شناخت و خرید دوچرخه 28

سایزبندی دوچرخه ها اصولا بر اساس اندازه قطر چرخ یا تایرها صورت می گیرد. این درحالیکی است که طبق مصوبات سازمان استاندارد جهانی، سایز 28 به بازه ای از چرخ هایی اطلاق می شود که معمولا با قطر mm700 خوانده می شود. دوچرخه 28 از دوچرخه های ابتدایی است که در آغاز تولید انبوه دوچرخه، توسط برندهای مختلف ساخته و به بازار عرضه شد. دوچ...

شناخت و خرید دوچرخه 28

سایزبندی دوچرخه ها اصولا بر اساس اندازه قطر چرخ یا تایرها صورت می گیرد. این درحالیکی است که طبق مصوبات سازمان استاندارد جهانی، سایز 28 به بازه ای از چرخ هایی اطلاق می شود که معمولا با قطر mm700 خوانده می شود. دوچرخه 28 از دوچرخه های ابتدایی است که در آغاز تولید انبوه دوچرخه، توسط برندهای مختلف ساخته و به بازار عرضه شد. دوچرخه 28 در ابتدا بصورت انحصاری در نوع کورسی طراحی می شده تا اینکه بعدها نظر تولیدکننده ها را جذب کرده و به موفقیت های زیادی رسید. در نتیجۀ توجه تولید کننده ها دوچرخه سایکل 28، دوچرخه شهری 28 و دوچرخه کورسی 28 کم کم پا به عرصه وجود گذاشتند. با وجود گمنامی تقریبی این سایز در سالهای اخیر، تعداد فراوانی از دوچرخه سواران هنوز باور خود به توانایی دوچرخه 28 را از دست نداده اند. در انتخاب سایز مناسب دوچرخه به مانع برخوردید؟ دوچرخه های 26، 5/27 و 29 برایتان مناسب نیست؟ دوچرخه 28 را امتحان کنید، قطعا با رضایت به سمت مقصد خود پدال خواهید زد. بی فایده خواندن انواع مختلف دوچرخه 28 از جهات متعددی کم لطفی است. همخوانی این سایز با آناتومی بدن دوچرخه سواران گوناگون مسحور کننده است، بقدری که هر روز به محبوبیت آن اضافه می شود. دوچرخه 28 استاندارد ترین حالت نشستن را برای شخص به ارمغان می آورد، البته تنها در صورت مطابقت قد و وزن شما با تایرهای 28 اینچی.

فروشگاه آریا چرخ با گردهم آوردن کاملترین مجموعه از دوچرخه 28، تلاش کرده تا به اعتماد و ذائقه خریدار احترام گذارد. دوچرخه 28 شهری، کوهستان و کورسی همگی در این وبسایت در دسترس عموم قرار دارند و شما می توانید با بررسی موارد موجود، ثبت سفارش آسان و تحویل رایگان درب منزل یک تجربه فوق العاده را رقم بزنید.

خرید اینترنتی دوچرخه 28

خرید دوچرخه 28 یک مسئله بسیار تاثیرگذار بر قسمت ورزشی زندگی شما است. توجه به این مرحله از تهیه دوچرخه گاها مورد اجحاف قرار می گیرد زیرا خریدار خود را قانع می کند که آخرین مرحله، راحت ترین آنهاست. برخلاف باور عموم این قسمت اصلا کم اهمیت نیست. خرید اینترنتی دوچرخه 28 امری است که بعلت اشباع اینترنت از آنلاین شاپ های متعدد، میسر شده و برای خیلی از دوچرخه دوستان الویت محسوب می شود. اگر قصد دارید خرید دوچرخه خود را در فضای مجازی ثبت کنید باید هوشیار باشید، ریزبینانه وبسایت ها را در نظر گرفته و بعد از مقایسه تنوع و قیمت ها، وبسایت مورد اعتماد خود را بیابید. خرید اینترنتی دوچرخه 28 برای طرفداران محیط زیست پیشنهادی اغوا کننده است. اولا اینکه دوچرخه سواری یعنی استفاده کمتر از سوخت های فسیلی و کاهش گازهای گلخانه ای، خود به محافظت از محیط زیست ختم می شود. دوم اینکه اقدام به خرید آنلاین یعنی کاغذبازی کمتر، ترافیک کم تراکم تر و کاهش گازهای گلخانه ای. منفعت بعدی که خرید اینترنتی دوچرخه 28 به مشتریان می رساند، آسودگی و امنیت بیشتر است. بالاخره نیازی به خارج شدن از خانه ندارید. همانطور که شواهد گویاست خرید اینترنتی دوچرخه 28 از جهات بسیاری یک حرکت عاقلانه است. به همین دلیل خرید از فروشگاه اینترنتی آریا چرخ مثل یک توصیه دوستانه به دوچرخه دوستان است .

مهمترنی مشخصات دوچرخه 28

سایز 28 چرخ ها از مهمترین مشخصات دوچرخه 28 برای خرید است که این سری دوچرخه را از دیگر وسیله ها متمایز می سازد. امروزه عده زیادی از دوچرخه سواران به سمت تایرهای بزرگتر سوق پیدا کرده اند زیرا کارایی انها در طول سالها حضور، اکنون به اثبات رسیده است، سایز 28 نیز از این امر مستثنا نیست. این سایز با افزایش روزافزون محبوبیت حالا توسط بسیاری از برند ها مثل kenda خط تولید چرخ های 28 را به راه انداخته اند. تطابق با قد تمامی افراد بزرگسال از مهمترین مشخصات این دوچرخه برای در نظر گرفتن هنگام خرید است. اگر قد شما در این بازه قرار دارد دوچرخه 28 را امتحان کنید تا ببینید که بر روی آن راحت هستید یا اذیت می شوید. دوچرخه 28 برای نوجوانان و جوانان بالای 15 سال مناسب است.دوچرخه های بزرگتر امتیازات متعددی دارند که در لیست مهم ترین مشخصات دوچرخه 28 برای خرید قرار می گیرند. برای شروع می توان به قدرت چرخندگی بهتر این تایرها و حفظ تعادل آسان تر، اشاره کرد که از ویژگی های برجسته تایرهای بزرگ مانند 28 است. دوچرخه 28 در مسیرهای سنگی و خاکی اصطکاک بهتری میان چرخ و زمین ایجاد می کند که سبب ارتقا کنترل می شود


قیمت دوچرخه 28

دوچرخه سواری حالا به یک ورزش همگانی تبدیل شده است که تولید کنندگان را وادار به آماده سازی محصولات نوین تر برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، می کند. دوچرخه های 28 توسط خِیل وسیعی از برندهای مطرح دوچرخه ساخته می شوند. همچنین در کیفیت و انواع از دوچرخه ای به دوچرخه دیگر متفاوت هستند.همه این عوامل در قیمت دوچرخه 28 اثر می گذارند. برای مثال قیمت دوچرخه 28 کورسی جاینت عمدتا از قیمت دوچرخه 28 کورسی المپیا گران تر است. در مورد نوع نیز باید گفت که قیمت دوچرخه 28 بین مثلا دو گروه دوچرخه شهری و کورسی در نوسان است. به معنی که قیمت دوچرخه 28 شهری در مواردی از قیمت دوچرخه 28 کورسی بالاتر است و بالعکس. از آنجایی که 28 فقط نماد سایز چرخ های این دسته دوچرخه هاست، می توان آنرا در تمام گروهبندی ها مثل سایکل، شهری و کورسی مشاهده کرد. قیمت دوچرخه 28 بیشتر از همین عوامل نشأت می گیرد تا سایز 28 آنها. مثلا دوچرخه 28 سایکل در سایه مشخصات یک دوچرخه کوهستان و برند تولید کننده آن، قیمت گذاری می شود نه فقط بر اساس سایز. بنابراین می توان گفت که ارزش گذاری قیمت دوچرخه 28 بر اساس نوع، کیفیت و برند تعیین می شود و مثل هر سایز دیگر مثل 26 کمتر از سایز خود تاثیر می پذیرد یا اصلا هیچ اثری بر آن ندارد. خلاصه این مطلب این است که قیمت گذاری تمامی دوچرخه ها صرف نظر از سایز و با توجه به نوع، مشخصات و برند صورت می گیرد. لازم به ذکر است بهترین قیمت دوچرخه 28 در کنار تخفیفات ویژه در فروشگاه آریا چرخ به خریداران ارائه می شود تا با خرید یک دوچرخه 28 مناسب، اولین گام به سمت یک سبک زندگی سالم را بردارید.


فروش دوچرخه 28

قسمت خرید دوچرخه 28 زمانی تکمیل می شود که فروشنده در فروش این سایز دوچرخه زبده و متخصص باشد. در این مورد بیشتر به فروشنده پرداخته می شود تا خریدار، زیرا به همان اندازه اهمیت دارد و باید مورد بحث قرار گیرد. کسی که قصد خرید دوچرخه 28 را دارد از قبل تصمیم خود درمورد سایز گرفته و وظیفه فروشنده ها ارائه مشاوره درباره برندها، سری ها و مدل هایی است که با بودجه خریدار همخوانی دارد. لازم به ذکر است که فروشگاه هایی بهترین عملکرد در فروش خرید دوچرخه 28 را دارند که بهترین قیمت بازار، بعلاوه فرصت هایی مثل تخفیف و حمل رایگان، را برای خریدار فراهم کند. در اینصورت رضایت مشتری ضمانت می شود و این فروشگاه را به سایر علاقمندان معرفی می کند تا صعودی چشمگیر در فروش دوچرخه 28 مشاهده شود. بهتر است به مشتریان اطمینان خاطر داده شود که کالایی اصیل و منحصربفرد را با خود به خانه می برند، اطمینانی که از خدماتی مثل عودت کالا در صورت عدم رضایت، حاصل می شود.

تجربه 10 ساله آریا چرخ در فروش محصولات متنوع از دوچرخه گرفته تا لوازم جانبی، به انتخاب شما درباره خرید دوچرخه 28 از این فروشگاه قطعیت می بخشد. این فروشگاه حالا به یک مرکز تخصصی فروش دوچرخه تبدیل شده که بازه گسترده دوچرخه های 28 فقط قسمتی از ان است. شما می توانید با لینک های مربوط به وبسایت آریا چرخ مراجعه کنید تا خود شاهد تنوع دوچرخه 28 موجود در این فروشگاه بشوید.

بیشتر

دوچرخه 28 

 • دوچرخه شهری جاینت اسکیپ 2 سیتی دیسک |...

  دوچرخه اسکیپ 2 سیتی دیسک یک سواری شهری لذت بخش را به شما ارائه می دهد.با این دوچرخه در شهر سفر کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.Escape 2 city Disc با یک فریم آلومینیومی بسیار سبک به همراه ترمز های دیسکی بالاترین راندمان در دوچرخه سواری را به شما ارائه می دهد تا از سواری لذت ببرید.

  27,680,000 تومان 28,080,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد 3...

  دوچرخه کورسی Giant TCR Adv Disc 3 2022 یک دوچرخه منحصر‌بفرد با طراحی اختصاصی و مدرن به همراه برخورداری از تکنولوژی روز دنیا است که برای برنده شدن در مسابقات حرف اول را می‌زند. این دوچرخه به سبب آیرودینامک دقیق خود به شما حداکثر کنترل و کارایی در هنگام دوچرخه‌سواری ارائه می‌کند تا شما در هنگام دوچرخه‌سواری در مسیرهای سرعتی خود را از بقیه متمایز نمایید.

  82,500,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت Giant TCX ADVANCED PRO...

  با خرید دوچرخه کورسی جاینت TCX ADVANCED PRO 2 هیجان را به زندگی خود وارد کنید. این دوچرخه رکوردشکن آماده شده تا تعریفی نوین از شتاب به دوچرخه دوستان ارائه کند. مشخصات دوچرخه کورسی TCX ADVANCED PRO 2 یکی از دیگری درخشان تر و برجسته تر هستند. بعنوان مثال بدنه، دوشاخ خشک و سیستم چرخ این دوچرخه کورسی جاینت کاملا کربنی است. 

  97,350,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه جاده جاینت کربن مدل دیفای ادونسد 2...

  با گزینش و خرید دوچرخه کورسی جاینت DEFY ADVANCED 2، یعنی شما وسیله‌ای دارید درخورِ گشت و گذار بر مسیرهای متنوع، در وضعیت‌های آب و هوایی گوناگون. این دوچرخه کورسی جاینت را می‌توان بهترین مدل دوچرخه کورسی دانست زیرا بدنه کامپوزیت کربن، ترمز دیسکی و تکنولوژی‌های انحصاری جاینت در آن بکار رفته تا یک دوچرخه کورسی جاینت با قابلیت‌های فراوان به طرفداران سرعت...

  81,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل Giant TCR...

  جاینت در سال 2022 با معرفی و عرضۀ باکیفیت‌ترین دوچرخه‌ها در انواع مختلف انتظار طرفداران بی‌شمار خود در جهان را خرسند ساخته است. یکی از این محصولات فوق‌العاده، دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 2 SEمی‌باشد که عضو جدید خانوادۀ بزرگ TCRبحساب می‌آید، دوچرخه‌ای که از سیستم‌های شیمانو تا تکنولوژی‌های متعدد بکارگرفته شده در آن، نوید یک سواری منحصر‌بفرد را...

  107,250,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی سی آر مدل (2022)...

  دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 1 kom حاصل سالها مطالعه و تحقیق متخصصین این برند در راستای ارتقاء کیفیت تولیداتش می‌باشد. مشخصات دوچرخه کورسی TCR Advanced disc 1 kom مانند فریم و دوشاخ کامپوزیت، سیستم‌های شیمانو و تکنولوژی‌های بروز، هرکس که روی آن می‌نشیند را به یک قهرمان تبدیل می‌کند.

  108,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل (2022)...

  با دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced disc 2 kom مثل باد از کنار رقبا یا از میان ترافیک‌های درون شهری عبور کرده و تا خود مقصد، چست و چابک، پدال بزنید. عواملی مانند تکنولوژی‌ Advanced-Grade Composite، همچنین سیستم ترمز و سیستم دنده shimano 105 سبب آفرینش بهترین مدل دوچرخه کورسی شده که محبوبیتی چشمگیر در میان دوچرخه‌دوستان دارد.

  89,100,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت ریولت مدل (2022) Giant...

  مشخصات کورسی جاینت Revolt Advanced 3 بر پایۀ علوم نوین و با کمک مجرب‌ترین متخصصین در کنار هم چیده شده اند تا سال 2022 به کام دوچرخه‌سواران کورسی هم شیرین شود. این دوچرخه کورسی جاینت آمیزه‌ای است از برترین قطعات مانند لولۀ زین D-fuse، سیستم‌های شیمانو و تکنولوژی‌هایی مثل Advanced-Grade Composite، که نویدبخش سفری با‌شکوه به کورسی می‌باشد.

  79,200,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کورسی جاینت تی‌سی‌آر مدل (2022)...

   چرا بهتر و سالم‌تر از دوچرخه‎‌سواری با سرعتی باور‌نکردنی برای تخلیه انرژی و سر حال آمدن؟ و چه انتخابی بهتر از دوچرخه کورسی جاینت TCR Advanced 2 kom برای تحقق این هدف؟ اما چه دلایلی پشت این پیشنهاد پنهان است؟ ده‌ها مورد شگفت‎‌انگیز مثل فریم کامپوزیت، تکنولوژی tubless و سیستم‌های شیمانو مابین مشخصات دوچرخه کوهستان مورد بحث وجود دارند که اساس این پیشنهاد...

  75,900,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بانوان لیو الایت|Liv Alight 3 (2022)

  دوچرخه بانوان Alight 3 محصولی فئق‌العاده و یک دوچرخه سبک شهری تخصصی برای بانوان بوده که با در نظر گرفتن شرایط خاص فیزیولوژیکی بانوان برای بهترین تجربه سواری طراحی و مهندسی گشته است. وزن سبک، تجهیز به بهترین قطعات از برند شیمانو سبب گشته تا در کنار دقیق‌ترین فریم، بالاترین بازدهی برای سواری بانوان را به همراه داشته باشد.

  12,610,000 تومان 12,800,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-تی-سی-آر-ادونس-اس-ال-روزا-Giant-TCR-Advanced-sl-M.Rosa-2018
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونس اس...

  اگر قصد دارید در مسیر دوچرخه سواری حرفه ای قدم بگذارید و در تکاپوی خرید دوچرخه مناسب هستید، ما دوچرخه جاینت مدل تی سی آر ادونسد اس ال روزا را به شما پیشنهاد می دهیم. این دوچرخه دقیقا همان مدلی است که در سال 2017 تام دومولین را قهرمان مسابقات جیرو د ایتالیا کرد و حالا قرار است در اختیار شما باشد. بدنه فوق العاده سبک کربن، قطعات درجه یک شیمانو و طراحی مدرن...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-GIANT-2018-TCR-Advanced-SL-2-kom
  حراج!
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونس اس...

  فرقی نمی کند چه زمانی در کدام مسابقه شرکت می کنید یا شرایط جاده چگونه است، دوچرخه جاینت مدل تی س آر ادونسد اس ال 2 برای تصاحب جایگاه اول طراحی شده است. بنابراین اگر تصمیم گرفته اید با خرید دوچرخه عملکردی خیره کننده داشته باشید، مدل Giant TCR Advanced SL 2 را جزو گزینه های اصلی خود بدانید. بدنه کربن فوق سبک و قطعات درجه یک این دوچرخه کورسی را به ماشینی...

  خروج‌از‌خط‌تولید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف