دوچرخه بچه گانه قناری سایز 16 Space Shittle

2,360,000 تومان

2,160,000 تومان

دوچرخه بچه گانه قناری مدل Space Shuttle برای دوچرخه سواری کودکان در سطح شهر مناسب است. پدالها و بدنه این دوچرخه طوری طراحی شده تا کودک براحتی و بدون خستگی مسافت طولانی را رکاب بزند. 

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

دوچرخه بعنوان یک وسیله نقلیه شخصی در جوامع پیشرفته طرفداران بسیاری دارد. بکارگیری دوچرخه بجای وسایل نقلیه موتوری علاوه بر اینکه سبب کاهش آلودگی هوا میشود ، میتواند باعث ارتقای سطح سلامت جامعه گردد. بنابراین آموزش دوچرخه به کودکان علاوه بر ایجاد سرگرمی و نشاط در آنها موجب نهادینه کردن فرهنگ استفاده از دوچرخه در ذهنشان میشود.

قناری برند ژاپنی تولید کننده دوچرخه مخصوص کودکان میباشد. اولین دوچرخه قناری 45 سال قبل وارد بازار ایران شد. امروزه پیشرفت تکنولوژی بر این دوچرخه ها هم بی تاثیر نبوده و دوچرخه بچه گانه قناری با تکنولوژی مدرن روانه بازار شده است.

دوچرخه بچه گانه قناری مدل Space Shuttle برای دوچرخه سواری کودکان در سطح شهر مناسب است. پدالها و بدنه این دوچرخه  طوری طراحی شده تا کودک براحتی و بدون خستگی مسافت طولانی را رکاب بزند. دوچرخه شهری قناری مجهز به دو عدد چرخ کمکی است تا مانع زمین خوردن کودک شود. این محصول ساخته شده از آلیاژ جدید منیزیم است. وزن بسیار کم ، مقاومت بالا از جمله ویژگیهای آلیاژ منیزیم است که سبب طول عمر بیشتر دوچرخه میشود.

وقتی کودک دوچرخه سواری میکند والدین همیشه نگران آسیب رسیدن به پای او هستند. برای رفع نگرانی در این مدل یک قاب سراسری طراحی شده که زنجیر چرخ را کاملا می پوشاند. دوچرخه مدل Space Shuttle در مقایسه با مدل Leopard از ترمزهای دیسکی پیشرفته بهره میبرد.

مدلSpace Shuttle 16
چرخ هالاستیک 2.4 اینچی
سایر ویژگی هاترمزهای پیشرفته دیسکی/ ضامن تنظیم زین/ گلگیر جلو ، عقب
جنس بدنهآلیاژ منیزیم

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !

محصولات مرتبط

تنظیمات نما

تصویر پس زیمنه تنها در حالت های جعبه ای،قاب بندی و گرد شده به نمایش در خواهد آمد