لیست محصولات این تولید کننده المپیا OLYMPIA

تولید هر دوچرخه المپیا در پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

تولید هر دوچرخه المپیا در پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

دوچرخه المپیا [Olympia]، مناسب ترین قیمت دوچرخه المیپا 2023


خرید دوچرخه المپیا ارزان قیمت در مدل‌های متنوع با تخفیفات ویژه یکی از مژده‌های فروشگاه ما برای شما ورزشکار گرامی است. با یک استراتژی درست و دقیق سعی شده در کنار کیفیت بالا و در یک تناسب کاملا منطقی، قیمت دوچرخه المپیا تعداد قابل توجهی از خریداران را به خود جذب کند. در پی یک روند کاملا حساب شده و عاقلانه، برند المپیا با انتخاب قطعات با کیفیت اما کارا، دوچرخه های با قیمت مناسب به طرفداران ارائه می‌دهد. بدون شک قیمت از عوامل موثر در تصمیم نهایی مبنی بر خرید دوچرخه است. این عامل سرنوشت‌ساز تعیین می‌کند با بودجه‌ای که دارید چه برندی را می‌توانید تهیه کنید در حالی‌که کیفیت محصول را نیز در نظر داشته باشید. از اهمیت این مسئله همین بس که تعدادی از ورزشکاران به دوچرخه‌های دست دوم روی می‌آورند، این درحالیکه است که اگر قبل از خرید با دوچرخه المپیا و قیمت منطقی آن آشنا بشوند هرگز ریسک خرید یک دوچرخه کارکرده را نمی‌پذیرند. قیمت دوچرخه المپیا در انواع سایزها و مدلها کاملا رقابتی با برندهای مطرح در نظر گرفته می‌شود. در تولید علاوه برا اینکه از برندهای معتبری مثل شیمانو استفاده می‌شود برخی محصولات نیز از برندهای چینی درجه یک بهره می‌برند. 


آریا چرخ مفتخر است که مجموعه‌ای متنوع از انواع مدلهای دوچرخه المپیا را گردآورده و با بهترین قیمت به علاقمندان عرضه می‌دارد. در وبسایت ما پیشنهادهای ویژه مانند تخفیفات منحصربفرد همراه با تحویل رایگان نیز به خریداران ارائه می‌شوند.

مهمترین مشخصات موثر بر قیمت دوچرخه المپیا


در تولید هر دوچرخه از جمله محصولات المپیا تعداد بسیار زیادی قطعه در کنار یکدیگر استفاده می‌شوند که مجموع این قطعات به همراه تکنولوژی‌های بکار رفته تعیین کننده قیمت دوچرخه خواهد بود. در اینجا سعی داریم شما را با مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا آشنا سازیم تا فرآیند تعیین قیمت را به خوبی شناخته و بتوانید یک انتخاب صحیح داشته باشید. از بدنه (فریم) آغاز می‌کنیم که مانند یک اسکلت قطعات را به هم مرتبط می‌سازد. بدنه‌های استیل، آلومینیومی از جمله اولین مشخصات مد نظر در خرید است. هر کدام از این فلزات ویژگی‌های بخصوصی دارند. مثلا آلومینیوم بیشتر در دوچرخه‌های کوهستان بزرگسال یافت می‌شوند و خوب گرانتر بوده و قطعا قیمت دوچرخه المپیا ساخته شده از آلومینیوم گرانتر از آهنی است. دوچرخه بچه گانه عموما از آهن ساخته می‌شوند و خوب قطعا ارزانتر از مدل‌های آلومینیومی هستند.


قدم بعدی در شناخت مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا، شناخت قطعات آن است. اصولا از سیستم‌ها و قطعات مرغوب در ساخت انواع مدل‌های دوچرخه المپیا استفاده می‌شود. شیمانو برند غالب مورد استقاده در اکثر مدل‌های تولیدی این برند است. سیستم‌های دنده شیمانو با وجود عنوان مشابه در سرعت و سری با هم تفاوت دارند. المپیا تلاش کرده ضمن انتخاب یک برند همه چیز تمام، سری‌های مبتدی‌تر یا همان ساده تر را برگزیند تا قیمت در سطوح پایین نگه داشته شود.


همواره باید به دو پارامتر توجه کافی داشت: قطعات و فریم. این دو پارامتر هستند که تعیین‌کننده کیفیت سواری یک دوچرخه و ارزش آن هستند. در مورد مشخصات دوچرخه المپیا نیز می‌بایستی ابتدا در مورد فریم و متریال مورد استفاده در ساخت و نوع کاربری اطلاع داشت و همچنین در مورد قطعات بسیاری موارد است که می‌بایستی به دقت مدنظر قرار گیرد.


آنچه قیمت دوچرخه المپیا را تعیین می‌کند


وقتی به دنبال یک کاندیدای مناسب برای صفت بهترین میگردیم، ویژگی‌های گوناگونی را در تایید لیاقت این کاندیدا بررسی می‌کنیم. پس ناگزیر به سراغ قطعات و بدنه می رویم که قطعا بر روی قیمت دوچرخه المپیا تاثیر مستقیم دارند. به طبع مدلی بهترین است که اجزاء تشکیل دهنده آن بهترین باشند، بر اساس همین استدلال گفتنی است که دوچرخه المپیا با قطعات شیمانو و بدنه آلومینیومی از لحاظ کیفی و فنی در بالاترین سطح میان تولیدات المپیا جا خوش می‌کنند. گفتنی است محصولات و مدل‌هایی که از قطعات یاد شده استفاده می‌کنند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برای مثال یک دوچرخه آلومینیومی المپیا مجهز به سیستم دنده شیمانو با قدرت چشمگیر خود مرزهای کیفیت را فراتر برده و انتظارات شخص از یک دوچرخه را ارتقا می بخشد.
خرید دوچرخه المپیا OLYMPIA


در هنگام خرید دوچرخه در مدل‌ها و برندهای گوناگون و متنوع، قطعا یکی از برندهایی که با آن برخورد خواهید کرد، دوچرخه المپیا خواهد بود. برای خرید دوچرخه المپیا شما کار سختی در پیش ندارید زیرا اکثر مدل‌های این برند با تفاوت اندکی در ظاهر و قطعات قابل شناسایی و انتخاب هستند. آنچه که هنگام انتخاب و خرید یک دوچرخه المپیا باید مورد توجه قرار گیر نوع کاربری مد نظر شما است و همچنین بودجه‌ای که برای این مورد در نظر گرفته‌اید . قطعا المپیا از جمله برندهایی است که در بازار بسیار محبوب و مورد توجه است و خریداران بسیاری به علت قیمت مناسب و اقتصادی همچنین کیفیت بالای محصولات این برند اقدام به خرید دوچرخه المپیا در مدل‌های مختلف و با نوع کاربری متفاوت می‌کنند. در خرید دوچرخه همیشه باید به یک سری اصول پایبند بود تا نتیجه دلخواه حاصل شود، نخست اینکه چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید که ییشنهادهای ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دارد. مثلا در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ می توان محصولاتی را یافت که در فروش ویژه شامل درصدی تخفیف می‌شوند. یا اینکه دوچرخه شما را درب منزل بدون کارمزد تحویل می‌دهد. نکته دوم پاسخ دقیق و درست به سئوالات و نیاز خریداران بصورت فعال است.


در خرید اینترنتی دوچرخه المپیا شک نکنید


اگر بعد از بررسی همه جوانب تصمیم دارید دوچرخه المپیا را خریداری کنید، توجه داشته باشید هنوز مسائلی وجود دارد که می‌بایست از نظر خود عبور دهید. بعنوان مثال حالا بهترین زمان برای این است که خرید خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا به یک فروشگاه محلی مراجعه کنید. مسئله قابل توجه این است که خرید از یک فروشگاه اینترنتی مورد تایید از خیلی از جهات بنظر معقولانه‌تر می‌رسد. اینترنت حالا نه تنها یک منبع پر از اطلاعات ارزشمند است بلکه امروزه غنی است از آنلاین شاپ‌هایی در عرصه های گوناگون به مشتریان خود خدمت می‌رسانند. خرید اینترنتی فقط به اندازه چند کلیک طول خواهد کشید آن هم بدون نیاز به خارج شدن از خانه یا حتی تخت گرم و نرمتان. بعلاوه ورژن های آپدیت شده بسیاری از وبسایت‌ها گرینه‌های مختلفی را شامل می‌شوند که یکی از آن‌ها فیلترهای پویا هستند. هرچه این فیلترها جزئی تر، دایره محصولات مورد علاقه کوچکتر، امکان مقایسه این محصولات بیشتر و دسترسی به کالای نهایی ساده تر.


خرید اینترنتی دوچرخه المپیا بعد از برگزیدن بهترین وبسایت ممکن، درست شامل موارد مثبت ذکر شده در بند قبل خواهد شد. البته خرید اینترنتی مقداری سخت‌تر خواهد بود زیرا مسائل مهم مانند مدل و سایز درگیر خواهند شد، نکته ای که نیاز به مشورت با یک متخصص را به خوبی آشکار می‌سازد. همچنین خرید آنلاین زمانی دلچسب تر خواهد بود که شما از میان چندین مدل دوچرخه خود را خریداری کرده و تحویل بگیرید. این به افزایش اعتماد بنفس شما بدلیل اطمینان از گرفتن بهترین تصمیم ممکن، کمک خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همه قابلیت های ممکن را برای آسودگی خاطر خریداران فراهم آورده تا یک تجربه خاطره انگیز در ذهن خریدار ثبت شود. اول اینکه کارشناسان مجرب آماده پاسخ به سوالات شما و فراهم کردن راهنمایی برای بازدیدکنندگان از این وبسایت هستند. تنوع هم از دیگر امتیازات این وبسایت است که سندی است بر ادعای فوق‌العاده بودن تجربه خرید دوچرخه اینترنتی المپیا از وبسایت آریا چرخ.


خرید دوچرخه کودک المپیا


برند المپیا نه تنها محصولات مناسب برای بزرگسال عرضه می‌کند بلکه مدل‌های متنوع و با کیفیتی را برای کودک تولید می‌نماید. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا شاهد آن هستیم که خرید دوچرخه کودک المپیا به گزینه بسیاری از خریداران تبدیل شده است. انواع مدل‌های دوچرخه دخترانه و پسرانه در طرح‌های جذاب با رنگ‌بندی زیبا در سایزهای 12، 16 و 20 از تولیدات این برند می‌باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  3,690,000 تومان 3,860,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بوکسر 2 دیسک|...

  چنانچه به دنبال یافتن یک دوچرخه 26 خوب و خوش کیفیت هستید و از یک برند نام آشنا، دوچرخه 26 المپیا مدل Boxer محصولی بسیار خوب و خوش قیمت است که برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا مسیرهای سخت و خشن کوهستانی می‌تواند کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

  8,780,000 تومان 9,500,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا 24 مدل نیو جلی 2...

  دوچرخه المپیا مدل نیو جلی 2 جزو محبوب ترین دوچرخه های کوهستان نسل خود است و در میان کودکان، نوجوانان و حتی بانوان طرفداران بسیاری دارد. دوچرخه المپیا 2425 از یک فریم 13 اینچی آهنی بهره می برد که استحکام بالایی دارد و در شرایط سخت دچار فرسودگی نمی شود. از سوی دیگر طراحی شیک و در عین حال مهندسی شده این مدل می تواند لذت دوچرخه سواری را چند برابر کند.

  10,200,000 تومان 10,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 20 مدل Olympia 20110...

  دوچرخه بچگانه المپیا مدل 20110 برای رده سنی 7 تا 10 سال طراحی شده است. این دوچرخه کودک 20 به لطف برخورداری از امکانات متنوع همچون بغل بند، پشتی، سبد و صندوق گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار می باشد. یکی دیگر از خصوصیات برجسته این مدل سیستم چرخ مستحکم با طوقه های آلومینیومی و تایرهای پهن است که به روان تر شدن و کنترل آسان دوچرخه کمک می کند....

  3,850,000 تومان 3,960,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه سایز 16 المپیا مدل پانتر...

  یک دوچرخه دخترانه بسیار زیبا با طراحی ورنگ‌بندی جذاب و دلربا که فرزند شما دلبسته خود می‌کند، مشخصات محصول در یک نگاه:فریم زیبا و مستحکم طوقه آلومینیوم رنگی پره موتوری تایرهای رنگی بغلبند تقویت شده پشتی، سبد، صندوق

  4,080,000 تومان 4,400,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه المپیا سایز 20 مدل پانتر |...

  دوچرخه دخترانه 20 المپیا مدل پانتر محصولی تخصصی برای دختر خانم‌ها بوده که به سبب طراحی زیبا خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته و خصوصیات جذابی دارد:فریم بسیار زیبا و اختصاصی تایر رنگی پهن بغل‌بندهای تقویت شده رنگی ترمزبندی لقمه‌ای طوقه رنگی آلومینیوم مجهز به خودرو تک سرعته

  4,250,000 تومان 4,650,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  المپیا یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دوچرخه در سطح جهان می‌باشد که خصوصاً در زمینه دوچرخه‌های کودکانه و دخترانه نیز بسیار عالی عمل کرده است. دوچرخه المپیا مدل shr 20709 ‌یکی از جدیدترین محصولات این شرکت، در کنار برخورداری از کیفیت و ایمنی بالا، محصولی بسیار شیک جذاب و زیبا به شمار می‌رود که به علت رنگ صورتی مخصوص خود طرفداران بسیار زیادی نیز دارد:فریم...

  4,150,000 تومان 4,600,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 26 کوهستان المپیا مدل ردبول 2 دیسک...

  دوچرخه المپیا مدل ردبول 2 دیسک شما را در هر نوع جاده ای اعم از کوهستانی یا شهری همراهی خواهد کرد. این محصول مزیت‌های زیادی دارد و از ویژگی‌های مهم این محصول:فریم مستحکم آلیاژ آهنی سیستم دنده 21 سرعته کلاچ‌دار ترمز دیسک مکانیک دوشاخ جلو کمک‌فنردار ‌تایر Wanda 26*2.35 توپ تنه بلبرینگی

  7,350,000 تومان 8,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 16 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 16187 در واقع یک دوچرخه کودک 16 است که از امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق و پشتی بهره می‌برد. بدنه این دوچرخه با رعایت اصول ژئومتریک طراحی شده است و با فیزیک بدن کودکان 4 تا 8 سال سازگار می‌باشد. جهت سهولت سواری و جلوگیری از زمین خوردن برای این دوچرخه بچه گانه بغل بندهایی با قابلیت جدا شدن در نظر گرفته شده است. با وچود چنین ویژگی هایی قیمت...

  3,490,000 تومان 3,740,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16821

  دوچرخه المپیا 16 مدل 16228 مناسب گروه سنی 4 تا 8 سال است. این دوچرخه کودک با ارائه سطح بالایی از ایمنی و استحکام می‌تواند تا چندین سال پاسخگوی تمام نیاز‌های فرزندان شما باشد. وجود صندوق، سبد و پشتی راحت از جمله امکانات این دوچرخه هستند که باعث جذابیت آن می‌شوند. علاوه بر آن قاب زنجیر فلزی و گلگیر‌های بلند در نظر گرفته شده برای این دوچرخه بچگانه ارزان قیمت...

  3,480,000 تومان 3,630,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل پژو 307 |...

  دوچرخه کوهستان اکنون بیشترین متقاضی را در سرتاسر دنیا دارد. برندهای مختلف هم در حال توسعه خط تولید دوچرخه کوهستان هستند تا دوچرخه دوستان را راضی نگه دارند. دوچرخه 26 کوهستان Peugeot 307 17 از تولیدات برند محبوب المپیا است که قابلیت های فراوانی دارد. مهندسین المپیا از تجربه و دانش اندوخته خود طی سالها حضور در این صنعت اقدام به تولید محصولات با کیفیت مینمایند.

  10,900,000 تومان 11,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 27.5 مدل اسپرت‌استیل...

  به عنوان گزینه‌ای برای خرید یک دوچرخه کوهستان دومنظوره که جهت رفت و آمد در شهر و یا کشف مسیرهای هیجان‌انگیز طبیعیت دوچرخه المپیا Sprt Steel یک مورد ایده‌آل محسوب می2شود. این دوچرخه 27.5 مزیت‌های همچون تجهیز به سیستم دنده شیمانو 21 سرعته، ذوشاخ کمک‌فنر دار، ترمز دیسک سیم برخوردار بوده که در کنار قیمت مناسب سبب شده تا توجه بسیاری از خریدار به آن جلب شود.

  9,330,000 تومان 9,880,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بیانچی | Olympia...

  دوچرخه 26 المپیا Bianchi disc یکی از تولیدات منحصر به فرد این کمپانی بزرگ به شمار می‌رود که بسیار محبوب و کارآمد بوده و می‌تواند هیجان یک دوچرخه‌سواری استاندارد و ایمن را باری دیگر به شما بچشاند.فریم آلیاژی مستحکم سیستم دنده 21 سرعته کلاچدار دوشاخ کمک‌فنر دار ترمزبندی دیسک مکانیک توپ تنه بلبرینگی تایر گل‌ریز Wanda 26*2.35

  7,180,000 تومان 8,180,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک سایز 16 المپیا آلومینیوم مدل...

  دوچرخه کودک 16 پولو یک دوچرخه آلومینیومی و از تولیدات اسپرت برند المپیا که مناسب برای هم دختر خانم‌ها و هم آقا پسران می‌باشد. خصوصیات مهم محصول عبارتد از:فریم آلومینیویم بسیار زیبا طوقه آلومینیوم پره موتوری رنگی ترمز لقمه‌ای تایر پهن بغل‌بندهای تقویت شده

  4,990,000 تومان 5,350,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 20 مدل تامی |...

  دوچرخه 20 بچه گانه المپیا مدل تامی با طراحی زیبا و کیفیت خارق‌العاده یک گزینه ایده‌آل با خصوصیات زیر:فریم اسپرت بسیار زیبا و اختصاصی ترمز دیسکی مکانیکی طوقه آلومینیوم رنگی پره موتوری رنگی گلگیر اسپرت بغل‌بندهای تقویت شده

  5,180,000 تومان 5,680,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 24 مدل...

  دوچرخه نوجوان مدل Steel Sport Disc از دوچرخه‌های دومنظوره المپیا با کیفیت بسیار بالا است. این دوچرخه دومنظوره با کیفیت سواری فوق‌العاده و ارائه راندمان بسیار بالا در مسیرهای کوهستانی و شهری شما را به ورزش دوچرخه‌سواری علاقه‌مند می‌کند و لذت ورزش کردن با دوچرخه را برای شما بیش از پیش می‌کند.

  8,590,000 تومان 9,290,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 24 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 24 مدل ردبول 02 برای سواری در جاده‌های کوهستانی و شهری مناسب است. این دوچرخه کودک که برای گروه سنی 9 سال به بالا طراحی شده است از یک بدنه مستحکم آهنی به همراه سیستم تعلیق HardTail بهره می‌برد. علاوه بر آن وجود کرپی فرمان دانهیل، سیستم دنده کلاچدار و ترمز بندی ویبریک در این مدل ویژگی‌های برجسته‌ای است که والدین را به خرید دوچرخه المپیا ترغیب...

  7,690,000 تومان 7,850,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16198...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16198 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه دخترانه 16 برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ‌های کمکی و پشتی، این دوچرخه می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون ترمز بندی ویبریک، تایر تیوب PONLY، سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی...

  3,890,000 تومان 3,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 20703 محصولی زیبا ، چشم نواز و در عین حال باکیفیت ، مناسب برای کودکان در سنین 8 تا 10 سال است. این دوچرخه کودک در کنار کیفیت ممتاز در ساخت و قطعات مورد استفاده از قیمت رقابتی و مقرون به‌صرفه برخوردار بوده که همین امر سبب شده تا تبدیل به یک گزینه پر فروش شود.

  3,860,000 تومان 3,990,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  دوچرخه دخترانه المپیا 20214 محصولی زیبا با رنگ‌بندی جذاب برای دختر خانم‌ها بوده که از کیفیت بالا در کنار قیمت معقول برخوردار است. این محصول ویژگی‌های آپشن‌های هم‌چون سبد جلو، صندوق عقب، پشتی، تایرها و سردیته کتی‌های سفید داشته که یک ترکیب جذاب برای این دوچرخه دخترانه محسوب می‌شود و همین عوامل خرید این دوچرخه را معقول می‌سازد.

  3,970,000 تومان 4,150,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کوهستان المپیا 26 مدل Olympia...

  باتوجه‌به تأثیرگذاری بالای دوچرخه‌سواری در تقویت و ارتقای سلامتی بدن، بهترین راهکار خرید از برندهایی معتبر و مطمئن است. دوچرخه 26 spider 01 یکی از محصولات شناخته شده المپیا بوده که به علت برخورداری از مشخصات عالی خود، گزینه‌ای کاربردی برای تفریح، ماجراجویی و سفر در انواع مسیرهای مختلف به شمار می‌رود:ست دنده 21 سرعته کلاچدار دوشاخ کمک‌فنردار مقاوم فریم...

  7,390,000 تومان 8,100,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 20 مدل اسپایدر 01...

  دوچرخه 20 دنده‌ای از محصولات جذابی است که برای کودک در سنین حدود 8 سال مناسب خواهد بود. مشخصات کلیدی این محصول عبارتند از:مجهز به سیستم دنده 21 سرعته کلاچدار دوشاخ کمک‌دار فریم آهنی مستحکم  سیستم ترمز دیسکی مکانیک  توپ تنه بلبرینگی طوقه آلومینیومی دوجداره آلومینیومی

  7,090,000 تومان 7,320,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه 24 المپیا مدل اسپایدر 01 دیسکی |...

  اگر برای کودکان و نوجوانان خود با قد ۱۳۰ تا ۱۴۵ سانتیمتر به دنبال دوچرخه می‌گردید، دوچرخه 24 المپیا مدل spider 01 disc یا ویژگی‌های عالی که در زیر درج شده، انتخابی بسیار مناسب برای شما به شمار می‌رود.ست دنده 21 سرعته کلاچدار  دوشاخ کمک‌فنردار  فریم آلیاژی زیبا و مستحکم سیستم ترمز ویبریک توپ تنه بلبرینگی طوقه آلومینیومی دوجداره

  7,390,000 تومان 7,900,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا مدل power
  خرید محصول
  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل Olympia power

  دوچرخه بچه گانه المپیا مدل Olympia power این دوچرخه کودک مناسب برای رنج سنی تا 5 سال بوده و از کیفیت عالی در ساخت بهره می برد. 

  اتمام موجودی ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف