره می برد و امکانات متنوعی دارد که آن را به گزینه ای ایده آل برای کودک شما تبدیل می کند. ظاهر جذاب و رنگ منحصر به فرد این دوچرخه نیز می تواند مشوق فرزند شما باشد. بنابراین اگر در حال برنامه ریزی برای خرید دوچرخه کودک هستید، توصیه می کنیم این...

  2,480,000 تومان 2,600,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف