بررسی قیمت دوچرخه 28

دوچرخه‌سواری حالا به یک ورزش همگانی تبدیل شده است که تولیدکنندگان را وادار به آماده سازی محصولات نوین‌تر برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، می‌نماید. دوچرخه‌های 28 توسط خِیل وسیعی از برندهای مطرح ساخته و عرضه می‌شوند. همچنین در کیفیت و انواع از محصولی به محصول دیگر متفاوت هستند. همه این عوامل در قیمت دوچرخه 28 اثر می‌گذارند....

بررسی قیمت دوچرخه 28

دوچرخه‌سواری حالا به یک ورزش همگانی تبدیل شده است که تولیدکنندگان را وادار به آماده سازی محصولات نوین‌تر برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، می‌نماید. دوچرخه‌های 28 توسط خِیل وسیعی از برندهای مطرح ساخته و عرضه می‌شوند. همچنین در کیفیت و انواع از محصولی به محصول دیگر متفاوت هستند. همه این عوامل در قیمت دوچرخه 28 اثر می‌گذارند. برای مثال قیمت تولیدات کورسی جاینت عمدتا از قیمت محصولات کورسی المپیا گرانتر است. در مورد نوع نیز باید گفت که قیمت دوچرخه 28 بین مثلا دو سبک شهری و کورسی در نوسان است. به معنی که قیمت دوچرخه 28 شهری عمدتا از قیمت دوچرخه 28 کورسی کمتر است. از آنجایی که 28 فقط نماد سایز چرخ‌های این دسته تولیدات است، می‌توان آن‌را در تمام گروهبندی ها مثل سایکل، شهری و کورسی مشاهده کرد. قیمت دوچرخه 28 بیشتر از همین عوامل نشأت می‌گیرد تا سایز 28 آنها. مثلا سبک سایکل در سایه مشخصات فنی و قطعات بکار رفته و برند تولیدکننده آن، قیمت‌گذاری می‌شود نه فقط بر اساس سایز. بنابراین می‌توان گفت که ارزش‌گذاری بر اساس نوع، کیفیت و برند تعیین می‌شود و مثل هر سایز دیگر مثل 26 کمتر از سایز خود تاثیر می‌پذیرد یا اصلا هیچ اثری بر آن ندارد. خلاصه که قیمت‌گذاری تمامی دوچرخه‌ها صرف نظر از سایز و با توجه به نوع، مشخصات و برند صورت می گیرد. لازم به ذکر است بهترین قیمت دوچرخه 28 در کنار تخفیفات ویژه در فروشگاه آریا چرخ به خریداران ارائه می شود تا اولین گام به سمت یک سبک زندگی سالم را بردارید.

ارتباط بین قطعات و قیمت دوچرخه 28

امروزه عده زیادی از دوچرخه‌سواران به سمت سایزهای بزرگتر سوق پیدا کرده‌اند زیرا کارایی آن‌ها در طول سال‌ها حضور، اکنون به اثبات رسیده است، دوچرخه سایز 28 نیز از این امر مستثنا نیست. این سایز با افزایش محبوبیت حالا توسط بسیاری از برند ها مثل جاینت، اسکات و ... به‌صورت تخصصی تولید می‌گردند. و همین توجه سبب شده تا با افزایش نیاز به قطعات دوچرخه 28 بسیاری از تامین‌کنندگان قطعه نیز به سمت تولید تخصصی سوق پیدا کنند. تولیدات این سایز با توجه به قطعات بکار رفته در تولید امتیازات متعددی دارند که در لیست مهم‌ترین مشخصات دوچرخه 28 قرار می‌گیرند و مستقیم بر روی قیمت تاثیر دارند. برای شروع می‌توان به قدرت گشتاور بهتر این سایز و حفظ تعادل آسان تر، اشاره کرد که از ویژگی‌های برجسته تایرهای بزرگ مانند 28 است. دوچرخه 28 در مسیرهای مسطح و آسفالته گشتاور بهتری میان چرخ و زمین ایجاد می‌کند که سبب ارتقا سرعت و لذت سواری می‌شود.

فروشگاه آریا چرخ با گردآوری کامل‌ترین مجموعه از دوچرخه 28، تلاش کرده تا به اعتماد و ذائقه خریدار احترام گذارد. دوچرخه 28 شهری، کورسی و سایکل همگی در وبسایت ما مهیا بوده و شما می‌توانید با بررسی موارد موجود، ثبت سفارش آسان و تحویل رایگان درب منزل یک تجربه فوق‌العاده را رقم بزنید.

شناخت و خرید دوچرخه 28

سایزبندی دوچرخه‌ها اصولا بر اساس اندازه قطر چرخ یا تایرها صورت می‌گیرد. این درحالی است که طبق مصوبات سازمان استاندارد جهانی، سایز 28 به بازه‌ای از چرخ‌ها اطلاق می‌شود که معمولا با قطر mm700 خوانده می‌شود. دوچرخه 28 از سایزهای ابتدایی بوده که در آغاز تولید انبوه دوچرخه، توسط برندهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌شد. محصولات این سایز در ابتدا بصورت انحصاری در نوع کورسی طراحی می‌شده تا اینکه بعدها نظر تولیدکنندگان را جذب کرده و به موفقیت‌های زیادی رسید. در نتیجۀ توجه تولیدکنندگان به یان سایز و تحقیقات صورت گرفته بعدها دوچرخه سایکل 28، دوچرخه شهری 28 کم‌کم پا به عرصه وجود گذاشتند. با وجود گمنامی تقریبی این سایز در سال‌های اخیر، تعداد فراوانی از ورزشکاران هنوز باور خود به توانایی دوچرخه 28 را از دست نداده‌اند. در انتخاب سایز مناسب برای خرید به مانع برخوردید؟ دوچرخه های 26، 27.5  و 29 برایتان مناسب نیست؟ دوچرخه 28 را امتحان کنید، قطعا با رضایت به سمت مقصد خود پدال خواهید زد. همخوانی این سایز با آناتومی بدن دوچرخه‌سواران گوناگون مسحور کننده بوده، بقدری که هر روز به محبوبیت آن اضافه می‌شود. تولیدات این سایز، بهترین کیفیت سواری برای مسیرهای شهری و مسطح را ارائه داده و حالت استاندارد نشستن را برای شخص به ارمغان می‌آورد، البته تنها در صورت مطابقت قد و وزن شما با سایز فریم.

فروشگاه آریا چرخ با گردهم آوردن کاملترین مجموعه از دوچرخه 28، تلاش کرده تا به اعتماد و ذائقه خریدار احترام گذارد. دوچرخه 28 شهری، کوهستان و کورسی همگی در این وبسایت در دسترس عموم قرار دارند و شما می توانید با بررسی موارد موجود، ثبت سفارش آسان و تحویل رایگان درب منزل یک تجربه فوق العاده را رقم بزنید.

خرید اینترنتی دوچرخه 28

خرید دوچرخه 28 یک تجربه جذاب و شاید بی‌تکرار برای شما خواهد بود زیرا لذتی بی‌همتا را تجربه خواهدی کرد. توجه به این مرحله از خرید دوچرخه گاها مورد اجحاف قرار می‌گیرد زیرا خریدار خود را قانع می‌کند که آخرین مرحله، راحت‌ترین آنهاست. برخلاف باور عموم این قسمت اصلا کم اهمیت نیست. خرید اینترنتی دوچرخه 28 امری است که بعلت اشباع اینترنت از آنلاین شاپ‌های متعدد، میسر شده و برای خیلی از علاقه‌مندان الویت محسوب می‌شود. اگر قصد دارید خرید دوچرخه خود را در فضای مجازی ثبت کنید باید هوشیار باشید، ریزبینانه وبسایت‌ها را در نظر گرفته و بعد از مقایسه تنوع و قیمت‌ها، وبسایت مورد اعتماد خود را بیابید. خرید اینترنتی دوچرخه همچنین برای طرفداران محیط زیست پیشنهادی اغوا کننده است. اولا اینکه دوچرخه‌سواری یعنی استفاده کمتر از سوخت‌های فسیلی و کاهش گازهای گلخانه‌ای، خود به محافظت از محیط زیست ختم می‌شود. دوم اینکه اقدام به خرید آنلاین یعنی کاغذبازی کمتر، ترافیک کم تراکم‌تر و کاهش گازهای گلخانه‌ای. منفعت بعدی که خرید اینترنتی به مشتریان می‌رساند، آسودگی و امنیت بیشتر می‌باشد و بالاخره نیازی به خارج شدن از خانه ندارید. همان‌طور که شواهد گویاست خرید اینترنتی دوچرخه 28 از جهات بسیاری یک حرکت عاقلانه است.

راهنمای خرید دوچرخه 28

از آن‌جا که دوچرخه 28 یک سایز تخصصی بوده، پس باید در مورد آن بسیار تحقیق کرد و از فروشندگان متخصص یا دوچرخه‌سواران کمک گرفت. قسمت خرید دوچرخه 28 زمانی تکمیل می‌شود که فروشنده در فروش این سایز دوچرخه زبده و متخصص باشد. در این مورد بیشتر به فروشنده پرداخته می‌شود تا خریدار، زیرا به همان اندازه اهمیت دارد و باید مورد بحث قرار گیرد. کسی که قصد خرید دارد از قبل تصمیم خود درمورد سایز گرفته و وظیفه فروشنده‌ها ارائه مشاوره درباره برندها، سری‌ها و مدل‌هایی است که با بودجه خریدار هم‌خوانی دارد. لازم به ذکر است که فروشگاه‌هایی بهترین عملکرد در راهنمای و مشاوره در هنگام خرید دارند که بهترین قیمت بازار، بعلاوه فرصت‌هایی مثل تخفیف و حمل رایگان، را برای مشتری فراهم کنند. در اینصورت رضایت مشتری ضمانت شده و این فروشگاه را به سایر علاقمندان معرفی می‌کند تا صعودی چشمگیر در فروش مشاهده شود.

بیشتر

دوچرخه 28 

 • دوچرخه شهری جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 |...

  رسیدن به انتهای جاده آسفالت پایان ماجراجویی های شما نیست. با دوچرخه جاینت مدل تافرود اس ال آر 2 می توانید محدودیت ها را پشت سر بگذارید و دوچرخه سواری سریع و روان در مسیرهای چالش برانگیز را تجربه کنید. این دوچرخه شهری ارزان قیمت دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم فوق سبک است و از دوشاخ جلو کامپوزیتی به همراه لاسیتک های بدون تیوب و سیستم زین ضد لرزش بهره می برد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل روم 1 دیسک | (GIANT...

  دوچرخه جاینت مدل روم 1 دیسک در عین سادگی دارای قابلیت های متنوع است. با وجود بدنه ای از جنس آلومینیوم فوق سبک و فرمان صاف، Giant Roam 1 Disk ترکیبی از بهترین ویژگی های دوچرخه شهری و دوچرخه کوهستان را در اختیار شما قرار می دهد. کافیست پس از خرید دوچرخه نقشه ای برای گردش ترتیب دهید و از دوچرخه سواری روی جاده های آسفالت، مسیر های کوهستانی، سنگلاخ ها و حتی...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه شهری جاینت مدل روم 1 دیسک | (GIANT...

  دوچرخه جاینت مدل روام 2 دیسک (ROAM 2 DISK (2018 طراحی دقیق و مثال زدنی کمپانی جاینت برای این مدل از دوچرخه ، قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود . دوچرخه ای روان و کارآمد برای استفاده شهری و جاده با ترمزهای قدرتمند دیسکی و چرخ های سایز 700 که گشتاور بالایی تولید نموده و دوچرخه سواری در مسافت های بالا را برای شما آسان و همراه با لذت خواهد نمود

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-GIANT-PROPEL-ADVANCED-SL1-DISK-2019
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد اس ال...

  با دوچرخه جاینت هیچ چیزی برای تسلط بر جاده و کسب پیروزی کم نخواهید داشت. این دوچرخه کورسی جدید با طراحی کاملا ایرودینامیک می تواند همچون موشک از سایر دوچرخه ها سبقت بگیرد و در هر شرایطی سرعت بالایی ارائه دهد. از سوی دیگر بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های جاینت در این مدل باعث می شود کنترل و بهره وری آن ارتقا یابد. با خرید دوچرخه Giant Propel Advanced SL...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه کورسی جاینت مدل Giant SCR 1 (2017)
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل اس سی آر 1 |(Giant...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل Giant SCR 1 (2017)

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-پرو-0-دیسک-GIANT-Propel-Advanced-Pro-0-Disc-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 0 دیسک...

  این دوچرخه کورسی کامپوزیت پیشرفته جاینت یک دوچرخه حرفه ای برای اسپرینت و دوچرخه سواری سرعتی است . این دوچرخه با بهرگیری از یک تنه بسیار دقیق AERO ، و ویل ست WheelSet یکپارچه و تکنولوژی ترمز دیسکی ، سطح جدیدی فراتر از انتظار در دوچرخه سواری جاده را برای هر دوچرخه سواری پدیدار می کند .

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-1-دیسک-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-1-DISC-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 1...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد GIANT PROPEL ADVANCED PRO 1 DISC 2020 این دوچرخه کامپوزیت کربن کورسی بسیار سبک و کارآمد است به نحوی که وزش باد در برابر آن تقریبا بی اثر است ، یک مزیت واقعی برای اسپرینت و سوار شدن را ارائه می دهد. و با استفاده از فن آوری ترمز دیسک یکپارچه ، به صورتی که به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی اسپرینت ها و...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-پرو-1-دیسک-GIANT-Propel-Advanced-Pro-1-Disc-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد پرو 1 دیسک...

  دوچرخه پروپل ادونسد پرو 1 دسیک از لحاظ ایرو دینامیکی طوری سخته شده است که مقاومت هوا را به حداقل برساند تا دوچرخه سوار بیشتر سرعت ممکن را تجربه کند.استفاده از مواد کامپوزیت کربن پیشرفته و تولید سبکترین فریم ممکن ،دیسک پیشرفته پروپل و همچنین استفاده از سیستم چرخ های یکپارچه به همراه کالیپر های مسطح  این دوچرخه را به یک موشک مسابقه ای تبدیل کرده است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه -کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-0-دیسک-فورس-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-0-DISC-FORCE-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 0...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 0 دیسک فورس |(GIANT PROPEL ADVANCED PRO 0 DISC FORCE (2020 این دوچرخه کربن کورسی بسیار سبک و کارآمد است به نحوی که وزش باد در برابر آن تقریبا بی اثر است ، یک مزیت واقعی برای اسپرینت و سوار شدن را ارائه می دهد. و با استفاده از فن آوری ترمز دیسک یکپارچه ، به صورتی که به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-جاینت-پروپل-ادونسد-2-GIANT-Propel-Advanced-2-2021
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت پروپل ادونسد 2| (GIANT...

  عملکرد هوایی با بالا ترین راندمان ، هندلینگ سریع و در عین حال با کنترل بالا و یکی از سبک ترین های فریم های جاینت در رده خود است. این نسخه همچنین دارای سیستم ترمز دیسکی تقویت شده برای توقف بهتر است. این فریم با تکنولوژی  Areo system  مهندسی شده است و این به این  معنی است که زاویه های فریم در بهترین حالت قرار دارند.فریم کامپوزیت کربن پیشرفته به همراه ترمز...

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-تی-سی-ار-ادونسد-اس-ال-2-کی-او-ام-2021-Giant-TCR-ADVANCED-SL-2-KOM
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت تی سی ار ادونسد اس ال 2...

  دوچرخه تی سی آر ادونسد اس ال 2 کی او ام یکی از شاهکار های شرکت دوچرخه سازی جاینت است.این دوچرخه بدون هیچ محدودیتی می تواند هر مسیری از جمله مسیر های کوهستانی و درون شهری را با بالاترین کیفیت سواری بپیماید.وزن فوق العاده کم،انتقال نیرو سریع و راندمان هوایی بالا از دیگر ویژگی های این دوچرخه است.

  فعلاموجودنیست ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-1-دیسک-GIANT-PROPEL-ADVANCED-1-DISC-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 دیسک...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 دیسک |(GIANT PROPEL ADVANCED 1 DISC (2020 در دوچرخه سواری اسپرینت ، در یک حداکثر سرعت بهره وری با کنترل کامل بر این دوچرخه مطابقت دارد. فریم یکپارچه با استفاده از فناوری AeroSystem Shaping ساخته شده و در زاویه های مختلف باد به سرعت مورد استفاده قرار می گیرد و در هر شرایطی مزیتی به شما می دهد.

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف