دوچرخه سایز 26 

به دوچرخه هایی اطلاق می شود که قطر چرخ های آن برابر با 26 اینچ باشند. از آن جایی که این سایز از دوچرخه برای افراد بزرگسال با قد متوسط مناسب می باشد و سالیان درازی است که در بازار های جهانی از دید بسیاری از مردم به عنوان سایز استاندارد دوچرخه شناخته می شود، به همین دلیل به احتمال %99 تجربه دوچرخه سواری با آن را داشته اید و چه بسا ...

دوچرخه سایز 26 

به دوچرخه هایی اطلاق می شود که قطر چرخ های آن برابر با 26 اینچ باشند. از آن جایی که این سایز از دوچرخه برای افراد بزرگسال با قد متوسط مناسب می باشد و سالیان درازی است که در بازار های جهانی از دید بسیاری از مردم به عنوان سایز استاندارد دوچرخه شناخته می شود، به همین دلیل به احتمال %99 تجربه دوچرخه سواری با آن را داشته اید و چه بسا دوچرخه فعلی شما نیز از همین سایز باشد! همچنین شما می توانید برای خرید دوچرخه ارزان قیمت این سایز را مد نظر داشته باشید.

 • نقاط قوت: بزرگترین مزیت دوچرخه های 26، قدرت مانور پذیری بی نظیر آن هاست! این دوچرخه های از آن جایی که سالیان زیادی شاخصه ی اصلی طراحان دوچرخه بودند، در هندسه طراحی و ساخت آن ها توجه بسیاری شده تا مانور پذیری و تناسب ایده آل در این دوچرخه ها حاصل شود. همچنین این دوچرخه به علت چرخ های به نسبت کوچکتر خود، مرکز ثقل پایین تری نیز دارد که در پیچ های تند و باریک یک مزیت محسوب می شود. دیگر مزیت دوچرخه های 26 شتاب آن هاست، این دوچرخه ها به علت نزدیکی چرخ ها به توپی تنه شتاب اولیه آسان تر و بیشتری را به نسبت چرخ های بزرگ تر به شما می دهند.
 • نقاط ضعف : این چرخ های کوچک شاید نقاط قوت زیادی را داشتند، ولکن نقطه ضعف هایی نیز دارند! دوچرخه های 26 به علت کوچک بودن چرخ های خود شتاب اولیه خوبی را ایجاد می کنند ولی حداکثر سرعت کمتری به نسبت دوچرخه های 27.5 یا 29 به شما می دهند. دیگر نقطه ضعف این دوچرخه ها در فرمان پذیری و پایداری در سرعت های بالاست، چرا که در دوچرخه های سایز 26 اصطحکاک چرخ ها به نسبت 2 سایز دیگر کمتر می باشد و با این تفاسیر شما به نسبت پایداری کمتری خواهید داشت.

دوچرخه های سایز 26 ، یکی از انواع سایز های دوچرخه های کوهستان می باشد که برای رده های ابتدایی دوچرخه سواری مناسب بوده و شما می توانید با انتخاب این سایز دوچرخه ها برای شروع فعالیت دوچرخه سواری خود استارت بزنید . هرچند که با معرفی دوچرخه های سایز 27.5 و تولید این دوچرخه ها تقریبا تمام انتخابه ا به سمت این سایز از دوچرخه به سبب راندمان بالاتر ، روانه میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

بیشتر

دوچرخه سایز 26  

 • یک دوچرخه دوکمک برای نوجوانان و جوانان 

  26,700,000 تومان 28,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه سایز 26 جاینت مدل رینکون (GIANT RINCON (2018  ، یک دوچرخه دو منظوره ابتدایی بسیار عالی برای شروع دوچرخه سواری و حرفه ای شدن است . همچنین گزینه بسیار خوبی برای جوانان و نوجوانانی است که به تازگی قصد دوچرخه سواری در شهر و یا مسیرهای خارج شهری را دارند .

  4,500,000 تومان 4,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از بهترین دوچرخه  های موجود در بازار که شما را  در دوچرخه سواری حرفه ای خواهد نمود . دوچرخه سواری لذت بخش را با این دوچرخه زیبا و با دوام تجربه خواهید کرد .

  4,417,500 تومان 4,650,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاینت سایز 26 مدل رینکون  (2017)GIANT RINCON ، یک دوچرخه سایز 26 بسیار خوش ساخت از کمپانی جاینت که ایده آل برای مسیرهای شهری و مسیرهای خارج از شهر متعادل می باشد . دوچرخه عالی برای شروع حرفه ای شدن .

  4,340,000 تومان 4,890,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون تو دی سایز Intense Champion 2D 26 دوچرخه ای با نام چمپیون تو دی محصول دیگری از برند محبوب دوچرخه سازی اینتنس Intense که دارای یک تنه آلومینیومی با کیفیت می باشد. این دوچرخه در کنار اینکه نیاز شما را در سواری روزانه بر طرف می کند ، از قیمت متناسبی نیز برخوردار است که باعث اطمینان خاطر شما از یک خرید به صرفه می شود.

  2,650,000 تومان 2,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  دوچرخه انرژی مدل KATE سایز 26

  2,340,000 تومان 2,480,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کوهستان اینتنس مدل چمپیون وان وی سایز Intense Champion 1V 26 دوچرخه ی بزرگسال با طراحی بسیار زیبا از سری چمپیون وان وی با سایز 26 دارای تنه آلومینیومی محصول برند دوچرخه ی اینتنس Intense که از برند های مطلوب در بازار می باشد. با این دوچرخه بسیار مقرون به صرفه ، ایمن و زیبا از دوچرخه سواری بسیار لذت خواهید برد.

  2,250,000 تومان 2,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان جاینت ای تی ایکس سایز 26 (GIANT ATX 1 (2020 از جاده های سرسبز تا راه های خاکی وهرآنچه که از مسیرهای دوچرخه سواری به ذهنتان می‌رسد این دوچرخه روان میتواند جزعی از مسافرت های شما یا قسمتی از برنامه ورزشی روزانه‌تان بشود. سیستم تعلیق و دوشاخ جلو این دوچرخه با قابلیتی بی نظیر در راه های اصلی و بی راهه‌ها بهترین انتخاب برای شماست.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دوچرخه برقی کوهستان جاینت مدل فدوم (FATHOM E+ 3 JUNIOR (2020 این دوچرخه برقی جدید همه چیز را برای اینکه یک دوچرخه سوار جوانا برای صعود از سربالایی ها و دوچرخه سواری طولانی مدت نیاز داشته باشد در اختیار وی قرار می دهد. این دوچرخه شارژی لبخند را بر لب هر جوان می آورد و در ماجراجویی های خانوادگی در آخر هفته به وی کمک می کند تا پا به پای بزرگترها پدال بزند.

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه ویوا سایز26 مدل 18 Viva Sydney دوچرخه سایز 26 از کمپانی محبوب ویوا که دارای تایر Kenda و شانژمان Shimano و چندین و چند ویژگی دیگر می باشد.

  تماس بگیرید موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  دوچرخه جاینت مدل Momentum Iride 3200

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  یک دوچرخه کوهستان سایز 26 ابتدایی برای شروع لذت بخش دوچرخه سواری 

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف