دوچرخه سایز 28 

دوچرخه هایی با سایز تایر 28 همگی دوچرخه شهری و دوچرخه توریستی هستند.این نوع از دوچرخه با فریم طراحی شده برای سواری در شهری کیفیت سواری خارق العاده‌ای را در مسیر های شهری به شما ارائه می دهد.از ویژگی های دوچرخه شهری و دوچرخه 28 می توان به دوشاخ خشک اشاره کرد.دوچرخه 28 با استفاده از سیستم دنده های مخصوص شهر طراحی و تولید می شود و ب...

دوچرخه سایز 28 

دوچرخه هایی با سایز تایر 28 همگی دوچرخه شهری و دوچرخه توریستی هستند.این نوع از دوچرخه با فریم طراحی شده برای سواری در شهری کیفیت سواری خارق العاده‌ای را در مسیر های شهری به شما ارائه می دهد.از ویژگی های دوچرخه شهری و دوچرخه 28 می توان به دوشاخ خشک اشاره کرد.دوچرخه 28 با استفاده از سیستم دنده های مخصوص شهر طراحی و تولید می شود و به همین علت خرید دوچرخه 28 مناسب ترین انتخاب برای سواری شهری و توریستی است.

دوچرخه 28 توسط برند های مختلفی طراحی و تولید می شوند.از جمله برند های تولید کننده دوچرخه 28 می‌توان به دوچرخه جاینت،دوچرخه ویوا و دوچرخه فلش اشاره کرد.اگر به دنبال خرید دوچرخه شهری ارزان قیمت هستید و می خواهید بهترین دوچرخه شهری را انتخاب کنید با فروشگاه اینترنتی دوچرخه آریا چرخ همراه باشید.

بیشتر

دوچرخه 28 

 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-1-دیسک-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-1-DISC-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 1...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد GIANT PROPEL ADVANCED PRO 1 DISC 2020 این دوچرخه کامپوزیت کربن کورسی بسیار سبک و کارآمد است به نحوی که وزش باد در برابر آن تقریبا بی اثر است ، یک مزیت واقعی برای اسپرینت و سوار شدن را ارائه می دهد. و با استفاده از فن آوری ترمز دیسک یکپارچه ، به صورتی که به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی اسپرینت ها و...

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه -کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-0-دیسک-فورس-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-0-DISC-FORCE-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 0...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 0 دیسک فورس |(GIANT PROPEL ADVANCED PRO 0 DISC FORCE (2020 این دوچرخه کربن کورسی بسیار سبک و کارآمد است به نحوی که وزش باد در برابر آن تقریبا بی اثر است ، یک مزیت واقعی برای اسپرینت و سوار شدن را ارائه می دهد. و با استفاده از فن آوری ترمز دیسک یکپارچه ، به صورتی که به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی...

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-1-دیسک-GIANT-PROPEL-ADVANCED-1-DISC-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 دیسک...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 دیسک |(GIANT PROPEL ADVANCED 1 DISC (2020 در دوچرخه سواری اسپرینت ، در یک حداکثر سرعت بهره وری با کنترل کامل بر این دوچرخه مطابقت دارد. فریم یکپارچه با استفاده از فناوری AeroSystem Shaping ساخته شده و در زاویه های مختلف باد به سرعت مورد استفاده قرار می گیرد و در هر شرایطی مزیتی به شما می دهد.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-تی-سی-آر-ادونسد-اس-ال-2-GIANT-TCR-ADVANCED-SL-2-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد اس...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد اس ال 2|(GIANT TCR ADVANCED SL 2 (2020 این سبک دوچرخه دارای تاریخچه ای بسیار حرفه ای می باشد و نیز انتخاب درستی برای رهبر تیم CCCگرگ وان آورمات بوده است که برای انجام این کار به یک دوچرخه حرفه ای نیاز داشت. این دوچرخه با شجره نامه قهرمان خود و نسبت سختی و وزن باور نکردنی برای پیروزی طراحی شده است.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-تی-سی-آر-ادونسد-اس-ال-0-دیسک-GIANT-TCR-ADVANCED-SL-0-DISC-RED-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد اس...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل تی سی آر ادونسد اس ال 0 دیسک|(GIANT TCR ADVANCED SL 0 DISC RED (2020 عملکرد جاده ای خالص و بسیار همراه برای هر حرکتی که انجام می دهید. این دوچرخه کورسی کربن با کارایی و کنترل بی نظیر از تمامی مسیر های سخت و حرفه ای سربلند بیرون می آید. و با ترمز دیسک یکپارچه و WheelSystem بدون تیوب، شما همیشه کنترل دقیقی بر این دوچرخه دارید.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-کربن-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-0-GIANT-PROPEL-ADVANCED-0-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 0|(GIANT PROPEL ADVANCED 0 (2020 این دوچرخه حرفه ای بدون به خطر انداختن کیفیت سواری از قدرت شما بیشترین استفاده را می کند. تنه کامپوزیت سبک وزن آن برای کنترل و واکنش سریع تنظیم شده است ، فرقی نمی کند شما درحال سواری اسپرینت هستید ، یا سواری معمولی می کنید.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-1-GIANT-PROPEL-ADVANCED-1-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 |(GIANT PROPEL ADVANCED 1 (2020 بالا ترین ارگونومی در دوچرخه. این دوچرخه بدون به خطر انداختن کیفیت سواری از توان شما بیشترین استفاده را می کنیم. تنه کامپوزیت سبک وزن آن برای کنترل و واکنش سریع تنظیم شده است ، خواه شما درحال اسپرینت هستید ، یا سواری معمولی.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-0-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-0-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 0|(GIANT PROPEL ADVANCED PRO 0 (2020 به خودتان این مزیت را بدهید که در فضایی که سواری می کنید چه اندازه به آزادی عمل نیاز دارید. این دوچرخه کورسی مقاومت باد را در مسیر حرکت به حداقل می رساند و باعث صرفه جویی در انرژی گرانبهایتان در اسپرینت و یا هر سبک دیگری می شود.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-پرو-1-GIANT-PROPEL-ADVANCED-PRO-1-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد پرو 1|(GIANT PROPEL ADVANCED PRO 1 (2020 به خودتان این مزیت را بدهید که در فضایی که سواری می کنید چه اندازه به آزادی عمل نیاز دارید. این دوچرخه کورسی با مقاومت باد را در مسیر حرکت به حداقل می رساند و باعث صرفه جویی در انرژی گرانبهایتان در اسپرینت و یا هر سبک دیگری می شود.با این دوچرخه پیروز میدان ها باشید.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-1-اس-ای-GIANT-PROPEL-ADVANCED-1-SE-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 اس...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 1 اس ای|(GIANT PROPEL ADVANCED 1 SE (2020 بالا ترین ارگونومی در دوچرخه را شما در سری پروپل مشاهده کنید. و این دوچرخه که از این سری می باشد بدون به خطر انداختن کیفیت سواری از توان شما بیشترین استفاده را می کند. تنه کامپوزیت سبک وزن آن برای کنترل و واکنش سریع تنظیم شده است ، خواه شما درحال اسپرینت هستید ، یا سواری معمولی.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-2-GIANT-PROPEL-ADVANCED-2-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد 2|(GIANT PROPEL ADVANCED 2 (2020 دوچرخه ای از سری پروپل و مدل ادونسد که بالا ترین ارگونومی در دوچرخه را داراست. این دوچرخه بدون به خطر انداختن کیفیت سواری از توان شما بیشترین استفاده را می کند. تنه کامپوزیت سبک وزن آن برای کنترل و واکنش سریع تنظیم شده است ، تفاوت نمی کند شما درحال اسپرینت یا سواری معمولی هستید.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دوچرخه-کورسی-جاینت-مدل-پروپل-ادونسد-اس-ال-0-دیسک-GIANT-PROPEL-ADVANCED-SL-0-DISC-RED-2020
  خرید محصول
  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد اس ال...

  دوچرخه کورسی جاینت مدل پروپل ادونسد اس ال 0 دیسک| (GIANT PROPEL ADVANCED SL 0 DISC RED (2020 اگر سرعت وسواس شماست ، این دوچرخه طراحی شده برای شماست. کافی ست سوار شوید و پدال بزنید، و این دوچرخه بقیه فعالیت هارا انجام می دهد با کمترین صرف انرژی توسط شما. این دوچرخه طوری ساخته شده است که وقتی واقعاً با این دوچرخه کارکنید تمام چیزی که لازم دارید فراهم می کند.

  تماس بگیرید ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف