قیمت دوچرخه 27.5 

دوچرخه 27.5 اصولا شامل مدل‌های کوهستان و یا دومنظوره است و مدل‌های یک شده تنوع بسیار زیاد و رنج قیمت بسیار گسترده‌ای دارند. این سایز اولین بار در سال 2007 ابداع شد و با همه‌گیری محبوبیت آن تا سال 2013 توسط 10 برند مطرح دنیا به تولید انبوه رسید. دوچرخه 27.5 سبک است و در شتاب گرفتن زبان‌زد است، چرا که مصرف انرژی و بازدهی در حالت ...

قیمت دوچرخه 27.5 

دوچرخه 27.5 اصولا شامل مدل‌های کوهستان و یا دومنظوره است و مدل‌های یک شده تنوع بسیار زیاد و رنج قیمت بسیار گسترده‌ای دارند. این سایز اولین بار در سال 2007 ابداع شد و با همه‌گیری محبوبیت آن تا سال 2013 توسط 10 برند مطرح دنیا به تولید انبوه رسید. دوچرخه 27.5 سبک است و در شتاب گرفتن زبان‌زد است، چرا که مصرف انرژی و بازدهی در حالت بهینه قرار دارد، همچنین سوارکار بر هدایت و کنترل وسیله، تسلط بیشتری دارد. قیمت دوچرخه 27.5 متغیر است اما می‌توان گفت رنج قیمت این سایز بسیار متنوع بوده از محصولات بسیار گران‌قیمت تا بودجه‌های نسبتا کم نیز محصولی وجود دارد. برای مثال زمانی که از یک برند معتبر با کیفیت بالا قیمت دوچرخه 27.5 را بررسی کنید قطعا بالاتر از سایر برندهای غیر مطرح با قطعات رده پایین‌تر خواهد بود. قیمت دوچرخه 27.5 توسط تولییدکنندگان به دلایل متنوع مثل مواد بکار رفته، طراحی، تولید و سیستم‌ها تعیین می شوند.

قیمت بهترین برندهای دوچرخه 27.5

برندهای زیادی مثل برند ویوا، برند جاینت، برند اسکات و بسیار از برندهای موجود در بازار، دوچرخه سایز 27.5 تولید می‌کنند اما برند جاینت با ساخت بهترین دوچرخه‌های 27.5 تحول عظیمی در صنعت و این سایز ایجاد کرد. قیمت دوچرخه 27.5 از برندهای معتبر به نسبت سایر برندهای ذکر شده بالاتر است اما نکته اصلی در تفاوت کیفیت ساخت و راندمان بین آن‌ها است. بنابرایناگر برای سلامتی خود اهمیت قائل هستید، قطعا به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما بهترین برند را انتخاب کنید هر چند که قیمت بهترین برندهای دوچرخه 27.5 نسبت به بقیه بالاتر است. طراحی فریم منحصر به فرد جاینت باعث شده تا تولیدات این برند دارای بالاترین راندمان سواری باشند و ورزشکار بتواند هر مسیر را به چالش بکشد. استفاده از آلومینیوم اختصاصی Aluxx درطراحی فریم انواع محصولات جاینت سبب شده تا بالاترین نسبت استحکام به وزن را ارائه دهند.

آیا قیمت دوچرخه 27.5 از 26 گرانتر است

در جواب باید گفت خیر، اصلا تفاوت سایز دلیلی بر تفاوت قیمت نیست. تنها تفاوت این دو سایز دو ویل‌ست و دوشاخ و آن هم از لحاظ اندازه و نه کیفیت یا متریال است، بنابراین در وحله اول اصلا دلیلی بر تفاوت قیمت دوچرخه 27.5 و 26 وجود ندارد. علل تفاوت قیمت را باید در موارد دیگر مثل تفاوت در سیستم‌های مختلف، برند تولیدکننده و تکنولوژی‌ها یافت. اما این امکان وجود دارد که به سبب تفاوت سبک شاهد تفاوت قیمتی باشیم. مثلا یک دوچرخه 27.5 تخصصی کوهستان از یک دوچرخه 27.5 دومنظوره گرانتر خواهد بود، زیرا تمام اجزا از قطعات گرانتر تولید گشته است.

فروشگاه اینترنتی آریا چرخ مجموعه کاملی از انواع مدل‌ها و برندهای دوچرخه 27.5 را در کنار هم گرد آورده است و شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت دوچرخه 27.5 و خرید آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید دوچرخه 27.5 

دوچرخه‌هایی با سایز تایر 27.5 اینچ هستند و با پیدایش دوچرخه 27.5 به سبب راندمان بالاتر و در نتیجه کیفیت سواری بهتر محوببیت بالایی به عنوان مدل‌های دومنظوره پیدا کردند و خرید دوچرخه 27.5 افزایش یافت. دوچرخه سایز 27.5 گشتاور بسیار بالاتری به نسبت 26 به شما ارائه می‌دهد و شما با صرف انرژی کمتر می‌توانید مسافت طولانی‌تری را بپیمایید. تولیدات سایز تایر 27.5 در ایجاد شتاب اولیه بهتر از 26 عمل می‌کنند. تفاوت اصلی دوچرخه 27.5 و 26 این است که سایز 27.5 در مسافت های طولانی خستگی کمتری را داشته و در ایجاد شتاب ثانویه بسیار خب هستند. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه سایز 27.5 و بررسی نقاط ظعف و قوت آن سعی میکنیم تا شما خرید دوچرخه 27.5 لذت‌بخشی را تجربه کنید.

خرید اینترنتی دوچرخه 27.5

زمینه خرید اینترنتی دوچرخه 27.5 با همه‌گیری فروشگاه‌های اینترنتی متنوع، بیش از پیش میسر گشته، خرید آنلاین دوچرخه 27.5 مزایای خود را دارد 1.‌سهولت در انتخاب، واریز و تحویل. فقط با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید 2.‌صرفه‌جویی در وقت و گاها هزینه. دیگر نیازی نیست که زمان زیادی از وقت با ارزش خود را صرف خرید دوچرخه کنید و هم‌چنین ممکن است با خرید آنلاین با معامله بهتری با قیمت مناسب‌تر مواجه شوید 3.‌خرید اینترنتی می‌تواند از این لحاظ بهتر باشد که با جستجو می‌توانید تنوع بیشتری را ببینید و سپس انتخاب کنید.


مهمترین مشخصات دوچرخه 27.5

از مهمترین مشخصات دوچرخه 27.5 قطعا چرخ‌های این سایز بوده که اصلا دلیل نام‌گذاری است و قطری 27.5 اینچی دارند. این سایز چرخ، مشخصه و ویژگی‌های را در محصولات ایجاد می‌کنند مثل راحتی در هندلیگ و نسبت بهینه مصرف انرژی و بازدهی برای مسیرهای دومنظوره شهری و کوهستانی. در حالت کلی هندسه فریم در این سایز کمی متفاوت خواهد شد و آن هم به علت ایجاد تغییرات مثبت در جهت کیفیت پدال‌زدن بالاتر و مطلوب‌تر با توجه به مسیرهای پیش بینی شده خواهد بود. این نوع دوچرخه هم می‌تواند تفریحی استفاده شود و هم با هدف مسابقه، فقط باید در انتخاب صحیح بر اساس مهمترین مشخصات فنی و تناسب قیمتی دقت داشت.

انواع مدل‌های دوچرخه 27.5

حال که در مور مشخصات دوچرخه 27.5 صحبت کردیم بهتر است که مدل‌های محبوب در این سایز را بشناسیم. در یک تقسیم‌بندی ساده می‌توانیم محصولات این سایز را بر اساس استفاده و نوع مسیرهای سواری به دو دسته زیر دسته‌بندی نماییم (البته این یک دسته‌بندی نسبی بوده و می‌تواند به انتخاب صحیح برای دوچرخه 27.5 به جهت استفاده و بجربه بهتر شما کمک کند): 

دوچرخه کوهستان

همانطور که در بالا اشاره شد دوچرخه 27.5 در ایجاد شتاب و گشتاور نسبت به 26 عمکلرد بهتری دارد از این رو برای طراحی دوچرخه کوهستان با راندمان و کیفیت سواری بسیار بالا از چرخ‌ها با سایز 27.5 استفاده می‌شود. استفاده از این سایز در دوچرخه کوهستان علاوه بر افزایش سطح اصطکاک شما با زمین، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از ناهمواری‌های مسیر بدون آسیب دیدگی و با بالترین هندلینگ عبور کنید. به علت استفاده از چرخ‌های 27.5 در دوچرخه‌های کوهستان نسل جدید، شرکت‌های طراح دوشاخ به این فکر افتادند که دوشاخ های بلند تر با میزان تراول بیشتر را طراحی کنند از این رو دوشاخ در این محصولات قدرت تراول و مانور بیشتری به نسبت دوشاخ 26 دارد.

دوچرخه دومنظوره

دوچرخه دومنظوره تفاوت زیادی با دوچرخه کوهستان ندارند و از لحاظ ظاهری بسیار به هم نزدیک بوده اما تفاوت اصلی در طراحی فریم و مشخصه‌های برخی قطعات است. همانند دوچرخه کوهستان، دوچرخه دومنظوره 27.5 در ایجاد شتاب بسیار خوب عمل می‌کنند، اما دوچرخه دومنظوره 27.5 به سبب طراحی فریم و مشخصه‌های قطعات می‌تواند کیفیت سواری بهتری را برای مسیرهای شهری ارائه کند. خرید دوچرخه دومنظوره به افرادی پیشنهاد می‌شود که مسیر پدال‌زدن آنها بیشتر مسیرهای شهری بوده و گاهی در مسیرهای کوهستانی به دوچرخه‌سواری می‌پردازند.

بیشتر

دوچرخه 27.5  

 • دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 3 سایز 27.5 | Liv Tempt 3 (2021)
  خرید محصول
  دوچرخه بانوان لیو مدل تمپت 3 سایز 27.5 |...

  بر روی زین دوچرخه خود بنشینید و آماده شوید تا ماجراجویی جدیدی را آغاز کنید. دوچرخه‌های تمپت همان دوستی است که دری به سوی یک دنیای جدید برای شما باز می‌کند. دوچرخه‌های سری تمپت با داشتن یک فریم آلومینیومی سبک که مخصوص خانم‌ها طراحی شده است و چرخهای سایز 27.5 که سرعت،کارایی و کنترل را ترکیب می‌کنند، و می‌تواند شما را در تمام مسیرهای زمین خاکی با راحتی تمام...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 المپیا مدل وینر دیسک | Olympia 27.5 WINNER Disc
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان 27.5 المپیا مدل وینر دیسک...

  برای دوچرخه سواری دومنظوره در سطح شهر و مسیرهای سخت کوهستان دوچرخه المپیا سایز 27.5 وینر دیسک یک گزینه بسیار مناسب و اقتصادی و مقرون بصرفه است که می‌تواند نیاز شما را برای دوچرخه سواری ابتدایی و اولیه بر طرف سازد تا شما برای ورود به دنیای زیبای دوچرخه سواری آماده و مهیا شوید. پس شما برای خرید دوچرخه ارزان قیمت می‌توانید به این گزینه فکر کنید. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت 27.5 تالون 1 |GIANT 27.5...

  جاینت TALON 1 یک دوچرخه کوهستانی است که مهندسی شده تا به هر دوچرخه‌سوار، قابلیت پدال‌زدن به سمت بی‌نهایت‌ها، در زمین‌ها و شیب های کوهستان را تقدیم کند. فریم آلومینیومی این دوچرخه با به حداقل رساندن وزن و درخود جای دادنِ ویژگی‌های مؤثر بر عملکرد یک دوچرخه‌سوار کوهستان، نوید یک سواری نرم را در ناهموارترین زمین‌ها می‌دهد. عمق دره‌ها و تندی شیب‌ها، مانعی نیست...

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 27.5 | GIANT Talon 27.5 2 (2022)
  خرید محصول
  دوچرخه جاینت تالون 2 سایز 27.5 | GIANT...

  Giant talon 2 یک دوچرخه در سبک کوهستان است. با امکانات این دوچرخه در سربالایی‌ها، پدال بزنید و در سرپایانی‌ها خود را رها کنید، چرا که تطابق این سری دوچرخه جاینت تالون با وضعیت کوهستانی و خارج از جاده ای منجر به راحتی، سرعت و اطمینان می‌شود. فریم آلومینیومی و hardtail، و دوشاخ فنری، از ویژگی‌های است که این دوچرخه جاینت را برجسته می‌کند.

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه جاینت کوهستان مدل تالون 3 سایز 27.5...

  دوچرخه جاینت TALON مجموعه است منتخب از میان بهترین و معتبرترین، برندها و قطعات. این دوچرخه جاینت، با امکاناتی نظیر بدنه آلومینیوم و فرمان منحصر به جاینت آماده شده تا به سوارکاران سطح جدیدی از سرعت و امنیت ارائه دهد. دوچرخه جاینت تالون حرف‌های زیادی در زمینه دوچرخه‌های کوهستان دارد که در جذب عاشقان هیجان، تاثیر‌گذار است.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت تالون 4 سایز 27.5 | GIANT...

   دوچرخه TALON4، یکی دیگر از اعضای خانواده بزرگ دوچرخه جاینت است. این دوچرخه ثمره ای دیگر از علم، هنر و تجربه 49 ساله جاینت است. متخصصان دوچرخه جاینت با در نظر داشتن موانع کوهستانی، و اهمیت سرعت و وزن، تصمیم بر این گرفته اند که از آلومینیوم در بدنه HARDTAIL این دوچرخه، استفاده کنند. اگر به هیجان علاقه مندید، لذت یک سواری مهیج با دوچرخه جاینت تالون را، از...

  برای‌بهترین‌قیمت‌تماس‌بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه برقی جاینت کوهستان Giant STANCE E+...

  دوچرخه برقی STANCE E+ 2 یک تنه به دلِ تمام موانع کوهستان می‌زند! این دوچرخه جاینت کوهستانِ با بدنۀ آلومینیومیٍ دوکمکۀ خود می‌تواند سنگلاخ‌های پر فراز و نشیب را به نرمیِ مسیرهای هموارِ پشت سر بگذارد. موتور قدرتمند این دوچرخه برقی با راندامان بالایی که دارد به دوچرخه سوار نوید سفرهای طولانی‌تر با خستگیِ کم‌تر را می‌دهد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه جاینت دوکمک کوهستان Giant STANCE...

  با دوچرخه کوهستان stance مرحله جدیدی از اعتماد‌بنفس و لذت را تجربه کنید. شما فقط با یک‌بار آزمودن این دوچرخه جاینت خواهید دانست که یک سواری خوب و دلچسب در دل کوهستان یا خیابان‌های آسفالت شهر چه طعمی دارد. این دوچرخه کوهستان به دو کمک فنر یکی در قسمت وسط و دیگری جلوی بدنه آلومینیومی خود مجهز شده است تا روان‌ترین سفر ممکن را عرضه دارد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه کوهستان 27.5 اینفینیتی | Infinity 27.5 V
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان 27.5 اینفینیتی | Infinity...

  اگر می‌خواهید یک انتخاب حرفه‌ای داشته باشید اما بودجه محدودی دارید دوچرخه ارزان قیمت  INFINITY بنظر مناسب شرایط شماست. خرید دوچرخه کوهستان همواره از انتخاب‌های چالش برانگیز بوده است ، زیرا این نوع دوچرخه عموما با قیمت بالا عرضه می‌شود، اما دوچرخه 27.5 مدل INFINITY مهیا شده تا طرفداران شاهد حضور یک دوچرخه ارزان قیمت در عین حال باکیفیت، در بازار باشند. 

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 پاور دیسک | Power 27.5 Disc
  خرید محصول
  دوچرخه کوهستان 27.5 پاور دیسک | Power 27.5...

  خرید دوچرخه کوهستان در لیست اهداف خیلی‌ها قرار دارد، اما هم‌واره به دلیل سطح قیمت دوچرخه کوهستان به تعویق می‌افتد. دوچرخه کوهستان power 27/5 ضمن قیمت مناسب، بهترین مجموعه از امکانات مثل دوشاخ قفل‌شونده، ترمز دیسکی و شانژمان طرح شیمانو را فراهم کرده است، تا خرید دوچرخه کوهستان ذهن هرکس را به خود مشغول سازد.

  6,300,000 تومان 6,600,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD OL2702-D
  خرید محصول
  دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد 27.5 مدل powerlord 27502-D در سطح متوسط یک دوچرخه قابل قبول به حساب می آید. این دوچرخه کوهستان در نگاه کلی از یک بدنه آلومینیومی و یک سیستم دنده شیمانو و ترمزبندی دیسک مکانیک تشکیل شده است تا اثبات شود که کیفیت تنها در قیمت دوچرخه کوهستان خلاصه نمی شود. اکثر اجزاء این دوچرخه آلومینیومی هستند که وزن کلی دوچرخه کاهش و سختی آن به همان اندازه...

  8,480,000 تومان 8,760,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه المپیا مدل اسپایدر دیسکی سایز 27.5 | Olympia 27.5 Spider Disc
  خرید محصول
  دوچرخه المپیا مدل اسپایدر دیسکی سایز 27.5...

  اگر عبارتی برای توصیف دوچرخه المپیا spider disc 27/5 وجود داشت قطعا واژه "همه فن حریف" می بود. دوچرخه المپیا 27.5 کوهستان spider disc به دوشاخ کمک فنر دار و سیستم دنده 21 سرعته و همچنین سیستم ترمز دیسک  با تایرهای فوق العاده wanda مجهز شده که درمسیرهای خاکی و یا صاف مثل اسفالت نیز اجرایی بی نظیر خواهد داشت. پس چرا از این فرصت استفاده نکرده و به رویای خرید...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته