لیست محصولات این تولید کننده اورلرد Overlord

کارخانجات تولید دوچرخه اورلرد OVERLORD بیش از 25 سال است که فعالیت خود را در صنعت تولید دوچرخه آغاز کرده و از آن روز به بعد OVERLORD دوچرخه‌های باکیفیت و خوش قیمتی را به بازار عرضه داشته است. این برند تایوانی از برندهای برتری به حساب می‌آید که در نتیجه تحقیقات و تجربه چند ساله خود و با برگزیدن قطعات پیشرفته، در کنار بکارگیری فلزات مرغوب، دوچرخه‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. ساخت یک فریم شکیل و مستحکم با سایزهای مختلف از آلومینیوم 6061 از تخصصات برند OVERLORD است که به آن شهرت یافته و حالا دوچرخه‌های فوق سبک خود را به شرکت‌ها و بازارهای جهانی عرضه می‌کند. دوچرخه‌های اورلرد در ایران حالا به یکی از قطب‌های مهم تبدیل شده که ریشه این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات این برند جستجو کرد. برند اورلرد در سه گروه کورسی، شهری و کوهستان و هم‌چنین دوچرخه کودک به تولید می‌پردازد و قطعات شیمانو در اکثر آنها به چشم می‌خورند که حسن سلیقه تولید کننده را نشان می دهد.

کارخانجات تولید دوچرخه اورلرد OVERLORD بیش از 25 سال است که فعالیت خود را در صنعت تولید دوچرخه آغاز کرده و از آن روز به بعد OVERLORD دوچرخه‌های باکیفیت و خوش قیمتی را به بازار عرضه داشته است. این برند تایوانی از برندهای برتری به حساب می‌آید که در نتیجه تحقیقات و تجربه چند ساله خود و با برگزیدن قطعات پیشرفته، در کنار بکارگیری فلزات مرغوب، دوچرخه‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. ساخت یک فریم شکیل و مستحکم با سایزهای مختلف از آلومینیوم 6061 از تخصصات برند OVERLORD است که به آن شهرت یافته و حالا دوچرخه‌های فوق سبک خود را به شرکت‌ها و بازارهای جهانی عرضه می‌کند. دوچرخه‌های اورلرد در ایران حالا به یکی از قطب‌های مهم تبدیل شده که ریشه این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات این برند جستجو کرد. برند اورلرد در سه گروه کورسی، شهری و کوهستان و هم‌چنین دوچرخه کودک به تولید می‌پردازد و قطعات شیمانو در اکثر آنها به چشم می‌خورند که حسن سلیقه تولید کننده را نشان می دهد.

قیمت دوچرخه اورلرد


مدل‌های مختلف دوچرخه اورلرد به قیمت مناسب و منظقی خود معروف هستند. نکته حائز اهمیت، کیفیت بالای محصولات تولیدی است که طرفداران زیادی را طی این 25 سال، بدست آورده است. قیمت دوچرخه اورلرد حاصل عوامل متعددی است که برای یک محصول خوب، باکیفیت و اقتصادی انتخاب شده‌اند. این سادگی بر خلاف باور عموم به قیمت گنجاندن قطعات نا مرغوب و در نتیجه بروز ویژگی های ضعیف، تمام نشده است. در جهت اثبات کاربرد این وسیله و ضدیت آن با قیمت اقتصادی دوچرخه OVERLORD نکاتی قابل تامل باید ذکر شود. بدنه آلومینیومی دوچرخه های OVERLORD از آلومینیوم 6061 بطور تخصصی ساخته می شوند. فلز آلومینیوم در بین فلزهای سبک، رتبه های بالایی را دارد. این فلز همچنین درجه استحکام بالایی دارد و در برابر جوشکاری با انعطاف و مقاوم است. یعنی شکل پذیر است و به راحتی نمی شکند. قیمت پایین و اقتصادی این فلز به محبوبیت جهانی آن ختم شده است، بطوریکه همواره برای تولیدکنندگان در الویت قرار دارد. درست مثل تولیدکننده دوچرخه های OVERLORD که این فلز را در ساخت دوچرخه های خود مورد استفاده قرار می دهد، تا قیمت دوچرخه OVERLORD در سطح قابل قبول نگه داشته شود.


قطعات دیگر نیز به همین صورت ساده اند مثلا نایرها و فرمان ها از برندهای نه چندان مطرح برگزیده می شوند، اما باید توجه داشت که گمنامی اساسا به معنی عدم کیفیت نیست. البته برندهای مطرح هم در ساختمان این دوچرخه ها رؤیت می شوند. در نتیجه قیمت دوچرخه OVERBORD از محموعه قطعات مرغوب اما ساده آن، تاثیر گرفته و به این سطح پایین رسیده است.


قیمت دوچرخه اورلرد در سایزهای مختلف


دوچرخه اورلرد سبک کوهستان معمولا به 3 گروه تقسیم می‌شوند که عبارتند از: سایز 26، 27.5 و 29 که گذتشه از تقاوت قیمت به سبب سایز به علت آنکه هر یک از این سایزها در مدل‌های متنوع با ویژگی‌های منحصر بفرد تولید شده که سبب می‌شود تا برای هر مدل یک کیفیت سواری متفاوت را تجربه کنید و قیمت دوچرخه اورلرد در هر مدل متفاوت باشد، اما آنچه که مشخض است این برند همواره به دنبال خلق بهترین کیفیت برای سواری است تا خریداران از آن رضایت داشته باشند.


قیمت دوچرخه 26 اورلرد


با وجود اینکه قیمت دوچرخه 26 تفاوت چندانی با سایر سایزها نداشته اما طرفداران زیادی دارد، این سایز حالا با راندمان بالاتر 27.5 مواجه شده. بطور کلی نوجوانان بالاتر از 12 سال می‌توانند از دوچرخه 26 استفاده کنند. اگرچه حتی در صورت قد بلند بودن هم در بعضی موارد می‌توان از این سایز استفاد هکرد. انواع مختلف دوچرخه 26 اورلرد با تفاوت‌های ریز و درشتی عرضه می‌شوند. این محصولات اکثر به تجهیزات شیمانو و ترمز دیسکی مجهز هستند و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می‌باشند.


قیمت دوچرخه 27.5 اورلرد


بعنوان یک سایز نسبتا جدید با توجه به راندمان بالا و اینکه قیمت دوچرخه 27.5 تفاوت زیادی با 26 ندارد، به سرعت در میان دوچرخه دوستان محبوبیت کسب کرد. این چرخ‌ها یک حد وسط میان سایز قدیمی و کوچک 26 و سایز بزرگ 29 هستند. دوچرخه 27.5  بهینه‌ترین سایز برای استفاده دومنظوره هستند. این سایز به تبع چرخ بزگتر، سریعترین شتاب اولیه میان تمام سایزها را دارند. دوچرخه 27.5 اورلرد هم یک دوچرخه سریع و قابل اعتماد خواهد بود که برای سواری در انواع مسیرها مهیا شده تا دوچرخه‌سوار خوش‌ذوق را همراهی کند. بنابر آنچه گفته شد اگر دنبال یک دوچرخه دومنظوره هستید با توجه به تفاوت قیمت ناچیز میان سایز 27.5 و 26 قطعا خرید دوچرخه 27.5 پیشنهاد می‌شود.


قیمت دوچرخه 29 اورلرد


اما بزرگترین سایز که بیشتر برای کوهستان مناسب است. مطلع باشید که هرچند این سایز بزرگترین سایز است، اما با وجود قطعات یکسان قیمت دوچرخه 29 اورلرد نسبت به 26 و 27.5 تفاوتی نداشته و یا اینکه در حد بسیار کم است. اما آنچه مهم می‌نماید استفاده از این دوچرخه فقط برای مسیرهای کوهستانی یا بیشتر کوهستانی مناسب است.
خرید دوچرخه اورلرد OVERLORD


به تمام دوچرخه دوستانی که امروزه به دلیل نوسانات قیمتی و قیمت‌های بالا در پی خرید دوچرخه دسته دوم هستند، باید گفت که دوچرخه OVERLORD حالا بطور گسترده در بازار ایران موجود است. از آنجا که خرید یک دوچرخه کارا با وجود قیمت مناسب، تمام چیزی است که این علاقه‌مندان به دنبال آن می‌گردند، خرید دوچرخه اورلرد را صمیمانه به آنها پیشنهاد می‌کنیم. این گستردگی حضور در بازار در مواردی چالشی است. در این صورت قدرت تشخیص فرد تحت الشعاع قرار گرفته، چرا که سخت می‌تواند میان کالای اصل و تقلبی تمیز قائل شود. از این رو در خرید دوچرخه اورلرد باید هوشیارانه عمل کرد و فروشگاه‌هایی با محصولات اصیل را شناسایی کرد. خرید دوچرخه اورلرد زمانی بهترین بازده را خواهد داشت که شما مدل اشتباه یا تقلبی نخرید. منظور از اشتباه، خرید دوچرخه ایست که با فیزیک بدن، هدف و بودجه شما سازگار نیست. برای جلوگیری از این دسته از اشتباهات، پیشنهاد ما این است که حتما تحقیقات کاملی داشته و از مشاوران ما در آریا چرخ راهنمایی بگیرید.


آنلاین به خرید دوچرخه اورلرد بپردازید


انواع مدل‌های دوچرخه اورلرد هم اکنون چه در وبسایت این برند و چه در فروشگاه‌های اینترنتی مانند آریا چرخ به فروش می‌رسند. یک فروشگاه اینترنتی دوچرخه در فروش محصولات خود باید اطلاعات جزئی، دقیق و درست برای خریدار فراهم کند تا در خرید خطایی صورت نگیرد. در خرید دوچرخه به صورت اینترنتی یک توضیح جامع همراه با نقاط ضعف و قوت و مشخصات فنی محصول در اختیاز شما خواهد بود و می‌توانید تصمیم خود را بر اساس آن بگیرید، بنابراین هرچه این توضیحات واضح‌تر و کامل‌تر باشند، ایده‌آل‌تر خواهد بود. در خرید اینترنتی گاها ممکن است به سوالاتی نیز بر بخورید، بویژه وقتی به قسمت انتخاب سایز می‌رسید. در این مورد لازم است در صورت بروز سوال آنها را یادداشت کرده و در آخر با شماره‌های ذکر شده در وبسایت تماس گرفته و از یک کارشناس مشاوره بگیرید. خرید اینترنتی دوچرخه می‌تواند یک تجربه عالی باشد فقط کافیست یک وبسایت نوین و پویا را انتخاب کنید و تمام دقت خود را بکار گیرید. دوچرخه‌های اورلرد در هر سه نوع اصلی به بازار عرضه می‌شوند و اگر هدف خود را روشن کرده‌اید، حالا باید به دنبال یک مدل مشخص باشید که انتظارات شما را برآورده سازد. وبسایتی را برگزینید که همانند فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همه انواع دوچرخه اورلرد را پوشش دهد و تنوع بسیاری را به شما ارائه دهد. بالاخره تمام سلیقه ها احترام گذاشته شود. در آخر فقط و فقط به فروشگاه های معتبر اعتماد کنید، دوچرخه‌های تقلبی جان شما را به خطر خواهند انداخت و پول شما را هدر خواهد داد.


بهترین مدل دوچرخه اورلرد


عنوان بهترین مدل دوچرخه اورلرد کمی بحث برانگیز است چرا که اکثر تولیدات این برند صلاحیت‌های لازم را دارند. بهترین مدل بسته به نوع استفاد فد تعیین می‌شود و در ادامه این قطعات مورد استفاده هستند که قیمت و آپشن‌ها را تعیین می‌کنند. حال بهترین دوچرخه اورلرد مدلی خواهد بود که با توجه به نیاز و هدف فرد از پدال‌زدن محصولی باشد که اوثلا از قطعات با کیفیت بالا مثا شیمانو، پروویل و... برخوردار بوده و ثانیا قیمت رقابتی نسبت به سایرین داشته باشد تا تناسب قیمت و کیفیت رعایت شده باشد. حتما سئوال در ذهن شما خواهد بود که بلاخره کدام مدل؟ در جواب باید گفت که انواع مدلهای دوچرخه اورلرد مثل کانورس، بوگاتی، فاستر و ... فقط به سبب تفاوت ظاهری در فریم و تنه با نام‌های مختلفی عرضه می‌شوند و در اصل تفاوت خاصی بین یک سری از مدل‌ها با قطعات یکسان وجود ندارد و فقط و فقط به سلیقه شما بستگی دارد. 

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه اورلرد 27.5 کوهستان مدل OVERLORD...

  دوچرخه اورلرد مدل OVERLORD 27501-D یک دوچرخه کوهستان است که قابلیت جذب چشم های زیادی را به خود دارد. این دوچرخه از بدنه ای آلومینیومی تشکیل شده که از سبک ترین و مقاوم ترین فلزهاست، درحالیکه که قیمت مناسبی را نیز دارد. دوچرخه 27.5 مذکور برای افزایش امنیت شما خریدار عزیز همچنین به سیستم ترمز دیسکی تجهیز شده است. خرید دوچرخه کوهستان را بر اساس اطلاعات کاملی...

  9,710,000 تومان 9,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 27.5 مدل...

  خرید دوچرخه کوهستان به خودی خود لبخندی بزرگ روی لب‌های یک طرفدار به ارمغان می‌آورد، حال اگر بحث سر دوچرخه کوهستان OVERLORD FOSTER 3.0-D باشد این تجربه به چندین دلیل شیرین‌تر خواهد بود. اغلب قطعات این دوچرخه آلومینیومی هستند که یعنی شما در شُرف شناخت دوچرخه‌ای سبک، محکم و سریع هستید. سیستم دنده 24 سرعته هم دیگر گواه بر درجه بالای کیفیت این دوچرخه است.

  13,900,000 تومان 14,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 27.5 مدل...

  برند overloed در ایران نامی تازه نیست و حتی می‌توان گفت محصولاتش به کیفیت و قیمت مناسب مشهور است. فریم آلومینیومی دوچرخه کوهستان OVERLORD BUGATTI 1.0-D بصورت ویژه طراحی شده و قطعات آن مثل سیستم دنده شیمانو 21 سرعته و سیستم ترمز دیسکی مکانیکی، طوری برچیده و چیدمان شده‌اند‌‌ تا این دوچرخه با آمادگی به میدانِ جنگ با شرایط کوهستان برود.

  9,640,000 تومان 9,940,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک اورلرد سایز 16 مدل Overloed 16...

  دوچرخه بچه‌گانه اورلرد مدل Dozer سایز 16 یک محصول با کیفیت و خوش قیمت مناسب برای کودکان از سن حدود 5 سال به بالا است، این دوچرخه 16 با سطح استاندارد بالا و خطوط تولید پیشرفته تولید شده و به سبب تنوع در رنگ‌بندی و طراحی زیبا جز محصولات بسیار پرفروش در شاخه دوچرخه کودک است که باعث تجربه شیرین از خرید دوچرخه کودک خواهد شد.

  3,760,000 تومان 3,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اورلرد مدل Overlord Mercury SE...

  یکی از جدیدترین مدل‌های دوچرخه اورلرد سایز 26 مدل مرکوری 1.0 است که مناسب برای افراد تازه‌کار و مشتاق به یک محصول ارزشمند هستند.فریم آلومینیوم با تکنولوژی کابل‌کشی از داخل دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو و تنظیمیسیستم دنده دنده 21 سرعته شیمانو شانژمان شیمانو تورنی ترمز دیسک مکانیک تایر کندا سایز 2.35*26طبق‌قامه آلومینیوم برند ProWheel توپ...

  9,690,000 تومان 9,890,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه اورلرد سایز 20 مدل...

  برای رسیدن به یک ترکیب بهینه از وزن و استحکام دوچرخه کودک اورلرد Space ATX مجهز گشته به تنه و دوشاخ آلومینیوم در کنار بهترین قطعات از معروف‌ترین برندها که کارکرد دقیق با بازدهی بالا داشته و طول عمر مفید آن‌ها بسیار زیاد می‌باشد، هم‌چنین استفاده از چرخ‌های بغلبند و ترمز دیسکی به جهت حفظ ایمنی کودک بوده. عوامل بیان شده سبب گشته که این مورد گزینه‌ای ابده‌آل...

  5,199,000 تومان 5,390,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه اورلرد سایز 20 مدل...

  دوچرخه کودک سایز 20 مناسب برای سنین 7 سال به بالا بوده و دوچرخه اورلرد سایز 20 مدل دوزر محصولی زیبا، باکیفیت و جذاب برای کودکان در این سنین می‌باشد. این دوچرخه مجهز به طوقه‌های اسپرت منیزیومی،ترمز دیسکی، چرخ‌های بغلبند به جهت حفظ تعادل و قاب زنجیر بوده و از بدنه‌ای مستحکم بهره می‌برد که در رنگ‌بندی متنوع به بازار عرضه شده است.

  4,260,000 تومان 4,520,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان اورلرد سایز 29 مدل Overlord...

  دوچرخه کوهستان اورلرد Panamera ATX  به لطف طراحی زیبا و قطعات باکیفیت بسیار مورد استقبال دوچرخه‌سواران قرار گرفته است. این دوچرخه 29 مجهز به سیستم دنده 21 سرعته از برند معتبر شیمانو، سیستم ترمز دیسک مکانیکی و دوشاخ کمک‌فنر دار می‌باشد. سعی شده تا این محصول از کیفیت مطلوب در کنار قیمتی رقابتی بهر ببرد تا مشتاقان دوچرخه‌سواری بتوانند با خرید یک دوچرخه...

  9,690,000 تومان 9,930,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل فاستر 4 |...

  دوچرخه 27.5 استانداردترین سایز برای استفاده دومنظوره است، دوچرخه اورلرد Foster 4.0-D یک دوچرخه 27.5 بسیار با کیفیت و خوش قیمت برای استفاده دومنظوره است. نقاط قوت این محصول شامل فریم آلومینیومی سبک و مقاوم با کابل‌کشی از داخل تنه، سیستم دنده 27 سرعته شیمانو، ترمز قدرتمند دیسک هیدرولیک، دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت تنظیمی و قفل‌شو هستند.

  16,780,000 تومان 17,190,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه اورلرد سایز 27.5 مدل سوپرمی 4 |...

  چه برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری نیاز به یک دوچرخه سرعتی داشته باشید و چه بخواهید در مسیرهای هیجان‌انگیز کوهستان به تفریح بپردازید و بدون خستگی صعود و فرود در کوهستان را تجربه نمایید، دوچرخه اورلرد Superme 4.0-D یک انتخاب ایده‌آل برای شما خواهد بود. با این دوچرخه 27.5 در هر مسیری به راحتی پدال بزنید و لذت ببرید.

  16,750,000 تومان 17,170,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 اورلرد مدل Overlord Panamera SE...

  از محبوب‌ترین مدل‌های کوهستان دوچرخه اورلرد ، محصولی با نام پانامرا 1.0 دیسکی است که مناسب برای تمام افراد تازه‌کار و علاقه‌مند است.فریم آلومینیوم با تکنولوژی کابل‌کشی از داخل دوشاخ کمک‌فنر دار با قابلیت قفل‌شو و تنظیمیسیستم دنده دنده 21 سرعته شیمانو شانژمان شیمانو تورنیترمز دیسک مکانیک تایر کندا سایز 2.35*26طبق‌قامه آلومینیوم برند ProWheel...

  9,670,000 تومان 9,860,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان 27.5 اورلرد مدل Overlord...

  یک طبیعت گردی لذت‌بخش و هیجان‌انگیز در کوهستان با دوچرخه اورلرد OL27503-D می‌تواند خستگیِ یک هفته کار سخت را از بین‌ببرد. این دوچرخه 27.5 دوشاخ کمک فنردارِ قفل‌شونده دارد و اکثر بخش‌های آن از آلومینیوم ساخته شده اند تا وزن در حد ایده‌آلی نگه داشته‌شود و استحکام بالایی داشته باشد مشخصاتی که تنها در یک دوچرخه کوهستان حرفه‌ای وجود دارند.

  16,690,000 تومان 16,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف