شروع با دوچرخه 12

داشتن یک دوچرخه بچه‌گانه زیبا و سواری با آن در دوره‌ای که فناوری فراگیر شده می‌تواند برای هر کودک فعالیت بدنی را به همراه داشته و انرژی و شور ایشان را  به بهترین نحو مصرف نماید. از سمت دیگر این فعالیت به عنوان یک ورزش در رشد و افزایش قدرت بدنی آنها بسیار موثر خواهد بود و به رشد فکری و ذهنی آن‌ها خواهد انجامید. دوچرخه 12 ابتدایی...

شروع با دوچرخه 12

داشتن یک دوچرخه بچه‌گانه زیبا و سواری با آن در دوره‌ای که فناوری فراگیر شده می‌تواند برای هر کودک فعالیت بدنی را به همراه داشته و انرژی و شور ایشان را  به بهترین نحو مصرف نماید. از سمت دیگر این فعالیت به عنوان یک ورزش در رشد و افزایش قدرت بدنی آنها بسیار موثر خواهد بود و به رشد فکری و ذهنی آن‌ها خواهد انجامید. دوچرخه 12 ابتدایی‌ترین سایز برای کودک بوده و می‌توان با آن شروع هیجان و ورزش را برای ایشان رقم زد. از طرفی شوق آن‌ها برای داشتن یک دوچرخه 12 به عنوان یک وسیله بازی یا ورزشی به استفاده و لذت آن‌ها خواهد انجامید. این سایز در دو مدل کلی تولید می‌شود که از لحاظ شکل ظاهری تفاوت معنا‌داری با هم دارند: 1. دوچرخه 12 دخترانه 2. دوچرخه 12 پسرانه.

دوچرخه 12 دخترانه

به سبب تفاوت در سلیقه دختر خانم‌ها که کاملا به محصولات با رنگ‌های خاص مثل صورتی علاقه دارند و یا طرح‌هایی همچون سیندرلا و دخترانه را می‌پسندند و از طرفی از لحاظ فیزیک بدنی با آقا پسران متفاوت بوده و قطعا ظریف‌تر می‌باشند، بنابراین تولیدکنندگان هم سعی می‌نمایند تا دوچرخه دخترانه با سایز 12 را مطابق سلیقه ظریف و عروسکی ایشان طراحی نموده و از طرح و رنگ‌بندی زیبا و جذاب استفاده نمایند. از لحاظ ظاهری فریم این مدل با داشتن انحنا در قسمت بالایی و یا شکل‌دهی فانتزی کاملا از سایر محصولات متمایز هست. و دقیقا به علت وجود همین موارد قیمت دوچرخه دخترانه کمی بالاتر از مدل‌های پسرانه می‌باشد.

دوچرخه 12 پسرانه

در این مدل دیگری محدودیت خاصی از لحاظ طراحی وجود نداشته و هم‌چنین استیکرها و رنگبندی دیگر حالت فانتزی ندارد. اما همچنان سعی شده تا با طراحی زیبا و رنگ‌بندی جذاب از یک سمت و استفاده از قطعا رنگی در کنار استیکرهای زیبا یک دوچرخه 12 مطابق سلیقه آقا پسران تولید شود. این تولیدات لزوما هیچ تفاوت کیفیتی با محصولات دخترانه ندارند و تنها تفاوت اصلی در موارد ذکر شده است. آپشن‌هایی نظیر سبد، ترکبند، پشتی و صندوق از جمله مواردی است که اصولا بر روی دوچرخه 12 پسرانه استفاده می‌شود.


قیمت دوچرخه 12

تولیدات مخصوص کودک ارزانترین مدل‌ها هستند پس نگران قیمت دوچرخه 12 نباشید زیرا مدل‌ها و سری‌های متنوعی وجود دارند که حداقل یکی از آنها با بودجه شما هم‌خوانی خواهد داشت. همانطور که این سایز کوچکترین سایز بوده در مورد قیمت هم ارزانترین می‌باشد. اما این یک موضوع نسبی است و به خاطر داشته باشید که مدل‌هایی هستند که حتی از یک دوچرخه 24 گرانتر می‌باشند. قیمت دوچرخه 12 بخاطر سایز، در نتیجه اندازه و به تبع آن مواد کمتر، در بسیاری از موارد از بقیه سایزها دیگر کمتر است. بدیهی است اگر قصد خرید محصولات باکیفیت‌تری دارید باید بیشتر هزینه کنید. در هر صورت آنچه مسلم است قیمت در انتخاب شما تاثر داشته و همواره به دنبال بهترین کیفیت باشید.

دوچرخه سایز 12 مناسب برای کودکان در سنین 3 تا 5 سال بوده و طراحیی های زیبا متقاوت  دراد. برای انتخاب دوچرخه کودک مناسب از فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ لطفا با ما در تماس باشید.

قیمت و مهترین مشخصات دوچرخه 12

این سایز اولین سایز برای دوچرخه کودک به حساب می‌آید و سادگی از مهمترین مشخصات دوچرخه 12 است. اصل سادگی یعنی از تمام پیچیدگی‌ها مثل دنده‌های متعدد، دوشاخ فنردار یا شیفتر چشم‌پوشی می‌شود تا کودک با سهولت از سواری خود لذت ببرد. از طرفی باید به جزئیات و مواردی که در ساخت و تلید استفاده شده نیز توجه داشت. در این باره مهمترین مشخصات دوچرخه 12  شامل متریال مورد استفاده در ساخت تنه و دوشاخ (آلومینیوم یا آهن)، قطعات به کار رفته در سیستم پیشرانه، تایر، آپشن‌هایی مثل سبد، ترکبند و ... است که هر کدام بسته به وزنی که در تعیین قیمت دارند موثر خواهند بود و سبب تغییر قیمت خواهند شد.


خرید دوچرخه 12

این سایز از دوچرخه کودک به عنوان کوچکترین سایز موجود مناسب بچه‌های 2 تا 5 سال است. اشراف به برخی موارد در هنگام خرید دوچرخه 12 حتما به شما در تصمیم‌گیری و انتخاب کمک شایانی خواهد نمود. نکات بسیار مهمی برای در نظر گرفتن وجود دارد که بر روی کیفیت محصول تاثیر داشته و از طرفی می‌توان با دانستن این موارد ارزش و تناسب قیمتی را در هنگام خرید برآورد نمود.

 • تعادل: در خرید دوچرخه 12 دقت داشته باشید فرزدتان بتواند تعادل خود را حفظ کند. زیرا کودکان در این سن مفهوم پدال‌زدن را به درستی درک نمی‌کنند و بیشتر با گذاشتن پای خود بر زمین وسیله را هدایت نموده تا کم‌کم پدال‌زدن را شروع کنند.
 • چرخ کمکی (بغلبند): برای خرید دوچرخه سایز 12 توجه کنید که اولین تجربه کودکان نمی‌تواند حرفه‌ای‌ترین هم باشد. پس برای ایجاد تعادل حتما چرخ کمکی یا بغلبند لازم است.
 • تایرها: تایرها با توجه به هدف متفاوت هستند اما بهتر است حتما از دوچرخه‌های تایر و تیوپپی استفاده کنید تا EVA.
 • ابزار ایمنی: فرزند خردسال شما میتواند با موانع بسیاری روبرو شود به یاد داشته باشید یک چاله بسیار کم عمق در آسفالت برای یک کودک 4 ساله، میتواند دلیل کافی برای از دستدادن کنترل باشد. پس کلاه ایمنی، زانو بند و آرنج بند هم تهیه کنید.

 خرید آنلاین دوچرخه 12

اگر مشخصا به دنبال یک سایز 12 هستید، پس نیازی به جستجو برای سایز مناسب هنگام خرید اینترنتی ندارید. خرید آنلاین دوچرخه 12 بسیار ساده بوده و فقط کافیست با مشورت با فرزندتان رنگ و مدل دلخواه را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. از آنجاییکه این مدل‌ها بسیار کوچک هستند احتمال آسیب رسیدن به آن‌ها هنگام ارسال، بسیار کم و ناچیز می‌باشد. هنگام خرید اینترنتی دوچرخه 12 توجه داشته باشید بعضی موارد مثل مدل دخترانه و پسرانه را دقت نمایید، پس سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید. فقط سعی کنید با تحقیق در مورد مدل‌ها به موارد ذکر شده در بند قبل دقت کنید تا اولین تجربه فرزندتان به شیرین‌ترین خاطره او تبدیل کنید.

بیشتر

دوچرخه 12 

 • دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535

  دوچرخه بچه گانه بونیتو سایز 12 مدل Bonito 535 یک دوچرخه کودک خوش استایل و زیبا که از کیفیت قابل قبول در کنار قیمت بسیار مناسب برخوردار است و یک گزینه مناسب جهت خرید شما می باشد.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک جاینت انیماتور سایز 12 (GIANT...

  دوچرخه کودک جاینت انیماتور سایز 12 (GIANT ANIMATOR C/B 12  (2020 هیچ حسی بهتر از اولین خاطره پدال زنی شما نیست . این دوچرخه ی شگفت انگیز محصولی کمپانی بزرگ جاینت دوچرخه ای منحصر بفرد اینبار برای کوکان طراحی کرده است از کمپانی جاینت با ویژگی 2 چرخ کمکی جدا شدنی سواری راحت تر و لذت بخش تر به کودکان شما هدیه میکند

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه کودک جاینت انیماتور سایز 12 (GIANT...

  دوچرخه کودک جاینت انیماتور سایز 12 (GIANT ANIMATOR F/W 12  (2020 خاطره ی خوش اولین پدال زنی خود را با جاینت ثبت کنید دوچرخه ای بسیار زیبا همراه با چرخ های کمکی با قابلیت جدا شدن که حس راحتی و اطمینان خاطر را برای آموزش کودکان به شما القا میکند

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 360 INTENSE
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه اینتنس سايز 12 مدل 360...

  دوچرخه کودک اینتنس مدل 360 سایز 12 بسیار زیبا و سبک و با کیفیت بسیار بالا به صورت استاندارد ساخته شده است، دوچرخه با این سایز مناسب برای کودکان 2 تا 5 سال است، این دوچرخه دارای چرخهای حمایتی (بغل بند) میباشد که کودک در حین دوچرخه سواری کنترل کامل داشته و بتواند بدون واژگونی و زمین خوردن دوچرخه سواری کند. بدنه‌ این دوچرخه از فلز دارای ضخامت و وزن استاندارد...

  2,070,000 تومان 2,250,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-بچه-گانه-اینتنس-سايز-12-مدل-373-INTENSE
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه دخترانه اینتنس سايز 12...

  دوچرخه مخصوص کودکان بسیار زیبا از برند اینتنس مدل 373 در سایز 12 با طراحی جذاب و رنگهای شاد و چشم نواز برای کودکان طراحی شده است که میتواند کودکان را برای دوچرخه سواری به شوق آورد . این دوچرخه از با کیفیت ترین متریال و قطعات بهره می برد و شما می توانید آسوده خاطر و به مدت زمان طولانی و متوالی بدون مشکل از آن استفاده کنید .

  2,090,000 تومان 2,240,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور سی/بی 12...

  فریم دوچرخه کودک جاینت مدل Animator C/B 12 از آلومینیوم بسیار سبک و اختصاصی جاینت ساخته شده است.این دوچرخه کودک می تواند اولین تجربه دوچرخه سواری کودک شما را بسیار لذت بخش کند و باعث شود فرزند شما در آینده دوچرخه سوار شود و از بیماری به دور باشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12...

  دوچرخه جاینت مدل Animator F/W 12 یکی از دوچرخه های کودکانه جاینت است.این دوچرخه بچه گانه از آلومینیومی اختصاصی جاینت تولید شده تا وزن بسیار کم و مقاومت بسیار بالا را به کودکان ارائه دهد.این دوچرخه کودک سواری بسیار لذت بخشی به کودک شما رائه می دهد به گونه ای فرزند شما برای همیشه دوچرخه سوار خواهد شد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12 |(2016) Giant Animator F/W 12
  خرید محصول
  دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12...

  استقامت بالا و وزن کم یکی از مهم ترین ویژگی های دوچرخه کودک است.این دوچرخه کودک جاینت مدل Animator F/W 12 با استفاده از آلومینیوم آلوکس تولید شده است.چرخ های کمکی بسیار روان به فرزند شما کمک می کند تا تعادل خود را در دوچرخه سواری حفظ کند و از دوچرخه سواری لذت ببرد.

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12 |(2015) Giant Animator F/W 12
  خرید محصول
  دوچرخه کودک جاینت مدل انیماتور اف/دبلیو 12...

  دوچرخه Animator 12 برای کودکان در رنج سنی 5-2 طراحی و تولید شده است.این دوچرخه کودک با فریم آلومینیومی بسیار سبک ،دوچرخه سواری برای کودکان را بسیار لذت بخش می کند.چرخ های کمکی تعبیه شده در این دوچرخه کودک جاینت ،کنترل کودکان بر روی این دوچرخه به صورت چشم گیری افزایش داده است.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کودک جاینت مدل ادور اف/دبلیو 12 |(2015) Giant Adore F/W 12
  خرید محصول
  دوچرخه کودک جاینت مدل ادور اف/دبلیو 12...

  دوچرخه کودک دخترانه جاینت مدل  Adore F/W 12 با فریم بسیار زیبا و طراحی متناسب با آناتومی بدن دختران ،سواری بسیار لذت بخشی به کودکان ارائه می دهد.چرخ های کمکی بسیار روان و مهندسی شده تعادل کودک بر روی دوچرخه را به صورت چشم گیری افزایش داده است و دوچرخه سواری با کیفیت بسیار بالا را به فرزند شما ارائه می دهد.

  3,300,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-عصا-دار-VIVA-BARBIE-12-WITH-PUSHBAR
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا 12 مدل باربی | VIVA...

  دوچرخه کودک ویوا مدل باربی مناسب گروه سنی 2 تا 5 سال است. سهولت در دوچرخه سواری ویژگی اصلی این دوچرخه بچه گانه ارزان قیمت می باشد که با وجود چرخ های بغل بند و همچنین عصا فراهم شده است. از دیگر نقاط قوت این مدل می توان به طراحی سازگار با آناتومی بدن کودک، ظاهر جذاب و ایمنی بالای آن اشاره کرد. با این تعاریف می توان گفت خرید دوچرخه کودک ویوا بهترین راه برای...

  3,020,000 تومان 3,200,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کودک-ویوا-VIVA-ALICE-12
  خرید محصول
  دوچرخه کودک ویوا 12 مدل آلیس | VIVA ALICE 12

  اگر به دنبال دوچرخه ای با کیفیت و ایمن برای فرزند خود هستید، توصیه می کنیم با خرید دوچرخه بچه گانه ویوا مدل آلیس بیش از این وقت خود را هدر ندهید. این دوچرخه 12 برای کودکان 2 تا 5 سال طراحی شده است. بدنه آلومینیومی و فوق سبک دوچرخه کودک ویوا در کنار بغل بند ها به سهولت هر چه بیشتر در رکاب زدن می انجامد. علاوه بر آن ظاهر جذاب و امکانات متنوع این دوچرخه...

  3,330,000 تومان 3,500,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف