لیست محصولات این تولید کننده المپیا OLYMPIA

تولید هر دوچرخه المپیا در پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

تولید هر دوچرخه المپیا در پس تفکری حرفه‌ای بوده و آن عبارت است از یک دوچرخه مرغوب با قیمت رقابتی. اگر به دنبال خرید یک دوچرخه مرغوب و با قیمت منصفانه هستید، از میان انواع برندهای موجود در بازار، دوچرخه المپیا Olympia می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. برندی با سابقه بیش از یک دهه در ایران که با محصولات متنوعی در سبک کوهستان، شهری و هم‌چنین دوچرخه کودک-بچه گانه توانسته رضایت خریداران را جلب نموده و سال به سال بر تنوع مدل‌های خود افزوده و با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه محصولات جدید و به‌روز نماید. قیمت دوچرخه المپیا در مقایسه با مدل‌های مشابه در بازار همواره به صورت رقابتی بوده به صورتیکه جزو گزینه‌هایی است که نمی‌توان به راحتی از آن گذر کرد. برای شناخت بهتر این برند در ادامه با همراه باشید

قمیت دوچرخه المپیا


با یک استراتژی درست و دقیق سعی شده در کنار کیفیت بالا و در یک تناسب کاملا منطقی، قیمت دوچرخه المپیا تعداد قابل توجهی از خریداران را به خود جذب کند. در پی یک روند کاملا حساب شده و عاقلانه، برند المپیا با انتخاب قطعات با کیفیت اما کارا، دوچرخه های با قیمت مناسب به طرفداران ارائه می‌دهد. بدون شک قیمت از عوامل موثر در تصمیم نهایی مبنی بر خرید دوچرخه است. این عامل سرنوشت‌ساز تعیین می‌کند با بودجه‌ای که دارید چه برندی را می‌توانید تهیه کنید در حالی‌که کیفیت محصول را نیز در نظر داشته باشید. از اهمیت این مسئله همین بس که تعدادی از ورزشکاران به دوچرخه‌های دست دوم روی می‌آورند، این درحالیکه است که اگر قبل از خرید با دوچرخه المپیا و قیمت منطقی آن آشنا بشوند هرگز ریسک خرید یک دوچرخه کارکرده را نمی‌پذیرند. قیمت دوچرخه المپیا در انواع سایزها و مدلها کاملا رقابتی با برندهای مطرح در نظر گرفته می‌شود. در تولید علاوه برا اینکه از برندهای معتبری مثل شیمانو استفاده می‌شود برخی محصولات نیز از برندهای چینی درجه یک بهره می‌برند. 


آریا چرخ مفتخر است که مجموعه‌ای متنوع از انواع مدلهای دوچرخه المپیا را گردآورده و با بهترین قیمت به علاقمندان عرضه می‌دارد. در وبسایت ما پیشنهادهای ویژه مانند تخفیفات منحصربفرد همراه با تحویل رایگان نیز به خریداران ارائه می‌شوند.

مهمترین مشخصات موثر بر قیمت دوچرخه المپیا


در تولید هر دوچرخه از جمله محصولات المپیا تعداد بسیار زیادی قطعه در کنار یکدیگر استفاده می‌شوند که مجموع این قطعات به همراه تکنولوژی‌های بکار رفته تعیین کننده قیمت دوچرخه خواهد بود. در اینجا سعی داریم شما را با مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا آشنا سازیم تا فرآیند تعیین قیمت را به خوبی شناخته و بتوانید یک انتخاب صحیح داشته باشید. از بدنه (فریم) آغاز می‌کنیم که مانند یک اسکلت قطعات را به هم مرتبط می‌سازد. بدنه‌های استیل، آلومینیومی از جمله اولین مشخصات مد نظر در خرید است. هر کدام از این فلزات ویژگی‌های بخصوصی دارند. مثلا آلومینیوم بیشتر در دوچرخه‌های کوهستان بزرگسال یافت می‌شوند و خوب گرانتر بوده و قطعا قیمت دوچرخه المپیا ساخته شده از آلومینیوم گرانتر از آهنی است. دوچرخه بچه گانه عموما از آهن ساخته می‌شوند و خوب قطعا ارزانتر از مدل‌های آلومینیومی هستند.


قدم بعدی در شناخت مهمترین مشخصات دوچرخه المپیا، شناخت قطعات آن است. اصولا از سیستم‌ها و قطعات مرغوب در ساخت انواع مدل‌های دوچرخه المپیا استفاده می‌شود. شیمانو برند غالب مورد استقاده در اکثر مدل‌های تولیدی این برند است. سیستم‌های دنده شیمانو با وجود عنوان مشابه در سرعت و سری با هم تفاوت دارند. المپیا تلاش کرده ضمن انتخاب یک برند همه چیز تمام، سری‌های مبتدی‌تر یا همان ساده تر را برگزیند تا قیمت در سطوح پایین نگه داشته شود.


همواره باید به دو پارامتر توجه کافی داشت: قطعات و فریم. این دو پارامتر هستند که تعیین‌کننده کیفیت سواری یک دوچرخه و ارزش آن هستند. در مورد مشخصات دوچرخه المپیا نیز می‌بایستی ابتدا در مورد فریم و متریال مورد استفاده در ساخت و نوع کاربری اطلاع داشت و همچنین در مورد قطعات بسیاری موارد است که می‌بایستی به دقت مدنظر قرار گیرد.


آنچه قیمت دوچرخه المپیا را تعیین می‌کند


وقتی به دنبال یک کاندیدای مناسب برای صفت بهترین میگردیم، ویژگی‌های گوناگونی را در تایید لیاقت این کاندیدا بررسی می‌کنیم. پس ناگزیر به سراغ قطعات و بدنه می رویم که قطعا بر روی قیمت دوچرخه المپیا تاثیر مستقیم دارند. به طبع مدلی بهترین است که اجزاء تشکیل دهنده آن بهترین باشند، بر اساس همین استدلال گفتنی است که دوچرخه المپیا با قطعات شیمانو و بدنه آلومینیومی از لحاظ کیفی و فنی در بالاترین سطح میان تولیدات المپیا جا خوش می‌کنند. گفتنی است محصولات و مدل‌هایی که از قطعات یاد شده استفاده می‌کنند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برای مثال یک دوچرخه آلومینیومی المپیا مجهز به سیستم دنده شیمانو با قدرت چشمگیر خود مرزهای کیفیت را فراتر برده و انتظارات شخص از یک دوچرخه را ارتقا می بخشد.
خرید دوچرخه المپیا OLYMPIA


در هنگام خرید دوچرخه در مدل‌ها و برندهای گوناگون و متنوع، قطعا یکی از برندهایی که با آن برخورد خواهید کرد، دوچرخه المپیا خواهد بود. برای خرید دوچرخه المپیا شما کار سختی در پیش ندارید زیرا اکثر مدل‌های این برند با تفاوت اندکی در ظاهر و قطعات قابل شناسایی و انتخاب هستند. آنچه که هنگام انتخاب و خرید یک دوچرخه المپیا باید مورد توجه قرار گیر نوع کاربری مد نظر شما است و همچنین بودجه‌ای که برای این مورد در نظر گرفته‌اید . قطعا المپیا از جمله برندهایی است که در بازار بسیار محبوب و مورد توجه است و خریداران بسیاری به علت قیمت مناسب و اقتصادی همچنین کیفیت بالای محصولات این برند اقدام به خرید دوچرخه المپیا در مدل‌های مختلف و با نوع کاربری متفاوت می‌کنند. در خرید دوچرخه همیشه باید به یک سری اصول پایبند بود تا نتیجه دلخواه حاصل شود، نخست اینکه چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید که ییشنهادهای ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دارد. مثلا در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ می توان محصولاتی را یافت که در فروش ویژه شامل درصدی تخفیف می‌شوند. یا اینکه دوچرخه شما را درب منزل بدون کارمزد تحویل می‌دهد. نکته دوم پاسخ دقیق و درست به سئوالات و نیاز خریداران بصورت فعال است.


در خرید اینترنتی دوچرخه المپیا شک نکنید


اگر بعد از بررسی همه جوانب تصمیم دارید دوچرخه المپیا را خریداری کنید، توجه داشته باشید هنوز مسائلی وجود دارد که می‌بایست از نظر خود عبور دهید. بعنوان مثال حالا بهترین زمان برای این است که خرید خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا به یک فروشگاه محلی مراجعه کنید. مسئله قابل توجه این است که خرید از یک فروشگاه اینترنتی مورد تایید از خیلی از جهات بنظر معقولانه‌تر می‌رسد. اینترنت حالا نه تنها یک منبع پر از اطلاعات ارزشمند است بلکه امروزه غنی است از آنلاین شاپ‌هایی در عرصه های گوناگون به مشتریان خود خدمت می‌رسانند. خرید اینترنتی فقط به اندازه چند کلیک طول خواهد کشید آن هم بدون نیاز به خارج شدن از خانه یا حتی تخت گرم و نرمتان. بعلاوه ورژن های آپدیت شده بسیاری از وبسایت‌ها گرینه‌های مختلفی را شامل می‌شوند که یکی از آن‌ها فیلترهای پویا هستند. هرچه این فیلترها جزئی تر، دایره محصولات مورد علاقه کوچکتر، امکان مقایسه این محصولات بیشتر و دسترسی به کالای نهایی ساده تر.


خرید اینترنتی دوچرخه المپیا بعد از برگزیدن بهترین وبسایت ممکن، درست شامل موارد مثبت ذکر شده در بند قبل خواهد شد. البته خرید اینترنتی مقداری سخت‌تر خواهد بود زیرا مسائل مهم مانند مدل و سایز درگیر خواهند شد، نکته ای که نیاز به مشورت با یک متخصص را به خوبی آشکار می‌سازد. همچنین خرید آنلاین زمانی دلچسب تر خواهد بود که شما از میان چندین مدل دوچرخه خود را خریداری کرده و تحویل بگیرید. این به افزایش اعتماد بنفس شما بدلیل اطمینان از گرفتن بهترین تصمیم ممکن، کمک خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی آریا چرخ همه قابلیت های ممکن را برای آسودگی خاطر خریداران فراهم آورده تا یک تجربه خاطره انگیز در ذهن خریدار ثبت شود. اول اینکه کارشناسان مجرب آماده پاسخ به سوالات شما و فراهم کردن راهنمایی برای بازدیدکنندگان از این وبسایت هستند. تنوع هم از دیگر امتیازات این وبسایت است که سندی است بر ادعای فوق‌العاده بودن تجربه خرید دوچرخه اینترنتی المپیا از وبسایت آریا چرخ.


خرید دوچرخه کودک المپیا


برند المپیا نه تنها محصولات مناسب برای بزرگسال عرضه می‌کند بلکه مدل‌های متنوع و با کیفیتی را برای کودک تولید می‌نماید. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا شاهد آن هستیم که خرید دوچرخه کودک المپیا به گزینه بسیاری از خریداران تبدیل شده است. انواع مدل‌های دوچرخه دخترانه و پسرانه در طرح‌های جذاب با رنگ‌بندی زیبا در سایزهای 12، 16 و 20 از تولیدات این برند می‌باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16191...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه سایز 16 جذاب برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ های کمکی و پشتی، این دوچرخه می تواند انتخابی ایده آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی دوچرخه بچه گانه المپیا را ارتقا می دهد.

  2,800,000 تومان 2,970,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 20 مدل Olympia 20112...

  دوچرخه کودک المپیا مدل 20112 مناسب گروه سنی 7 تا 10 سال است. این دوچرخه سایز 20 با طراحی خاص و رنگ بندی جذاب می تواند بهترین گزینه برای معرفی کودک به دنیای دوچرخه سواری باشد. از مهم ترین ویژگی های این مدل می توان به سیستم چرخ متشکل از طوقه آلومینیومی و تایرهای پهن اشاره کرد. همچنین وجود پشتی، صندوق، سبد، بغل بند و قاب محافظ زنجیر از دیگر مواردی است که شما...

  3,090,000 تومان 3,280,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 12 مدل Olympia 12200

  دوچرخه المپیا سایز 12 مدل 12200 از جدیدترین مدل های دوچرخه کودک به شمار می‌رود که علاوه بر قطعات بسیار با کیفیت از ظاهری لاکچری و زیبا بهره مند است. سبک ظاهری دوچرخه Olympia  مدل 12200 به گونه ای طراحی شده است که محدودیت جنسی ندارد و به عنوان دوچرخه دخترانه و پسرانه قابل استفاده است.این دوچرخه اسپرت از قیمت بسیار منطقی برخوردار است و مناسب فیزیک کودکان...

  3,050,000 تومان 3,200,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 16 مدل Olympia 16200

  دوچرخه کودک 16122 مناسب برای کودکان سنین 5 تا 8 سال از پرفروش‌ترین مدل‌های دوچرخه کودک المپیا به شمار می‌رود که علاوه بر قطعات بسیار با کیفیت از ظاهری شکیل و فوق العاده جذاب بهره‌مند می باشد. در ساخت تنه این دوچرخه کودک المپیا از متریال مقاوم و لوکس منیزیم استفاده شده که بسیار سبک وزن و مقاوم است.

  3,530,000 تومان 3,650,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا 24 مدل نیو جلی 2...

  دوچرخه المپیا مدل نیو جلی 2 جزو محبوب ترین دوچرخه های کوهستان نسل خود است و در میان کودکان، نوجوانان و حتی بانوان طرفداران بسیاری دارد. دوچرخه المپیا 2425 از یک فریم 13 اینچی آهنی بهره می برد که استحکام بالایی دارد و در شرایط سخت دچار فرسودگی نمی شود. از سوی دیگر طراحی شیک و در عین حال مهندسی شده این مدل می تواند لذت دوچرخه سواری را چند برابر کند.

  6,160,000 تومان 6,460,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 16 مدل Olympia...

  دوچرخه المپیا 16187 در واقع یک دوچرخه کودک 16 است که از امکانات متنوعی همچون سبد، صندوق و پشتی بهره می‌برد. بدنه این دوچرخه با رعایت اصول ژئومتریک طراحی شده است و با فیزیک بدن کودکان 4 تا 8 سال سازگار می‌باشد. جهت سهولت سواری و جلوگیری از زمین خوردن برای این دوچرخه بچه گانه بغل بندهایی با قابلیت جدا شدن در نظر گرفته شده است. با وچود چنین ویژگی هایی قیمت...

  2,620,000 تومان 2,870,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا 16 مدل Olympia 16198...

  با خرید دوچرخه کودک Olympia مدل 16198 فرزندان خود را به سمت ورزش دوچرخه سواری سوق دهید. این دوچرخه دخترانه 16 برای گروه سنی 4 تا 8 سال مناسب است. با وجود چرخ‌های کمکی و پشتی، این دوچرخه می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای دوچرخه سواران تازه کار باشد. از سوی دیگر امکاناتی همچون ترمز بندی ویبریک، تایر تیوب PONLY، سبد، صندوق و قاب محافظ زنجیر کیفیت سواری و ایمنی...

  3,180,000 تومان 3,280,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه دخترانه المپیا سایز 20 مدل Olympia...

  دوچرخه دخترانه المپیا 20214 محصولی زیبا با رنگ‌بندی جذاب برای دختر خانم‌ها بوده که از کیفیت بالا در کنار قیمت معقول برخوردار است. این محصول ویژگی‌های آپشن‌های هم‌چون سبد جلو، صندوق عقب، پشتی، تایرها و سردیته کتی‌های سفید داشته که یک ترکیب جذاب برای این دوچرخه دخترانه محسوب می‌شود و همین عوامل خرید این دوچرخه را معقول می‌سازد.

  3,370,000 تومان 3,550,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه کودک المپیا سایز 16 مدل Olympia...

  دوچرخه بچه‌گانه المپیا مدل 16231 یک محصول با کیفیت و خوش قیمت بوده که به لطف طراحی زیبا و رنگ‌بندی جذاب از جمله محصولاتی است که توجه کودک و والدین ایشان را به خود جلب می‌نماید. از جمله ویژگی‌های کلیدی این دوچرخه 16 می‌توان به طوقه آلومینیومی، تایر پهن و زیبا و داشتن سبد، ترکبند و پشتی اشاره کرد.

  2,690,000 تومان 2,880,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 27.5 مدل بوکسر دیسک|...

  دوچرخه المپیا مدل باکسر 2 دیسک محصولی در سبک دوچرخه کوهستان با استفاده دومنظوره می‌باشد که برای دوچرخه‌سواری شهری نیز راندمان بالایی را ارائه می‌کند. این دوچرخه 27.5 به سبب تجهیز به پیشرانه 21 سرعته شیمانو و ترمزهای دیسک مکانیک در کنار قیمت بسیار مناسب و رقابتی از جمله دوچرخه‌های کوهستانی است که برای شروع دوچرخه‌سواری بسیار مناسب می‌باشد.

  6,720,000 تومان 6,920,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه المپیا سایز 26 مدل بوکسر 2 دیسک|...

  چنانچه به دنبال یافتن یک دوچرخه 26 خوب و خوش کیفیت هستید و از یک برند نام آشنا، دوچرخه 26 المپیا مدل Boxer محصولی بسیار خوب و خوش قیمت است که برای استفاده در مسیرهای مسطح شهری و یا مسیرهای سخت و خشن کوهستانی می‌تواند کیفیت خوبی را به شما ارائه دهد.

  6,480,000 تومان 6,690,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دوچرخه بچه گانه المپیا سایز 24 مدل...

  دوچرخه نوجوان مدل Steel Sport Disc از دوچرخه‌های دومنظوره المپیا با کیفیت بسیار بالا است. این دوچرخه دومنظوره با کیفیت سواری فوق‌العاده و ارائه راندمان بسیار بالا در مسیرهای کوهستانی و شهری شما را به ورزش دوچرخه‌سواری علاقه‌مند می‌کند و لذت ورزش کردن با دوچرخه را برای شما بیش از پیش می‌کند.

  6,040,000 تومان 6,230,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف