لیست محصولات این تولید کننده اس کی اس SKS

اس کی اس SKS

این شرکت تولید کننده لوازم جانبی دوچرخه یکی از معروفترین برندها در زمینه تولید لوازم جانبی در دنیا است که در کشور آلمان واقع شده . از جمله محصولات این برند می توان به تلمبه دستی دوچرخه ، قمقمه و بست قمقمه دوچرخه ، گلگیر دوچرخه ، دسته ابزار دوچرخه و ... اشاره کرد . 

اس کی اس SKS


کمپانی SKS در سال 1921 توسط Karl Scheffer-Klute در روستای ساندر در کشور آلمان تاسیس شد. این شرکت امروزه یکی از پیشگامان در صنعت لوازم جانبی دوچرخه بوده که از لحاظ کیفیت بسیار بالا و نوآوری در طراحی زبانزد می باشد و در بیشتر رقابت های بین المللی و مطرح دوچرخه سواری در سطح جهان ، دوچرخه سواران به استفاده از لوازم جانبی تولیدی این شرکت می پردازند . این شرکت در دهه 1990 به عنوان رهبر بازار در زمینه لوازم جانبی دوچرخه به بیش از 90 کشور جهان صادرات داشت .


تولید انواع تلمبه دستی و تلمبه زمینی دوچرخه در طرح ها و مختلف و با کارایی متفاوت که از بالاترین سطح کیفی برخوردا هستند از جمله تولیدات اصلی این شرکت است . همچنین تولید ابزار مخصوص دوچرخه ، انواع بست قمقمه و قمقمه دوچرخه با طرح های مختلف از دیگر تولیدات این شرکت است . دسته ابزار های تولیدی این شرکت بسیار کاربردی و باکیفیت بوده و یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دوچرخه سواران است که با اقبال خوبی در بازار مواجه است .


نمایندگی SKS و فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دوچرخه آریا چرخ

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف