لیست محصولات این تولید کننده اس کی اس SKS

اس کی اس SKS

این شرکت تولید کننده لوازم جانبی دوچرخه یکی از معروفترین برندها در زمینه تولید لوازم جانبی در دنیا است که در کشور آلمان واقع شده . از جمله محصولات این برند می توان به تلمبه دستی دوچرخه ، قمقمه و بست قمقمه دوچرخه ، گلگیر دوچرخه ، دسته ابزار دوچرخه و ... اشاره کرد . 

اس کی اس SKS


کمپانی SKS در سال 1921 توسط Karl Scheffer-Klute در روستای ساندر در کشور آلمان تاسیس شد. این شرکت امروزه یکی از پیشگامان در صنعت لوازم جانبی دوچرخه بوده که از لحاظ کیفیت بسیار بالا و نوآوری در طراحی زبانزد می باشد و در بیشتر رقابت های بین المللی و مطرح دوچرخه سواری در سطح جهان ، دوچرخه سواران به استفاده از لوازم جانبی تولیدی این شرکت می پردازند . این شرکت در دهه 1990 به عنوان رهبر بازار در زمینه لوازم جانبی دوچرخه به بیش از 90 کشور جهان صادرات داشت .


تولید انواع تلمبه دستی و تلمبه زمینی دوچرخه در طرح ها و مختلف و با کارایی متفاوت که از بالاترین سطح کیفی برخوردا هستند از جمله تولیدات اصلی این شرکت است . همچنین تولید ابزار مخصوص دوچرخه ، انواع بست قمقمه و قمقمه دوچرخه با طرح های مختلف از دیگر تولیدات این شرکت است . دسته ابزار های تولیدی این شرکت بسیار کاربردی و باکیفیت بوده و یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دوچرخه سواران است که با اقبال خوبی در بازار مواجه است .


نمایندگی SKS و فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS quick release این بست پایه قمقمه یک وسیله کارامد و مهم برای هر دوچرخه و دوچرخه سواری است این پایه قمقمه را در بهترین شرایط نگه میدارد.

  64,000 تومان 67,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS SLIDECAGE BOTTLE CAGE شرکت sks این بست پایه قمقمه را از بهترین متریال دنیا برای راحتی دوچرخه سواران طراحی و تولید کرده است.

  95,000 تومان 100,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS TOP CAGE PLASTIC این بست پایه قمقمه بهترین انتخاب دوچرخه سواران برای دوچرخه خودشان است تا همیشه قمقمه خود را دردسترس داشته باشند.

  73,000 تومان 77,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  بست پایه قمقمه دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS WIRE CAGE این بست پایه قمقمه از کمپانی SKS عالی ترین گزینه برای دوچرخه سواران است به راحتی نصب شده و بسیار مقاوم است.

  89,000 تومان 94,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Airboy Co2 با تلمبه ی بسیار سبک و مقاوم دارای بدنه آلومینیومی از شرکت sks به دوچرخه سواری در جاده های کوهستانی و شهری بپردازید و نگران پنچری لاستیک دوچرخه خود نباشید. 

  479,750 تومان 505,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Injex Control با تلمبه SKS به راحتی می توانید فشار باد تایرهای خود را تنظیم نموده و یا اگر پنچر نمودید ، با رفع پنچری و با ستفاده از تلمبه دستی به راحتی دوچرخه خود را آماده نموده و به دوچرخه سواری بپردازید

  394,250 تومان 415,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS INJEX LITE ZOOM با این تلمبه دستی با خیال آسوده تری به دوچرخه سواری در شهر یا جاده های کوهستانی بپردازید این محصول با وزن کم آرامش خیال را در دوچرخه سواری ها به ارمغان می آورد.

  233,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS INJEX T- ZOOM برای دوچرخه سواری در مسیرهای شهری جهت انجام امور روزمره و یا دوچرخه سواری در مسیرهای کوهستان شما با دشتن یک تلمبه دستی از اطمینان بیشتری در مسیر برخوردار خواهید بود.

  299,250 تومان 315,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS Spaero Double Action جستجو دیگر کافیست اگر به دنبال بهترین نوع تلمبه میگردید پیشنهاد ما تلمبه دستی Spaero Double Action است با خیال راحت دوچرخه سواری کنید و اگر پنچر کردید به راحتی با این محصول پنچرگیری کنید.

  554,000 تومان 583,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دستی دوچرخه برند اس کی اس مدل SKS SUPER SHORT  با این تلمبه دستی بسیار سبک ساخته شده از بهترین مواد از شرکت sks با خیال راحت به دوچرخه سواری در  کوهستانی و شهری خود بپردازید. 

  257,450 تومان 271,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دوشاخ دوچرخه برند اس کی اس مدل  MSP Suspension Pump sks این یک محصول بی نظیر و کار آمد برای هر دوچرخه سواری است با خیال راحت رکاب بزنید و از گشتاور در مناظر زیبا و سرسبز لذت ببرید و نگران پنچری لاستیک خود هرگز نباشید.

  519,800 تومان 547,200 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلمبه دوشاخ دوچرخه برند اس کی اس مدل  SAM Suspension Pump sks این محصول با کارایی بالا جای بسیار کمی را در کوله سفر شما اشغال میکند. این تلمبه در شرکت sks از بهترین متریال ساخته شده تا خیال شما را در دوچرخه سواری های طولانی از بابت پنچری لاستیک دوچرخه خودتان راحت کند.

  519,800 تومان 547,200 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف